ניקה פרנקן התוודעה ליוגה לראשונה בשנת 2007, בזמן שהיא לימדה קורסים בנושא כושר במכוני כושר באמסטרדם.

לקח לה יותר משנה להכניס תרגול קבוע לשגרה, לאחר שספגה פגיעה קשה בעמוד השדרה אחרי שקפצה בפזיזות מצוק בגובה 23 מטר באוסטרליה. ההחלמה הייתה ארוכה אך מבטיחה בזכות היוגה.

היא מכירה בכך שדרכו של יוגי אורכת תקופות החיים (ומעבר לה), ושלהיות סטודנט לכל החיים זה דבר מכריע. היא למדה האטה יוגה והיא מורה רשומה ברמה 2 של ברהמני ליוגה ( Vinyasa Flow). היא גם ושגרירת היוגה והניידות של בודוקון.

ניקה חוזרת ללמוד עם מוריה ועם מאסטרים אחרים לתנועה על בסיס שנתי. היא לימדה באוסטרליה והודו וכיום היא מלמדת גם בישראל ובהולנד. ישראל היא הבסיס הביתי שלה, שם היא מלמדת משרה מלאה בתל אביב מאז 2012.

"בשבילי יוגה היא אמצעי לרפא ולאחד גוף, נפש ורוח, כך שנוכל להתאחד עם 'כל מה שהוא'. לשם כך עלינו למצוא תחילה את התרגול האישי שלנו ולהתאים אותו ולהתפתח אותו תוך כדי שאנחנו גדלים ומתפתחים במהלך חיינו וכבני אדם. אני שואפת לגלם מחשבות, רגשות, תנועה, תזונה, מערכות יחסים ופילוסופיה כתרגול אחד לחיים.

דן אבידור חווה תשוקה למוזיקה כל חייו. הוא התחיל כמתופף וכנגן בסיס והקים להקה עם כמה חברים בגיל צעיר.

כאשר התחתן עם יוגית הוא גילה את כוח המדיטציה והריפוי באמצעות צלילים. לאחר כמה שנים של איסוף ולמידה על כלי נגינה מהמזרח הרחוק, הוא החל להציע סאונד במהלך מפגשי יוגה. הוא למד אצל שיר סופר בישראל ומציע כיום אמבטיות סאונד חודשיות בסטודיו נעים בתל אביב ויש לו כמה לקוחות פרטיים להם הוא מסייע בביטול כאב פיזי ורגשי באמצעות צליל ורטט.

"מבחינתי מוזיקה היא שפת היקום, היא יכולה לחבר בין תרבויות ואנשים שונים מכל העולם. הצליל הוא חזק. הוא יכול לשנות את מוחנו וכך הוא משנה את גופנו. במפגש בין שני אובייקטים נוצר רטט. המשימה שלי היא ליצור תדרים חיוביים והרמוניים שאנשים יוכלו ליהנות מהם ולהבריא מהם. כך אני יכול לעשות את חלקי לקראת עולם אוהב יותר ושלו. "

פייסבוק: https://www.instagram.com/dan.avidor_voyage_in_sound/
https://www.instagram.com/nieke_movement_yoga/
0508506556
[email protected]