מנחים ומנחות אהובים,
ברוכים הבאים למשפחת פסטיבל זורבה הבודהה!
הנושא שמלווה ומחה אותנו ביצירת המרחב והתוכן הפעם הוא…

✧Adventure in Being✧

עבור הרפתקה אמיתית אין צורך בתכנון, מפות, תוכניות וארגון. הרפתקה איכות שיכולה להגיע לכל מקום בו אנו נמצאים, בבית או במשרד, בעיר או במרחבים, בפרויקט יצירתי או במערכת יחסים שאנו מעורבים בה. בכל פעם שאנו נעים לעבר מצב חדש ולא נודע עם רוח האמונה כ-של ילד, תמימים ופתוחים וחשופים, גם הדברים הקטנים ביותר בחיים יכולים להיות להרפתקאות נפלאות.

החיים הם הרפתקה, רגע אחר רגע של חוויה שנראית, נשמעת, מורגשת ונטעמת עם כל תא ותא של ההוויה שלנו.
חוויה רגע אחר רגע.
כל דבר והכל באמת מסתדר בסדר המושלם והשלם, כי מה שצריך לקרות פשוט קורה,
אפילו אם זה לא ב-סדר הדברים שהיה לנו בראש.
יהיו עליות ומורדות, יהיה עונג וכאב. יהיה חוסר תחושה ותהיה אינטנסיביות, כל אלה מתנות של הקיום הפיסי.
אמץ.י את ההרפתקה שלך.

מעניין מה הולך להיות-
צחוק וקלילות, נשימה ונוכחות, פתיחות לב, פתיחות ראש, חיבור לקול הפנימי והאינטואיציה מלווים אותנו ביצירת הפסטיבל הקרב.

אנחנו מזמינות אותך להתכנס לרגע, להתבונן ולחוש- איפה ואיך פוגש אתכם נושא הפסטיבל, אילו סדנאות חדשות תרצו להנחות לצד הסדנאות המסורתיות שלכם?
אילו שיעורים מבקשים לבוא דרכך, אילו איכויות מתוכך את/ה רוצה להביא איתך להנחיה וליצירת המרחב.
אתם מוזמנים לחבור אחד לשני וליצור שיתופי פעולה שיולידו יצירות חדשות, בקיצור- עופו על עצמכם!
זכרו, הסדנאות שאתם מעבירים הן אבן דרך בתהליך שהמשתתפים עוברים.

אנחנו תמיד אוהבים לשמוע את הרעיונות שלכם ולזרום איתכם על רעיונות לסשנים חדשים שעוד לא נראו בפסטיבל הזורבה. הפתיעו אותנו!

✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧✧・゚: *✧・゚:**:・゚✧*:・゚✧・゚✧

אז, איך זה בעצם עובד?

• המנחים מקבלים מאיתנו כניסה לפסטיבל (עבורם בלבד), את האופציה להשתתף ביתר הסדנאות, וואוצ’ר לאוכל + פינוקים לימים בהם המנחה מעביר סדנה. אם אושרה כניסת הלפרים משלכם, ההלפרים לא מקבלים וואוצ’ר. הלינה היא בשטח הקמפינג של האשרם, את הציוד עליכם להביא מהבית.

• הסדנאות בפסטיבל הן באורך של שעה וחצי- שעתיים, כאשר הזמן הזה כולל את התאספות המשתתפים בתחילת הסדנה וחיבוקים, שאלות והתפזרות בסוף הסדנה.

• במתחמים בהם תנחו ישנה מערכת הגברה המתחברת לנגנים, מחשבים וכו’ ומיקרופון (כלומר מנחה שיגיע רק עם דיסק או דיסק און קי לא יוכל להשמיע את המוסיקה שלו).

• בכל מתחם אנחנו דואגים שיהיה הלפר (יעני עוזר) שאחראי על המתחם ויודע איך להפעיל את מערכת ההגברה ויוכל לעזור לכם בסדנה במידת הצורך.   אין אנו יכולים להבטיח שכל המנחים והסדנאות יכנסו לליין- אפ. כמו כן, איננו יכולים להבטיח שכל הבקשות המיוחדות יתקבלו. אנו נעשה ככל שביכולתנו, תודה על ההבנה. לאחר שנסגור את הליין- אפ נחזור אליכם עם תשובה סופית. אנו מצפים להמון רב של קהל חדש לצד חברים ותיקים הפוקדים את הפסטיבל הנפלא הזה. גם הפעם אנו פונים גם לקהל התיירים שמבקר בארץ בעונה זו של השנה, אנא הקפידו להנחות גם באנגלית.   מתים לראות כבר מה יש לכם להציע 😉 שולחים לכם חיבוק חם מן המדבר!