banner-see-you-soon-hebrew-1
 
רוצים לקבל מאיתנו ניוזלטר
ולהשאר מעודכנים?

tickets
הספירה לאחור! פסטיבל זורבה בעוד
artist-button-hebrew
lineup-button-hebrew
kids-world-button-hebrew
basta-button-hebrew
gallery-button-heb
who-we-are-button-hebrew

על הזורבה
פסטיבל זורבה הבודהה סוכות 2017
Zorba the Buddha - Diving into Life
זוהי השנה ה - 15 שבה אשרם במדבר חוגג את פסטיבל זורבה הבודהה, פסטיבל הטומן בחובו את שלל היופי האנושי. בלב נווה המדבר הירוק שהוא האשרם, נוצר מרחב קסום של עולמות מגוונים של סדנאות מודעות המשתלבות יחד עם הופעות חיות משובחות, מסיבות שמחות ומפגשים עם אנשים מיוחדים.

ברוכים הבאים למסע של התחברות לעצמי הפנימי וביטויו החוצה בחגיגה של אהבה.
זורבהה הבודהה הוא התבוננות והתכנסות פנימה, התחברות לעולם הפנימי ומתוכו יציאה החוצה לחגיגת החיים באהבה, יצירה ומשחקיות.
פסטיבל זורבה הבודהה הוא תמצית חגיגת החיים, מרוכזת בחמישה ימים שמוקדשת למיצוי פוטנציאל הקיום. הפסטיבל מספק פלטפורמה והשראה לטרנספומציה, דרך שפע של סדנאות עומק, תרפיה, מדיטציה, יוגה, של חגיגה, אמנות, מוזיקה, הופעות, ומסיבות. השילוב בפסטיבל הזה מציע למשתתפיו הזדמxות אמיתית למות ולהוולד מחדש.


אז אל תהססו, עכשיו זה הזמן. קחו את השפע הזה שיש לפסטיבל להציע ותהנו ממנו.

העולמות בפסטיבל הם:

1. עולם זורבה הבודהה: המתחם המרכזי בפסטיבל, בו תחוו את הזורבה ואת הבודהה יחדיו. מדיטציות במוסיקה חיה, הופעות מטורפות ושיעורי יוגה.
zorba

2. עולם נושם: מתחם ייחודי לפסטיבל זורבה הבודהה. סדנאות נשימה וריברסינג עם המנחים החזקים ביותר בארץ. מדובר בסשן עוצמתי המחבר בין הגוף הפיזי לבין הגוף הרגשי, בו תפגשו את עצמכם בצורה אחרת לגמרי. בערב המתחם מתמלא בסדנאות טנטרה ואנרגיה ג'וסית.
breath

3. עולם אושו: כל הפסטיבל בנוי על הגדרתו של אושו (המאסטר ההודי) לאדם השלם. במתחם נתרגל מדיטציות שאושו יצר במיוחד עבור האדם המערבי, מדיטציות אקטיביות וגם שקטות.
osho

4. עולם התרפיה: הרחם האוהב ובו סדנאות תרפיה עמוקות עם המנחים הגדולים בארץ. זה המקום בו תפגשו את עצמכם דרך מראות שונות ותתבוננו עמוק פנימה לתוככם.
therapy

5. עולם התנועה והקונטקט: המקום להניע את הגוף ולהתמסר לריקוד. להיות הריקוד עצמו ולא הרקדן. להניע את האגן, לרקוע עם הרגליים ולרקוד עם הרוח. מסדנאות צ'י קונג ועד טרייבל פיוזן. הזורבה זה כאן!
contact

6. עולם התיאטרון: בהפקתה של חן מימון. להכיר את המסכות השונות שאנו עוטים דרך סדנאות פסיכודרמה, מופעי פלייבק, משחקי תפקידים ואימפרוביזציה. כן, החיים הם במה ואנו השחקנים.
theater

