מנחים יקרים, מורים, תרפיסטים, אנשי רוח ועשיה, אנשי האיזון והלב!
ברוכים השבים למשפחת פסטיבל זורבה הבודהה!

אנחנו יותר מנרגשים לספר לכם שהרמנו עוגן, חיממנו מנועים, חיזקנו את החיבורים ויצאנו לדרך לעוד מסע מטורף ועוצמתי – אל עצמנו!!
פסטיבל זורבה הבודהה ה – 35 יוצא לדרך

הנושא שמלווה ומנחה אותנו ביצירת המרחב והתוכן הפעם הוא…

 

✧Back to the source✧

 

הקונספט מגיע מלב האשרם ומהווייתו נכון לכרגע.. חזרה לעצמנו, חזרה לנשימה, חזרה למהות המקורית.
ההשראה והיצרתיות ממשיכים לזרום ולמלא את ליבנו!

שורש החקירה השותפת והביחד מהדהדים בנו; פתיחות לב, ריפוי, כנות, יציבות ואיזון  מלווים אותנו ביצירת הזורבה הזאת.

 

שניה לפני שאת/ה מתבוננ/ת וחש/ה אילו שיעורים מבקשים לבוא דרכך בפסטיבל זה, אנחנו מזמינים אותך להתכנס לרגע, ולהרגיש מה נושא זה גורם לך להרגיש?

איזה תחושה הוא מייצר בגוף? מהו המקור? חזרה לעצמי? חזרה לטבע? 

מה היה שם לפני ההזדהות? ההזדהות עם עצמי, ההזדהות עם מערכת האמונות שלי? האם יש דרך להתפשט מזה? והאם התפשטות היא הדרך למצוא אדמה ולחזור למקור?

אנחנו מזמינים אתכם, למדוט, לחלום, לבהות, לפנק את עצמכם בחקירה עצמית ואז לשוב אלינו יצירתיים וכנים כתמיד..

אילו איכויות את.ה רוצה להביא איתך להנחיה וליצירת המרחב; אילו סדנאות הייתם רוצים להציע הפעם? אילו רעיונות חדשים מעלה בכם נושא הפסטיבל?
יצירתיות היא חלק חשוב במסע, אנחנו אוהבים לזרום איתכם על רעיונות חדשים שעוד לא נראו בפסטיבל זורבה הבודהה. הפתיעו אותנו! 

 

✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧

אז, איך זה בעצם עובד?

• המנחים מקבלים מאיתנו כניסה לפסטיבל (עבורם בלבד), את האופציה להשתתף ביתר הסדנאות, וואוצ’ר לאוכל + פינוקים לימים בהם המנחה מעביר סדנה. אם אושרה כניסת הלפרים משלכם, ההלפרים לא מקבלים וואוצ’ר. הלינה היא בשטח הקמפינג של האשרם, את הציוד עליכם להביא מהבית.

• הסדנאות בפסטיבל הן באורך של שעה וחצי- שעתיים, כאשר הזמן הזה כולל את התאספות המשתתפים בתחילת הסדנה וחיבוקים, שאלות והתפזרות בסוף הסדנה.

• במתחמים בהם תנחו ישנה מערכת הגברה המתחברת לנגנים, מחשבים וכו’ ומיקרופון (כלומר מנחה שיגיע רק עם דיסק או דיסק און קי לא יוכל להשמיע את המוסיקה שלו).

• בכל מתחם אנחנו דואגים שיהיה הלפר (יעני עוזר) שאחראי על המתחם ויודע איך להפעיל את מערכת ההגברה ויוכל לעזור לכם בסדנה במידת הצורך.   אין אנו יכולים להבטיח שכל המנחים והסדנאות יכנסו לליין- אפ. כמו כן, איננו יכולים להבטיח שכל הבקשות המיוחדות יתקבלו. אנו נעשה ככל שביכולתנו, תודה על ההבנה. לאחר שנסגור את הליין- אפ נחזור אליכם עם תשובה סופית. אנו מצפים להמון רב של קהל חדש לצד חברים ותיקים הפוקדים את הפסטיבל הנפלא הזה. גם הפעם אנו פונים גם לקהל התיירים שמבקר בארץ בעונה זו של השנה, אנא הקפידו להנחות גם באנגלית.   מתים לראות כבר מה יש לכם להציע 😉 שולחים לכם חיבוק חם מן המדבר!