הסדנאות לזורבה אביב הקרוב יתפרסמו בקרוב… בינתיים, אם בא לכם, מוזמנים להציץ מה היה בזורבה שעבר…

תהל עלמה בארי

תהל עלמה בארי

על המנחה

אני עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רב תחומית , יועצת בריאות ותזונה הוליסטית, מתקשרת, ומורה ליוגה נשית. ייסדתי את שיטת “12 השערים” שמעניקה לך דרך בטוחה וטבעית לאזן את ההורמונים, להבריא ממשבר רגשי ורפואי, לרדת במשקל, להתמודד בצורה בריאה עם אכילה רגשית, ולהיות אנרגטית, חיונית, נשית וקורנת בכל גיל בדרך טבעית. בגיל 30 הבראתי ממחלה הורמונלית והתגברתי על נכות של 46% ובגיל המעבר הבראתי מסרטן השד ומהפרעות אכילה.

נשים המגיעות אלי מתמודדות עם:
1. בעיות משקל, אכילה רגשית, אנרגיה נמוכה, בעיות עיכול, פיברומיאלגיה, סרטן
2. תופעות של גיל המעבר, בעיות בבלוטת התריס, שחלות פוליציסטיות
3. דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה והתמודדויות רגשיות שונות.

תהל עלמה בארי
http://www.metamorphosa.co.il/

על הסדנאות

תזונה, הורמונים, משקל ואנרגיה
רעב וחשק לאכול משגע אותך? ‘אטרפים’ לסוכר ופחמימות? רק מעלה את המשקל? בעיות עיכול, עייפות ועצבנות גומרים אותך?
הרבה ממה שעובר עלך נובע מחוסר איזון הורמונלי.
בסדנה אתן לך כלים מעשיים לאזן את שמונת ההורמונים המשפיעים על הרעב, המשקל, מצבי רוח, רמת האנרגיה, ועל התשוקות שלך למזון! צפויה לך הפתעה! סדנה לגברים ונשים בכל הגילים.

עולם בריא שישי 15:00

לשבור את מעגל הקסמים של אכילה רגשית
רוצה סוף סוף לשבור את מעגל הקסמים עם הדיאטות והאכילה הרגשית? ידעת שירידה במשקל לא תלויה רק בכוח הרצון? בסדנה זו אגלה לך את תשעת המרכיבים הפיזיים, הרגשיים וההורמונליים המונעים ממך לרדת במשקל, ואתן לך כלים מעשיים איך לעבוד עם עצמך ועם גופך כדי להגיע לגוף בריא, קורן ואנרגטי. סדנה חווייתית ומעשית שתפתח לך את העיניים ותשנה את חייך!

עולם בריא שישי 10:00

מדיטציית צ’קרות לאיזון הורמונלי הוליסטי
בסדנה מרתקת זו נבין מהי מערכת הצ’קרות ואת הדרך המקודשת בה היא מקודדת וקובעת מבחינה אנרגטית-רגשית-ופיזיולוגית את תפקודי ההורמונים שמנהלים אותנו.
נבין כיצד חוסר איזון אנרגטי, רוחני ורגשי של הצ’קרות מוציא את ההורמונים ואותנו מאיזון, ונחווה מדיטציה עוצמתית שתעזור לאזן את הצ’קרות ואת ההורמונים שלנו בכל גיל.

עולם בריא שבת 09:00

מערכת הצ’קרות ותשוקות למזון
תשוקות והתמכרויות קשורות באופן ישיר למילוי צרכים בסיסיים וליכולת שלנו להרגיש יציבות, אהבה, ועצמה פנימית. כל צ’קרה קשורה למילוי אותם הצרכים ומגלה לנו ‘ל-מה אנחנו כמהים באמת’. בסדנה חווייתית זו תגלו שהתשוקה האמיתית אינה לאוכל או חומרים ממכרים אלא לדברים אחרים לגמרי!

עולם בריא חמישי 15:00

מולה-בנדה: יוגה נשית לאיזון הורמונלי וירידה במשקל
תרגול ‘יוגה נשית’ משלבת את תבונת היוגה העתיקה אך מותאמת לגוף האישה, וכך היא מעניקה כלי נפלא לביטוי הנשיות הפיזית, הרגשית והרוחנית שלך. קחי פסק מהלחצים שאת חווה בעידן המודרני ותתחברי אל המהות והעוצמה הנשית בדרך נעימה ואינטימית. בסדנה תקבלי כלים לאזן את ההורמונים ולהגיע לגוף בריא, שלוו ומאוזן. התרגול מלווה בדמיון מודרך שיחבר אותך לעוצמה הנשית שלך ולמקורות הידע והאינטואיציה הפיזית והרגשית שבתוכך. רצוי להביא כלי כתיבה.

עולם יוגה רביעי 20:00

שרנו

שרנו

על המנחה

תרפיסט ומורה למודעות. למד 8 שנים באושו אשרם טנטרה, אינטימיות ומדיטציה. מעביר סדנאות וטיפולים אישיים
כל העבודה שלי היא לעזור לאנשים לעבור מלחפש בחוץ אחר מישהו מסוים ללהסתכל פנימה ולראות מה הם רוצים להרגיש מול האחר.
להסתכל על היחסים עם האחרים האמיתיים או הדמיוניים שבחיים שלהם כרגע בלי להכחיש.
לשאול את עצמם: מה אני רוצה להרגיש ברגע שאני מול האחר?
האם אני כמהה לאפשר לעצמי לאהוב ולקבל אהבה?, האם אני מפחד לחשוף את עצמי כמו שאני?
האחר הרי הוא בעצם השלכה שלך עצמך. אתה מקרין עליו משהו ממך. אתה מפחד שהוא יוכיח לך שהדעה שלך על עצמך נכונה. שכשתופיע בלי המסכות לא תהיה ראוי לאהבה. הופעה בלי מסכות אומרת שאתה חושב שאתה כן ראוי. מכיר באמת ואהב את עצמך כמו שאתה.
מאד קל להטיל את האחריות על האחר. כשיגיע האחר הנכון אז הכל יקרה… אני רואה את השליחות שלי בלעזור לאנשים לקחת אחריות, להסתכל פנימה ולהרגיש שהם בעצם רוצים לפרוח, לקחת יותר מקום מול האחר, לאפשר לעצמם לאהוב ולהיות נאהבים, להפסיק לרצות, להפסיק עם הקבצנות הרגשית והמינית, להיות במלוא יופיים מול האחר. ואז גם יגיע מישהו מתאים, ויותר חשוב יהיה אפשר להיות מולו במלוא תפארתנו והוא מולנו במלוא תפארתו.
הדרך היא להפסיק לחפור בהחלטות הגדולות ולהסתכל באומץ לתוך הרגעים הקטנים. כמה מרחב אני מאפשר לעצמי מול האחר, ברגע, במפגש? כמה אני מתעסק במה שלא חשוב? כמה אני מעז להישאר נוכח בתוך המבוכה?
לכן גם בסדנאות שלי הדגש הוא לא על למצוא מישהו אלא על החוויה מול האחר. על כך שהמפגש מול האחר יעצים אותנו , בין אם אנחנו נמשכים אליו או לא. כי הרבה פעמים מול מושא אהבתנו אנחנו מתכווצים ואילו כשאנו מושא האהבה של האחר שוב אנחנו מתכווצים. וכך אנו נעים בעולם מכווצים.
אני מעודד אנשים להתנסות באינטימיות מול העולם בכל רגע ובפרט מול המין השני. לפתוח את הלב לא כי אתה רוצה לקבל אלא כי אתה רוצה לפרוח.
שרנו

ליווי אישי לנשים: https://goo.gl/I9NtMT
ליווי אישי לגברים: https://goo.gl/GWnhVZ
סדנאות שבע דקות בגן עדן הקרובות:
לפרטים: https://goo.gl/4dr5bU

https://www.facebook.com/shevadakot
http://sharno111.wixsite.com/sharno
547740562
[email protected]

על הסדנאות

שבע דקות בגן עדן
זו סדנת ערב מרובת משתתפים המיועדת למי שרוצה לפגוש ולייצר אינטימיות אמיתית המובילה לקשרים משמעותיים.
בסדנא מתרגלים יציאה מאיזור הנוחות ולומדים באופן חוויתי להעיז להיות עצמנו מול המין השני וכך למשוך את האנשים שמתאימים לנו.
(כניסה בזוגות ידיד ידידה לצורך מס שווה של נשים וגברים)

עולם תרפיה שישי 00:30

טנטרה בגובה העיניים
בואו לערב קסום שבו נחווה איך החושים שלנו מתחדדים.
נלמד להסתכל כמו ילד שרואה ציפור ושום דבר אחר לא קיים באותו רגע.
נלמד לגעת ולקבל מגע כמו שילד אוסף צדפים והם נראים לו כמו יהלומים.
כשהחושים חדים הכל יותר חי, הכל נוצץ, הכל יקר מפז.
אנחנו נלמד את השפה שהחברה והחינוך גרמו לנו לשכוח.
(כניסה בזוגות ידיד ידידה לצורך מס שווה של נשים וגברים)

עולם נושם שישי 20:30

שקד ועתליה

שקד ועתליה

על המנחה

נעים מאוד! אנחנו צוות גיב&טייק – צוות צעיר ודינמי שהוקם על ידי שקד רגב ועתליה זהבי שגיא. כשנפגשנו לראשונה על הבמה גילינו שיש בינינו חיבור מיוחד אחד לשניה ותשוקה משותפת לאילתור. כל אחד הביא את ארגז הכלים שהוא צבר לאורך חייו מעולמות התיאטרון, החינוך והטיפול ויחד החלטנו לסלול דרך משותפת שכיום נקראת ‘גיב&טייק’. האהבה שלנו היא לחבר בין תיאטרון לאנשים ואנחנו מאושרים על ההזדמנות לשלב בין שתי האהבות הללו עם הכלי המיוחד של האימפרוביזציה שמעניק ספונטניות, צחוק וחיבור לכל פעילות שאנחנו מקיימים. ההתמחות שלנו היא התאמת תוכן לכל אירוע, אנחנו נוסעים ברחבי הארץ ומציעים לארגונים, משפחות, חברות, בתי ספר ותנועות נוער מגוון מוצרים: סדנאות גיבוש וצחוק, מופעי אימפרוביזציה, תיאטרון פלייבק ועוד ועוד ועוד…אתם לא תאמינו כמה קסם האילתור הכניס לחיינו וכמה סיפוק אנו חווים בסוף כל מופע וסדנה – היופי בעבודה שלנו זה שהקסם הזה אף פעם לא נגמר!

https://www.facebook.com/giventake.sa/
549747369
[email protected]

על הסדנאות

מופע האימפרו-זורבה
האימפרו-זורבה הוא מופע אילתורים קורע מצחוק בו הקהל הוא הכוכב האמיתי של האירוע. אם מתחשק לכם לצחוק ולהצחיק, אתם מוזמנים למופע האימפרו-זורבה בו תוזמנו לעלות על הבמה ולאלתר ביחד עם השחקנים שלנו! הבמה מחכה רק לכם, מוכנים לאלתר?

עולם תיאטרון שישי 20:30

מה הסיפור שלך?
לכולנו קרה שפגשנו בן אדם ומייד רצינו לדעת מה הסיפור שלו. בואו תיקחו נשימה עמוקה ותצללו לסדנה בה נוכל להפסיק לשאול ולהתחיל להקשיב. באמצעות תרגילים מעולם תאטרון הפלייבק נקשיב לסיפורים אחד של השני ונמחיז אותם באופן תיאטרלי. התאטרון ישקף כל סיפור ממש כמו מראה ויגרום לנו להזדהות, לצחוק ואפילו להתרגש.

עולם תיאטרון חמישי 14:00

אילתור – כל אחד יכול!
אומנות האימפרוביזציה היא שער כניסה מרתק לתוך עולם של דמיון, יצירתיות ומשחק. בתוך מציאות שדורשת מאיתנו להיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי, האילתור מלמד אותנו שהקפיצה למים לעיתים יכולה להיות הרפתקאה מרגשת ומלמדת בפני עצמה. אז בואו תהיו ספונטניים כמו הרוח הנושבת ותפתיעו את עצמכם בסדנה לא שגרתית מצחיקה וקלילה!

עולם תיאטרון חמישי 18:30

שירן כהן

שירן כהן

על המנחה

שמי שירן, בת 28. אני חיה ונושמת רוח, תרפיה, ומדיטציה. בשנים האחרונות אני נמצאת בתהליך התעוררות וריפוי, וכעת לומדת להיות מטפלת בשיטת הילד הפנימי. יש לי תשוקה לאמת, לידיעה ולדרך. אני מאמינה מאוד בהתפתחות שלנו, הן כתודעה אינדיבידואלית והן במישור הקולקטיבי. אני חלק מצוות “הסנגהה – מהתעוררות להארה”, ותוכלו למצוא אותי במתחם הסנגהה 🙂

https://www.facebook.com/Shiran1990
547970092
[email protected]

על הסדנאות

יסודות המדיטציה
מה היא מדיטציה ולמה עושים אותה? למה הכוונה כשאומרים לי במהלך סשן “תהיה במדיטציה”? אילו סוגים של מדיטציה יש? בסשן נענה ביחד על כל השאלות האלו, ונתרגל מדיטציה. בעזרת התרגול נעמיק בעקרונות המדיטציה השונים וניפגש עימם בחוויה אישית ישירה.

עולם הסנגהה חמישי 09:30

מהתבוננות לפעולה
מי אני? אילו מחשבות יש לי? אילו צרכים יש לי? אילו דפוסים? ממה אני פוחד? מה אני רוצה? ממה אני מנסה להימנע? – אלו דוגמאות לשאלות חקירה שבעזרתן אנחנו מגלים את הטבע שלנו מעבר לכל זה, ללא שיפוט וללא פילטרים.
ואז מתוך החקירה עולה ההזדמנות לפעול בעולם באופן חדש שאינו תלוי בדפוסים וההרגלים המוכרים.
במפגש חווייתי זה, נלמד דרך חדשה לפגוש את עצמינו ואת העולם, דרך מדיטציה מונחית ותרגולים קבוצתיים שיאפשרו לנו לראות את התהליך השלם של “מהתבוננות לפעולה”. ביחד נגלה את החופש שלנו לפעול בעולם באותנטיות וביצירתיות במקומות בהם פעלנו פעם מתוך התניה, פחד או שיפוט עצמי.

עולם הסנגהה שישי 08:30

שירה גרין

שירה גרין

על המנחה

Shira green M.a Music And Dance

www.shiragreen.com
www.greenshira.com
509051001
[email protected]

על הסדנאות

ריקוד התעוררת בוקר
נחווה התעוררות לחוקי הקסם האינטואיטיבים שלנו שילוב כלי נגינה מהעולם…אשר ילמדו וינוגנו עי המשתתפים כאשר כל כלי יהווה עוד אבן תקשורת אינטואטיבית מקרבת לאנטימיות רוחנית.

ואהבת שבת 08:00

מדיטצית נומיינד טנטרית
סדנה המביאה אותך להיות בהוויה, בעכשיו, ללא חשיבה, ללא עבר, ללא עתיד, דרך מוזיקה מולחנת ומותאמת במיוחד לטנטרה מקודשת, מגע, תנועה, צליל ושקט מחשבתי .

ואהבת רביעי 21:30

שירה אדלר

שירה אדלר

על המנחה

שירה אדלר.
הילרית.
כימאית.
תלמידה ומורה.
חוקרת תודעה ומלווה אנשים באמצעות נשימה (ריברסינג) ,מגע, תטא הילינג, רייקי, סאונד הילינג, שאמניזם ועוד.
בעלת נסיון של 9 שנים בעולם התרפיה והמדיטציה.

Shira adler rebirthing shivani
543976459
[email protected]

על הסדנאות

צ’אקרה בריד’ינג יחידים וזוגות
מדיטציה מבית אושו בה נושמים עמוק ומחובר אל המרכזים האנרגטיים בגוף.
מדיטציה עמוקה, משחררת ומרפאה ביותר!

עולם אושו חמישי 10:30

ריברסינג אהבה עצמית
מרחב נשימה מחוברת עוטף ורך
נחווה תהליך של סליחה לעצמנו ונתחבר לקבלה עצמית עמוקה.

עולם נושם שישי 17:00

שי משיח

שי משיח

על המנחה

שי משיח, MA פסיכולוגיה, מייסד המסלול להכשרת מנחי קבוצות בשילוב אומניות וגישות הוליסטיות – התמחות בפסיכודרמה במכללת תילתן, בוגר לימודי שמאניזם ומעגל רפואה אינדיאני (הדרך האדומה) ולימודי חוכמת הקבלה “האור הגנוז” – ככלי לריפוי ושינוי תודעה, הכשרה כסרוגייט, לימודי טנטרה לעומק הרוחני ומייסד Eden-experience – הכשרה לתודעה חדשה מינית חברתית רגשית. הכשרה ב טיפול מיני – אונ’ חיפה.

https://www.facebook.com/spiritual.psychodrama/?ref=bookmarks
www.spiritual-psychodrama.com
0506533959 ג’יה, שי 050-6533959
[email protected]

על הסדנאות

Relationship Heart Therapy
A new type of relationship has come into existence.
It is a state of being. Not that you love, but that you are love. (osho)
סדנא לריפוי והגשמה של הלב במערכות יחסים.
כיצד הפחד והאוטומטים (דפוסים שמשתחזרים) שמרחיקים אותנו ממקור האהבה, יכולים להיות שחקן משמעותי במשחק החיים ולסגור את הלב? על מנת לעשות תנועה בריאה חדשה, לחיות את הפנטזיה שלנו, להקשיב ללב,”פשוט לאהוב”-נפגוש את השחקנים הראשיים באלכימיה של הלב ונצוד את הדפוסים המעכבים זוגיות, דרך משחק פסיכודרמה ודינמיקה קבוצתית.

עולם תיאטרון שישי 16:30

Freedom & Love
Freedom is the ultimate desire of man. Man comes to flowering only in freedom
לכל אדם יש את החופש לבחור את המסע של חייו ולהשפיע עליו, האמנם?
מה היא תודעת גן עדן? מה הוא חופש אמיתי? מה היא אהבה?
דמיינו לרגע שגן עדן אפשרי כאן בכדור הארץ, איך זה היה נראה? חברתית? רגשית? מינית?
בסדנא נחווה חקירה יצירתית משולבת אימפרוביזציה, פסיכודרמה וחכמת המקורות. ונגע מקרוב ב”דנ”א הפנימי” הטבעי שלנו. חכמת עדן היא אינטגרציה של חכמת הקבלה, שמאניזם וטנטרה. מבוא לקראת 4 ימים סדנת עדן באשרם במדבר.

עולם תרפיה חמישי 15:00

Air Chakra
להיות מעיין זורם – לפתוח חסימות רגשיות – להיות אדם שלם.
בסדנא נעמיק לתוך צ’אקרת הלב (האויר) מה היא מבקשת? מה החסימה הרגשית שעלינו לשחרר? אנשים? צער? יחסים?
הסדנא תאפשר לגעת בחיבור שבין אלמנט האויר לאיכות החיים הרגשית, החברתית והמינית בשילוב פסיכודרמה ודינמיקה קבוצתית.

עולם תרפיה חמישי 09:00

שחר ברלוביץ

שחר ברלוביץ

על המנחה

שחר ברלוביץ’ – במאי ויוצר טלוויזיה. מנחה קבוצות ומטפל – בתנועה, שיח ומגע. מגשר ארוטי לזוגות. למעלה מ20 שנה לומד ומלמד מודעות למיניות בריאה. מעסה מוסמך בעיסוי תאילנדי. מטפל מנוסה באיזונים אנרגטיים ושחזורי גלגולים. חוקר נלהב של דינמיקות קבוצתיות.

shahar berlovich
547944986
[email protected]

על הסדנאות

נעימי – סודות המגע האינטימי
נעימי – היא סדנה של חקר המגע.
מגרש משחקים מודרך, לאינספור סוגים של מגע, עונג ונעימות.
בואו להרחיב את מנעד הקבלה והנתינה שלכם. בואו למלא מצברים וללמוד כלים של הקשבה ונוכחות.
בסדנה נתחבק, נתכרבל, נתמסר. נתרגל, סוגים של מגע – עיסוי, מגע חושני, מגע מרפא, מעניק, מרגיע, מפנק, מעורר. נלמד לדייק מה אנחנו אוהבים לקבל ואיך אנחנו אוהבים לתת
נצא למסע של גילוי, בגוף שלנו ושל האחר.
כי יש עולם שלם בקצה האצבעות שלכם, רק תעזו לחקור…

עולם Cosmic Lovers שישי 20:30

הפעימה הארוטית
סדנת מבוא למיניות אנרגטית.
– כשאנחנו עושים אהבה, זה לא רק האיברים האינטימיים שלנו שמתחככים אחד בשני
גם הנשימה שלנו משתתפת, הלב והכוונה.
מה שרוב האנשים לא יודעים זה, שגם הגופים האנרגטיים שלנו לוקחים חלק במשחק החושני הזה. כשאנחנו נוגעים או מתחבקים או בכלל מתקרבים לאדם אחר, גלים ואדוות של אנרגיה נפגשים ומתמזגים.
רוב בני האדם עושים את זה אינטואיטיבית, בלי בכלל לדעת שזה מה שהם עושים.
אז הבשורות הטובות הן, שאתם כבר עושים מין אנרגטי.
הבשורות הממש טובות הן, שבעזרת תרגול פשוט אתם יכולים לחוות חוויות ארוטיות חדשות
כמעט בלי בכלל לגעת בפרטנר שלכם.
כי כשמכניסים למעשה האהבה כוונה, תשוקה ולב פתוח, יכולים לקרות דברים נפלאים.
הפעימה הארוטית – חוויה זוגית, ארוטית, עדינה.

עולם Cosmic Lovers שישי 00:00

רקפת שחף

רקפת שחף

על המנחה

תרפיסטית בתנועה, 4 שנות לימוד במכללת כרכור לרפואה משלימה, בוגרת קורסי מנחים בשיטת ‘מארג’ וקריאה טיפולית בקלפי טארוט.
טיפול רגשי וליווי תהליכי התפתחות והעצמה בשילוב גוף-נפש-תודעה-רוח. עיסוי רפואי-הוליסטי, הילינג, פרחי באך, קלפים טיפוליים, גשטאלט, נשימה, טנטרה

https://www.facebook.com/dualiyut/
052-3989717
[email protected]

על הסדנאות

כשהיינו ילדים
כשהיינו ילדים שיחקנו, רצנו, התגלגלנו והשתוללנו, התנועה שלנו היתה חופשית וללא עכבות.
לפני שהחיים כיסו אותנו בהגנות ומסכות, ידענו להקשיב לגוף ללא הפרעות והתנועה שלנו זרמה מתוך אהבה ואותנטיות מלאה והיתה מדויקת לנו ולעולם.
בסדנה נחזור אל התקופה שבה ידענו מבלי לחשוב, ידיעה פשוטה ואינטואיטיבית, נתחבר מחדש אל ההקשבה הפנימית ואל הגוף שלנו והתנועה האותנטית והמשוחררת שלו ושלנו.

עולם Cosmic Lovers שישי 09:00

תנועת האלמנטים
אדמה – הבסיס שלי, מאיפה אני יוצא/ת וצומח/ת
מים – מה הזרימה שלי בעולם
אש – מה בוער בי, מה התשוקה שבי
אוויר – הנשימה שלי ואפשרויות המעוף
בסדנה נתחבר לארבעת האלמנטים דרך הביטוי שלהם בגוף ובתנועה האישית, נבחן, נרגיש ונרקוד את האופן שבו הם מניעים אותנו בעולם, במפגשים עם אחרים ובמערכות יחסים, בעולם המקצועי והאישי

עולם Cosmic Lovers חמישי 08:30

רוני סתיו

רוני סתיו

על המנחה

רוני סתיו היא יוגי ומורה ליוגה, והמייסדת של Yoga to the People TLV ~ השלוחה הישראלית של האירגון הבינלאומי שלקח על עצמו להוביל יוגה דאנה (בתרומה) כדרך חיים.

Yoga to the People TLV
[email protected]

על הסדנאות

Vibrational Breath
בד״כ ביוגה אנחנו מתרגלים נשימת אוג׳אי (נשימת אוקיינוס) שמתקיימת רק דרך האף.
בתירגול נלמד כלי נוסף לנשימה שנקרא “Vibrational Breath” – נשימה דרך האף ונשיפה דרך הפה, עם סאונד. כשאנחנו נלחצים או מתמודדים עם רגעים חזקים בחיים אנחנו נוטים לעצור ולסגור את הגוף והנשימה, כאילו כמו על מנת לעטות על עצמנו שריון, כבשפועל מה שמתרחש הוא שאנחנו דוחקים את הלחץ לתוך הגוף ולא מאפשרים תנועה ושיחרור. בתוך תירגול הויניאסה אנחנו נתרגל את היכולת שלנו לשחרר ולמוסס את הלחץ עם הנשימה. נעמיק לתוך הגוך ונאפשר לעצמנו לפתוח אותו ולשחרר את הנשימה והגוף. מתוך הכרות עם הכלי הזה בתירגול ננסה לאפשר לגוף ומיינד ללמוד אותו ולהתשתמש בו עבור רגעים בחיים מעבר לתירגול.

עולם יוגה שישי 09:30

נשימה שלמה
האם אנחנו מאפשרים לנשימה להיות חלק מהשיח היומיומי שלנו?
בתוך תירגול ויניאסה נעמיק לתוך הנשימה, לתוך האסאנות והפלו שנבנה.
נאפשר לנשימה להיות נוכחת ולקחת חלק מהותי בתירגול.
תירגול יוגה אומנם מושתת על נשימה אבל לא פעם קורה שהנשימה תופסת תפקיד משני אחרי האסאנות. בתירגול נלמד לאפשר לנשימה להיות נוכחת תוך כדי תנועה, להתחבר אליה מתוך התחושות והרגעים שאנחנו יוצרים, נלמד אותה, ומתוך הלמידה הזו נלמד את עצמנו.

