main banner upcoming zorba 2017 1020X150
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

tickets
הספירה לאחור! פסטיבל זורבה בעוד 84 ימים
wings
Shows
line up he
kids he
Main Bazzar
gallery he

איך מגיעים
איך מגיעים
כל הדרכים מובילות לאשרם...
איך מגיעים?


בהסעה מיוחדת לזורבה
מחיר כרטיס להסעה הוא 170 ש"ח הלוך- חזור (אין אפשרות לקנות רק לכיוון אחד)
האוטובוס ייצא מתל אביב ביום רביעי (19 באוקטובר) בשעה 14:00 (ללא איחורים) מרחבת החנייה של שלמה סיקסט בתחנת רכבת ארלוזרוב (סבידור מרכז).
בדרך יעשה עצירה בצומת קסטינה בשעה 15:00 ועצירה נוספת בשעה 15:30 בבאר שבע, ליד תחנה מרכזית, בתחנת דלק של חברת "דלק" ליד דומינוס פיצה.
יש אפשרות לעלות להסעה בהלוך בתחנות הביניים ולרדת בהן בחזור.
האוטובוס חזור ייצא ביום שבת (22 באוקטובר) משיטים בשעה 16:00 ויעבור דרך אותן התחנות רק בסדר ההפוך.
לרכישת כרטיס להסעה

ברגל
אוהבי הטבע הנהנים ממסעות רגליים יכולים להגיע לפה על שביל ישראל, בקטע השביל שבין נחל ציחור לנחל חיון. אז אם תתחילו את השביל בזמן (רמז, מי שמתחיל מאילת, יש לו הרבה פחות זמן הליכה לאשרם), תוכלו להגיע בדיוק לזורבה.

באופניים
הרוכבים בשביל ישראל על אופניים יגיעו אלינו באותה דרך... בגלל נוכחות הצבא, קטע השביל העובר באזור נמצא על כביש 40, ואשרם במדבר ממוקם ממש בצידו.

ברכב
אשרם במדבר נמצא בישוב שיטים על כביש מס' 40 בין צומת ציחור לצומת שיזפון.
מצפון: מתל אביב או מירושלים לבאר שבע תסתדרו לבד...
מבאר שבע יש לנסוע על כביש מס' 40 עד מצפה רמון (תחנת דלק אחרונה). נשארים על כביש מס' 40, נסיעה של כ-70 ק"מ דרומית למצפה רמון, חוצים את מכתש רמון כל הזמן ישר (כ-45 דקות ) ובצומת ציחור (צומת T) פונים ימינה לנסיעה של כ-7 דקות. אשרם במדבר יהיה הישוב הראשון שתראו מצד שמאל.
אם במקרה נסיעה איטית מאחורי שובל של משאיות איטיות עושה לכם את זה, אתם יכולים להגיע גם דרך כביש הערבה (כביש מס' 90). סעו ישר עד צומת מנוחה ("פונדק הק"מ ה-101" או בשמו הפופולרי יותר "פונדק כושי"), פנו ימינה והמשיכו ישר כ 20 דקות. אשרם במדבר יהיה הישוב הראשון משמאלכם. לנוסעים בדרך זאת, תחנת הדלק האחרונה תהיה בספיר.
אל תשכחו למלא דלק. קשה לחזור הביתה על אדי דלק.
מדרום: 85 ק"מ צפונית לאילת. יש לנסוע על כביש הערבה (מס' 90), לפנות שמאלה בצומת קטורה (לכיוון נאות סמדר או שיזפון). 12 דקות אחרי שעברתם את קיבוץ נאות סמדר יופיע אשרם במדבר מימינכם.
במקרה שבאתם מאילת ולא מלאתם דלק ביציאה... נו באמת...
אתם כבר באוטו ורוצים להגיע אלינו?
בתכלס זה ממש לא מסובך, אבל בינינו בדור הסמארטפונים והעובדה שאנחנו חור בלב המדבר, סידרנו לכם קישור שיפעיל את המפות לבד!
chart

באוטובוס
קו 392 שנוסע בין אילת לבאר שבע עובר ממש אצלנו (שם התחנה: "מסעף שיטים"). כיוון שהאשרם נמצא ממש ליד הכביש, התחנה נמצאת במרחק דקה וחצי הליכה משער הכניסה.
תזכרו שהזורבה בתקופת חג, אז באחריותכם לבדוק מתי יש תחבורה ציבורית הלוך ושוב.
ניתן לבדוק לוח זמנים באתר אגד כאן.

ברכבת
מסילת הרכבת לא מגיעה לאזורים אלה בארץ, ולכן ניתן להגיע ברכבת עד לתחנה הסופית בבאר שבע ("באר שבע מרכז"), לעבור לתחנה המרכזית הצמודה אליה ולעלות שם על קו 392.

בטרמפים
קודם כל יש לנו לוח טרמפים בשבילכם. גם למציעים טרמפ וגם למבקשים טרמפ. לחצו כאן ונסו את מזלכם.
למי מבינכם שעלה על טרמפ שלוקח אותו לאשרם במדבר דרך כביש הערבה (כביש מס' 90) - גם לבאים מצפון וגם לבאים מדרום - אנו ממליצים לרדת בצומת קטורה ולא בצומת מנוחה (צומת "כושי"). התנועה בין צומת מנוחה לאשרם במדבר דלילה יחסית לתנועה בין צומת קטורה לאשרם במדבר.
לא כל כביש עליו מופיעים שלטים עם המספר 90, הינו אכן כביש 90. לרוב מדובר בשלט הגבלת מהירות, ואז הוא עגול עם שוליים אדומות.

2013-ינואר-29 עד

מאורחינו נבקש לא להביא גזיות (הדלקת אש אסורה בהחלט), בשר (גם טונה זה בשר) ובעלי חיים ובכלל זה כלבים לאשרם במדבר!