7. עולם היוגה: יוגה מהבוקר ועד הלילה. לפגוש ולהתנסות בשלל סוגי היוגה הקיימים. מוויניאסה, דרך שיבננדה ועד קונדליני יוגה. לא ישאר שריר אחד בגוף שלא ימתח באסאנה טובה.
yoga

8. עולם בריא: בהפקתה של אביטל סבג. בואו להכיר את גופכם הפיזי לעומק, ללמוד מה הוא אוהב, מה אתם מכניסים לפיכם שמקשה עליו. Super Foods, שייקים ירוקים. פה תלמדו לא רק את התיאוריה אלא גם את מעשה הבישול הבריא עצמו.
health

9. עולם הסנגהה - מהתעוררות להארה: בהפקתה של דיה גולן "הסנגהה מהתעוררות להארה". מתחם העומק בו תוכלו לשאול את כל השאלות שיושבות בכם ולא קיבלו מענה, לדבר על התעוררות ועל הדרך להארה, לשבת במדיטציה שקטה ולהתבונן פנימה.
sangha

10. עולם השמאניזם: מביא אמנות, מוסיקה וטקסים מזמנים קדומים וחדשים כאחד - מתרבויות השבטים של יבשת אמריקה, למזרח הרחוק, לטקס בדואי של הכנת קפה;  כל דרך ותרבות בדרכה שלה מתמקדת בחיבור בינינו לבין כל הסובב אותנו.  הווית זרימה עם התנועה המתמדת של היקום. כולנו אחד ואחד הוא הכל - מוזמנים באהבה
shaman

11. עולם הילדים: או נכון יותר ממלכת הילדים המלאה בצבעים, מוסיקה ושמחה. שם הקטנטנים יכולים למצוא סדנאות מגניבות במיוחד! מריקוד דרך יצירה ירוקה ועד אגדות אבורג'יניות, וההורים יכולים ללכת לסדנאות בזמן שהם משאירים את הילדים בידיים בטוחות. המתחם צמוד לצ'אי שופ.
kids
12. עולם ואהבת: ואהבת. מילה אחת המכילה עולם ומלואו. אבל, על מנת שנוכל לאהוב עולם ומלואו עלינו לאהוב קודם כל את עצמנו ואת גופנו. בעולם המערבי הולך וגובר הניכור והניתוק בינינו לבין גופנו. חוסר קבלה עצמית, שיפוטיות וביקורתיות כלפי גופנו, עד כדי שנאה עצמית המתבטאת בדיאטות שונות ומשונות, ניתוחים פלסטיים מכל מין וסוג ,ובמקרים קיצוניים בולימיה ואנורקסיה ואפילו הרעבה עצמית עד מוות. בואו נחזור ונתחבר לגוף שלנו. כאן המקום להכיר ולאהוב את הגוף שלנו, המשכן המדהים בו אנחנו שוכנים. לקבל את עצמנו באהבה ולצמוח באהבה. זה מתחם של עומק ושל שקט, של אתגר ובחינה עצמית, של עונג וחיבור. נפגוש את עצמנו כפי שאנחנו; נלמד לאהוב ולקבל; לאתגר ולהעמיק; לרפא ולהתחזק; להתחבר בחזרה לגופנו ולנשמה השוכנת בו; ומתוך החיבור המחודש לעצמי נתחבר לחברות, לזוגיות ולאהבה בריאה.
ve-ahavta-280x170
13.
עולם Diving Deep: אין סוף ידע לחקור ולגלות, אין סוף נסתר מהעין. זה המקום להרחיב את האופקים ולהתפעל כל פעם מחדש.
שלל סדנאות והרצאות משלל עולמות מעניינים, מפתיעים, מרגשים ומוזרים! עולם הזה מזכיר לנו שוב ושוב איזה עולם מופלא ומסתורי אנחנו חיים בו

diving-deep14. עולם קרקס:בואו לשחק! הליין אפ שלנו יוצג כל יום אצלנו במרחב. מוזמנים להשתובב להתהפך להתגמש ולחשק.

circus
2013-ינואר-29 עד

dont-bring-main-bottom-banner