עולם יוגה חמישי 20:00

נשימה – אני זז, נשיפה – אני זז שוב
אנחנו נתונים כל הזמן למקצב חיצוני ומתאימים את עצמנו אליו.
בתוך תירגול ויניאסה דינמית נתחיל להעמיק ולמצוא דרך הנשימה את המקצב הפנימי השייך לנו, את האנרגיה של התנועה שמתקיימת בתוכנו.
כל יום מרגיש אחרת, וכל יום מבקש מאיתנו מוזיקה אחרת של הגוף.
בתירגול נאפשר לנשימה לקחת אותנו דרך הקצב שנכון לנו, ונתחיל לאפשר לעצמנו לתת למקצב הזה להתרחב לגוף, לנשימה, לתודעה ואח״כ למרחב שסביבנו.

זורבה הבודהה שבת 10:30

קרן וערן

קרן וערן

על המנחה

מנחים סדנאות יצירה, תנועה ונשימה בליווי צלילי ה-Hap, כלי מקצב, אוברטונים ושלל כלים אינטואיטיביים. חוקרים את התודעה, הגוף והנשימה ביחד ולבד וחיים דרך יצירה כאפשרות לביטוי עצמי וחיבור בין אנשים ותרבויות. ערן חי ונושם את עולם המוזיקה, זכה באמצעות טיול בהודו בהיכרות עם ה- Hapi ומאז שהתאהב בכלי מפיץ את הבשורה דרך סדנאות ונגינה אינטואיטיבית.קרן מטפלת בהבעה ויצירה ותטא הילינג, מנחה סדנאות יצירה והעמקה לקהלים שונים. מאמינה בריפוי ושחרור טראומות ודפוסים בשפה שמעבר למילים. יחד, אנו יוצרים מרחב של צלילים קסומים ותראפיה ובמסע אחר חיפוש של כלים אינטואיטיביים מרפאים נוספים.

swaramusicil
www.swara.co.il
054-2200079
[email protected]

על הסדנאות

שיח של תנועה וצבע
דרך הצלילים המרפאים של ה-HAPI וכל כלי הנגינה המדיטטיביים נתחבר לגוף ולנשימה, כל אחד בעולמו שלו. מתוך החיבור האישי נצא למסע בזוגות של שיח בצבע, בו נבחן את דפוסי הקשב והתקשורת שלנו בטכניקת הסקוויגל (squiggle), מעין משחק שרבוט, אותה פיתח אבי הטיפול באמנות דונלד ויניקוט. משחק השרבוט הינו משחק אינטואיטיבי ללא כללים, הוא מקביל מעט לצורת הנגינה בכלים פנטטונים – אין טכניקה מיוחדת ועל כן היצירה היא אותנטית. הציור המשותף, באופן חופשי נטול עכבות או חשש מעלה תכנים אישיים ומאפשר לכל אחד התבוננות אישית וחשיפה על פי הגבולות האישיים שלו. שילוב עולם הנגינה והצבע מביאים לביטוי מקורי ואותנטי.

עולם בקול ותנועה שבת 11:00

ציור צלילי הנפש
הזדמנות לכולם ליצור ולצייר מתוך מקום חופשי ונינוח, כי כל אחד יכול. הצלילים המהפנטים של ה-HAPI, קערות טיבטיות, כלי הקשה ושאר כלי הנגינה הקסומים והמקצבים המשתנים ילוו את החוויה ויסייעו במסע הפנימי. השילוב של הנגינה בתהליך משחררת את הצורך לחשוב ומכניסה על פי המקצבים למצב תודעתי שונה. נשתמש במגוון של חומרים על פי העדפה אישית ונתאים את הצבעים לצלילים ולמקצבים. נעבוד מתוך קשב פנימה ומתוך חיבור למוזיקה, כך שהיצירה תהווה מראה אשר מבטאת את החוויה וההלך האישי של כל אחד. בסגנון הציור החופשי נגלה את היוצר החבוי בכל אחד מאיתנו, ללא למידת טכניקה או גבולות, ממש כמו הנגינה.

עולם בקול ותנועה רביעי 17:00

קרהנטי סוגנדהו

קרהנטי סוגנדהו

על המנחה

על הסדנאות

לחבר אהבה ולבדות – איך הצרכים שלנו משפיעים על היחסים שלנו
ביחסים אינטימיים יש צורך טבעי באהבה ובלבדות. לפעמים אנחנו רוצים להיות אינטימיים עם האהוב שלנו, לחלוק את זרימת החיים ולהירגע יחד. ואז יש רגעים שבהם אנחנו זקוקים לזמן ולמקום עם עצמנו, לקרוא ספר, לצאת לטיול לטבע, לעשות מדיטציה וכו ‘. שני הצדדים חשובים לא פחות לאיזון רגשי בין שני השותפים.
הדגמה זו היא טעימה של סדנת סופ”ש בנובמבר 2018 באשרם במדבר.

עולם תרפיה שישי 11:00

קריאות אנרגטיות – מפגש התנסות
בקריאה אנרגטית ניתנת לנו האפשרות להתבונן מתוך חמלה במה שנמצא בתוכינו – האתגרים והמשאבים שלנו – להכיר, להבין ולאהוב אותם.
במפגש חוויתי זה נקבל הצצה אל עולם הקריאה האנרגטית.
קבוצה של קוראים מוסמכים יעניקו קריאות אנרגטיות פרטיות לכל אחד מהמשתתפים.

נשימת הנשמה חמישי 15:30

הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו
עולם הצ’אקרות הוא עולם מעורר השראה של אנרגיה, צבעים, מרחבים ודואליות. על ידי חקר האנרגיה שלכם באמצעות הקליידוסקופ של מערכת הצ’אקרה המזרחית, החיים עצמם הופכים למורה שלכם.
במרץ 2019 נתחיל את ההכשרה הבאה בישראל. אנו שמחים לחלוק אתכם יותר על התוכן והמשמעות של הכשרה זה במהלך פסטיבל זורבה.

נשימת הנשמה חמישי 14:00

קרהנטי לוקיטה

קרהנטי לוקיטה

על המנחה

חוקרת את עולם הצ’אקרות כבר קרוב לעשור. במהלך החיפוש העצמי שלי, בו חיפשתי בעיקר מי אני ולמה אני כאן, גיליתי שהכי נעים לי לתת. עם השנים צברתי ניסיון רב והכשרות מאוד מיוחדות ומגוונות. כיום מטפלת במגוון שיטות, מעבירה סדנאות תרפיה, מפגשי מדיטציה ומלווה תהליכים אישיים. תלמידתה של התרפיסטית הידועה סוגנדהו שהיא ההשראה היום יומית שלי, ילדתו הנצחית של אשרם במדבר, בית אהוב, מאסטר חכם.

https://www.facebook.com/shiraz.amartely
052-6675442
[email protected]

על הסדנאות

מדיטציה – החופש הראשון והאחרון – מפגש שאלות תשובות
“אני עושה, רק לא בטוח שאני מצליח” “מה אמור לקרות?” “מתי מגיעים לשלב הזה שאין מחשבות בכלל?”
אלה רק חלק מהשאלות שעולות בנו כשאנחנו מתרגלים. בהעדר מורה רוחני או הנחייה נכונה, לשבת בשקט ולחכות ל… יכול להיות מאוד מבלבל!
ניפגש לשיחה, מתרגלים וותיקים וכאלה שרק התחילו, נחקור יחד את העולם הנפלא הנקרא “מדיטציה”, נענה על שאלות ובעיקר נעיר את הסקרנות לגלות עוד!

עולם אושו שישי 15:30

ריברסינג – נושמים אהבה
מרכז הלב הרוחני שלנו מלא באהבה, הכלה, קבלה, סבלנות ועוד תכונות נפלאות המאפשרות לנו לקבל ולאהוב את עצמינו, את האתגרים שבחיינו וכמובן, את האחר.
באמצעות נשימה מודעת, נפתח שוב את הלב, נשחרר החוצה את כל מה שמעיק עליו ונחזור להרמוניה וסנכרון עם הלב שלנו.

עולם נושם חמישי 19:30

לחבר אהבה ולבדות – איך הצרכים שלנו משפיעים על היחסים שלנו
ביחסים אינטימיים יש צורך טבעי באהבה ובלבדות. לפעמים אנחנו רוצים להיות אינטימיים עם האהוב שלנו, לחלוק את זרימת החיים ולהירגע יחד. ואז יש רגעים שבהם אנחנו זקוקים לזמן ולמקום עם עצמנו, לקרוא ספר, לצאת לטיול לטבע, לעשות מדיטציה וכו ‘. שני הצדדים חשובים לא פחות לאיזון רגשי בין שני השותפים.
הדגמה זו היא טעימה של סדנת סופ”ש בנובמבר 2018 באשרם במדבר.

עולם תרפיה שישי 11:00

קריאות אנרגטיות – מפגש התנסות
בקריאה אנרגטית ניתנת לנו האפשרות להתבונן מתוך חמלה במה שנמצא בתוכינו – האתגרים והמשאבים שלנו – להכיר, להבין ולאהוב אותם.
במפגש חוויתי זה נקבל הצצה אל עולם הקריאה האנרגטית.
קבוצה של קוראים מוסמכים יעניקו קריאות אנרגטיות פרטיות לכל אחד מהמשתתפים.

נשימת הנשמה חמישי 15:30

הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו
עולם הצ’אקרות הוא עולם מעורר השראה של אנרגיה, צבעים, מרחבים ודואליות. על ידי חקר האנרגיה שלכם באמצעות הקליידוסקופ של מערכת הצ’אקרה המזרחית, החיים עצמם הופכים למורה שלכם.
במרץ 2019 נתחיל את ההכשרה הבאה בישראל. אנו שמחים לחלוק אתכם יותר על התוכן והמשמעות של הכשרה זה במהלך פסטיבל זורבה.

נשימת הנשמה חמישי 14:00

פרמדאס אנאנד

פרמדאס אנאנד

על המנחה

הולך בדרך המודעות והמדיטציה.
מתרגל ומורה מוסמך לקונדליני ושיבננדה יוגה.
מנחה מדיטציות ומעגלי שיתוף ומשלב בדרכו תורות וטכניקות מהמזרח ומהמערב.
מתגורר ומלמד ביפו.
מאמין באחדות הקיום.

https://www.facebook.com/PremdasYoga
054-2492524

על הסדנאות

קונדליני יוגה – תרגול למניעת מחלות
קונדליני יוגה הינה טכניקה עוצמתית לאיזון הגוף והנפש ולפיתוח המודעות.
על מנת להמנע ממחלות יש לשמור על מערכת העיכול מאוזנת וחזקה.
בתרגול זה נתמקד במערכת המטבולית ונחזק את עמידות הגוף למחלות.

עולם בריא חמישי 09:00

קונדליני יוגה – תרגול לריאות ומחזור הדם
קונדליני יוגה הינה טכניקה עוצמתית לאיזון הגוף והנפש ולפיתוח המודעות.
בתרגול זה נתמקד במערכת הנשימה ומחזור הדם.

עולם יוגה שבת 10:00

ענבר דרוין

ענבר דרוין

על המנחה

מנחת סדנאות יצירה מהנפש, באופן פרטי ובפסטיבלים שונים בארץ ובעולם

https://www.facebook.com/inbar.druyan

על הסדנאות

מנדלה
מנדלות מאז ומתמיד נתנו את המקום ליד וללב ליצור ללא הכנה מראש.
ציור מנדלות אישי וצביעתו ביחד מאפשרים להגיע לרמות העמוקות ביותר בתוכנו.

עולם הילדים שישי 14:00

הכנת מחזיק לבקבוק
תמיד רציתם לשמור על הבקבוק שלכם ולא ידעתם איך?
יחד נכין מחזיק לבקבוק שבו נשמור על היסוד החשוב ביותר בגופנו ׁׁ(מים).
הכנת החומרים הינה מחומרים ממוחזרים בלבד.

עולם הילדים חמישי 11:00

עינת רן

עינת רן

על המנחה

שמי עינת ואני מחזיקה ותומכת במרחבים נשיים לקבלה והתפתחות אישית.
בין עסוקיי אני מורה ליוגה, רקדנית, תכשיטנית, מעצבת בגדים ומנטורית עסקית ורוחנית לנשים. כ 5 שנים שאני מלמדת ריטריטים וסדנאות באירופה וארה”ב ועכשיו אחרי 5 שנות נדודים השתרשתי השנה בארץ!
אני טווה מציאות תומכת ומקדמת שלום עם הנשים והאנשים שסביבי,
שמחה ומתרגשת לפגוש נשים מכל העולם המוכנות לפסוע שוב בנתיב הלב שלהן!EINAT FREEDOM YOGA
EINATFREEDOMYOGA.COM
054-6443743
[email protected]

על הסדנאות

Freedom Yoga

סדנת יוגה רכה וזורמת המבוססת על ויניאסה יוגה ומתמקדת בגילוי מרחב פנימי, שקט ושליו. בתרגול נשלב תנועה דינמית ורציפה עם תנועות זעירות ומודעות, בשילוב מיקוד על הנשימה דרך כך נחבר את קצוות ההויה שבין שאיפה- התרחבות והעשייה לשאיפה- התכנסות והרפיה.
זוהי הנשימה שמובילה תנועה ומחזירה אותנו שוב ושוב אל עצמנו, לנוכחות ברגע הזה.

עולם יוגה חמישי 12:30

עינב גינסין

עינב גינסין

על המנחה

עינב גינסין- יועצת חינוכית M.Ed.
ליווי אישי והנחיית סדנאות לקידום והתפתחות אישית.
בשילוב כלים של מיינדפולנס, אומנויות לחימה, תנועה ותאטרון.

תחומי המדיטציה והמודעות הגופנית היו טבועים בי מזה שנים רבות, עוד כאשר תירגלתי אומנויות לחימה ומחול. עם זאת, אל מדיטציית המיינדפולנס התוודעתי לראשונה במהלך עבודת התזה שלי, במסגרתה חקרתי השפעות של תרגול מיינדפולנס בקרב ילדים. המחקר הוביל אותי לצלול אל עולם חדש ומרתק של התבוננות וקשיבות- אך יותר מכל צללתי אל עצמי.

כיום אני יועצת חינוכית M.Ed ומנחת סדנאות לקידום והתפתחות אישית.

תרגול המיינדפולנס העניק לי כלים להקשיב לעצמי ולסביבה שלי ולהבין מה נכון לי ומאילו מניעים אני פועלת. לעצור, לנשום ולחייך אל העולם. למדתי לווסת את האש הבוערת בי אל הטמפרטורה הנכונה. אני רוצה להזמין אתכם להתנסות, לחוות ולהעניק לעצמכם מתנות

einav ginesin
546365538
[email protected]

על הסדנאות

קצב אפרו- קובני עינב גינסין ואמיר קורן
להתחבר לקצב הסוחף, האנרגטי והחי של קובה. הקצב האפרו- קובני מביא לנו את הסלסה והרומבה בשילוב מקצבים אפריקאים. סדנת מחול וסלסה קובנית. (מומלץ לבוא בזוגות)

עולם בקול ותנועה חמישי 20:00

מיינדפולנס לבוקר טוב
בכל רגע בחיינו עולות בנו מחשבות, רגשות ותחושות שמניעות אותנו לפעולה ומעצבות את תפיסות העולם שלנו. מדיטציית מיינדפולנס מספקת כלים של מודעות, קשיבות, קבלה והכלה בחיי היומיום. במהלך הסדנה נכיר את העקרונות העומדים מאחורי מדיטציה זו, ונתרגל טכניקות של מודעות על ידי ישיבה שקטה, תנועה מודעת ואכילה מודעת.

נשימת הנשמה חמישי 08:00

משחק בתנועה
בואו לקפוץ, להשתולל, לצחוק ולהתל, להשתטות ולהיות גם קצת רציניים. בסדנה אנרגטית שכולה משחק, תנועה ובמה. לכל המשפחה!

עולם הילדים שישי 08:00

עדן ליאור אלמגור

עדן ליאור אלמגור

על המנחה

עדן ליאור אלמגור. גננת ומאמנת כושר לילדים ומבוגרים.

Eden lior almagor

על הסדנאות

שעת סיפור
שעת סיפור מרגיעה ונעימה!

עולם הילדים שישי 15:30

נוע-תנוע
סדנת תנועה בה נפעיל ונזיז את הגוף והדמיון!

עולם הילדים חמישי 08:00

עולם של צבעים
העולם שלנו מלא במגוון צבעים! בסדנה נחקור את הצבעים, נרגיש את הצבע וניצור ציור צבעוני ומשותף!

*מונלץ להגיע בבגדים שניתן ללכלך

עולם הילדים שבת 08:00

עדית אלון

עדית אלון

על המנחה

עדית אלון – מנחה למודעות עצמית ומאמנת בשיטת הריברסינג מאז 1988, ומראשוני הריברסרים בארץ. בוגרת בית הספר הבינלאומי לריברסינג, שם הוסמכה כריברסרית ע”י דיאנה רוברטס, תלמידתו של מפתח השיטה לאונרד אור. מנחת קבוצות, אימונים אישיים, וסדנאות לריברסינג מתקדם (ריברסינג במים).
“ריברסר הנו ‘שואב אבק’ רוחני, המרפא את הפלנטה מכאב, מחלה, מתח ודחף מוות, ושוטף את האנושות באנרגיה נקייה, טהורה וחדשה.” — לאונרד אור

www.facebook.com/RebirthingIdit
www.rebirthingidit.com
527917979
[email protected]

על הסדנאות

ריברסינג קלאסי – נשימה מודעת
לא פעם עולה השאלה לגבי הדרמה בחיינו – “איך לא עושים הסכם עם הדרמה, ומה כן עושים במקום?” שלום והשלמה במערכות היחסים שלי, ועם העולם, מתחילים בהשלמה עם מי שאני; הדרמה לא פותרת את הטראומה. נשימת הריברסינג היא תהליך עמוק, שליו ובטוח, שמאפשר לנו להכיר את האופן בו אנו נושמים וחווים את החיים, ולקחת אחריות על חיינו.
לקריאה נוספת https://www.rebirthingidit.com/articles

עולם נושם חמישי 11:30

עדיאל מור וליפז נוי

עדיאל מור וליפז נוי

על המנחה

דיאל מור- יזם, אמן ומוזיקאי, חי 4 שנים במזרח הרחוק, שם למד טנטרה ומיניות מקודשת ממגוון מורים וביניהם האריפרם (Hariprem). חוקר תקשורת ומשיכה למעלה מעשור. מנחה סדנאות ברחבי הארץ ובעולם להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. נציג של העולם החדש.

ליפז נוי – הראשונה בישראל שהנחתה ומנחה מעגלי נשים לצעירות בנות 18-35. מלווה אלות צעירות בתהליכי העצמה מינית. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות. מנחה סדנאות ברחבי הארץ להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. חוקרת טנטרה ומיניות מודעת.

https://www.facebook.com/AdieLipaz-209105469794471/
559259593
[email protected]

על הסדנאות

זוגיות מולטי אורגזמית
אנחנו הולכים ללמוד זוגיות מחדש. זוגיות עם המון כבוד שמעצימה אחד את השני ופותחת דלת למעמקים אחד של השני. זוגיות שמרגישה כמו ממלכה של מלך ומלכה.
נראה איך אפשר לקחת את הפרטנר, יד ביד ולעלות איתם יחד במדרגות העונג.
כי ביחד הרבה יותר קל להפוך למולטי אורגזמיים.
בסדנה נלמד על סודות המולטי האורגזמה הנשית והגברית, ומה משותף להם.

עולם Cosmic Lovers חמישי 15:30

עדי רובין ודני לויט

עדי רובין ודני לויט

על המנחה

עדי רובין – רוקדת מגיל 3 ומלמדת את ריקוד הזוגות “זוק ברזילאי” בגישה רוחנית-טנטרית בבית הספר לריקוד שהקימה שנקרא TerraZouk Dance. עובדת על חיבור, תשוקה, מגע, אינטימיות ויצירת תקשורת לא-מילולית דרך ריקוד זוגי ומוסיקה. נסעה ללמוד זוק בכל העולם כבר משנת 2010 והייתה רקדנית הזוק הראשונה בישראל. בעלת ניסיון של שנים בבלט קלאסי, מחול מודרני, ג’אז, היפ הופ, סטריט דאנס ועוד. מהצד השני, בעלת עסק עצמאי בעולם של סימולטורים ותעופה ומאמינה ששילוב של כל החלקים בתוכנו היא הדרך ליצירת חיים שלמים ומאושרים. דני לויט – דני לויט, מאמן לזוגיות והחזרת התשוקה והאופטימיות לחיים. כבר שנים רבות עבד עם מאות גברים, נשים, יזמים ויזמיות. מסייע לחולל שינוי מהיר באמצעות טכניקות נשימה, טכניקות ווקליות ותנועה ליצירת חיבור בין הראש החושב (המיינד), הגוף המרגיש והרוח. בצבא שירת כצלף בסיירת אגוז ועשה קריירה מצליחה בעולם הסטארטאפים וביצירת אסטרטגיה עסקית ומכירות ועם הידע שצבר עבר לעולם הקואוצ’ינג והבידור. דני נחשב לאחד ממאמני הדייטינג המצליחים בארץ ומומחה לטנטרה וחוק המשיכה.

עדי – https://www.facebook.com/TerraZoukDance/ דני – https://www.facebook.com/dannilevitt/
http://www.terrazouk.com/
עדי – 0526580852, דני – 0545981548
[email protected]

על הסדנאות

כישוף טנטרי
סדנה רכה, עדינה וקסומוה שתוביל אותנו ללמוד מהי טנטרה, מאיפה היא הגיעה ומה בכלל הקשר בין טנטרה למיניות. בסדנה נעבור בין כמה מימדים שונים של אינטימיות, ונחקור -את עצמנו- דרך עבודה משותפת עם חברינו לסדנה. הסדנה מתאימה לכולם, סינגלים, זוגות, ולכל מי שמסוקרן לחקור וללמוד ברכות על העולם הזה. נעבוד כיחידים, בזוגות, בשלישיות ונחקור דינמיקה, רגשות, גבולות דרך תקשורת וחיבור לעצמי.

עולם Cosmic Lovers חמישי 00:30

הדרך ללב האישה… *סדנא לגברים
כמה פעמים קרה לך שניגשת לבחורה שמשכה את ליבך והרגשת שלמרות שנים של ניסיון אמרת רק את הדברים הכי טיפשיים שיש? מה קורה לנו במפגשים האלה?
הדרך ללב האישה רצופה מחשבות, היסוסים, פחדים, אשמה, בושה… כל אותם רגשות רוטטים בתוכנו ומורגשים, ותת המודע רק משחזר לנו חוויות שמצדיקות אותם.
בסדנה נלמד איך להתמודד עם אותם רגשות טבעיים ובריאים, איך להניח את הפחד במושב האחורי ולא בתפקיד הנהג, ואיך שומרים על הנוכחות שלנו, ועל האישיות הכרזימתית שלנו במפגש קסום עם אישה חדשה. סדנה לגברים, נשים מוזמנות להקשיב.

עולם Cosmic Lovers רביעי 16:30

עדי וולבה

עדי וולבה

על המנחה

שמי עדי, אני עוסקת בחינוך, אוהבת ילדים ומאמינה בחינוך לאהבת הטבע ושמירה עליו. מאז ומתמיד אהבתי ליצור דברים חדשים מחומרים ממוחזרים.

https://www.facebook.com/adi.wolbe

על הסדנאות

פיסול של חוויות (חימר)
החימר ידוע כחומר בעל סגולות ייחודיות. בסדנה נכיר את תכונות החימר ונרגיש כמה זה כיף ליצור ממנו. נפסל מהי בשבילנו אהבה.

עולם הילדים שבת 11:00

יצירת חיות מחומרים ממוחזרים
בעזרת דמיון ויצירתיות נלמד איך מחומרי גלם פשוטים שחלקנו נוטים לזרוק, ניתן ליצור חיות! נשתמש בחומרים ממוחזרים כדי לסייע לשמירה על כדור הארץ.

עולם הילדים חמישי 12:30

תכשיטי פסטה!
פסטה מסולסלת, פסטה ארוכה, פסטה חלולה, פסטה בצורות שונות.. בסדנה נכיר שימוש נוסף של הפסטה על תכונותיה השונות. נכין תכשיטים על ידי קישוט וצביעת הפסטה והשחלתה על חוט.

עולם הילדים שישי 11:00

סתיו גלעד

סתיו גלעד

על המנחה

אז קצת עליי- לפני מספר שנים, לאחר שסיימתי את לימודי התואר הראשון במדעי המוח והבנתי שעולם המחקר הוא לא ספל התה שלי, נסעתי להגשים חלום וללמוד משחק בלוס אנג’לס. לאחר שסיימתי את לימודי המשחק חזרתי לארץ ומאז אני עוסקת בתחום המשחק ובמקביל בתחום ההוראה. אני מעבירה ערבי משחק, תיאטרון וקריאת מחזות ולצד זה מעגלי שיתוף ומפגשי מודעות. עולם הרוח תמיד היה קרוב לליבי והוא חלק בלתי נפרד מחיי. מלבד משחק אני עוסקת גם בכתיבה מוזיקה וציור, אוהבת יצירה באופן כללי ואנשים באשר הם ומשתדלת כל הזמן להשתפר, להישאר אופטימית ולשתות לימונדה (או מיץ עננים) .

Stav Gilad

על הסדנאות

אני בעוד שנה
בחיי כולנו קיים פער בין המצוי והרצוי, אצל חלקנו הוא קטן יותר אצל חלקנו גדול יותר אבל הוא תמיד שם. בסדנה נקבל כלים לצמצם את הפער הזה. נחדד לעצמנו את המקומות אותם היינו רוצים לשנות בחיים ובעזרת ההבנה והמיקוד נתחיל לשרטט לעצמנו חזון אותו נרצה להגשים בטווח של שנה מהיום. ניגע בתחומים השונים בחיינו בהם קיים הפער, זה יכול להיות בתחום הזוגיות, הקריירה, הבריאות, המשפחה או כל תחום אחר בחיים ובעזרת דמיון מודרך, נעלה אותו אל המודעות. כשנהיה מודעים לאותם מקומות המבקשים שינוי, ננסה באמצעות תרגילי כתיבה להתחבר לחזון אותו אנו רוצים להגשים, להעצים את המודעות אליו ובכך להפוך אותו, בצעד ראשוני, למעט מוחשי יותר. דמיון מודרך וכתיבה מודרכת הם כלים חזקים מאוד ליצירת שינוי. ככל שהדמיון מפורט יותר ומוחשי יותר האנרגיות של היקום והקיום עוזרות לנו למשוך אותו אלינו. ננסה להגיע בסדנה לרמות הגבוהות ביותר של דיוק וספציפיות ובעזרת הכתיבה נעזור לדמיון להפוך למוחשי יותר במחשבה וברגש שלנו ובכך להתחיל להניע שינוי.

עולם תיאטרון שבת 11:30

משחק מתודי – הרפיה ותחושה
– Method acting
נחשב לשיטת המשחק המוערכת ביותר בעולם כיום, באמצעותו מתרגלים השחקנים איך להיכנס אל תוך הרגע בכל זמן נתון ולייצר את הרגש אותו הם רוצים להביא לבמה. השיטה מורכבת משני שלבים – הרפיה וחישה. ההרפיה עוזרת לנו להתחבר לגוף ולהיות נוכחים ברגע והחישה מביאה אותנו על ידי זיכרון ודמיון להרגיש את הרגש אותו בריא לנו להעלות למודעות. שחקנים רבים משתמשים בשיטה זו בכדי לשפר את יכולת המשחק שלהם אך מעטים השחקנים שמבינים ששיטה זו גם יכולה להוות כלי מדיטטיבי וטיפולי רב עוצמה. השיטה עוזרת לנו להבין מה בתוכנו מבקש תשומת לב, אילו חלקים בתוכנו רוצים שנתייחס אליהם הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי ונותנת לנו את המקום להתייחס לאותם חלקים בדיוק. בסדנה נתנסה בשני שלבי השיטה – בעזרת נשימות והרפיה נעביר את המודעות לגוף ונעשה יותר ויותר נוכחים ברגע. לאחר שנחבר לכאן ועכשיו, נתחיל, בעזרת התחברות לחושים ושימוש בדמיון וזיכרון להעלות רגשות שונים שמבקשים מאתנו תשומת לב ומקום.

עולם תיאטרון חמישי 08:30

ספיר שני

ספיר שני

על המנחה

יוצרת מרחבי תנועה וריקוד חופשי בחיבור למודעות והתפתחות אישית. לומדת וחוקרת תודעה, תקשורת ויחסים ומטפלת בשיטות מעולם הגוף-נפש-רוח, רגשות ותת מודע.

Sapir Shenie
https://www.facebook.com/SapirShenie/
050-2288423
[email protected]

על הסדנאות

שטותרפיה
בכל אחד מאיתנו קיים ילד שטותניקי ומתוק שרוצה שיתנו לו ביטוי.
סדנה כייפית וחווייתית בה ניתן ביטוי לילד השטותניקי שבנו לצאת החוצה – דרך ריקוד חופשי ומפגשים בתנועה. עם מוזיקה כייפית ומצחיקה, שירי ילדות ונוסטלגיה – נעשה שטויות במיץ עגבניות. נפתח את הלב, נשטתה ונרקוד כמו שהיינו ילדים.
מפגש עוצמתי ותרפויטי עם עצמנו, דרך חיבור עם רוח השטות, והזכרות בילד הקטן והמתוק שהיינו פעם שלא היה אכפת לו מה חושבים.

נשימת הנשמה שבת 11:30

חיבורים בתנועה
דרך תנועה וריקוד חופשי נפתח את הלב ונרחיב את האהבה לעצמנו ולאחרים. במרחב נטול שיפוטיות וביקורת נתרגל יציאה מאזורי הנוחות שלנו ונתנסה בליזום וליצור אינטרקציות אותנטיות במהלך ריקוד ותנועה עם אנשים. יצא לכם פעם לרקוד במסיבה לבד ולהרגיש שלפעמים זה גם ממש כיף לרקוד ביחד אך לא תמיד יש חבר איתכם? כמה זה כיף לרקוד כשיש עוד זוג עיניים שמביטות בנו ונשמה שחולקת איתנו רגע של נוכחות, שמחה וחופש. הרבה פעמים אנחנו מפחדים ליצור אינטרקציות עם אנשים שאנחנו לא מכירים בזמן ריקוד ומסיבה, ובסדנה ניצור סביבה בטוחה ונעימה לאמץ תפיסה חדשה שאומרת שאנשים זרים הם חברים שטרם הכרנו. ניצור יחד מרחב של ביטוי דרך הריקוד החופשי שיאפשר לנו לשחרר פחדים, חסמים ואמונות לגבי תפיסות שמגבילות אותנו מליצור אינטרקציות וחיבורים אמיתיים בתנועה, במרחבים של ריקוד ומסיבות.

עולם בקול ותנועה שישי 15:00

תנועה ותודעה
מסע פנימי-תודעתי דרך הגוף והתנועה החופשית.
ריקוד חופשי בקצב הלב הוא שער לחיבור, שחרור ולהרחבת המודעות.
במרחב נטול שיפוטיות נחקור, נעמיק ונצלול בנוכחות והקשבה לתנועה הפנימית של הגוף, הנפש והנשימה, דרך מוזיקה אקלקטית ורבת מקצבים. התנועה האותנטית היא החוט המחבר בין כל הרבדים, והזדמנות למפגש אמיתי עם עצמנו. במפגש זה נרחיב את המודעות למחשבות ולאמונות, ונתרגל מנטרות של אהבה וקבלה עצמית, חופש וחיבור לאמת הפנימית שלנו.

עולם בקול ותנועה חמישי 12:30

סיטארה אטמו

סיטארה אטמו

על המנחה

חיה את דרך הרוח בעשור האחרון, אותה הכרתי לראשונה באשרם במדבר, שבהמשך הפך לי לבית ומשפחה עוטפת. בעודי גרה בנווה המדבר הקסום הבנתי שאני רוצה לטפל ולהעביר הלאה את מה שעושה לי כל כך טוב.
התחלתי את דרכי עם המורה ההודי אושו ולאורך השנים גיליתי מורים רבים ומיוחדים אשר את גישתם אני מביאה איתי.
מנחה מדיטציות מבית היוצר של אושו
מטפלת בקבוצות ובתהליכיים אישיים דרך ריברסינג, התמקדות וייעוץ אישי.
מטפלת באופן פרטי במצבי טראומה ופוסט טראומה בגישת SE.
בעבר מפיקת פסטיבלים ואירועי רוח שונים בארץ.
אני מאמינה שמדיטציה היא התשובה, היא התרופה לכל, ובכל יום אני בוחרת בה מחדש.

https://www.facebook.com/Sitara.Healing/
052-4781949
[email protected]

על הסדנאות

לנשום אל האמת – ריברסינג לצ’אקרה 5
נמלא את גופינו בחמצן, ונתחבר דרך הנשימה אל אזור הגרון, שם יושבת יכולת הביטוי שלנו, ביטוי אמת וביטוי שקר, מימוש היצירתיות ויכולת ההקשבה. הגוף יוביל אותנו להיכנס עוד יותר פנימה, לחוש מה נמצא שם, לבטא ולשחרר את אשר מפריע לאיזון. נאפשר לכל רגש להתבטא ולהתממש ולשלווה רכה למלא אותנו.

עולם נושם שישי 15:00

הרי את מקודשת *לנשים בלבד ונעם בק
בכל אישה ישנה עוצמה גדולה, רכה ומיסטית – הלב שלה. אך אנו חיות במציאות זיכרית בה עוצמה מתבלבלת עם כוח, ובאחריותנו הנשים לחקור ולגלות בעצמנו מהי עוצמה נקבית.
ביחד נגלה רובדים עמוקים יותר בהיותנו נשים של העת הנוכחית, נחקור את החוויה הנשית של האהבה – מחושניות ועד חמלה.
האם אני שלמה עם היותי אישה מינית וחושנית? אילו תחושות מתעוררות בי בנושא? ואילו אמונות? האם אני מאפשרת לעוצמה שבי להתבטא? ומהי בכלל עוצמה נשית? באיזה אופן רכות ועוצמה משתלבים?
נחקור את עולמנו הפנימי, ביחד ולחוד דרך כלים רבים.

נשימת הנשמה שבת 10:00

לנשום אל הלב – ריברסינג לצ’אקרה 4
נמלא את גופינו בחמצן, ונתחבר דרך הנשימה לליבנו האנרגטי, שם יושבות איכויות כמו אהבה עצמית ואהבת האחר, שנאה וצער, יכולת הקבלה והנתינה, החמלה וההודיה כמו גם נרקסיזם, פחד מאינטימיות ועוד. משם הגוף יוביל אותנו בחוכמתו ואם רק נשחרר שליטה הוא יבטא את כל הרגשות המודחקים שנוכחים שם ומונעים מאיזון, שלווה ורוגע למלא את הלב.

עולם נושם חמישי 14:30

No Dimensions Meditation
זורבה הבודהה רביעי 16:00

סורי פוליאקוב

סורי פוליאקוב

על המנחה

בוגרת מסלול ההסמכה של אליסון ארמסטרונג “להבין גברים”, ומייבאת הגישה לישראל. מנחת סדנאות “תודעת המלכה”. בעלת תואר שני עם התמחות בלימודי נשים ומגדר. במסגרת הכשרתה ראיינה עשרות גברים וגילתה איך הם באמת חושבים…
סורי מחויבת להביא לנשים את ההבנה של גברים- מי הם, מה מניע אותם, ואיך אפשר להפוך את מערכות היחסים איתם ממלאות קונפליקטים- למעצימות ומספקות לשני הצדדים!

https://www.facebook.com/valeria.poliakov.3
547991395
[email protected]

על הסדנאות

גבר, אישה- חיבור מהנשמה
חיבור בין גבר לאישה יכול להגיע ממקום אינסטינקטיבי וראשוני – שמגיב בצורה אוטומטית, ומייצר הרבה קונפליקטים במערכות היחסים שלנו. בסדנה נחקור את האפשרות לחיבור בין גבר ואישה ממקום גבוה – חיבור מתוך הנשמה, שמאפשר לנו להיות הגרסה הכי טובה של עצמנו, ולבחור להיות בשותפות. בסדנה נחקור את שני המקומות האלו בתוכנו ונלמד כלים פרקטיים לתקשורת אפקטיבית ומעצימה יותר בין נשים וגברים.
מבוסס על הידע המהפכני של אליסון ארמסטרונג, אשר לומדת גברים ונשים כבר 27 שנים, ועל סמך ראיונות עם אלפי אנשים פיתחה דרכים פשוטות להבין את המורכבות של מערכות היחסים בין המינים ולאפשר דרך אפקטיבית יותר לתקשורת בין המינים.

נשימת הנשמה שישי 20:30

נעמי ראשוני

נעמי ראשוני

על המנחה

שמי נעמי ראשוני ואני כימאית , רוקחת ומורה למדעים לגילאי 7-12. מעבירה סדנאות מדע ויצירה העוסקים ברעיונות ועקרונות מדעיים ומועברים בדרך חוויתית והרבה ניסויים שהילדים מבצעים. בנוסף אנו למדים דרך הפעילויות כיצד הטבע סביבנו פועל על פי עקרונות אילו וכיצד זה משמש אותנו בחיי היום יום.507583373
[email protected]

על הסדנאות

לשחק עם האוויר
האויר שאנו נושמים ונושפים הוא מקור חיינו, וקיומינו על פני כדור הארץ שמושך אותנו בכוח המשיכה – יוצרים מציאות שבתוכה אנו חיים.
אז בואו נשחק וניצור בעזרתם מאוורר ידני וכדור לסל.

עולם הילדים שישי 09:30

צבעים מן הטבע
בטבע מצויים קרקעות וסלעים בשלל צבעים.
הצבעים בטבע הם הצבעים בתוכנו המשקפים את התשוקות הרצונות והשאיפות שלנו.
נחגוג את צבעי הטבע בעזרת מלח וגירים צבעוניים, ונצייר בתוך בקבוק כיד הדמיון המשקפת את אופינו.

עולם הילדים חמישי 09:30

צבעים מן הטבע
בטבע מצויים קרקעות וסלעים בשלל צבעים.
הצבעים בטבע הם הצבעים בתוכנו המשקפים את התשוקות הרצונות והשאיפות שלנו.
נחגוג את צבעי הטבע בעזרת מלח וגירים צבעוניים, ונצייר בתוך בקבוק כיד הדמיון המשקפת את אופינו.

עולם הילדים רביעי 18:30

נעם בק

נעם בק

על המנחה

הריקוד ותנועה הם הקריאה הטבעית של הגוף והנשמה שלי לתרגל רוחני. זו הדרך שלי להתחבר אל ההוויה, ואני מרגישה שליחות לחלוק זאת באהבה עם כל מי שנפשם וגופם קוראים לכך.
הריקודים המיסטיים שאני מתרגלת ומלמדת הם שילוב ייחודי של כלים שפגשתי בדרך – ממסורות שבטיות, תרגולים מעולם היוגה והטנטרה, כלים מודרניים של ריפוי בתנועה וטכניקות ריקוד עכשוויות.

Noam Beck – Mystical Dance
054-9732772
[email protected]

על הסדנאות

הריקוד המיסטי של הלב
ידעתם שיש לנו לב רוחני – לב נוסף מעבר ללב הפיזי?
הוא יושב באזור החזה והוא השער שלנו לחיבור לטבענו האלוהי.
דרך תנועה, ריקוד ומדיטציה נתחבר אליו ונעורר אותו, נתחבר לכוח האינסופי שלו להכיל את הכל – כאב ושמחה, עצב וכמיהה. להכיל את הכל – באהבה ובחמלה.

עולם בקול ותנועה חמישי 18:30

ריקוד עם חישוק לצ’אקרת הלב
אלמנט האוויר נמצא אצלנו באזור החזה ומקושר לצ’אקרת הלב.
דרך תנועה אנו יכולים לעורר את החיבור שלנו לאלמנט הזה ולקיום שלו בגופינו – החישוק ישמש אותנו ככלי לשם כך. נלמד תרגילים הקשורים לחזה ולידיים ונרגיש מה התנועה הזו מעוררת בנו, רגשית ואנרגטית.

נשימת הנשמה רביעי 17:00

ניג’ן צבי סמיט

ניג’ן צבי סמיט

על המנחה

מוסיקאי מלחין ויוצר בעיקר בשנים האחרונות במוסיקה אינטואיטיבית
מנחה מעגלי שירה, נגן פאנטםfacebook.com/nijen tsvi smith
052-5747470
[email protected]

על הסדנאות

צלילי הצ’אקרות
במדיטציה זאת נתמקד בכל צ’אקרה בגופנו דרך הקול שלנו ולוויברציות שלו.
מוסיקה מבית היוצר של אושו.עולם
עולם אושו חמישי 13:30

נועם יגיל

נועם יגיל

על המנחה

תרפיסט הוליסטי, מנחה סדנאות ומורה למדיטציה ויוגה, אני משלב בשיעורים ובטיפולים כלים מהפסיכולוגיה רוחנית ותרפיית האי דואליות, הילינג ורייקי, הילינג קריסטלים, תטה הילינג, תקשור, ריברתינג, ניתוחים אנרגטיים ומודעות עצמית.

https://www.facebook.com/shamboo
https://www.meditation-city.com/he/
054- 3384079
[email protected]

על הסדנאות

תרגול סדהנה
סדהנה הינו תרגול רוחני שמטרתו לחבר אותנו לעולם הרוח, לאושר הקיים בכל, לאור הפנימי ולמעשה לחיות מתוך שמחה. תרגול רוחני נכון מביא אותנו לחיבור עמוק יותר עם עצמנו והעולם. המטרה של התרגול הינה התפתחות רוחנית והאפקט שנראה כלפי חוץ הוא פשוט שמחה, חיוניות, ואור הנובעים מאיתנו יותר יותר.
בתרגול נעשה שימוש בכלים רבים – יוגה, מדיטציה, תרגילי פראניאמה מתקדמים או תרגולי צ’י קונג. מומלץ להביא מזרן יוגה.

עולם יוגה חמישי 08:00

Form to Formless
בהרבה תרבויות גילו את המקום של אנרגיית החיים והקשר שלה לנשימה. בהודו זה התפתח לתרגול יוגה והפראניאמה של היוגה, בסין ויפן לדרכים של אומנויות לחימה ואמנויות ריפוי סודיות.
בסדנה נתחיל עם תרגול נשימה ותנועה מסודר השייך יותר לעולם הצ’י-קונג, ממנו נעבור לתרגול עבודה עם כדורי אנרגיה המגיע מתקשורים של חייזרים הנקראים בני האור העליון, משם נעבור לתרגול ריפוי עצמי אינטואיטיבי על מרכזי הצ’אקרות – ולקינוח נעבור לתנועה ונשימה אינטואיטיבית זו המגיעה מן הנשימה והנשמה.

נשימת הנשמה שבת 08:30

מדיטציות כוכבים
אוהבים את הכוכבים? אז הסדנא הזאת עבורכם. האנרגיה מהכוכבים עדינה ויחד עם זאת עוצמתית, לכל כוכב יש תדר אחר ויכולת ריפוי אחרת. נלמד כמה טכניקות כוכבים: נשימת כוכבים, עליה לכוכב, וריפוי עצמי מהכוכבים. יש להביא מזרן יוגה ושמיכה.

נשימת הנשמה חמישי 20:00

מדיטציה לריפוי העצמי
מדיטציה ככלי לריפוי העצמי זה דבר כיפי, קל ופשוט. הרבה פעמים לאורך החיים אנחנו סוחבים עימנו פצעים רגשיים ונפשיים כואבים – בסדנה נלמד לתת תשומת לב אל הכאב, ואיך הריפוי פשוט קורה.
דרך 3 מדיטציות קצרות נצא למסע קצר – מהקשבה לעצמי, לאפשור העצמי, לתחושת העצמי, להתבוננות בעצמי, ועד לוויתור על העצמי.
מוזמנים כל בעלי העצמי באשר הם.

נשימת הנשמה שישי 08:30

נועה ליברמן

נועה ליברמן

על המנחה

סטודנטית לתואר ראשון במוסיקה. בעלת נסיון עשיר בהנחיית קבוצות, הדרכת בני נוער וילדים

https://www.facebook.com/noa.liberman.50
[email protected]

על הסדנאות

ההתערבות הגדולה
השעון מתקתק. יש לכל הקבוצה שעה לפתור את החידה ולעמוד בכל המשימות. האם הקבוצה תצליח באתגר המשותף?
סדנא שמאתגרת חושים שונים ואנטיליגנציות שונות.

עולם הילדים שישי 11:00

מוסיקת עולם
נטייל בין מקומות שונים בעולם, נשמע סיפורים, נציג הצגות, נכיר כלי נגינה שונים ומעניינים, ננגן ונרקוד ביחד.
הסדנא מתאימה לילדים בכל הגילאים!

עולם הילדים שבת 09:30

של מי השורה הזו בכלל?
סדנאת אלתור ואמפרוביציה לילדים. בסדנה נתנסה בלהיות שחקנים, לעמוד מול קהל ולהציג דיאלוגים שונים ומשונים.
הסדנה מתאימה לילדים החל מכיתה א’.

עולם הילדים חמישי 18:30

נוגה ואריאל טמיר

נוגה ואריאל טמיר

על המנחה

בשביל הזוגיות – נוגה ואריאל טמיר יועצים זוגיים ומנחי סדנאות מגע וזוגיות
זוג בחיים 30 שנה בזוגיות מתעצמת ומעצימה מפתחי שיטת עבודה ייחודית “בשביל הזוגיות ” שיטת טיפול ממוקדת וקצרת טווח המשלבת שיחה מגע וכלים עוקפי חשיבה. מומחים להצלת משברים בנישואין .
משלבים בטיפול מערב ומזרח ,קלינה ברחובות (מזכרת בתיה) ובתל אביב
נוגה מטפלת זוגית משפחתית ובעלת תואר שני בייעוץ פסיכולוגי, מתמחה בפיסוכתרפיה התנהגותית קוגנטיבית CBT
ואריאל, מרצה, מנחה קבוצות, אימון זוגי, מגע, עיסוי ומנטור ליחסים באוניברסיטת בר אילן
מתרגלים טנטרה שנים רבות ולומדים בודהיזם קבלה טאויזם ועוד.

בקלינקה זכינו “להציל” עשרות זוגות ששדרגו את חיי הזוגיות והמיניות והבינו שהחיים נועדו לשפע של אהבה וחיבור זוגי

https://www.facebook.com/bishvil.hazugiut
www.t-l.co.il/
548088152
[email protected]

על הסדנאות

להפגש עם החמלה: בחיים, בזוגיות ובמיניות
חמלה כרגש בסיסי ברוח הפסטיבל באלמנט האוויר, ערב היכרות וחיבור לחמלה שבתוכי ולאחר, נצא למסע היכרות ומפגש עם המושג חמלה וחלקו בחיי הנוכחים והעתידים, חמלה בחיים השוטפים שלי, עם עצמי, בהיכרויות זוגיות שונות, בחיפוש אחר בן זוג ובמיניות-היכן החמלה המינית שלנו.
מי יודע….אולי הערב הזה יצמיח היכרות חדשה שתוביל אותנו לזוגיות מוצלחת.
נלמד להכיר, להוקיר, לנשום ולהתבונן בחיים בחמלה וממש לא ברחמים. לאן אנחנו יכולים לקחת את החמלה לחיים גם מעבר לפסטיבל. השילוב המנצח בין חמלה לנחישות ואהבה וניווכח
שחומל=לוחם.

ואהבת חמישי 14:00
לחיות בחמלה זוגית
לנהל זוגיות בקלות והנאה זה אחד מעקרונות ב”שביל הזוגיות” בסדנה נתמקד במושג חמלה לאור ההתבוננות של הפסטיבל באלמנט האוויר ונראה איך ניתן לשלבו במערכת הזוגית בכל רבדיה: תקשורת, ויכוח, שיגרה ומיניות. כל זאת בקלות והנאה. החמלה מתחילה בהענקה עצמית ועוברת דרך התנהלות שוטפת עם הסביבה משפחה ובעיקר בני הזוג, בואו פתוחים למסע של שמחה, צחוק, ריקוד, משחק, שיחה והתבוננות הדדית.

ואהבת שישי 16:30

משה פרידמן

משה פרידמן

על המנחה

משה פרידמן אני מטפל בשיאצו ועיסוי תאילנדי, אני מלווה אנשים בתהליכים של מגע ומודעות ושינוי תודעה מתודעה דואלית לתודעה חדשה ואצילית.
אין מטופל שדומה לאחר ואין טיפול שדומה לקודמו בכל טיפול ולכן לכל טיפול או סדנא שאני מעביר אני בא פתוח ללמוד וללמד.

https://www.facebook.com/Moshe.F.Massage/
https://www.moshe-touch-therapy.co.il
527711338
[email protected]

על הסדנאות

שיאצו
שיאצו הינה תרפיית מגע יפנית המשלבת מגע ומתיחות של מרידיאנים הזורמים בכל הגוף, בשילוב מגע ומתיחה של המרידאנים ניתן להגיע להרפיה ולתחושה של שלווה בגוף.

עולם תרפיה שבת 11:00

מלינה רימברג

מלינה רימברג

על המנחה

בת 39, אמא ליובל בת ה-5. חוקרת גוף, תודעה ומיניות והקשר ביניהם. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. מטפלת בעיסוי תאילנדי מסורתי, מורה ליוגה ולפילטיס. בעלת סטודיו ליוגה, פילטיס ומגע ברחובות. מעבירה סדנאות עיסוי תאילנדי לזוגות ולסינגלים וסדנאות יוגה בליווי מוזיקה בפסטיבלים ואירועים שונים ובסטודיו שלה ברחובות.

https://www.facebook.com/melinayogapilates/
http://melinayogapilates.co.il/
544905774
[email protected]

על הסדנאות

חזרה הביתה – סדנה לזוגות
הרבה זוגות, כעבור תקופה מסוימת יחד, חווים צורך “להתניע” בכל פעם מחדש את היחסים האינטימיים. נסחפים אל השגרה היומיומית ולא מוצאים כוח וחשק למפגש האינטימי בשל העייפות הפיזית והשחיקה.

בסדנה זו נתרגל טכניקות מעולמות המדיטציה והנשימה, יוגה בזוגות ועיסוי תאילנדי, אותן ניתן יהיה להמשיך ולתרגל בבית כהקדמה וכהתנעה למעשה האהבה.
נתחבר אל תחושות הגוף שלנו פנימה – מה הוא מבקש? ונלמד לבטא זאת במילים.
נלמד לסמוך זה על זה בתנועה ללא מילים. נחווה את היותנו פעם בקבלה ובהרפיה מוחלטת ופעם בנתינה ללא שום רצון לקבל בחזרה. נאפשר לעצמינו לחזור הביתה ולהכיר אחד את השני מחדש.

עולם Cosmic Lovers רביעי 20:30

אסנה, מודרה, מנטרה – פתיחת הלב – בליווי מוזיקה חיה
בסדנה זו נשתמש בכלים מעולם היוגה והמדיטציה בכדי לאוורר ולפתוח את אזור הלב – בית החזה, חגורת הכתפיים והזרועות.
נתרגל אסנה – תנוחות יוגה של הגוף, מודרה – מנחים של החזקת כפות הידיים ומנטרה- שירה וחזרה על מילים בסנסקריט.
ונסיים בהרפיה ארוכה לשמע צלילים שמיימים ומרפאים.

זורבה הבודהה שישי 10:00

Lotus Flow Yoga – From Earth to Heaven
תרגול ה- Lotus Yoga Flow מלווה במוזיקה חיה ומתאפיין בזרימה, דינמיות ורוך.
התרגול מעוצב ברצף מסוים כך שתוכלו לחוות חופש תנועתי בתוך הזרימה אשר יאפשרו לכם לזוז כפי שרק אתם זזים.
ההנחיה היא לנוע בין התנוחות, ובסופו של דבר המוזיקה ורצף התנועות הם אלה שיובילו אתכם ויאפשרו לכם לעבור בין התנוחות ללא כל צורך לחשוב עליהן.

זורבה הבודהה שישי 10:00

Lotus Flow Yoga – From Earth to Heaven
תרגול ה- Lotus Yoga Flow מלווה במוזיקה חיה ומתאפיין בזרימה, דינמיות ורוך.
התרגול מעוצב ברצף מסוים כך שתוכלו לחוות חופש תנועתי בתוך הזרימה אשר יאפשרו לכם לזוז כפי שרק אתם זזים.
ההנחיה היא לנוע בין התנוחות, ובסופו של דבר המוזיקה ורצף התנועות הם אלה שיובילו אתכם ויאפשרו לכם לעבור בין התנוחות ללא כל צורך לחשוב עליהן.

עולם יוגה חמישי 18:30

מיתר דוד

מיתר דוד

על המנחה

מיתר דוד מלמדת האטא יוגה, בוגרת אונ’ ת”א לקמפוס שיאים, בוגרת תכנית “מגע אוהד” לילדים. מעבירה חוגי יוגה ומדיטציה למבוגרים, בני נוער וילדים.

meitar david
523590908

על הסדנאות

חיבור של גוף נשימה ומיינד
תרגול האטא יוגה המשלב גוף באמצעות האסנות, נשימה באמצעות תרגילי נשימה, ומיינד באמצעות מדיטציה. שילוב שיביא אותנו למיקוד, איזון, טיהור, ולזיכוך המחשבה.

עולם יוגה שבת 11:30

השתרשות וריחוף
להשתרש אל הקרקע, להתחבר אל הגוף ולרחף. תרגול יוגה שמתמקד בהשתרשות יחד עם נשימה מודעת ומותאמת לתנוחות. מטרת התרגול הינה להשיג שינוי פיזי ומנטאלי, לפתח את המודעות ולהכווין את זרימת האנרגיה בגוף.

עולם יוגה חמישי 14:00

מירלה סלע

מירלה סלע

על המנחה

מומחית בחיבור א-נשים לחיים בתשוקה, שמחה ואהבה.
מאמנת אישית ומטפלת טרילותרפית להחזרת התשוקה לחיים.
מאפשרת, מלווה ותומכת בתהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות אישית בשיטת “לפלרטט עם החיים” של אימון הוליסטי חוויתי. מרצה ומנחת סדנאות לפרטיים וארגונים לחשיבה חיובית, אושר וחיים בתשוקה
מפיקת כנסי בוטיק- (מיני פסטיבל)- לפלרטט עם החיים- החופש להיות שמחה ואהבה בים המלח אחת לשנה בוולנטיין.
קליניקות בחדרה הרצליה ותל אביב

https://www.facebook.com/mirelacoach/
www.leflartet.co.il
544460021
[email protected]

על הסדנאות

סוד האושר
רוצים לדעת כיצד אפשר להיות מאושרים ולהשתחרר מהסבל?
לרוב, האושר שלנו תלוי בגורמים חיצוניים כמו זוגיות, כסף ועוד. במפגש נבחן יחד מהו האושר האמיתי, האם תלוי בדבר או רק בנו, כיצד ניתן לעשות סדר בבית הפנימי שלנו ואיך זה קשור לאושר שלנו,כיצד ניתן לקום כל בוקר עם חיוך, סיפוק ולהרגיש מאושרים עם כל מה שהחיים מזמנים בעבורנו. ההרצאה כוללת טיפים ליישום מיידי, לחיבור לעוצמה הטמונה בנו מתוך מודעות ולקיחת אחריות אישית ככלי ליצירה והגשמה עצמית.
קחו החלטה להיות מאושרים ולהשתחרר מהסבל! זה אפשרי!!
הכל בסדר החיים יפים ומותר להנות.

ואהבת שישי 09:30

הליכת מלאכים
סדנה חוויתית שכולה אהבה.❤
זוהי הזמנה לפתוח את הלב לאהבה…להתמסר…ולחוות. כמה שזה פשוט ומעצים
לאהוב, מביא ריפוי לגוף ולנשמה.
הליכת מלאכים הנו תהליך מונחה בשילוב מגע קשוב, של הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי לכל אדם באשר הוא. המלווה במוזיקה שמימית. מגע וחיבוק הינם צורך קיומי.
כל זאת במרחב מוגן בטוח מכיל ואוהב.
דרך נפלאה לפתוח את הפסטיבל באהבה❤

ואהבת רביעי 16:00

להפתח לאהבה ואינטימיות
זוהי הזמנה לפתוח את הלב לאהבה, לתת אמון, לתרגל ולהיות באינטימיות.
אינטימיות עם עצמך ואינטימיות זוגית. לנשום להרגשה, לכאן ועכשיו ולחדד את החושים שלנו ביחד ולחוד ואז קסמים מתרחשים.
“נראה שככל שאנו משחררים יותר אנו חווים יותר אהבה. אנו נעבור יחד מסע שכולל:
שמחה, ריקוד, אהבה, מגע, חיבוק, שיתוף, אינטימיות, התקרבות ובעיקר
נתנתק מהיום יום, נניח לראש, לשיפוטיות, לפחדים, לביקורת ונתמסר לכאן ועכשיו לפשטות לצורך הבסיסי והקיומי של כולנו ב- א ה ב ה
הכניסה בזוגות

ואהבת חמישי 20:00

מיכל מיתר

מיכל מיתר

על המנחה

אני גרה בתל אביב ועובדת בהיטק כמהנדסת מערכות מידע, בשעות הפנאי אני מתרגלת יוגה, מטיילת בטבע ובפסטיבלים לומדת תזונה, ומתעניינת מאוד באורח חיים בריא וטבעי. קיים דיסוננס גדול בין חיי העיר הקפיטליסטים ובין סביבת הפסטיבלים, מצד שני נוצר איזון שמאפשר לקבל את התמורה משני העולמות.Michal Meitar
followtheflow.blog
[email protected]

על הסדנאות

היגיינה ביתית
בשנים האחרונות עלתה המודעות לאכילה נכונה והוצאת מוצרים מעובדים מהתפריט, אבל הגוף שלנו סופג רעלים גם כשהם על העור, הקרקפת או באוויר. מתברר שמוצרים שונים שמתיימרים לעשות לנו טוב, עלולים להזיק לנו בטווח הארוך. בהרצאה נכיר את הבעיות במוצרים ונגלה איך אפשר לשמור על הגיינה בלי לשלם על זה בבריאות (או ביוקר)

עולם בריא חמישי 18:30

מיכל ברז”ל כהן

מיכל ברז”ל כהן

על המנחה

מיכל ברז”ל כהן- יוצרת, מרצה ומנחת סדנאות וסשנים פרטיים, מנגנת צלילים מרפאים ושרה שירת מרפא. ריברסרית מוסמכת “החברה הבריטית לריברסינג” BRS , ומנחה ותיקה עם 39 שנות ניסיון. יועצת ומלווה תהליכי גדילה אישיים ובקבוצות בשילוב הילינג, דמיון מודרך, מדיטציה, צלילים מרפאים, ביואנרגיה, טכניקות מגע, וחשיבה בוראת מציאות. מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. בי. איי. בוגרת אקדמיה “בצלאל” בהצטיינות בדגש על “פסיכודינמיקה של יצירתיות”. בוגרת בית הספר לתיאטרון בובות ודרמה ברמת אביב, ומשלבת בובות תיאטרון טיפוליות בעבודתה עם ילדים/ות ומבוגרים/ות. יוצרת ובעלת תיאטרון הבובות ההוליסטי אקולוגי “ריברסינג” ותכנית הלימודים “יישומי בובנות לתכנית הלימודים”, ומגישת מפגשי אמן בובנות ומודעות. מוסמכת תיטא הילינג, משלבת בריברסינג. בוגרת קורס ביואנרגיה עם מר רפי רוזן ז”ל, שהביא הביואנרגיה לישראל. בוגרת “קורס בניסים” עם מר אבי יסעור ז”ל. לימודי טכניקות הילינג ומסעות אסטרליים. למדה צ’אנלינג עם גב’ פיליס שלמר- Deep Trance Channeling Medium , ונעזרת בכלי מיוחד זה בעבודתה. מיכל מלווה בצוות סייעים/ות מקצועי העוברים/ות איתה תהליך חניכה להיות סייעים/ות מקצועיים/יות. עם טכניקות של נשימה, חשיבה בוראת מציאות ועבודת מודעות הקימה ארגון, יזמה והובילה מאבק ציבורי- שהצליח- למען הקמת ריאה ירוקה בלב תל אביב, ונברא פארק “גן קרית ספר” (בקצה רח’ שיינקין). על פועלה זכתה יחד עם ארגון המתנדבות/ים שהקימה “ירוק במקום בטון” באוסקר הישראלי על מצוינות למען איכות הסביבה “הגלובוס הירוק 2014” , בכנסת ישראל. נשיאת עמותת “ירוק וגם בטון”. אקטיביסטית מנשימת א/נשים וסביבה. עובדת בעברית ובאנגלית. הרשמה – 0507418765

https://www.facebook.com/RebirthingMichalBarzelCohen/?ref=settings
www.re-birthing.com

על הסדנאות

ריברסינג וצלילים מרפאים – “איחוד נש(י)מה או(י)ר”
סדנת ריברסינג וצלילים מרפאים בנושא ” איחוד נש(י)מה או(י)ר”
United Soul Breath Air & Light”- Rebirthing with Healing sounds”
האור הראשוני רחב ועצום לאין קץ. אור זה מכיל אף את אור מאורות השמיים והוא אינסופי, בו כל היקומים ואשר בם, וכל הנגלה והנסתר גם יחד… מן האור הזה אנו עשויים/ות ובו אנו הווים/ות, ונעים/ות, נושמים/ות, צוחקים/ות ובוכים/ות ונשטפים/ות אור ואויר בכל מצב. הנשימה מאפשרת לנשמה להוות בגוף, והכל – אור רוטט בדחיסויות משתנות ואורכי גל שונים, ועדיין רב הנסתר מהנגלה. הכל מסתורין, ואנו- אחד מהביטויים של המסתוריות הזו, חלק מהיש.
אפשרי, יותר ויותר, לזכור ולהוות זה, להיות מרחב של קלות המתפשט אינסוף…
“מלאכים עפים גבוה כי הם לוקחים את עצמם בקלות” (אנונימוס)
(Anonimus)””Angels fly high because they carry themselves lightly
אנו קוראים/ות ושומעים/ות על זה, ולא תמיד אנו זוכרים/ות או הווים/ות את זה. אז בבקשה, עכשיו ברגע זה, ניזכר שאור ואוויר פועלים יחד בו זמנית בנו וסביבנו, מחזקים בנו את החיים והבריאות. ניקח נשימה עמוקה משוחררת וטובה עכשיו ! אויר ואור ביחד, בו זמנית.
אפשרי, יותר ויותר, לזכור ולהוות את זה, וזה עובד הכי טוב אם תוך כדי הזכירה אנו נשארים/ות מקורקעים/ות, מעשיים/יות, יעילים/ות ומציאותיים/יות.
הביטוי “לחיות באור”- משמעו לחיות בשלווה ושמחה, בידיעה שאנו יכולים/ות לבחור להיות שלווים/ות ושמחים/ות ושאנו אפילו יודעים/ות איך להביא עצמנו לבחירה שכזו. בחירה היא מיומנות ואמנות שאפשר לטפח !
מומלץ להעתיק מכולם/ן ו”להידבק מהם/ן” כשאחרים/ות זוכרים/ות לזכור לחיות באור, ולהעלות את התדר שלנו בהשראתם/ן, להגדיל את נוכחות ועוצמת האור בתוכנו, ולהשרותו על סביבתנו, מבלי להתחפר עמוק בטיוח עצמי או העמדת פנים ושאר הפטנטים המוכרים שמאפשרים לברוח מהעובדה הפשוטה – שיש לנו בחירה.
זה מזמין אימון ותרגול. זו עבודת מודעות.
הנשימה היא המזכיר/ה הכי טוב/ה בעבודה זו, כי כשהנשימה נעשית שטחית, רדודה וחנוקה- מה שמעיד על היותנו במצב של נפילת אנרגיה וחולשה ושהאור שלנו דועך, כתוצאה מהתרחשות פיזיולוגית, רגשית, מנטאלית או אנרגטית כלשהי בנו, זה “אור אדום” שמעורר- אם אנו מתורגלות/ים בריברסינג – את הנשימה שלנו לפתע באופן שאינו מונחה מהשכל- להיפתח ולהיות רחבה ומשוחררת.
המערכות שלנו מתעוררות כתוצאה מזה, כך שאנו זוכים/ות ל”בוסטר”(= העצמה והגדלה) של אנרגיית חיים וחידוש כוחות.
מאחר וכל אחד/ת מאיתנו מוקף/ת בשדה אור- שדה ההילה, השדה האלקטרו-מגנטי הטבעי שלנו (זה מזמן הוכח גם מדעית), בעת שהשדה שלנו מתעצם מבריא מתאזן ומתרחב ואורנו זוהר, הוא מתאחד עם שדות אור נוספים , ומגדיל את האור גם בם וכך האור עולה ועולה ומתרחב וממלא את העולם ואת העולמות… וכולנו מרגישים/ות טוב יותר ! אז האור הראשון והאור שאנו =אחד.
נראה לי שמי שכתב במקור את הציטוט הקצר הבא חווה וידע זאת …הנה הטקסט : “…בראשית… הארץ הייתה תוהו ובוהו וחושך על פני תהום…ויאמר אלוהים יהי אור ויהי אור” – זה האור הראשון הנזכר בכתובים, האור שנברא ביום הראשון.
האור הראשוני רחב ועצום לאין קץ. אור זה שנשפך מתוך האפלה הראשונית, מכיל אף את אור מאורות השמיים והוא אינסופי, בו כל היקומים ואשר בם וכל הנגלה והנסתר גם יחד… מן האור הזה אנו עשויים/ות, בו אנו הווים/ות ,ונמשיך להיות אור זה גם לכשניפרד מרמת דחיסות האספקט הגופני הפיזי שאנו חווים/ות כעת. הבחירה שלנו היא זכירת האור שאנו, שוב ושוב.
כשאנו חווים/ות באופן מודע היותנו אור זה, זה מצב של אחדות הכל, אי-שניות, אין-פירוד, “אדוואיטה” בסנסקריט (שפה הודית עתיקה) ,”אין אני”, היות מעבר לשכל’, הווים/ות אושר מוחלט, שלווה אינסופית, וחיוך הרוטט באופן מעודן בכל התאים ומרחבי הוויתנו.
ניתן לתרגל זאת באמצעות נשימה מודעת- ריברסינג. ההתמדה מביאה תוצאות- יש אפקט מצטבר. “ריברסינג- נשימה מודעת” נוצר מחיבור טכניקות נשימה המגיעות ממסורות נשימה עתיקות , שהותאמו לא/נשים בזמננו. תירגול נשימה מודעת עם הילינג משפיע עלינו ברמות הרגש, המחשבה, הגוף והרוח . אופן הנשימה בריברסינג מגיע לעומק הדם, העצמות והתאים ולוקח אותנו למסע עוקף שכל, מעבר לזמן ולמקום, לשחרור מתחים וחסימות בזמן שגלי המוח משתנים מגלי ביתא וגמא ה”לחוצים” לגלי אלפא ותיטא הרגועים.
זה מה שנעשה בסדנה : נעבוד עם נשימה, מודעות, איחוד שדות האור … נהיה במרחב אינסופי פתוח וזוהר, בזמן שלפני הזמן, הזמן שמעבר לזמן, כשהנשימה ושירת המרפא תהדהדנה ליד, מעל ולתוך גופינו בזמן תירגול נשימות בריברסינג הן תובלנה את מוחנו לשחרור עד למנוחה עמוקה ושלווה מתוקה להתראות ☺

עולם נושם שישי 10:00

דידג’ריברסינג “לידה מחדש של הנשימה”
ריברסינג – “נשימה מודעת” נוצר מחיבור טכניקות נשימה המגיעות ממסורות נשימה עתיקות, שהותאמו לאנשים בזמננו. תירגול נשימה מודעת עם הילינג משפיע עלינו ברמות הרגש, המחשבה, הגוף והרוח . אופן הנשימה בריברסינג מגיע לעומק הדם, העצמות והתאים ולוקח אותנו למסע עוקף שכל, מעבר לזמן ולמקום, לשחרור מתחים וחסימות בזמן שגלי המוח משתנים מגלי ביתא וגמא ה”לחוצים” – לגלי אלפא ותיטא הרגועים.

הדידג’ריברסינג – הינו ריברסינג משולב בהדהוד תדרי הדידג’רידו (יידאקי) שנחשב לכלי הנגינה העתיק בעולם, המגיע אלינו מהאבוריג’ינים באוסטרליה ומשמש עד היום בטקסים מקודשים ולריפוי שמאני טבעי, כך נעשה הדבר גם בסדנה זו.
צלילים, כמו הנשימה המודעת, יכולים להיות גורם רב-עוצמה בגרימת שינוי ממצב של עומס לחוץ ומתוח למצב משוחרר ורגוע.

בסדנה ננשום ונשחרר מה שהיה תקוע בערוצי הזרימה ומנע את זרימת הנשימה חופשית ועל כן …גם את הקרקוע היציב שלנו בנו. ייתכן שנרחף
כשהשורשים עמוקים בקרקע גמישות מתאפשרת, כנפי רוח ענקיות נפרשות ואפשר לעוף גבוה………בואו/בואנה בסקרנות !

והנה הנושא בהרחבה , באהבה : מזל טוב ! התגשמנו כנשמה בגוף פיזי ! התפתחנו ברחם אימנו, נולדנו והמשכנו וממשיכים/ות לגדול ולהשתנות. בלי הנשימה זה לא מתאפשר. הנשימה שלנו מקרקעת ומתחזקת את הישארות הנשמה שלנו בגוף שלנו, ומחברת אותנו לחיים בכדור הארץ, בעל האטמוספירה המאפשרת לנו לנשום.
כך הנשמה שלנו עוברת מסע התנסות בחוייה אנושית- מסלול שכולו רצוף שינויים.
שינויים הינם חלק ממהות החיים בכדור ארץ.
הלידה שנולדנו משפיעה באופן לא מודע אצל מרבית האנשים על התנהגותנו, תגובותינו ותפקודנו במהלך תהליכי שינוי בחיינו. במצב שינוי נוצרות אצל רוב האנשים התכווצות וסגירה בכל הרמות, וניסיונות להיאחז בקיים ומוכר. זה כמובן משפיע על הנשימה להיות מכווצת וסגורה, ומשפיע על קצב ועומק הנשימה.
אצל מתאמני/ות ריברסינג מתחילים/ות, בזמן חויית ההתנגדות לשינוי הנשימה המיטיב שריברסינג מעניק- יש לעיתים קרובות השפעה עוצמתית המתבטאת בתופעות פיזיולוגיות, ריגשיות , מנטאליות ואנרגטיות שמשקפות את ההתנגדות לשינוי המיטיב – ואת שחרור ההתנגדות.

עם ההתמדה בתירגול של מודעות ונשימה בריברסינג – מתברר לנו שיש ברירה:
אנו יכולים/ות לבחור במודע לזהות איך שינוי משפיע על הנשימה שלנו, לזהות איך אנו מגיבים/ות, ומשזיהינו – לשנות הדפוס המנטאלי/רגשי/פיזי/אנרגטי שהסתבר לנו – שעל פיו אנו מתנהלים-/ות, לצורת תגובה המיטיבה יותר ותומכת – רוגע יותר, עבורנו.
כך אנו מתאמנים/ות ב”להרגיש בבית” בכל מצב, גם בתוך הלא-מוכר ולא-נודע, כולל בצדדים ה”אפלים” של הלא-נודע. כתוצאה מהגדלת האמון והאמונה הכל מבורך, ומהווה חלק ממסענו בעולם החומר/רוח שהינו תמיד בהויית העל-זמן, בידיעה שאנו תמיד יכולים/ות לבחור. את זה הנשמה שלנו אוהבת מאוד, כי ההתנסות של להיות בלא-נודע היא הוייה שמתרחשת גם כשאנו קיימים/ות כנטולי/ות גוף, וזהו אימון מצוין להתפתחות הנשמתית שלנו- להרגיש בבית בכל מצב -גם באפלת הלא נודע, בין אם אנו עם גוף או בלי גוף ! הקלילות הזו המבורכת, היא מתנה שיש ביכולתנו להעניק לנו, ומושגינו לגבי ה”חיים” וה”מוות” ישתנו, ונזכה לחופש הרבה יותר רחב משדימיינו אי פעם שיכול להיות לנו 🙂 . כייף והללויה !…
כל זה מתרחש בעת שאנו על “מסלול עוקף שכל” המאופשר על ידי דרך הנשימה בזמן ריברסינג.
אופן הנשימה בזמן תירגול ריברסינג בשילוב עם הצלילים המרפאים של הדידג’רידו ושל שירת המרפא המושמעים על ידי מיכל בנגינה ושירה חיה , מאפשר לעדן את התמרת התדרים שלנו מ”לחוצים” ומתוחים לשלווים ונינוחים, ולהעמיק באופן חוויתי ישיר -דרך ההתנסות המעשית – את ידיעת חופש הבחירה שלנו בתמונה הרחבה של היותנו הוייה הקיימת לאינסוף, ומתפתחת עוד ועוד.

עולם נושם חמישי 09:30

מאנו ויפית

מאנו ויפית

על המנחה

מאנו ויפית מנחי סדנאות ריבורסינג ומטפלים רב תחומיים .
מאנו מנחה סדנאות ריבורסינג וטיפולים פרטניים, מטםל בהילינג נשמתי לתןך ומתוך התת מודע, התמחות בפוריות. מטפל ברפואת תדרים על פי פיתגורס, פוסע במסע הרוחני מזה 5 עשורים .
יפית מטפלת בהילינג אנרגטי ותרפיסטית רוחנית, התמחןת עם ילדים חולי סרטן ואנשים בעלי צרכין מיוחדים, מנחת סדנאות ריברסינג וטיפולים פרטניים מזה 12 שנים.
יועצת ומטפלת זוגית וטיפוליי מים.

manu moti klein
0527023993 / 0527021942
[email protected]

על הסדנאות

סדנת ריברסינג שמאני טרנספרסונאלי
חוויה בלתי נשכחת של נשימה תוך כדי תנועה וריקוד אקסטטי, לצלילי טרנס שמאני, ומסע אל העבר הרחוק מאוד והקרוב, תוך כדי חיבור לגוף הפיזי והתעלות רוחנית. מפגש בין כל רמות ההוויה.

עולם יוגה שישי 11:00

ריבורסינג במסע נשמתי
מסע רגרסיבי בחזרה אל השורשים והתחברות לכוונת הנשמה העמוקה, הסיבה שהנשמה בחרה בנו ואיזה תיקון או איזה תפקיד באנו לעשות כאן. מסע עוצמתי לעבר הקרוב והרחוק ומעבר…

עולם נושם רביעי 16:30

מאיה וקנין

מאיה וקנין

על המנחה

שמי מאיה, אני אמא של עידו ונוגה, מעסה ודולה.
אני מגדלת את ילדיי בחינוך בייתי, כך שאם יש לכם שאלה,אתם מוזמנים לקפוץ ולשאול

על הסדנאות

יצירה – איש צמר
בסדנה זו אני ניצור איש מצמר בלבד, טוב אולי נוכל גם להוסיף עיניים קטנות ועוד כל מיני פיסות בד, או עלים וענפים מהטבע, כיד הדימיון.
הסדנה מתאימה לגילאי שבע ומעלה או בליווי מבוגר

עולם הילדים שישי 12:30

יצירה – כדור פורח
ביצירה זו אנו נכין כדורים פורחים מצמר, קרטון וחרוזים..
הסדנא יכולה להתאים לכל הגילים בליווי מבוגר

עולם הילדים חמישי 17:00

יצירה – גן חיות גלילונה
בסדנה זו אנו ניצור מגוון רחב של חיות מגלילי נייר טואלט, מספריים וצבעים בלבד.
אחרי שנכין את החיות, נוכל לבנות את גן החיות בעולם הילדים
מתאים כמעט לכל גיל

עולם הילדים שבת 12:30

מא דייאן טרלה

מא דייאן טרלה

על המנחה

טרלה מציעה סדנאות אלכימיה, סדנאות צחוק, קריאת צ’אקרות אנרגטית, פתיחה בקלפי טארוט, וכן ייעוץ אנרגטי של אושו, תהליך ייחודי המתפרס על פני 7 פגישות ייעוץ. היא מתמחה בריפוי באמצעות צחוק, וכן מתכבדת להנחות מדיטציות של אושו. היא מעדיפה להביא את המדיטציות הפחות מוכרות, שלעתים פותחות היבטים חדשים של הישות שלנו, שרק ממתינים להתגלות.

טרלה היא בעלת נסיון רב בהנחיית קבוצות וליווי תהליכים רוחניים באופן פרטני, גם כתלמידה וגם כמנחה. היא מאמינה בלב שלם ששחרור רגשי, מודעות לצ’אקרות, מדיטציה וצחוק יכולים לשנות את החיים מחווייה של כאב וקושי לאושר ואהבה.

טרלה אוהבת לחיות את סגנון החיים המלא תשוקה, פתיחות מחשבתית ואותנטיות של הסניאס. היא גילתה שעבורה, הגישה הכי טובה כלפי הקיום היא פשוט לבטוח בכל רגע ובכל חוויה, לשחרר ציפיות ולחצים ולבחור מה נכון לה בכל היבט של חייה.

About Ma Dhyan Tarla
Tarla is offering chakra alchemy workshops, laughter workshops, Chakra Energy Readings, Tarot card readings and offers a unique individual 7-session process called OSHO Energy Counseling. She is specializing in Healing Laughter and is also honored to facilitate OSHO meditations. She prefers to bring the more unknown and rare meditations that often open new aspects of our being waiting to be unraveled.
She has an extensive background in group leadership and spiritual processes, both as a participant and as a leader. She believes wholeheartedly that release work, chakra awareness, meditation and laughter can transform life from pain and difficulty to joy and love.
Tarla loves living a passionate, open-minded and authentic lifestyle as a sannyasin. She has found that the best approach to her existence is to simply trust every moment and experience, let go of expectations and pressures and to continuously choose the various elements of her life.

https://www.facebook.com/ma.dhyan.tarla
052-4040231
[email protected]

על הסדנאות

Fresh Breath Of Laughter
כשהיינו ילדים קטנים, צחקנו בממוצע בין 200-300 פעמים ביום. כמבוגרים, אנחנו צוחקים בממוצע רק 15-20 פעמים ביום. לאן הולך כל הצחוק הזה? בפירוש איבדנו מאות צחוקים בכל יום בשל התניה חברתית, שיפוט, לחצים וכללים מגבילים. במהלך ההתפתחות שלנו, הקשר שלנו עם העצמי הקליל, הטבעי ומלא השמחה שלנו, נדרס על ידי רצינות, פרודוקטיביות והאגו השולט. במהלך סדנה בת 3 ימים זו, נדרוש מחדש את הצחוק שלנו, נגלה שוב את המהות השובבה של הווייתנו ונחווה כלים שונים לטרנספורמציה, כדי ליצור בסיס חזק לחיים מלאי שמחה כל יום.

לעתים קרובות אנחנו מדברים על הכמיהה שלנו לאושר… מחפשים דרכים להרגיש מאושרים, להפוך סיפור עצוב לשמח, לעטות חיוך כדי שאחרים ירגישו יותר בנוח. סביר להניח שרובנו אמרנו בשלב זה או אחר כי הדבר החשוב ביותר בחיים הוא להיות מאושר. האם אתם חווים אושר זה? כמה מן האושר שלכם תלוי באחרים? באילו דרכים משתנים חיצוניים כגון כסף, מצב אישי ועמדות מקצועיות מכתיבים את רמות האושר שלכם?

מה אם הייתי אומרת לך שכבר יש לך את האנרגיה החיה והתוססת הזו רוטטת בתוכך? היא שם, השאלה היא האם את/ה מרשה לעצמך לחוות אותה, לחוש אותה ולבטא אותה. אני קוראת לאיכות זו אושר פנימי. השמחה היא רגש שהנו לפעמים על פני השטח, ולעתים קרובות מבוסס על גורמים חיצוניים רבים מדי. האושר הפנימי ממוקם עמוק בתוך מרכז הצ’אקרה השלישית שלך (נקודה אנרגטית הממוקמת במקלעת השמש) והוא תמיד זמין עבורך כמשאב. מאחר ורוב הזמן הצ’אקרה השלישית שלנו עסוקה באגו, משחקי כוח, תחושות של לא להיות טוב מספיק, וכן הלאה, אנו מפספסים את האושר הזה לחלוטין.

האם אתה מוכן לחוות את הצ’אקרה השלישית שלך בצורה חדשה? האם אתה משתוקק להשיל כמה משכבות אלו ולצלול עמוק לתוך החיוניות הטבעית שמחכה להתגלות?

באמצעות יוגה צחוק, אלכימיה של הצ’אקרות, וטכניקות שחרור רגשי, נחווה את המהות והחופש של הצ’אקרה השלישית שלנו ואת האושר האותנטי שלנו. כלים אלה נותנים לנו רשות לצחוק ללא תנאי, להתחבר ולהביע את האינדיבידואליות ואת הייחודיות שלנו, ולתת מקום לילד הפנימי שלנו לצאת ולשחק. כשתחושות אלו נחוות דרך מהותנו, כפי שיקרה בסדנא מרוממת רוח זו, נוכל להרגיש פיזית את האנרגיה שלנו נעה, מתרחבת ומייצרת יותר מקום לחופש. תהליך זה מקדם עוצמה מאוזנת, מגביר את הקלות, הקבלה, הסליחה, הנדיבות והחמלה בחיי היומיום שלנו, ומציע לנו נקודות מבט וגישות חדשות כלפי עצמנו, המציאות שלנו וכל הסובבים אותנו.

עולם תרפיה שישי 17:00

Don’t be a Wimp, be a WOMP! עם משפחת האשרם
תוכנית עבודה ומדיטציה
WOMP – Working Meditation Program
בואו להיות וומפ כאן!!

עולם אושו שבת 11:30

אלכימיה של אהבה: מרחב הלב
אנחנו מדברים על אהבה כל הזמן ובכל מקום… בספרים. בסרטים. רוב השירים היפים ביותר נכתבו על דברים שבלב. השאלה היא, האם אנחנו גם חווים את האהבה הזאת? האם אנחנו זוכים לטעום מהמתיקות של האלכימיה הזו בליבנו? האם אנחנו מאפשרים לעצמנו להרגיש את כל מה שמתרחש בתוך המרחב של הלב הרוחני שלנו?

לעתים קרובות אנו מחפשים מחוצה לנו כדי למלא את הצרכים האלה ואולי מתאכזבים כשהאחר לא יכול לספק לנו אותם. החדשות הטובות הן שהמהות הזו, האלכימיה הזו, הקסם הזה זמינים לנו עמוק בתוכנו, וביכולתנו להתחבר אליהם עם עצמנו. עם קצת אומץ ורצון טוב, אנחנו יכולים לפנות פנימה אל עצמנו ולפגוש אותם באופן בלתי-אמצעי.

בתהליך הזה, בתוך מרחב של טוטאליות, קבלה, ביטוי עצמי, פתיחות ואמון, נחקור לעומק את האמת שבליבנו ואת האלכימיה של הצ’קרה הרביעית. ניצא ביחד למסע מיסטי בתוכנו, וניגע במקומות שאולי לא דמיינו שאפשר, על מנת לגלות את הקולות, התשוקות, הכמיהות, הצרכים, השמחה והרכות שבלב. ואם אנחנו כבר מכירים את האנרגיה של הלב שלנו היטב, אולי הגיע הזמן לשתף אותה עם אחרים במרחב בטוח.

דרך עבודת אלכימיה של הצ’קרות, שחרור רגשי, מדיטציה, וביו-אנרגטיקה, נחווה היבטים של הצ’קרה הרביעית שלנו, את האהבה שאנחנו, ואת העצמי האותנטי שלנו. נקבל הזדמנות להבין טוב יותר את מערכת היחסים שלנו עם עצמנו, ואת מערכות היחסים שלנו עם אחרים.

כשאנו לוקחים את ההזדמנות להביט בעצמנו דרך נקודת המבט של הלב, אנחנו עשויים להיות מופתעים ממה שנראה. ללב שלנו יש את היכולת להיות קליל, ספונטאני, רגיש, שובב, ומלא הבעה. כשאנו מתמלאים ביותר חיות, יותר עירנות, ההתרחבות הזו מאפשרת מקום להתרחשויות חדשות להיכנס.

מעצם זה שאנו נותנים תשומת לב ללב שלנו, אוטומטית המודעות וההבנה שלנו גדלים והריפוי מתחיל לקרות מעצמו. תנו ללב שלכם את תשומת הלב שהוא ראוי לה… אם אתם מרגישים שליבכם קצת נותר מאחור בחייכם, או שחסר לכם האיזון שהאהבה מביאה לחיי היום-יום, הסדנה הזו היא בדיוק בשבילכם.

יחד נצלול לתוך מרחב הלב על מנת לראות מה נמצא שם בפנים, מחכה שנגלה אותו. יש לנו הרבה מה ללמוד מהאני הפנימי שלנו, כל כך הרבה חמלה וקבלה זמינים לנו. אז בואו ניצא ביחד למסע הזה, קרוב יותר לעצמנו, היכן שלאהבה יש יותר סיכוי לפרוח ולגדול עמוק מבפנים.

עולם תרפיה חמישי 11:00

ליפז נוי

ליפז נוי

על המנחה

ליפז נוי – הראשונה בישראל שהנחתה ומנחה מעגלי נשים לצעירות בנות 18-35. מלווה אלות צעירות בתהליכי העצמה מינית. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות. מנחה סדנאות ברחבי הארץ להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. חוקרת טנטרה ומיניות מודעת.

https://www.facebook.com/lipaznoy
אין עדיין, אבל יש עמוד בפייסבוק – https://www.facebook.com/AdieLipaz-209105469794471/
549437043

על הסדנאות

מעגל נשים מדברות מיניות

מעגל נשים זוהי דרך בשבילנו לחזור לימי קדם שבהם נשים היו יושבות יחד סביב המדורה. מרחב להיות שם אחת בשביל השנייה. לדבר ולשמוע על דברים שקרובים לליבנו ולא מקבלים ביטוי בחיי היומיום , כמו מיניות, תשוקה יחסים ואהבה. לרקוד ביחד, להיפתח ולהתקרב עוד. במעגל נוריד מחסומים ונתאהב בנשים מחדש.

עולם Cosmic Lovers שישי 15:00

‫לימור בנדל

‫לימור בנדל

על המנחה

לימור בנדל מטפלת זוגית ומינית מומחית בחשק מינית ותשוקה. בת זוג מאושרת למיכה אהובי ואמא ל 3 מתוקים. מאפשרת ליחידים/ות וזוגות לחיות חיים מלאי עונג ושמחה. מלווה
נשים לחיבור לאישה האירוטית שקיימת בתוכן בסדנאות העצמה מינית ונשית ובקורסים אינטרנטים. מקבלת ליעץ אישי, זוגי ומיני בקליניקה ברמת השרון ומופיעה ברחבי הארץ בסדנאות והרצאות בנושא “סודות ההתאהבות והתשוקה”.https://www.facebook.com/bandeloflove
http://limorbandel.com/
544578993
[email protected]

על הסדנאות

סודות ההתאהבות והתשוקה
מופע מצחיק ומשעשע על פראדוקס התשוקה. ככל שהאהבה ביננו תהיה חזקה ועמוקה
התשוקה שלנו תלך ותקטן. מהם חוקי ההתאהבות שיכולים להצית מחדש את התשוקה בקשר.
איזה טיפים וטריקים קטנים ושובבים תוכלו להכניס לזוגיות שלכם כדי לעורר מחדש את הפרפרים בבטן בכל רגע ובכל גיל. בואו להכיר את הגוף האורגזמי שלכם, להדהד מולטי אורגזמות, גבריות ונשיות ולהשתעשע עם האנרגיה המינית.

ואהבת שישי 20:30
לאהוב את עצמי בחושניות – מדיטציית בוקר
מדיטציית אהבה ללא תנאי. נפתח את הבוקר באהבה לעצמנו, כזו שאינה תלויה באף גורם חיצוני, באף התנהלות או התנהגות חיצונית ובאף אדם חיצוני. אהבה שכזו נובעת מהמהות הפנימית של כל אחד מאיתנו. מהות שמביאה איתה שקט, השלמה ורוגע לכל מקום אליו נלך או נהיה. נמצא יחד את האהבה הזו דרך מדיטציה חושנית ונלמד להוקיר תודה לעצמנו על זה שאנחנו – אנחנו. מתאים לכל מי שרוצה ללמוד להתחיל את הבוקר עם המון אהבה בלב.

ואהבת שישי 08:00
האישה הפראית – חיבור לטבע שלך *לנשים בלבד
את יודעת בטבע שלך את אמא אדמה, את רוח, שמים ומים. בטבע שלך את לא מבוייתת
ע”י מה שאמרו לך שאת “אמורה להיות”. בטבע שלך את מינית, חושנית ומחוברת לגוף שלך.
בסדנה הזו נלמד לעבוד עם 4 האלמנטים ונרתום אותם ליצירת חיבור לאישה האירוטית שקיימת
בתוכך. סדנה שמשלבת שיח על מיניות נשית בגובה העיניים, מדיטציה ודמיון מודרך, חיבור
לאנרגיה המינית דרך עבודה עם עוררות הקונדליני, נוכחות ונשימה אורגזמית. נפתח לחיבור
האמיתי ולמי שאת. מתאים לכל אישה שרוצה לעורר את האלה הפנימית שקיימת בתוכה.

ואהבת חמישי 09:30
נשימות אורגזמיות – הרחבת מיכל העונג שלך
נשימה היא החיים. אנשים רבים נושמים נשימה רדודה במהלך היום
בעקבות לחצים ומתחים שקיימים בחיים שלהם. נשימה קצרה משפיעה לרעה
על היכולת שלנו לחוות עונג בחיינו ומפריעה לנו להיות נוכחים לחוויות היומיום
מה שמשפיע מיידית על היכולת שלנו לחוות עונג בסקס שלנו
ולחוות אורגזמות חזקות, עמוקות ומענגות במיניות שלנו.
בסדנה זו נצא יחד לתהליך בו נגדיל את היכולת שלנו לחוות יותר עונג
בחיים בכלל ובמיטה בפרט. נלמד תרגילי נשימה, טנטרה ומיינדפולנס אירוטי בכדי
להכניס עונג ליומיום, לעבודה, לשיגרה ומשם תרגילים להעצמת האורגזמיות במיטה ומחוצה לה. התרגול בלבוש מלא.

ואהבת רביעי 20:00

ליליאנה ומרקו אסטריצקי

ליליאנה ומרקו אסטריצקי

על המנחה

אנחנו ליליאנה במרקו יחד מטפלים בצלילים מרפאים .למדנו במרכז התרפאות .ליליאנה מורה לרייקי מטפלת בנוסף בדמיון מודרך תטא הילינג ארומותראפיה ועוד כלים טיפולים .בנוסף מנהלת את הבית הקסום של ליליאנה באילת מקום לסדנאות וטיפולים .

הבית הקסום של ליליאנה
ליליאנה 0527271200-מרקו 0505263861
[email protected]

על הסדנאות

מדיטציה עם צלילים מרפאים
מדיטציה עם צלילים מרפאים=חוויה ומסע אל השקט וטיהור הגוף,דרך נשימה,דמיון מודרך וצלילים.חווית הרפיה בעזרת קערות טיבטיות,תופים,חליל אינדיאני,סנסולה, פעמוני קושי וכלים אותנטיים נוספים. בעזרתתם נכנס למצב מדיטטיבי של שחרור עמוק והתחברות ללב ולאנרגיה של אהבה. בתוכנית: הכרה ורקע עם צלילים וקערות טיבטיות, דמיון מודרך ומדיטציה על ידיי הנחת קערות על הגוף.סיכום וסבב.

עולם תרפיה שבת 09:00

ליאני

ליאני

על המנחה

מטפלת גוף-נפש-אנרגיה.
משלבת כלים מעולמות הפסיכותרפיה הגופנית, המדיטציה, אלכימיית הצ’קרות, הטנטרה יוגה והשמאניזם. המשיכה מעולם ההייטק המדושן והנוח אל עבר קריאתה האמיתית – ליווי בני אדם בחיבור אל עצמם וגופם. מביאה אל תוך העבודה והמרחב מקצועיות, אהבה, התמסרות, תשוקה, הומור ואנושיות.

https://www.facebook.com/liani.bodymind/
050-6511443
[email protected]

על הסדנאות

נשימה לצ’אקרות
המדיטציה היא למעשה תהליך ריפוי עמוק. התהליך מתקיים בעמידה רפויה בה נושמים נשימות חזקות ומודעות אל הצ’אקרות- המרכזים האנרגטיים שלנו. בשילוב תהליך מודעות מתאפשר הריפוי וניתן להגיע לרמות גבוהות של טראנס מודע.

עולם אושו שישי 20:30

מדיטציית אושו גורישנקר
אושו אומר שאם הנשימה בשלב הראשון של המדיטציה מתבצעת נכון, תחוש שאתה גבוה כמו גורישנקאר (הר אוורסט). ה”היי” הזה נמשך אל תוך השלבים הבאים: בהייה עדינה באש; תנועה רכה וספונטנית; ושכיבה שקטה.

עולם אושו חמישי 20:00

אושו נהדברמה

דרך המהום ותנועות ידיים חלקים סותרים בנו מתחילים להתאזן ואנו מביאים הרמוניה לכל ההוויה שלנו. אז כשהגוף, הנפש והמיינד מאוחדים אנו יכולים לחמוק מאחיזתם ולהפוך עדים לכולם. העדות החיצונית הזו מביאה שקט, שלווה ואושר.

עולם אושו חמישי 09:00

חלימה משותפת
אנחנו מתקיימים בתוך שדה אנרגטי משותף. חוטים בלתי נראים מחברים בינינו לשאר העולם. אנחנו בנויים מרטטים שיוצאים מאיתנו ומתרחבים החוצה אל העולם, מהדהדים עם רטטים אחרים מסביבנו.
אנחנו פוגשים את ההדהוד הזה למשל כשאנחנו חושבים על חברה והיא בדיוק מתקשרת, כשאנחנו נמצאים מול מישהו ומרגישים עצב שהוא לא באמת שלנו , כשבא לנו לעשות משהו ומישהו אחר מציע את זה.
נעבוד עם הדהוד כדי להביא מודעות לאיך אני מרגישה את האחר בתוכי. ניצור באופן מודע וסקרן מרחב משותף.

נשימת הנשמה רביעי 21:30

לאונור גבריאלי

לאונור גבריאלי

על המנחה

~ מלווה קבוצות, יחידים וזוגות בתהליכי טרנפורמציה וצמיחה.
~ מתעלת ריפוי דרך שמאניזם, טנטרה ותטא הילינג.
~ מחוללת טקסים – מובילה יחידים וקבוצות במסעות שמאניים.
~ מנחת תהליכי עומק במצבי טראנס וחלימה.

https://www.facebook.com/EmbodyLovely

https://www.embodylovely.com/

[email protected]

https://www.facebook.com/EmbodyLovely
https://www.embodylovely.com/
[email protected]

על הסדנאות

טנטרה לזוגות
נכיר את האנרגיות של שיווה ושאקטי, את הביטויים השונים שלהם.
נלמד איך להניע אנרגיה בגוף, ע”י תנועה, קול ונשימה.
נתרגל מדיטציה זוגית והחלפה של אנרגיה בזוג.
לעתים יש מגע, לעתים לא. אנרגיה נעה גם ללא מגע, כי היא אנרגיית החיים הזורמת בנו באופן טבעי. נלמד אותה, נתבונן ונהנה מפירותיה.
אין צורך במגע, או בהיכרות מוקדמת לתרגול. יש צורך בבגרות ובתקשרות בהירה של גבולות ורצונות.

עולם Cosmic Lovers שישי 17:00

מגע קשוב
נלמד לבקש, לשאול, לתת ולקבל מגע. נלמד סוגים שונים של מגע, נגלה את המשחקיות, את הסקרנות שבמגע ללא מטרה. ננשום לתוך המנוחה, האושר והבטחון שיש במגע שאיננו בא לקחת, להוביל או להגיע לאנשהו. מגע שניתן כמתנה ובשירות למקבל/ת.

ואהבת שבת 11:00

ירון יעקב

ירון יעקב

על המנחה

עובד עם ילדים בחינוך מונטסורי בעשר שנים האחרונות, מורה בבית הספר “דרך הילד” בכפר הירוק

https://www.facebook.com/yaron.jacob.9

על הסדנאות

צבעים ורגשות
**נדבר על הקשר בין צבעים לרגשות ומה כל צבע מביא איתו**
בשלב הראשון: נערבב צבעים ונלמד איך בעזרת צבעי היסוד (אדום, צהוב, כחול ) ניתן ליצור את הצבעים המשניים (כתום, ירוק, סגול) ואז את הצבעים השלישוניים ( טורקיז, חום, אינדיגו ).
נוסיף גם שחור ולבן וניצור : תכלת ,וורוד ואפור.
הילדים יכינו את הצבעים ואת הגוונים שהם רוצים על צלחות חד פעמיות.

שלב שני : דמיון מודרך על צבע מסוים ( סגול \ירוק\ורוד )

שלב שלישי: כל ילד יקבל דף ומכחול, נבחר צבע מסויים ומנגינה שמתאימה לו וכולנו נצייר ציור מהיר עם הצבע המסוים, נעצור את המוסיקה ונתבונן על הציור.
איזה רגש זה מעלה אצלנו ?
יהיה דיון קצר ואז נבחר צבע חדש באקראי, נקח דפים חדשים ונחזור על התהליך.

עולם הילדים רביעי 17:00

צבעים ורגשות
**נדבר על הקשר בין צבעים לרגשות ומה כל צבע מביא איתו**
בשלב הראשון: נערבב צבעים ונלמד איך בעזרת צבעי היסוד (אדום, צהוב, כחול ) ניתן ליצור את הצבעים המשניים (כתום, ירוק, סגול) ואז את הצבעים השלישוניים ( טורקיז, חום, אינדיגו ).
נוסיף גם שחור ולבן וניצור : תכלת ,וורוד ואפור.
הילדים יכינו את הצבעים ואת הגוונים שהם רוצים על צלחות חד פעמיות.

שלב שני : דמיון מודרך על צבע מסוים ( סגול \ירוק\ורוד )

שלב שלישי: כל ילד יקבל דף ומכחול, נבחר צבע מסויים ומנגינה שמתאימה לו וכולנו נצייר ציור מהיר עם הצבע המסוים, נעצור את המוסיקה ונתבונן על הציור.
איזה רגש זה מעלה אצלנו ?
יהיה דיון קצר ואז נבחר צבע חדש באקראי, נקח דפים חדשים ונחזור על התהליך.

עולם הילדים חמישי 14:00

ירדן סגל

ירדן סגל

על המנחה

על הסדנאות

סדנת אימפרוביזציה בשיטת זיכרון ריגשי
המקום לבוא ולהתחבר לרגשות, לקונפליקטים הפנימיים שלנו, להשטטות ולהכיר את האינסטינקטים הרגשיים שלנו דרך עולם המשחק הבימתי והמשחק הילדותי.

עולם תיאטרון שבת 10:00

יניר טוהמי

יניר טוהמי

על המנחה

ניר הוא מומחה לבריאות טבעית גוף ונפש ומלווה בתהליכי ריפוי,
מרצה ומנחה סדנאות פיתוח אישי, יצירת שינוי ומעבר לאורח חיים בריא ומקיים.
יניר בעצמו מקיים אורח חיים טבעי אקולוגי, צורך מזון חי במצבו הטבעי ומסביר על כך בהרצאותיו.

יניר למד והתמחה בלימודי אקולוגיה, קיימות, יערות מאכל ופרמקלצ’ר, פיתוח אישי, NLP, דמיון מודרך ועוד, והוא בוגר מכללת אילמה לרפואה טבעית ועין הבדולח.

https://www.facebook.com/YanirTeva
549414411
[email protected]

על הסדנאות

ריפוי בדרך הטבע
ריפוי הוא דבר טבעי שמתרחש בכל רגע ורגע. להיות בריאים זה המצב הטבעי שלנו.
בואו ללמוד ולהבין מהי רפואה טבעית, מהם חוקי הטבע ואיפה אנחנו מפרים אותם, מהם הסיבות האמיתיות למחלות, לצבירת פסולת ולהשמנה, מה ההבדל בין רפואה מערבית ואלטרנטיבית לבין רפואה טבעית, ואיך ככל שנתחבר להיגיון שבטבע נתרפא.

עולם בריא רביעי 16:30

קחו נשימה – עושים שינוי תזונתי!
חושבים שאתם חייבים לעשות שינוי בתזונה ובאורח החיים שלכם ולא יודעים איך?
בואו ללמוד איך עושים שינוי בהדרגה, בכיף ובגישה נכונה.
נלמד מהו המזון האידיאלי והטבעי שלנו, מהי ההשפעה של התזונה ושל המזון מעובד על הבריאות שלנו, וכיצד מתמודדים עם אכילה רגשית.

עולם בריא חמישי 13:30

יורם חן ואורית אור

יורם חן ואורית אור

על המנחה

יורם חן
מנחה קורסים וסדנאות מעל ל 20 שנה
מחבר הספר ” משחקי תיאטרון למנחי קבוצות”
NLP Master & Trainer

אורית אור
מנחה ומרצה שנים רבות
בעלת הסמכה ל NLP

https://goo.gl/QtbNkr

https://bnlp.co.il/
054-6403838
[email protected]

 

על הסדנאות

תיאטרון שקט
שיקוף סיפורים של משתתפים בסדנה ללא מילים, באמצעות מטאפורות ובליוי מוסיקה מתאימה, מאפשרת
חיבור לסיפור דרך הגוף.
במהלך הסדנה נשתמש ביכולות הטבעיות שלנו להתבונן באנשים ולחוש את הרגשות והמחשבות שלנו בקבוצה ברמה הרוחנית הרגשית והנפשית, נשאב דימויים מהמדבר שסובב אותנו כדי לתקשר עם המשתתפים בסדנה במספר שכבות של תובנה
נחווה תהליכים ששחקן פלייבק עובר עם עצמו ועם הפרטנרים שלו על הבמה, כבסיס לתובנות החדשות שהוא מעניק לסיפור, נלמד טכניקות של התיאטרון השקט, עבודה עם הגוף, ותקשורת עם קהל.
נבדוק איך עובדת התקשורת הלא מילולית בינינו: מבט, תנועה, הקשבה, מגע, אמון.

עולם תיאטרון שישי 10:00

פריצת גבולות עם NLP
לרתום את הכוח המופלא של תת המודע
כדי לשחרר משקעים מהעבר וליצור שלווה
להתחיל שינוי מדהים בחיים
בעקביות, בהתמדה, עם עוצמה פנימית מתפרצת.
עכשיו הזמן לגלות מה מגביל אותך, ולהפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך

נשימת הנשמה חמישי 14:00

יונתן רמות

יונתן רמות

על המנחה

יונתן הולך בדרך ההתעוררות וההתפתחות מזה 15 שנה. מלווה תהליכי התעוררות אישיים, מנחה קבוצות מודעות, מדיטציה והתעוררות ומומחה בהטמעת תהליך ההתעוררות בחיי היום יום, בזוגיות, עבודה, ובמערכות יחסים בכלל. אבא לשתי בנות ובן זוגה של דיה גולן

https://www.facebook.com/yonatan.ramot
054-5215340

על הסדנאות

להיפגש באמת

כיצד ניתן להיפגש באמת? האם יכולים אנו להיפגש באופן ישיר עם המציאות? ללא מילים, ללא מסיכות, תפקידים והרגלים? מוזמנים לגלות בעצמכם, במפגש ייחודי וחוויתי הלוקח אותנו למפגש ישיר, ללא תיווך. עם עצמנו, עם הסביבה ועם האחר. במפגש נגלה דרכים של תנועה וחיבור לחיים באופן חדש, נגלה מה קורה כאשר אנו נפגשים מתוך מקום של נוכחות מלאה ואינטימית עם הכל. מנחה: יונתן רמות

עולם הסנגהה שישי 15:30

סטסנג: הארה – סוד האושר הנצחי ויונתן רמות

האם הארה תביא אותי למצב של אושר תמידי? וכיצד ניתן לחיות חיים של סיפוק ואושר גם במצבים כואבים וקשים? מה ההבדל בין אושר התלוי בדבר לאושר שאינו תלוי בדבר? ומה הקשר בין התעוררות רוחנית לחיפוש אחר האושר? אז כיום, כבר הרבה אנשים מודעים לכך שהאושר האמתי לא יכול להתבסס על שום תופעה חיצונית, שכדי להיות מאושר עלי פשוט להפסיק את הניסיון להיות במקום אחר, להכיר בטבעו של הרגע הזה ולאשר את מי שאני בכל רגע מחדש. אבל כיצד עושים זאת? מוזמנים לשיח אמת שהוא מפגש שאלות ותשובות הנקרא סטסנג, בו אנו יושבים במדיטציה ומדברים על מה שלא ניתן לדבר עליו באמת.. אך דיה יכולה לכוון אותנו ולחקור איתנו על מנת שנגלה את התשובות לכל השאלות בעצמינו. מוזמנים להצטרף למרחב הייחודי בו השאלות והתשובות ניתנות בכמה מימדים – מילים ומה שלא ניתן לתאר במילים. ברוכים הבאים לסטסנג עם דיה גולן ובן זוגה יונתן רמות

עולם הסנגהה שישי 20:30

סטסנג – הארה באהבה, מיניות וזוגיות ויונתן רמות

אומרים לנו שיש זוגיות בריאה. אומרים לנו שיש סקס אחר. אומרים לנו שיש אהבה שאינה תלויה בדבר. איך מוצאים את כל אלו ומה הקשר בין אלו להתעוררות רוחנית והארה? אז האמת היא שכאשר אנו משנים את נקודת המבט שלנו על המציאות, משחררים את כל הרעיונות והסיפורים שלימדו אותנו על החיים, אנו עוברים מהראש אל הלב ומגלים מציאות חדשה כזו שתשנה לחלוטין את האהבה המיניות ומערכות היחסים שלנו. מוזמנים לשיח אמת , שהוא מפגש שאלות ותשובות הנקרא סטסנג, בו אנו יושבים במדיטציה ומדברים על מה שלא ניתן לדבר עליו באמת.. אך המפגש יכול לכוון אותנו לחקור על מנת שנגלה את התשובות לכל השאלות בעצמינו. מוזמנים להצטרף למרחב הייחודי בו השאלות והתשובות ניתנות בכמה מימדים – מילים ומה שלא ניתן לתאר במילים. ברוכים הבאים לסטסנג עם דיה גולן ובן זוגה יונתן רמות.

עולם הסנגהה חמישי 20:30

סטסנג: הארה, סמים ומצבי תודעה ויונתן רמות

רבים מדברים על הארה כמצב תודעה מיוחד. חלק מתארים אותו כ”בליס”, “נירוואנה”, אושר אינסופי. מצב שבו אין שאלות והכל כ”כ בהיר וברור, או מצב שבו הרגשנו אחדות עם הכל וכולם. ורבים מאיתנו גם חוו מצב שכזה עם או בלי סמים. אך החוויה עברה וחלפה לה. ונותרנו עם שאלה – מה קרה? לאן זה הלך? ויצאנו לחפש אחר החוויה הזו שוב. אז האמת היא שמצבי תודעה באים והולכים כל הזמן. אם כך, האם גם הארה באה והולכת? או שיש “מוארים” אשר חווים הארה כמצב תמידי וקבוע? מוזמנים לשיח אמת שהוא מפגש שאלות ותשובות הנקרא סטסנג, בו אנו יושבים במדיטציה ומדברים על מה שלא ניתן לדבר עליו באמת.. אך דיה יכולה לכוון אותנו ולחקור איתנו על מנת שנגלה את התשובות לכל השאלות בעצמינו. מוזמנים להצטרף למרחב הייחודי בו השאלות והתשובות ניתנות בכמה מימדים – מילים ומה שלא ניתן לתאר במילים. ברוכים הבאים לסטסנג עם דיה גולן ובן זוגה יונתן רמות

עולם הסנגהה שישי 11:00

יוחאי אנאנד

יוחאי אנאנד

על המנחה

בוגר אשרם במדבר כ3 שנים , מעביר סשנים קבוצתיים ומדיטציות אקטיביות בעיקר של אושו , בעל תעודת הסמכה ממכון אושו העולמי. פעיל למען שחרור בעלי חיים

https://www.facebook.com/yoman.etzur
0507876598
[email protected]

על הסדנאות

מדיטציית קונדליני של אושו
מדיטציית קונדליני היא מבין הפופולאריות במדיטציות אושו. באשרמים בהודו ובעולם מבצעים אותה בכל ערב. היא אהובה בשל דיוקה והאמת שהיא משרה על המשתתף בסיומה. חציה הראשון אקטיבי, משחרר ופותח חציה השני פסיבי וממוקד בהוויה ובהתבוננות.

עולם אושו שישי 17:00

מדיטציית אושו נו-דימאנטשיין
מדיטצית נו דימנשיין מבית היוצר של אושו (פונה, הודו) סינטזה אושואיסטית בהשראת “הדרך הרביעית” של גורג’ייף והזרם הסופי של האיסלם.ריקוד מקודש הוא מחול רוחני ייחודי המורכב מתנועות שסידרם וצורתם “אינם הגיוניים לגוף”. על מנת לבצע את התנועות ללא טעות דרושה מדיטציה

עולם אושו חמישי 15:00

מדיטציית נו-מאיינד של אושו
אושו נו מיינד זאת תרפיה מדיטטיבית המבוססת על טכניקת הג’יבריש. התהליך נוצר במיוחד עבור האדם
המודרני שלרוב מתקשה פשוט לשבת למדיטציה וזקוק לפעילות אקטיבית מקדימה על מנת להגיע למרחב שקט יותר.

עולם אושו חמישי 08:00

יהונתן בר

יהונתן בר

על המנחה

על הסדנאות

קונדליני – צמרמורת

קונדליני. אנרגיית החיים, מהיא האנרגיה ומהוא הכוח המסתורי שמניע אותנו בלי שנשים לב.

עולם אושו חמישי 18:30

יהודית טל – טואף

יהודית טל – טואף

על המנחה

יהודית , אוהבת את החיים בשמחה. יוצרת ומטפלת באמצעות יצירה

יהודית טל (טואף יהודית)
יהודית טל – טואף באתר של עסקים עושים עסקים
507325001
[email protected]

על הסדנאות

אל עצמי – בכל צבעי היצירה
התחברות אל המהות הפנימית שלנו. מסע חוויתי לכוחות שבנו שאינם תלויים בגורם חיצוני. באמצעות יצירה בטכניקות וחומרים שונים, תנועה ומוזיקה.

ואהבת שישי 15:00

יאור גיא ברהום

יאור גיא ברהום

על המנחה

יאור גיא ברהום
מטפל בכיר בשיאצו עם נסיון של 8 שנים ומטפל בתזונה סינית ואירוודה כולל ארומתרפיה ופרחי באך. מקבל לקוחות בקליניקה ברמת גן.
מעביר שיעורי מרידיאן יוגה וצ’י קונג לבוגרים, ילדים וקשישים.
בשנים האחרונות מטפל ומעביר סדנאות שיאצו, ומרידיאן יוגה וצ’י קונג בארץ בהודו ובאירופה כולל במגוון פסטיבלים בישראל (זורבה הבודהה, בודיוייז, נטראז’) ובאירופה (אוזורה- הונגריה, הרמוניכ- צרפת, ספייס אוף לאב (שבדיה), בום- פורטוגל.
מעביר ריטריט 6 ימים שיאצו, מרידיאן יוגה, צ’י קונג ותזונה תוך מימוש עצמי ובמטרה לעזור לאחרים לאמץ אורח חיים נכון.
“אימוץ אורח חיים נכון נותן אנרגייה, שקט נפשי ושמחת חיים. זהו מתכון לחיים בריאים ומאושרים.
אנו הרופאים של עצמנו””
דף פייסבוק: טיפולים אלטרנטיבים יאור- https://www.facebook.com/%D7%99/
אתר: http://www.aty-yaor.com/
מייל- [email protected]
טלפון: 050-5077088

https://goo.gl/ihVbP5

Home


050-5077088
[email protected]

על הסדנאות

מרידיאן יוגה וצ’י קונג
המושג “מרידיאנים” מגיע מהרפואה הסינית שמצאה 12 מרידיאנים (ערוצי אנרגייה) שאחראים על זרימת הצ`י (אנרגייה) בגופנו. כל מרידיאן קשור לאיבר בגוף.
מטרת הסדנה היא ללמוד סדרת תרגילי מרידיאנים, יוגה וצ`י-קונג קלים ופשוטים לביצוע – שיניעו את החסימות האנרגטיות בגוף ואת הדם, וכתוצאה מכך יביאו לשיפור משמעותי במצבנו הבריאותי, כולל הקלה על כאב וסימפטומים שונים כגון: עייפות, חולשה, סטרס, דיכאון ועוד.

זורבה הבודהה שישי 08:30

“להיות ולעשות”- מודעות דרך הגוף
בסדנה זו נלמד כיצד להתחבר ולהקשיב לגוף דרך סדרת תרגילים, משחקים ופעילויות חוויתיות, שמטרתם שיפור הריכוז והגברת המודעות לעצמנו ולסביבה.
הסדנה חוויתית ומהנה, משלבת אלמנטים מעולם המגע והתנועה, ומחזירה אותנו לסירוגין לימים שהיינו ילדים.

עולם בקול ותנועה שבת 09:30

זן שיאצו למתחילים
המילה “שיאצו” מגיעה מיפן ומשמעותה לחיצות אצבע
זוהי שיטת טיפול שמקורה ביפן בה המטפל לוחץ(בעזרת כף היד, אצבעות, ברך) על חלקים ונקודות מסוימות בגוף המטופל על מנת להגיע להרפייה, הקלה בכאב ואיזון אנרגטי.
בסדנה זו נתחבר קודם כל לעצמנו ואחר כך למטופל שלנו ונקבל את כל העקרונות החשובים של זן שיאצו. נלמד להכיר את השיאצו דרך קבלה (אנו המטופלים) ודרך נתינה (אנו המטפלים ) ונעבוד בזוגות על מזרנים על הרצפה. הסדנה מיועדת לכל הרמות והגילאים, בסיומה נרגיש את האפקט הטיפולי על גופנו. אין צורך בנסיון קודם במגע.

עולם נושם חמישי 08:00

טלי ליברמן

טלי ליברמן

על המנחה

טלי ליברמן, שחקנית יוצרת, במאית תיאטרון קהילתי, ושחקנית ומנחה בתיאטרון פלייבק החבר’ה מאיכילוב. בעלת תואר שני בתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת לימודי תעודה להנחיית קבוצות מסמינר הקיבוצים ובוגרת הקורס הדו שנתי לאומנויות הבמה והמסך בתיאטרון “החדר” מנהלת את תאטרלי ומנחה קבוצות וסדנאות רבות ברחבי הארץ.

Facebook.com/teatrali/
Theatrali.co.il

על הסדנאות

מחומר אישי לבמה משותפת
לחומרי החיים שלנו יש כוח מיוחד,כוח יצירתי,כוח מחייה. מה קורה שלוקחים אותם ויוצרים מהם? איך משלבים אותם יחד עם חומרים אישיים של אחרים?והאם המפגש הזה מוליד תוצר בימתי אסתטי? בסדנא נעבוד מתוך החומרים האישיים שלנו, כשהמוטיב המוביל יהיה-הפעם בה נעתקה הנשימה. לאן הפעם הזו לקחה אותנו ואיך ניתן ליצור מזה?

עולם תיאטרון שישי 08:30

עפים אל השחקים
בתיאטרון פלייבק יש לנו הזדמנות לספר סיפורים, רגעים מתוך חיינו, ולראות אותם על הבמה. במשחק, מלל, תנועה ומוזיקה. בסדנא נתעמק בסיפורים בהם עפנו הכי גבוה שלנו ונבחן מה היה שם עבורנו, מה פגשנו, ומה קרה לנו שחזרנו לקרקע.

עולם תיאטרון רביעי 20:00

טל לביא

טל לביא

על המנחה

טל לביא , מתרגלת ומורה לאשטנגה-ויניאסה יוגה מטעם Yoga Alliance. המסע עם היוגה החל לפני מספר שנים ועם הזמן רק הלך והעמיק באהבה גדולה . מעבירה שיעורים פרטיים ובקבוצות בתל אביב ובאזור המרכז.

https://www.facebook.com/lavi.tal
547566752
[email protected]

על הסדנאות

לנשום אל הלב
סדנת ויניאסה יוגה בה נרגיש את החיבור שבין הנשימה והלב.
התנועה הפיזית שאנו מייצרים בחיינו מאפשרת לנו להתבונן על התחושות הפנימיות שעוברות בנו. הקשבה לתנועת הנשימה, וסנכרון עם תנועת הגוף מייצרת הזדמנות לפתוח את הלב אל עבר עצמנו וסביבתנו.
*במידה ויש אפשרות נא להביא מזרן יוגה.

עולם יוגה שבת 08:30

השתרשות מתוך התנועה
בתוך חיים דינמיים לא פעם אנו מאבדים את התחושה של קרקע יציבה. בתרגול ויניאסה יוגה נתרגל את החופש שבתנועה שקטה ויציבה ומתוכה נחפש את תחושות של בטחון פנימי המגיעים מתוך השורשים שאנו מייצרים בתוכנו ועוזרים לנו להרגיש איזון ושלווה פנימית.
*במידה ויש אפשרות נא להביא מזרן יוגה.

עולם יוגה חמישי 11:00

טאו אסטחוב

טאו אסטחוב

על המנחה

טאו אסטחוב – מלווה תנועה תומכת חיים

Tao astahov
0547951799
[email protected]

על הסדנאות

מדיטציית No-Mind
“To be in the mind is to be out of yourself.
To be out of the mind is to be in your own being.” osho
מדיטציה מבית אושו בה נשחרר את המיינד דרך הג׳יבריש ונחזור הביתה אל עצמנו.

עולם אושו שישי 09:00

נשימה מעגלית
נצא לטקס שכל כוונתו היא חיבור פנימה וריפוי, במהלכו נפגוש את הכלים של הנשימה המעגלית (ריברסינג) וההתמקדות.
הנשימה תפתח אותנו ותפגיש אותנו עם מקומות מכווצים בנו שמבקשים נוכחות וההתמקדות תעזור לנו להביא לשם בהירות וריפוי, וביחד נעבור מסע עומק לתוך עצמנו.

עולם נושם חמישי 18:30

חן מימון

חן מימון

על המנחה

דרמה תרפיסטית (MA). מטפלת בהבעה ויצירה, בטיפול פרטני וקבוצתי. מנחת קבוצות פסיכודרמה ופלייבק משנת 2011. מרצה לפסיכולוגיה, בימוי מתקדם, תיאטרון טיפולי וגישות הוליסטיות בטיפול, במסלול לפסיכודרמה במכללת “תלתן”. עיתונאית (עכבר העיר תל אביב), מדריכת פסיכומטרי ואשת תאטרון לשעבר. מעל עשור של עשייה טיפולית, קהילתית וחברתית. מנחת מדיטציות וחוקרת באמצעות כלים מעולם הפילוסופיה, היצירה והדרמה, הבודהיזם, הקבלה והפסיכולוגיה המסורתית. הולכת בדרך המודעות על הציר שבין בודהה לפרויד.

חן מימון – דרמה תרפיסטית
www.queen-of-drama.com
523435009
[email protected]

על הסדנאות

אומנות האהבה
“הצורך העמוק ביותר של האדם הוא להתגבר על נפרדותו… למצוא את עצמו במצב של אחדות” (‘אמנות האהבה’, אריך פרום). אהבה מאפשרת לנו את החוויה הזו, לרגעים, להיות לא לבד בעולם. בסדנא נחקור, דרך מפגשים אנושיים, תנועה, דרמה וחיים, את הדרך שלנו לאהבה, נפתח את הלבבות שלנו ונזמין מה שמבקש מקום, נראות וריפוי, נתחבר ונזמין גם את האור וגם את הצל, נגלה את המחסומים הפרטיים שיש לנו בדרך הזו, אל חוויית הביחד.

עולם תרפיה שישי 20:30

ציידי הצללים
סדנת תרפיה בה נאתר את הצללים שלנו, חלקי האישיות שלנו שמסתתרים הרחק מאור הזרקורים ומנהלים אותנו מתחת לפני השטח….
נעבוד עם הגוף והנשימה, נפתח את הלבבות שלנו ונעמיק את המודעות שלנו, דרך תנועה ופסיכודרמה, ונצא לצוד. יחד. להוציא את חלקי הנפש האפלים שלנו אל האור. אל חופש הבחירה.

עולם תרפיה רביעי 16:30

אז מי אני בעצם?
מי אני באמת? אבל באמת באמת? יש כזה? בכל רגע בחיינו, בכל סיטואציה מול כל הרכב אנושי, אנחנו משהו אחר. בסדנת פסיכודרמה ופלייבק נשחק, נחקור ונלמד את מערכת התפקידים שמרכיבה את האישיות שלנו. חלק מהתפקידים אנחנו מכירים ומוקירים, אך את חלקם אנחנו מעדיפים להשאיר בצל. אני כן כזה אבל אני לא כזה… דרך אימפרוביזציה ותנועה, באמצעות תיאוריית התפקיד אותה פיתח ד”ר רוברט לנדי, נתבונן בתפקידי חיינו. נאפשר לגוף ולרגע הזה לגלות לנו אינפורמציה חדשה על תפקידים ישנים. האם הם מיטיבים איתנו? האם קיימת אפשרות לדיאלוג פנימי אחר?

עולם תיאטרון חמישי 20:00

חי שגיא

חי שגיא

על המנחה

חי שגיא הוא מנטור מוביל להצלחה אישית ועסקית ובעלים של חברת “הכוח לפעול”. השיטה שפיתח, שיטת “הכוח לפעול”, מיושמת היום בקרב חברות היי טק, פיננסים, תקשורת ועוד. בעל ניסיון של מעל עשר שנים כמאמן שחקנים, במאי, מורה למשחק מול מצלמה, מנחה סדנאות ראיון טלוויזיוני ומחבר הספר “רגע אמיתי”. מוביל אלפי אנשים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, שחקנים, אנשי עסקים ובכירים בצה”ל להוציא מעצמם את הטוב ביותר.

https://www.facebook.com/haisagee.co
www.haisagee.co.il
03-6566496
[email protected]

על הסדנאות

לבחור מה להרגיש בכל רגע ורגע
יצא לכם לראות שחקן ולשאול את עצמכם איך הוא עושה את זה? איך הוא נכנס לדמות
באופן כל כך טוטאלי?
בסדנה נלמד איך לשים את עצמנו במצב הרגשי שאנחנו רוצים בהזמנה ולשנות את הרגשות
שלנו בכל רגע נתון.
כך נלמד כלים משחקיים שהם גם כלים לחיים.

עולם תיאטרון חמישי 11:00

להפוך התמדה לטבע שלך
כמה פעמים אמרתם לעצמכם מחר אני מתחיל דיאטה, מחר אני מתחיל לעשות כושר, מחר אני מפסיק לעשן?
בסדנה נלמד איך להתמיד ללא ממאמץ, ולהצליח לעשות שינויים שנמשכים לאורך זמן.
נדבר על דרכים יעילות ומעשיות לדבוק בהחלטות שלנו, כדי שנוכל לחיות את החיים שאנחנו רוצים וראויים לחיות.

עולם בריא שישי 11:30

שעת כושר רגשי
רוב היום אנחנו נשאבים למרדף של החיים – דואגים לעבודה, לבית, למשפחה ואין לנו זמן לעצמנו.
שעה כושר רגשי היא סדרת תרגילים מנטליים לאימון התת מודע. נלמד ליצור הרגלים קטנים ופשוטים שיתדלקו לנו את היום.

עולם בריא שבת 10:30

ויטלי ויינבלט

ויטלי ויינבלט

על המנחה

לומד, מודט ומעמיק בדרך טנטרית של אושו. מנחה לחיבור פנימי ומיניות בריאה בשיטת “מארג” (מיניות-אהבה-רגש-גוף). מנחה להתפתחות זכרית בעמותת דרך גבר (שיווה). בוגר סדנאות להתפתחות ISTA level 1&2.

https://www.facebook.com/vitaly.vainblat

על הסדנאות

שבט אריות ולביאות
כולנו נולדו חופשיים, עוצמתיים וללא בושה ופחד. השנים, החברה והתרבות לימדו אותנו לצמצם ולדכא את העוצמה הפנימית שלנו ולהיפרד מהאריה או הלביאה שאנחנו. כיצורים מיניים למדנו לא לבטא את עצמנו עד הסוף במעשה אהבה ועם הזמן לצמצם את הביטוי הרגשי השלם שלנו. וכך שכחנו מה זה להיות נוכח/ת באופן טוטאלי מול בן/בת הזוג והחיים.
במהלך הסדנה, נתחבר לנוכחות עוצמתית וקורנת של החיה החופשית שאנחנו, נשחרר מחסומים חברתיים של מבוכה, בושה צמצום עצמי ונתהלך כאריות ולביאות בשבט אהבה אחד. נבטא את הרגשות שעולים בנו דרך הגוף והקול. ונחגוג את החופש להיות בתנועה וריקוד קבוצתי.

עולם Cosmic Lovers חמישי 14:00

דיויה עדית

דיויה עדית

על המנחה

דיויה עדית – מלווה אישית ומנחת קבוצות מדיטציה, תרפייה, התפתחות אישית וניקוי גוף מרעלים.
מתמחה בגמילה מהתמכרויות ועבודה עם פוסט טראומה.
למדה במרכז המדיטציות של אושו בפונה-הודו, במרכז אושו יומניברסיטי בהולנד, אצל המורים אלון גבע וסווגיטו ליברמייסטר, ובהפקולטה לרפואה -אונ’ בן גוריון-לימודי חוץ.
מתמחה במטבח הטבעוני, חוקרת צמחי ופטריות מרפא.

https://www.facebook.com/divya.idit
0523316617
[email protected]

על הסדנאות

הגוף זוכר- ריפוי טראומה
בסדנה זו נפגוש רשמים שנחרטו בגוף כתוצאה מהתנסויות חיים שאינן קיבלו מענה רגשי ואוהב כהלכה.
באמצעות תרגלי גוף פיזיים עדינים ועבודה תודעתית, נעלה את אותן הרגשות והתחושות הזקוקות למענה אוהב ,נלמד טכניקה לעזרה ראשונה כאשר הרגשות מציפים אתנו, ובאמצעותה נחזק את המקום הבטוח בתוכנו ואת יכולת ההכלה ואהבה העצמית.

עולם תרפיה שישי 09:30

מדיטצית אום
14 שלבים הלוקחים אותנו להבעה של מגוון קשת הרגשות בתוכנו :כעס,סליחה, אהבה, ביטוי עצמי, יציאה מגבולות השכל, מפגש חברי, מדיטציה, חיבור, ריקוד,צחוק, כאב, יצירתיות, מגע ומנוחה עטופים בהרבה הרבה אהבה
הרי זה מה שליבנו מבקש, שנדע לעמוד מול התמודדויות החיים והרגשות שעולים כתוצאה מהם, באהבה ובהרגשת ביטחון פנימי.
אלו יהיו 4 שעות שייצרו חוויות והתנסויות חדשות, שדרכם נלמד להביע רגשות ממקום יותר בטוח ושלם בתוכנו.

עולם תרפיה רביעי 21:30

אינטואיציה- אמון פנימי
אמון היא חוויה בסיסית עימה אנו נולדים לעולם. אמון זה הופר ע”י החברה, המשפחה והחינוך שאימצנו, ובכך הקול הפנימי נדחק עמוק פנימה. במהלך הסדנה נלמד טכניקות להקשבה פנימית, נקלף את שכבות “הצריך” – עד שנגיע לליבה של עצמנו.
באמצעות האינטואיציה, כשמתחילים לעשות סדר ולהבדיל בין מי שאנחנו באמת מעבר למחשבות, לבין המחשבות עצמן , מתגלה בתוכנו מרחב עצום, אינסופי של שקט.
מתוך השקט אנרגיית החיים עולה, מניעה אותנו ומכוונת אותנו למקום המדוייק לנו בכל רגע נתון.
מה שנותר לנו זה רק להקשיב, השאר – יקרה מעצמו.

נשימת הנשמה חמישי 18:30

דיה גולן

דיה גולן

על המנחה

דיה גולן – מנחה קבוצות מדיטציה, תרפיית “הילד הפנימי” ונשימה, מלווה תהליכים אישיים, תרפיסטית ומטפלת ריברסינג ונשימה ביו-אנרגתית. מתמחה בתרפיית הילד הפנימי ומערכות יחסים. מוסמכת כמנחת מדיטציות אושו ותהליך “האושו מיסטיק רוז”. מנחה כ 10 שנים את מפגשי “הסנגהה מהתעוררות להארה”. מכשירה מטפלים בשיטת הילד הפנימי.

https://www.facebook.com/dayagolantherpy/
http://dayagolan.co.il/
052-3533200
[email protected]

על הסדנאות

שחרור הילד הפנימי
סשן מתוך תרפיית הילד הפנימי עם דיה גולן. במפגש עומק זה, נפגש עם קצת מן הקולות הפנימיים אשר עוצרים אותנו בחיינו הבוגרים, נחשוף את המקור שלהם בילדותינו המוקדמת ונלמד כיצד ניתן לשנותם ולתת לחופש הפנימי שלנו דרור. הסדנה לוקחת אותנו למסע ריגשי, אקטיבי ועוצמתי במיוחד, דרך כלים מתרפיית הילד הפנימי, פסיכודרמה ועבודה ביו אנרגתית.

עולם תרפיה חמישי 18:30

סטסנג – מעבר לגוף
הרוח המפיחה חיים בהכל, הרוח שהיא אנחנו, הרוח שבנו, שבעצים, שבאבנים, במדבר ובים.
הרוח הזו קוראת לכם ברגע הזה להתמסר לחוויית האחדות שברוח, לשבת יחדיו לשיח אמת, המכונה גם סטסנג. זהו שיח שלוקח אותנו לרבדים עמוקים יותר של – מי אנו מעבר לגוף, לחומר ולדרך בה אנו תופסים את עצמינו ואת העולם?
מפגש עם עצמינו במרחב האמת והאהבה של הסטסנג עם המורה דיה גולן.

זורבה הבודהה חמישי 11:30

חיבור לילד הפנימי

הילד הפנימי החי בתוכך מחכה לפגוש אותך. מחכה לקבל ממך הכרה ואהבה. עד שלא נעשה זאת, נמצא את עצמינו מתנהגים כמו אותו ילד קטן שהיינו פעם. במפגש הקרוב נצא למסע ריפוי מרגש אחורה בזמן, שם נפגוש את הילד הפנימי החי בתוכנו וניצור עימו/ה דיאלוג מרפא ומרגש מעין כמותו. המפגש מחבר אותנו למבוגר האוהב שבתוכנו זה אשר יכול להפוך להורה חדש עבור הילד שבפנים ולהביא את החיבור הזה אל חיי היום יום.

עולם תרפיה שבת 14:00

דודו רווח

דודו רווח

על המנחה

– b.a במדעי ההתנהגות(התמחות בקרימינולוגיה) ,מטפל ומורה לתנועה מטעם מכללת וינגייט, תלמיד ומורה ליוגה מזה 19 שנים, מיסד בית הספר לתנועה וטיפול אינטגרטיבי, מטפל בשיאצו, טווינה , גיין-שיין-אוקופרסורה, פוקוסינג(עם התמחות בטראומה), מדריך שיטת 12 הצעדים לטיפול בהתמכרויות, לומד וחוקר מזה 20 שנים אומנויות לחימה ותנועה. רכש את השכלתו אצל מספר מורים בהם- גרשון קום, דודי מלכא ושאנדור רמטה (מייסד אסכולת השאדו-יוגה),יגאל אדר, ד”ר אבי מזרחי, ליאורה בר נתן, איתמר זדוף וארז מאיר דישבק

אני מאמין שטיפול מדויק ונכון צריך להיות אינטגרטיבי. וכך פיתחתי את שיטת הטיפול והתרגול שלי – טיפול בתנועה אינטגרטיבית. עקב בצד אגודל, שנים של ניסוי ותהייה. אוסף המורים, התלמידים והדעות הנרחב שפגשתי בשנות לימודי והוראתי ופסיכותרפיה גופנית בכדי לנסות לעזור ולגעת בכל נפש המעוניינת בשינוי. גרמו לי להבנת חשיבותם של אלמנטים עקרוניים לטיפול, לתרגול, הבנת מבנה הגוף, הנשימה, שפת הגוף, התנועה והסטטיות, הפסיכולוגיה והפילוסופיה שמאחורי הדרך. בקליניקה ובשיעורים אני משלב מגוון שיטות תנועה, מגע, טיפול

 

פרטי קשר

http://davidrevach.com/

www.taotherapy.co.il

[email protected]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003889594756

על הסדנאות

על הסדנה “מתעוררים מההתמכרות”

בסדנה בת שעה וחצי אינטנסיביות דודו רווח וד”ר אבי מזרחי יעבירו סדנת עומק ברוח 12 הצעדים ,היוגה והתנועה האינטגרטיבית.           בסדנה המשתתפים יעברו חוויה רוחנית וגופנית-תוך שימת לב ודגש על קרקוע וחיבור עמוק לקשר שבין חיי היום יום למישורים הרוחניים. ננסה יחד להבין את המשמעות של ההתעוררות, האם כל אחד יכול להתעורר ? האם כולם רוצים להתעורר מהתמכרות ? ואם האדם התעורר-איך הוא מתייצב בשלבים הראשונים ואיך הוא משמר את התובנה.

המרחב יהיה אחר ויאפשר התבוננות על ההתמכרויות הקטנות או הגדולות שלנו בחיי היום יום ועל ההתמכרויות בעולמנו הפנימי הפיזי הנפשי והרוחני שמעכבות או מונעות מאתנו לצמוח ולגדול. הסדנה מורכבת מחלק תאורטי ומחלק תנועתי-סומאטי.

ברוכים הבאים

עולם בריא שישי 10:00

דוד כהן צדק

דוד כהן צדק

על המנחה

דוד כהן צדק- מורה לטנטרה ואינטימיות, תרפיסט ומעביר תהליכי חניכה עונג וריפוי, מתרגל מזה שנים רבות את אומנות הטנטרה והמדיטציה, רב אומן במעשה האהבה.

https://www.facebook.com/מסעות-הלב-Heart-Journeys-222680837910569
http://www.masaot-halev.co.il
[email protected]

על הסדנאות

טקס הקדשה ליוני
היוני [ואג’ינה] היא השער לעוצמה הנשית, השער לאורגזמיות, השער לרחם ולבריאה, השער שממנו באנו. וכשער כל כך מדהים ומלא ברבדים, יש להתייחס אליה בהתאם על מנת שתאפשר לנו להכנס דרכה אל עולם העונג והיצירה.

עולם Cosmic Lovers שבת 09:00

דאיננדה

דאיננדה

על המנחה

אני נזיר שחי באשרמים בחו״ל כ 12 שנים ומורה רוחני בכיר בארגון של מורתי סאי מה ומלמד ברחבי העולם, בעל 25 שנות ניסיון בלימוד מדיטציה והתפתחות אישית. בעבודתי אני משלב את העוצמה הטרנספורמטיבית שבחוכמות המזרח והמיסטיקה העברית העתיקה ומביא להתעוררות חוכמת הלב והפוטנציאל הגלומים בכל אחד ואחת מאתנו. בין היתר מנחה סדנאות קורסים וריטריטים למדיטציה ותרגול רוחני, מכשיר מורים למדיטציה ומטפלים בשיטת ״שיוויתי הילינג״ .
ייסדתי את ״מרכז שיוויתי״ בהוד השרון כדי להרחיב את עבודתי בישראל.

https://www.facebook.com/1shiviticente/
www.shiviticenter.co.il
054-9761819
[email protected]

על הסדנאות

להכיר את האור המרפא שבך
בכל אחד מאיתנו ישנו אור מרפא ויכולת להאיר ולהצמיח את השלמות האלוהית שבתוכו.
דאיננדה, נזיר ומורה רוחני, ינחה אותנו בתרגילי נשימה, תנועה ואנרגיה עתיקי יומין שילמדו אותנו לתעל את האור המרפא שבנו ולהביא לאיזון טיהור והארת הצ’אקרות והגופים האנרגטיים.
בנוסף, נקבל חניכה עוצמתית לשיטת סאי מה דיקשה, שתאפשר לנו לעזור לתהליך הריפוי וההארה בנו ובאחרים.
פרקטיקות רוחניות אלה, הכוללות – מדיטציה, טכניקות נשימה, תנועה מודעת, עבודת אור והילינג – יעזרו לנו לנוע אל תוך ליבנו, ולהעצים את השדה האנרגטי שלנו, כדי שנוכל להיות יציבים, פתוחים וחזקים בחיי היום יום.
בסדנה נקבל כלים שיעזרו לנו:
להתחבר לחכמת הלב שבנו, לפתח יכולת לעבוד עם אנרגיה ואור, לטהר ולרומם את האנרגיה שלנו.
*מומלץ להביא כרית /מזרון יוגה או שאל.

נשימת הנשמה שישי 15:30

עצמת הריפוי של הנשימה
לחזור להרמוניה ולהיפתח לתודעה האין סופית שבך…
אחד הכלים החזקים ביותר שעוזרים להמריץ את הגוף, להפחית מתח, לנקות את המיינד ולהיכנס למצבי תודעה גבוהים יותר הוא ממש הנשימה הבאה שלך.
הנשימה קשורה אינטימית עם כל היבטי הגוף, הרגש והרוח שלך.
משמעות הדבר היא שכאשר אתה לומד כיצד להסדיר ולעבוד עם הנשימה, תקבל כלי נגיש לניהול והתעלות כל ההיבטים האלו של עצמך.

המורה הרוחני, דאיננדה , הקדיש עשרות שנים לפרקטיקה של טכניקות נשימה פראניאמה-יוגיות – ולימד אותם לאלפי אנשים. עכשיו הוא מזמין אותך באופן אישי לחוות את כוח הריפוי של המדע הרוחני העתיק הזה.

בסדנה תלמדו ותתרגלו טכניקות שונות כגון:
Kabalabati Pranayama, Navaratri Krya, Dirgha Pranayama
שעוזרות ל:
לטהר ולמלא בחיים את הגוף הפיזי שלכם
להשקיט ולטהר את המיינד
להיכנסו למצבים עמוקים של מודעות אלוהית
לפתח את מקור האנרגיה האינסופית בך

נשימת הנשמה חמישי 09:30

ד”ר מזרחי אברהם

ד”ר מזרחי אברהם

על המנחה

 PHD ד”ר מזרחי אברהם, מייסד ומנהל את מכללת טאותרפיה (בשיתוף מכללת וינגייט) המכשירה פסיכותרפיסטים, מאמנים, מנחי קבוצות, קורס בגישת 12 הצעדים לטיפול בהתמכרויות ותכנית “Beyond Addiction”   תכנית לטיפול בהתמכרויות המשלבת בין עקרונות ההחלמה המוכרים של 12 הצעדים לבין העקרונות הרוחניים של היוגה במטרה לייצר מענה הוליסטי להתמכרויות מכל הסוגים והרמות.

בעל הסמכה ב- MA בעבודה סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסט קליני, PHD מתמחה בכל סוגיי ההתמכרויות, באופן פרטני, זוגי ומשפחתי.

בעל ניסיון של מעל 25 שנות תרגול בפרקטיקות של 12 הצעדים, זן בודהיזם, מדיטציות קליניות. מייסד את המסלול האינטגרטיבי בפסיכותרפיה המשלבת פסיכודרמה בשיטת 12 הצעדים, פסיכולוגיה, בודהיזם, 12 הצעדים, מדיטציות ייעודיות וייחודיות לכל שלב בשיטת 12 הצעדים.

חוויתי התעוררות רוחנית בתאריך 02/09/1992 ומאז אני מעביר ונושא את הבשורה ברחבי הארץ, אני מאמין שכל אחד יכול להתעורר מההתמכרות שלו, וכל אחד יכול להתעורר ולחיות חיים רוחניים יצרניים ומועילים.

פרטי קשר

www.taotherapy.co.il

[email protected]

https://www.facebook.com/tautherapy/

על הסדנאות

על הסדנה “מתעוררים מההתמכרות”

בסדנה בת שעה וחצי אינטנסיביות דודו רווח וד”ר אבי מזרחי יעבירו סדנת עומק ברוח 12 הצעדים ,היוגה והתנועה האינטגרטיבית.           בסדנה המשתתפים יעברו חוויה רוחנית וגופנית-תוך שימת לב ודגש על קרקוע וחיבור עמוק לקשר שבין חיי היום יום למישורים הרוחניים. ננסה יחד להבין את המשמעות של ההתעוררות, האם כל אחד יכול להתעורר ? האם כולם רוצים להתעורר מהתמכרות ? ואם האדם התעורר-איך הוא מתייצב בשלבים הראשונים ואיך הוא משמר את התובנה.

המרחב יהיה אחר ויאפשר התבוננות על ההתמכרויות הקטנות או הגדולות שלנו בחיי היום יום ועל ההתמכרויות בעולמנו הפנימי הפיזי הנפשי והרוחני שמעכבות או מונעות מאתנו לצמוח ולגדול. הסדנה מורכבת מחלק תאורטי ומחלק תנועתי-סומאטי.

ברוכים הבאים

עולם בריא שישי 10:00

גל אלסטר

גל אלסטר

על המנחה

רקדן וכוריאוגרף, מפתח השימוש בקול פיזי בשילוב עם מחול.

Gall Alster

על הסדנאות

קולה של הרוח – מדיטציה עם קול
אין תיאור -שירוני

נשימת הנשמה חמישי 11:00
הקול הפיזי- תנועה עם הקול
תנועה תוך כדי שימוש בקול הפיזי. הקול הפיזי הוא קול שונה מקול הדיבור וקול השירה, הוא דרך להתחבר למעמקי העצמי, ומשתלב בתנועה, ריקוד ויוגה. בסוף הסדנה התנועה והקול יצטמצמו למדיטציה ולדממה

עולם בקול ותנועה חמישי 14:00

גיל בכמן

גיל בכמן

על המנחה

גיל בכמן – מורה ליוגה ואקרו יוגה
בעל סטודיו בכיכר רבין תל אביב
מתרגל ומורה ותיק – מאוהב בפסטיבלים ומשתדל ללכת לכמה שיותר ❤️

Gil backman
Www.gilyoga.co.il
544649462

על הסדנאות

אקרו יוגה
אקרו יוגה – סדנה חוויתית שבאה להמחיש עולם שלם של תנועה בזוגות. בסדנה נקבל כלים לחיזוק הגמשה ואיזון הגוף . הסדנה מתאימה לכל מי שחושק בדבר ורוצה לפתח אינטראקציה כיפית ומשחקית בזוג.
אין צורך בניסיון קודם ואין צורך להגיע בזוגות.

עולם יוגה שישי 15:00
יוגה ויניאסה
ויניאסה יוגה – יוגה רכה ונעימה שמאפשרת פתיחה טובה לגוף ולנפש. תרגול נעים ומאפשר.
מותאם לחסרי ניסיון וגם ליוגים ותיקים.

עולם יוגה שבת 10:00
תנוחות הפוכות
סדנה חוויתית שתעבוד על חיזוק יסודות הגוף. בסדנה נערוך חימום מעולם היוגה ומשחקי איזון בזוגות. בסדנה עצמה נקבל כלים והסבר על תנוחות הפוכות (ראש , אמות , ידיים), נתנסה במגוון תרגילים מרתקים – תוך כדי שמירה אדוקה בכדי שנוכל לזכות בזמן אויר מרבי.
הסדנה מתאימה לחסרי ניסיון וגם לאנשים מנוסים מאוד, יש מגוון רב של תרגילים ורמות קושי לכל תרגיל.

עולם יוגה חמישי 15:30

גיא סגל

גיא סגל

על המנחה

מטפל ברפואה סינית בגברים, נשים וילדים כבר 12 שנים שמח לתת מהידע שצברתי

https://www.facebook.com/גיא-סגל-רפואה-סינית-לגברים-נשים-וילדים-111396248923609/?view_public_for=111396248923609
www.tipulsini.co.il
052-8064646

על הסדנאות

כיצד לטפל בילדים שלי בכוחות עצמי
הסדנה מתמקדת באופן שבו נוכל להמנע מתרופות שב-80% מהמקרים מיותרות, ובמתן כלים לטיפול בילדים שלנו בעצמנו.
נבין מה לעשות כשילדינו חולים, מקוררים, מנוזלים, מעלים חום, סובלים מבעיות עיכול ועוד.

עולם בריא שישי 08:30

מהי בעצם רפואה סינית ואיך נוכל להשתמש בה כדי לטפל בעצמנו כיום
כיצד נוצרה הרפואה הסינית ואיך היא עדיין אקטואלית גם לאחר 4000 שנה ?
בסדנה נדבר על נושאים אלה, ונבין כיצד נוכל לנצל את הידע הזה עבור בריאותנו.

עולם בריא חמישי 20:00

האישה ברפואה הסינית
כבר 4000 שנים שהרפואה הסינית שמה דגש על הטיפול באישה, על המחזור והפריון שלה.
בסדנה נדבר על האישה ברפואה הסינית,
נבין מדוע בעיות במחזור החודשי ובעיות פריון הפכו לדבר כל כך נפוץ כיום,
ונקבל כלים לטפל בהם.

עולם בריא חמישי 12:00

בר דניאלי

בר דניאלי

על המנחה

שמי בר דניאלי, ואחת מתשוקותיי הגדולות ביותר היא תנועה.
במקצועי אני מאמן תנועה בקבוצות וביחידים.
הרקע בו גדלתי הוא עולם אמנויות הלחימה, אך בעקבות מסע אישי בעקבות התנועה התוודעתי גם ליוגה, ג’ימנסטיקס, ושיטת עידו פורטל.
אני מזמין אתכם באהבה להצטרף אלי למסע.

https://www.facebook.com/RaisingTheBarda/
054-6611617
[email protected]

על הסדנאות

Primal Movement
בסדנה זו נזיז את הגוף כפי שזזו אבותינו הקדמונים, כמו הקופיפים שאנחנו, כפי שזזנו בילדות.
התנועה מחזקת את הקשר עם הגוף, את האהבה אליו. בקלילות, רוגע וביטחון נגלה דפוסי תנועה חדשים ונדלג מעל גבולות!
הסדנה הינה פיזית אך מיועדת לכל רמות הכושר ולכל מגוון היכולות.

עולם בקול ותנועה שישי 08:30
Come On Baby, Do The Locomotion!
לוקומושן (Locomotion) הינה שיטת תנועה מגוונת ומורכבת, המתבססת על חיקוי תנועותיהן של חיות שונות ויסודות מעולם היוגה, התעמלות וריקוד. חצי-משחק וחצי-אימון, כשעושים לוקומשן כיף והנאה מובטחים לצד ביטוי ורכישת יכולות חדשות

עולם בקול ותנועה חמישי 08:30

בן ואפרת

בן ואפרת

על המנחה

בן ואפרת – מומחים למערכות זוגיות ויחסים, מיניות והתפתחות אישית. מרצים, מובילי דרך. מנחי טנטרה ותיקים ומנוסים. זוג לחיים ולאהבה.
בעלי ניסיון רב וייחודיות בעבודה תהליכית עם מי שחווים קשיים בתקשורת בין אישית, פגיעה מינית, סגירות מינית, ניתוק מהנשיות או מחסור במגע ואהבה.
יצרנו מתוך הווייתנו את הדרך הייחודית לנו, אשר מניבה תוצאות מדהימות, עוצמתיות ומהירות, גם במקומות בהם אחרים הרימו ידיים.
אנו מאמינים גדולים בכוחה של האהבה לשנות ולהשפיע.

https://www.facebook.com/Ben.Efrat.TouchingLove
https://benefrat.org
054-4655868
[email protected]

על הסדנאות

סוד מעיין הנעורים הנצחי
סוד מעיין הנעורים הנצחי הוא אחד האלמנטים המרכזיים בתפיסת עולם חדשה שאנו מלמדים: THP – Total Health Paradigm הדרך לבריאות מוחלטת.
זה נשמע אולי אוטופיה, אבל זה אמיתי. אנחנו לא חולים!!! כבר קרוב לעשור לא חלינו בכלום. לא התקררות, לא דלקת גרון, לא שפעת ובטח לא משהו יותר חמור מזה.
איך זה אפשרי? בואו ללמוד. זה אפילו קל.
נלמד ונתרגל סדרה של 5 תירגולים טיבטיים טקסיים, מדיטטיביים, רבי עוצמה (“חמשת הטיבטים”) שיאזנו את כל מערך הצ’אקרות והמערכת ההורמונלית שלכם, יחזקו את מערכת החיסון יעניקו לכם בריאות וחוסן, יפנו רעלים מגופכם ולפי המסורת הטיבטית, יעניקו לכם נעורים נצחיים.
נספר לכם גם בקצרה על היסודות של THP ואיך להיות בריאים לנצח!

עולם בריא שישי 16:30
CELEBRATIONSHIP – איך להפוך את חיי הזוגיות לחגיגה.
כל כך הרבה אנשים בעולם רוצים זוגיות טובה, חולמים עליה, מפנטזים, בין אם אין להם זוגיות והם מחפשים אותה ובין אם יש להם זוגיות לא מספקת. זה מתחיל בנו, בעצמנו, עמוק עמוק בפנים. זו המחוייבות שלנו לעצמנו לא להתפשר על שום דבר בחיינו ולהסכים רק לטוב ביותר.

זוגיות שהיא חגיגה של ממש!

אולי תשאלו את עצמכם “זה אפשרי? יש חיה כזו?”

התשובה שלנו היא “בהחלט!!!” – אפשר לחיות חיי זוגיות מדהימים, עשירים, פתוחים ומעצימים, בלי מריבות ופיצוצים, עם המון אהבה כל הזמן.

אחרי שנים ארוכות של יחד, בזוגיות שאנו מאחלים לכל אדם בעולם, עם נסיון עשיר בעבודה תהליכית עם זוגות על זוגיות ומיניות, יצרנו סינטזה מיוחדת. שילבנו את האמיתות עתיקות היומין הבאות מעולם הטנטרה, עם גישות מודרניות, הוספנו עוד מעולם האימון האישי, ותיבלנו בנסיון החיים האישי העשיר שלנו. בנינו את הקונספט שלנו – CELEBRATIONSHIP

בסדנה הזו, נספר לכם וגם נתרגל יחד איך אפשר לחיות בזוגיות מעצימה. מי ומה אנו צריכים להיות בתוך הזוגיות הזו, על מנת לחיות טוב, בלי לוותר על עצמנו ובלי לגרום לבן הזוג שלנו לוותר על עצמו. איך להפוך את חיי הזוגיות למסע הכי מרגש בחייכם.

ואהבת חמישי 15:30
מדריך הטנטריסט לגלקסיה
מסע טנטרה בחלל.
כל מה שלא ידעתם על טנטרה ולא העזתם לשאול (או לא היה את מי). כל מה שרציתם לחוות ולא העזתם (או לא היה איפה). טנטרה זה לא מה שחשבתם וגם לא מה שהשכנה מלמעלה סיפרה לכם. בואו ללמוד ולחוות תורת חיים מדהימה שמלמדת להגיע להארה דרך חגיגת החיים. סדנה להכי מתחילים שיש. מתאימה לכווווולם. למי שלא יודע מהי טנטרה. למי שחושב שהוא יודע מהי טנטרה ואפילו למי שבאמת יודע ורוצה לחוות ולהעמיק.
טנטרה בת למעלה מ 10,000 שנה. היא ממש תורת חיים עמוקה שמקיפה את כל תחומי החיים.
סדנה נעימה וקלילה שתיתן לכם את הבסיס הרעיוני לעולם הרוחני המעמיק של הטנטרה, דרך ותוך כדי תירגולים שונים הבאים מעולם הטנטרה.

עולם Cosmic Lovers שישי 11:00
לפתוח את הקשר במודל של “זוגיות מאפשרת”
זו שיחה ישנה-חדשה שמרתקת זוגות רבים. לפתוח את הקשר המונוגמי לאפשרויות אחרות. מילים נזרקות לחלל האוויר: פוליאמוריה, זוגיות פתוחה, חילופי זוגות. הגדרות כאלה ואחרות. זה אולי כבר מבלבל. אנחנו מציעים מושג פותח ומעצים: “זוגיות מאפשרת”. נשוחח על הכל בפתיחות ובשקיפות ונתרום מנסיוננו כמלווים זוגות בדרך. תשמעו על פעימת הלב הזוגית, על מודל “רץ המרתון”, על “תסמונת הבעל המפנטז” ועוד. נענה על שאלות, נייעץ, נשמע ובעיקר נפתח כולנו את הלב.

עולם Cosmic Lovers חמישי 10:30

אריק שחר

אריק שחר

על המנחה

לאחר שנים של מסעות בין מזרח למערב, ילדות לבגרות, גשמי לרוחני, מדיטציה לעבודת אדמה ובין איש לאלוהיו, גילה את עולם הפסיכודרמה כגשר המחבר בין עולמות ויוצר התבוננות וריפוי מתוך פשטות ועומק. מקים ויוצר מרכז “שחר סדנאות”, בוגר לימודי דמיון מודרך ובוגר המסלול להנחיית קבוצות עם התמחות בפסיכודרמה ודרמה תרפיה במכללת “תלתן”, מלווה קבוצות נוער ונוער בסיכון וחוקר את פנימיות האדם, מזמין אתכם לצאת למסע לגלות עוד רובד בעצמכם בעזרת חוויית הפסיכודרמה והמשחק הספונטני.

arik shahar
shahar sadnaot
507732773
[email protected]

על הסדנאות

תקשורת ללא מילים
לפני המצאת השפה המדוברת – התקשורת הראשונית היתה עשירה ומיוחדת, על אף שהתבצעה ללא מילים. במרוצת השנים שכחנו עד כמה משמעותית היא השפה הלא מדוברת – הנשימה, שפת הגוף, התנועות, מבט העיניים, והקולות הראשוניים – אלו שבאים ישר מהבטן והחזה, ישר מלב הנשימה שלנו!
בסדנה זו, נעסוק בבסיס הראשוני של תקשורת ומערכות היחסים בין אנשים, בעידן שלפני המצאת השפה! דרך מחוות גופניות, פנטומימה, משחקי קולות ואלמנטים נוספים, נחקור כיצד אפשר לייצר תקשורת, הקשבה, ואינטראקציה בינאישית – ללא מילים, אלא בעזרת כלים שונים ועשירים בהם שכחנו להשתמש תוך כדי תהליך האבולוציה.
בואו לתרגל תקשורת ואימפרוביזציה ללא מילים, חיבור לשורשים הקדומים של יצירת מערכות יחסים, והקשבה ממקום שונה. כל זאת בתיבול של הרבה צחוק והומור, מוסיקה, ריקוד והרבה חיבור של לב אל לב – מהמקום העמוק והאותנטי.

נשימת הנשמה חמישי 12:30
תנועה מתוך נשימה – מסע אקסטטי
לגוף שלנו יש מגוון אינסופי של אפשרויות לנוע ולזוז שבחיי היום יום לא תמיד מקבלות ביטוי הולם. דרך חיבור עמוק לנשימה שלנו, לתאי גופנו, להווייתנו הראשונית ולמוזיקה, נצא למסע אקסטטי בו ניתן מקום לגופנו להיפתח, להשתחרר, לנשום עמוק ולרקוד מעומק הווייתנו הראשונית.

עולם בקול ותנועה רביעי 21:30
אימפרוביזציה לילדים

עולם הילדים שישי 17:00

אסף קמחי

אסף קמחי

על המנחה

אסף קמחי: מורה לאמנויות לחימה וריפוי מן המזרח, בינן קונג פו, קראטה וצ’י קונג. משלב בין תנועה לריפוי, מדיטציה ועבודה חזקה יותר לשם שיפור כושר, כח ויכולות של הגנה עצמית. עוסק ופועל מעל עשרים שנה באהבה גדולה בתחום זה ומפעיל את בית הספר צ’י קונג פו בצפון תל אביב. בעל תואר ראשון בתנועה וחינוך גופני, עובד עם ילדים בוגרים ובני הגיל השלישי.

assaf kimchi
www.chikung.co.il
528383855
[email protected]

על הסדנאות

צ’י קונג: עקרונות בסיסיים
הצ’י קונג הוא ענף מתוך הרפואה הסינית, המשלב בין תנועה רכה, נשימה ומדיטציה. הסדנה מהווה מסע פנימי בו נפתח את הלב, נחייך ונלמד לזרום בתנועה של אהבה. נלמד את עקרונות התרגול המשלבים בין תנועה רפויה, פתיחה של הגוף, הזרמה של צ’י, פתיחת ערוצי ומרכזי אנרגיה, קלילות, נוכחות ועוד.

עולם בריא חמישי 08:00

לשחרר את הלחץ בעזרת מדיטציה וצ’י קונג
הרצאה והתנסות בנושאים של לחצים, מדיטציה וצ’י קונג. נלמד מהוא הלחץ, איך הוא משפיע עלינו ואיך לשחרר אותו. נלמד מהם הצ’י קונג והמדיטציה באופן תיאורטי ומעשי, שני כלים מופלאים לרגיעה מלחצי היום יום, לצד כלים נוספים לרגיעה ושחרור. מומלץ לבוא עם כלי כתיבה.

עולם בריא רביעי 20:00

צ’י קונג: בוקר טוב לשמש העולה
סדנה בה נעבור על סידרה מתוך עולם התנועה של הרפואה הסינית. לסידרה יש מטרות גופניות ופנימיות: נפתח את הגוף בעזרת תנועות שקטות ונתרגל קלילות, נוכחות, עוצמה ושמחה. מומלץ לבוא מצויידים בחיוך.

זורבה הבודהה שבת 08:30

אסף וולפברג

אסף וולפברג

על המנחה

אסף וולפברג – מנחה סדנאות יוגה, מדיטציה ומסאז’ תאילנדי באשרם במדבר, בארץ ובעולם.
מדריך ומלווה את תוכנית ה’וומפ’ באשרם במדבר למהדורת קיץ מיוחדת. מתרגל יוגה ומדיטציה מעל 15 שנה.

https://www.facebook.com/asafsadnaot/
asafyoga.com
053-5304439
[email protected]

על הסדנאות

תאי יוגה מסאז’
תרגול מסאז’ דינאמי ורך המשלב מתיחות מעולם היוגה, נקודות לחיצה, עבודה עם ערוצי אנרגיה ועוד.. הסדנה מתבצעת בזוגות כך שכל אחד מתפנק בעיסוי משחחר ולומד להעניק טיפול מפנק במגע מרפא. ניתן להגיע בזוגות או למצוא מישהו/י במקום.

עולם יוגה שישי 16:30
אוויר ויוגה
תרגול יוגה ויניאסה בזרימה, ובדגש על אלמנט האוויר, הפראנה – אנרגיית החיים, החיבור אל הנשימה, בסינכרון עם התנועה ועבודה על פתיחת הלב הפיזי והרגשי.

עולם יוגה חמישי 09:30
פראנאימה – נשימת החיים
פראנה – אנרגייה, יאמה – חיים. תרגול טכניקות נשימה שונות מעולם היוגה אשר עובדות על החזרת האיזון המנטאלי רגשי, הרגעה, ריכוז, הזרמת האנרגיה בגוף וככלי להכנה למצב מדידטיבי עמוק.

עולם נושם שישי 08:30

אמיר קורן

אמיר קורן

על המנחה

נושם מחול ותנועה קרוב לעשור, רקדן ומדריך ריקודים לטיניים.
בעל רקע תחרותי בישראל ובעולם.
משתמש בריקוד ככלי ללימוד ביטוי עצמי, בניית אמון ופריצת מחסומים.

על הסדנאות

קצב אפרו- קובני עינב גינסין ואמיר קורן
להתחבר לקצב הסוחף, האנרגטי והחי של קובה. הקצב האפרו- קובני מביא לנו את הסלסה והרומבה בשילוב מקצבים אפריקאים. סדנת מחול וסלסה קובנית. (מומלץ לבוא בזוגות)

עולם בקול ותנועה חמישי 20:00

אלכס סטרניק

אלכס סטרניק

על המנחה

הוא מנטור-לתראפיה בצחוק- והומור אישי מתוך מקום של העצמה אישית, מאמן ומרצה בינ”ל לאמנות הנונסנס -אימפרוביזציה וכלים פרדוקסליים, בשנת 2004 הביא לישראל את שיטת היוגה צחוק והכשיר מנחים רבים. פתח את מועדון היוגה צחוק הראשון בישראל-גן הכנסת ירושלים אוגוסט 2004. אלכס סטרניק הוא תזונאי קליני מהאוניברסיטה העברית, שהתוודע לתחום התראפיה בצחוק במאי2003 בהודו ועבד בסיוע הומניטרי כתזונאי מפקח בארגון SaveTheChildren USA באתיופיה. מי שהביא לישראל יחד עם ד”ר אוטה לימנט את ד”ר מאדאן קטריה ממציא השיטה (12.2004). מי שהביא לישראל את מאסטר הצחוק העולמי ומחזיק שיא גינס בלצ’ו גירמה האתיופי (12.2009)- אשר התחיל לצחוק לאחר רצף אסונות אישיים בחייו. ב2014 קיבל את ה

מטעם ביה”ס הצרפתי לתראפיה בצחוק GOLDEN LAUGHTER AWARD

אלכס סטרניק מתמקד ומתייחד בעבודה 1 על 1 באימון בצחוק ככלי טיפולי-העצמתי המאפשר לאדם לתרגל קבלה עצמית מבלי להזניח את ספקטרום הרגשות הרחב . אנו מכוונים להומור עצמי מחייב היכרות עם הפחד, הכעס, האשמה, הבושה והאכזבה ולשחק אותם על הבמה – “דומה בדומה מרפא” . צחוק והשתטות, חזרה לילדות וקטרזיס מצד אחד אך מאידך תרגול של מושג מוביל היום במחקר המדעי שנקרא אפיגנטיקה- התעלות מעל הגנים או “אי קרבנות”\יצירת מציאות- היכולת של אדם לצאת מגבולותיו, לצאת מהחוק ולהתעלות מעל ההיגיון תוך אימוץ דיוק בדרכו.

אלכס העביר כ-30 כיתות אמן והכשרות באמנות הנונסנס-הומורדרמה, הכוונות פרדוקסליות ואימפרוביזציה בגיבריש ברחבי העולם ועד כה לימד ב: יוון, איטליה, צרפת, שוויץ, הולנד, אנגליה , יפן, בגרמניה, אוסטריה, בריטניה, סלובניה, הולנד

https://www.facebook.com/alex.sternick
http://www.laughter.co.il
524343964
[email protected]

על הסדנאות

ג’יבריש אימפרוביזציה וכלים פרדוקסליים
הגיבריש הוא כלי אימוני – העצמתי מאוד שאנו משתמשים בו כעוקף שכל. הוא מאפשר לנו מרחב נשימה מהנרטיב שלנו – האמיתות האבסולוטיות שאנו מאמינים בהם, הוא מאפשר לנו לקחת את מרחק נשימה מהשכל המתרוצץ והמחשבות הטורדניות ולבדוק האם זה באמת נכון….הגיבריש מאפשר לנו לקחת פסק זמן מהמצב הרגשי העכשווי המושפע מהתנאים החיצוניים, חכמת ההמונים והשכל ולהתחבר לאוטנטי שבנו. אימפרוביזציה הינה חשובה על הבמה שכן היא מאפשרת לכל אחד לבטא את האוטנטי שבו מבלי שהצנזור הפנימי מציק ומזכיר לנו שאנו לא “משחקים” כמו שצריך, היא מאפשרת לנו לקחת סיכון בעשיית טעויות אך גם להתגאות בהן, לצחוק איתן ולהראות לכולם ולעצמנו שיש מקום לעשות טעות, יש מקום להיות שביר, פחדן ובלתי מושלם…ותמיד אפשר להתחיל את הסצינה מחדש. אימפרוביזציה נדרשת בעיקר בחיים האמיתיים, שההיגיון לפתע לא עובד עבורנו ואנו מוצאים את עצמנו לוחצים פול גז בניוטרל…האם יש לנו בחירה לקחת החלטה המנוגדת לשכל הישר ולחכמת ההמונים ולשחק? האם אנו יכולים לאלתר בחיינו כשהתכנון שלנו מתנפץ מול העיניים? אימפרוביזציה דורשת מעקף שכלי, עבודה מעבר להיגיון ולמחשבה וקבלה עצמית מלאה…זה המקום של השוטה, הליצן או הג’וקר…שהעתיד לא ממש מפריע להם וגם לא מה יגידו עליהם…לכן הם יכולים לתקשר רק בגיבריש…

עולם תיאטרון חמישי 09:30
האמנות בעשיית הטעויות
השאיפה לשלמות ופרפקציוניזם היא תופעה מקובלת בעולם המערבי, אנו לומדים זאת נפלא מהורינו, הממסד והחברה. התחרותיות והשאיפה להיות הכי טובים גובלים באובססיביות. אולם אנו יכולים להניח ולקבל את הילד הטועה, הצוחק והבוכה…אנו לא שופטים אותו ומתנהלים כלפיו בסבלנות. אך מה היה קורה אם היינו מקבלים את עצמנו כטועים, חלשים ובלתי שלמים? מה היה קורה אם היינו מתחילים גם לאהוב תכונה זאת בנו? האם ההיפך מכך (להיות שופטים לעצמנו על כל טעות שאנו עושים) עזר לנו עד כה? האם השאיפה לפרפקציוניזם גרמה לנו לרוגע ושלווה? בסדנא זו ננסה לקבל את עצמינו כמפירים וחלשים, נוכל להזכר בשמחה ברגעים מלאי אשמה ובושה ולשחק אותם על הבמה…נבדוק מה קורה כשאנו משתעשעים עם הנורא מכל “החלש שבנו, הבלתי מושלם, המפר, המתמכר” מבלי הרצון מיד לתקן….

נשימת הנשמה שישי 10:00

אלכס לנדסמן ואורי יבור

אלכס לנדסמן ואורי יבור

על המנחה

אלכס לנדסמן, מלמד האטה יוגה כבר שנים רבות, מורה בכיר בפראנה יוגה קולג’, , מלמד בקורסים למורים, מעביר סדנאות על הפילוסופיה והמיתולוגיה של היוגה.
, מנחה מדיטציית זן
אורי יבור מנגנן על מגוון רחב של כלי נגינה מרחבי העולם: כלי הקשה,כלי נשיפה,כלי מיתר,כלי נגינה טיפוליים ועוד

Alex Landsmann
[email protected]

על הסדנאות

תדר יוגה – תרגול יוגה עם צלילים חיים
תרגול “האטה יוגה” קלאסית וחווית צלילים מרפאים ושמאנים.
מסע המחבר לשקט הפנימי, מעורר את זרימת אנרגיית החיים ויוצר הרמוניה עמוקה בין הגוף הפיזי, הרגשי, הנפשי והרוחי.
השיעור מלווה לכל אורכו במוסיקה חיה וקשובה, ובסוף התרגול תישכבו על הגב להרפיה למסע קצר ועמוק של חווית ריפוי בצלילים.

זורבה הבודהה חמישי 09:00

איתן שחם

איתן שחם

על המנחה

יליד 1966 אב ל-2 ילדים. שחקן תיאטרון: משנת 1990, מדריך לדרמה: משנת 2004, בימוי: ביים שלושה מחזות וערב מונולוגים.
הגה את רעיון סדנת “הטנטרון”. סדנת תקשורת ייחודית המשלבת כלים מעולם התיאטרון טנטרה ותנועה.
מנחה סדנאות: במוסדות, מסגרות פרטיות, ובפסטיבלים:
כיום קיימות 13 סדנות שונות שעוסקות בנושאים: תקשורת בין אישית, העצמה אישית, מיניות, והתפתחות אישית.
מטפל תראפי לזוגות ויחידים, מטפל במים: בשיטת וואסצו, וואסצו חושי.
בעלים של רשת קליניקות לגעת באושר המתמחים ב-“עיסוי חושי” שיטה
ייחודית בארץ ועולם המשלבת 3 טכניקות, שכל המטרה להחזיר אהבה לגוף. כמו קיימים גם טיפולים במים כמו: קונטק מים, וואצסצו חושי

https://www.facebook.com/profile.php?id=678298117
https://www.tantra.co.il/therapists/%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%9F-%D7%A9%D7%97%D7%9D/
052-2429993
[email protected]

על הסדנאות

אימפרוביזציה מהחיים
סדנה מצחיקה ומשעשעת מעולם התיאטרון, המביאה לבמה את המשתתפים לפגוש את עצמם בסיטואציות שונות מהעבר, הווה ובכלל

ואהבת חמישי 11:00
מפגשים בחשיכה
סדנה העוסקת בחיבור ותקשורת בין אנשים כאשר השפיטה החזותית מנוטרלת.
בסדנה נחווה סוגים שונים של תרגילים שיביאו אותנו למקומות בהם נבדוק מאיפה אני מתחבר. מהם אזורי הנוחות שלי לתקשורת, מהם המקומות בהם התקשורת קשה לי ומביאה אותי לניתוק או ריחוק. נכיר מקומות חדשים לתקשר. נבחן את הגבולות שלי ושל הפרטנר שמולי, נהיה בהקשבה לעצמי ולסובבים אותי. נפתח למפגשים בדרך לא מילולית. בסדנה נתמודד עם שינויים, נשחרר שפיטה ונשתחרר לחקירה משוחררת מדפוסי התנהגות מוטבעים אצלנו ונאפשר לעצמנו תקשורת אותנטית ללא מעצורים.

ואהבת חמישי 00:30
לצמצם את הרווח שבניננו
סדנה מאמנת לזוגיות מוצלחת. הסדנה משתמשת בכלים מעולם האימון הזוגי, ומעולם הטנטרה. הסדנה עוסקת בשיפור התקשורת בינו לבינה ונותנת כלים חדשים ללמידה על כל אחד מהמינים והצרכים שלו. (כניסה בצוותים של זוגות לשם איזון בין המינים)

ואהבת שבת 01:30

איתי אייזיקוביץ

איתי אייזיקוביץ

על המנחה

שליח אהבה. איש רפואה. חוקר תודעה ומיניות מודעת. בוגר בית הספר הבינלאומי לאמניות המקדש ושמאניזם מיני. מנחה מסעות שמאניים-מיניים אחד על אחד עם גברים ונשים. מנחה סדנאות עומק.

https://www.facebook.com/itay.aizikovich

על הסדנאות

דלוקים מאהבה
בסדנה, שתהיה שעתיים, ניכנס למרחב של חקירה ומפגשים שביומיום קצת פחות מתאפשר לנו. נפגוש מקום של אהבה עצמית וחיבור לעוצמה פנימית שבכל אחד ואחת מאיתנו.
נפגוש את עצמנו דרך א/נשים ועיניים עמוקות שישקפו לנו את האל והאלה שנמצא/ת במקדשנו – הגוף.

למי הסדנה מתאימה? לכולם!
זהו מרחב עדין ומחבק המאפשר לצלול לעומקים בתוכנו ובמרחב. המרחב מזמין הקשבה לחכמת הגוף ומתוך זה – התמסרות לרגע. הסדנה מתאימה על אחת כמה וכמה לקהל שהמרחב הזה חדש לו. מי שתמיד התעניינ/ה בעולם הטנטרה, השמאניזם המיני, בחיים. מפגשים מרתקים, דרך העיניים, התנועה, המוסיקה ובעיקר – דרך האהבה.

עולם Cosmic Lovers חמישי 20:30

אייל כצלה ואפרת וקנין

אייל כצלה ואפרת וקנין

על המנחה

הכרנו בעבודה משותפת ונוצר בינינו חיבור טוב מגדיל ומפרה לפעילויות נוספות סביב תחומי עניין משותפים.

אייל כצל’ה בשביל היחסים, ייעןץ זוגי, גישור, אימון לזוגיות מנחה סדנאות בעזרת תיאטרון פלייבק. עובד עם זוגות עם גברים ונשים ליצירת יחסים מיטיבים בחיים.

אפרת- מלווה ומורת דרך בתחום של יחסים, זוגיות והתפתחות אישית בשיטת החוויה הדיאלוגית. מפיקת אירועים, הרצאות וסדנאות בתחומים של מיניות וזוגיות. אמנית, פרפורמרית, פעילה ובלוגרית חברתית.

https://www.facebook.com/spinozen.eyal/ https://www.facebook.com/efrat.vaknin.1
https://www.ripuylove.co.il/
506577974
[email protected]

על הסדנאות

Life Performance Art
החיים שלך הם סרט .הסיפור שלך, החלומות, הרגשות המחשבות יקבלו חיים משל עצמם ויוכלו לצאת החוצה לעולם. בסדנה תהיה לך הזדמנות ליצור מתוך העולם הפנימי שלך מיצג אומנותי אישי, עוצמתי וחד פעמי.

עולם תיאטרון חמישי 15:30
רוצה להיות אני
החיים הם ההזדמנות הטובה ביותר להיות באמת אנחנו ולאהוב את זה.
אבל האם כדאי להיות אני? סדנת משחק יצירתי לבריאת מציאות של אהבה עצמית בעזרת כלים של דמיון מודרך חשיבה חיובית והעצמה.

ואהבת חמישי 12:30

אייל כצל’ה

אייל כצל’ה

על המנחה

אייל כצל’ה אני בא מאהבה. אני עובד עם זוגות במצבי משבר ושחיקה, עם זוגות בתחילת דרכם ועם אנשים במצבי פרידה. עוסק באימון ליצירת יחסים מיטיבים. אני ממחה קבוצות ומשתמש בסדנאות שלי במשחקי אימפרוביזציה מעולם התיאטרון ומביא מודלים ושפה מעשיים ופרקטים.

https://www.facebook.com/spinozen.eyal/
https://www.ripuylove.co.il/
054-44337382
[email protected]

על הסדנאות

העצמי הגבוה והקולות הפנימיים
בכולנו קיימים קולות פנימיים, פרסונות, מסכות שאוחזות בהגה ומנהלות אותנו לעיתים קרובות ללא מודעות. בסדנה בעזרת תנועה, אינטראקציות פשוטות והדגמות נוכל להתבונן כיצד זה קורה ולקבל כלי מעשי התנהגותי שמאפשר לנו לבחור את הדמות המנהלת מתוך האני המודע. הסדנה כוללת תנועה, שיתופים והדגמה.

עולם תיאטרון שישי 15:00
לעוף אל החופש?
האם כדי להנות מחופש מוחלט אדם צריך להתנתק מסביבתו? האם כל אינטראקציה חברתית, משפחתית, זוגית, מצמצמת את החופש שלנו? בעזרת תנועה פשוטה, שימוש בדימויים ושיתוף של סיפורים מהחיים, נתבונן מהו חופש עבורנו, חופש במערכות יחסים, במקומות עבודה, במשפחה ובחיים בכלל.

ואהבת שישי 11:00
תורת ההשתקפות והאחר שבתוכי
השתקפות שלנו באחר, כיצד זה פועל באמת. אולי אנחנו חיים במטריקס? אז כיצד זה שבחיים אנחנו חווים קונפליקטים מול אחרים. האם דווקא האחר שמעורר בנו חוסר נחת הוא שמהדהד בנו חלק מודחק? הסדנה משתמשת בתנועה, במשחקי אימפרוביזציה ובסיפורים ומציגה תוך כדי משחק וצחוקים ידע עמוק על מהות ההשתקפות של הפנים שלנו בעולם בחוץ.

ואהבת שבת 09:30

איה-לב

איה-לב

על המנחה

שלום, שמי איה-לב. אני מאמנת אישית בשיטת סאטיה, מנחת קבוצות וסדנאות. בעלת תואר ראשון בטיפול בתיאטרון, ושחקנית נשמה. אוהבת אנשים עד מאד, נהנית להקשיב ולייצר הקשבה.

https://www.facebook.com/ayazaken?fref=gs&dti=892966564125494&hc_location=group_dialog
052-2381474
[email protected]

על הסדנאות

תאטרון הזיכרון
מכירים את הזיכרון הזה שיושב בראש ואחת לכמה זמן עולה בתוכנו שוב ושוב? כמו סצנה דביקה במוח שלנו, שלא מוכנה להרפות. כשאנחנו נזכרים בה – משהו בתוכנו מתקפל, נכאב, מחמיץ. אנחנו לא יכולים לשנות את העבר, אבל אנחנו יותר מיכולים ורשאים לשנות את איכות חיינו מול העבר, את הלופ שמתנגן לנו בראש. יש דרך להרגיע את הזיכרון, אולי אפילו לשחרר אותו לחופשי. אולי תרצו להפוך זיכרון מעיק לקליל? אולי להגיד למישהו מהעבר משהו מצחיק? תעזו להעז? לשחק עם הדמיון שלכם, לתקשר עם הזיכרון שלכם? סדנה חווייתית מאד, נוגעת בזיכרונות עבר במסע עוצמתי ומאפשרת בתוכם רגיעה והשלמה. כדאי להביא כרית לישיבה.

עולם תיאטרון רביעי 21:30
פיסול פות
סדנת חיבור לפות. במרחב משותף, נשב כל אחת לעצמה וכל אחד לעצמו, אם נרצה נחבור ונשתף, ונפסל פות. אולי את של עצמנו, אולי פות אחרת. נפסל באהבה את האיבר המסתורי. בטקס חיבור אליה נבנה איתה אינטימיות והבנה ולאחר מכן ניצור אותה מבין ידינו המקדשות. מותר לאסוף עלה נושר, חופן אדמה, חוטר תועה, השראה חזותית מהטבע – ולהביא עמנו, ולהוסיף לפסל. נתחיל בלהכיר את המערכת הפיזיולוגית של הפות, נמשיך בחיבור מקודש אליה – הנשים יתחברו לפות שלהן והגברים לפות שלהם…
מכאן נתחיל בפיסול החושני, המדיטטיבי, הנרגש.
נסיים במעגל שיתוף שלנו על מסע הפיסול ועל החיבור שלנו לאיבר הקסום ביותר שיש, בהקשבה בנוכחות ובהסכמה. תהליך שלם ועגול.

*לאלו המתקשים לשבת על אדמה מומלץ להביא כרית ולנשים שבטקס החיבור לפות ירצו להתחבר על ידי מגע עיניהן וידיהן מומלץ להביא סדין. גברים מוזמנים למרחב באהבה רבה, בגבולות וכבוד וללא מגע באיבר מין. כניסה מגיל 21.

עולם Cosmic Lovers חמישי 12:30

אוריה צור

אוריה צור

על המנחה

אוריה צור
אומן יוצר, מטפל, מנחה סדנאות,
יוזם, מנחה ומפיק עצמאי של אירועים מוזיקליים פותחי לב ומרחיבי תודעה,
ביניהם, פסטיבל ה SACRED JOURNEY
סולן הרכב מעגלי השירה ״אורות״
מקים בית הספר הראשון בעולם למעגלי שירה
מנחה טקסי מעבר, טקסי חתונה, סדנאות, קורסים ואירועים מרחיבי תודעה ופותחי לב.

https://m.facebook.com/uria.tsur

על הסדנאות

סדנה לביטוי קולי – לצאת אל האור
בסדנה, נלמד את החיבור בין האיכויות העדינות של הקול שלנו, לכאן ועכשיו של עולמנו הפנימי
ונמצא בתוכנו את האומץ לבטא את המתנה החד-פעמית שאנחנו בנדיבות ובמלכות.

עולם בקול ותנועה חמישי 15:30

אורי יבור ופפה דאנזה

אורי יבור ופפה דאנזה

על המנחה

צלילים חיים:אורי יבור ופפה דאנזה מגיעים עם רקע מוסיקלי שונה ויחד עם זאת חולקים אהבה ותשוקה לסוגי מוסיקה דומים וכיום הם צמד מוסיקלי המציע תכנים מקוריים ויחודיים.
כל אחד בפני עצמו וביחד, פפה ואורי, מנגנים על מגוון רחב של כלי נגינה מרחבי העולם: כלי הקשה,כלי נשיפה,כלי מיתר,כלי נגינה טיפוליים ועוד. היחודיות שלהם היא ביכולת לשלב בין כל הכשרונות וכלי הנגינה המיוחדים הללו בו זמנית.

אורי יבור, מוסיקאי, מטפל ומנחה תכנים מוסיקלים מגוונים ומיוחדים.
הובלת מעגלי שירה, קבלות שבת וקירטאן, הנחיית מסעות ריפוי בצלילים- סאונד היליניג, ליווי שיעורי יוגה עם מגוון כלים רחב מכל העולם, מתופף וזמר בהרכבים שונים (curamundo,, קאוואליה), מנחה סדנאות/הרצאות לימודיות וחוויתיות -מסע מוסיקלי מסביב לעולם לכל הגילאים (3 חודשים עד 100), מלווה זוגות לחופה, מוביל טקסי קקאו, ועוד… הכל דינאמי, מותאם וקשוב לקהל ולאווירה.

אורי משתף: “בשבילי מוסיקה היא כלי שרת למלאכת הקודש של חיבור אדם לעצמו וחיבור אדם לאדם. דרך מוסיקה וצליל ניתן להתעלות מעל כל עניין ולהתחבר אל האחד”.
אורי מוביל ארגון בשם “צלילים חיים- lifesound” הנועד להנגיש את כל התכנים המוסיקלים המופלאים האלו לכל סוגי האוכלוסיה השונים.

פפה דאנזה:אורי יבור, מוסיקאי, מטפל ומנחה תכנים מוסיקלים מגוונים ומיוחדים.
הובלת מעגלי שירה, קבלות שבת וקירטאן, הנחיית מסעות ריפוי בצלילים- סאונד היליניג, ליווי שיעורי יוגה עם מגוון כלים רחב מכל העולם, מתופף וזמר בהרכבים שונים (curamundo,, קאוואליה), מנחה סדנאות/הרצאות לימודיות וחוויתיות -מסע מוסיקלי מסביב לעולם לכל הגילאים (3 חודשים עד 100), מלווה זוגות לחופה, מוביל טקסי קקאו, ועוד… הכל דינאמי, מותאם וקשוב לקהל ולאווירה.

ליאורה יצחק:

יאורה יצחק ששרה בסרטים בוליוודים בהודו והצליחה לשלב באומנות את הסגנון בארץ ובעברית.
כבשה את הרדיו עם הלהיטים ”מעלה מעלה“,”פזמון ליקינטון“ ו“הלילה חתונה“.
ליאורה שיתפה פעולה עם אמנים רבים כגון: עידן רייכל, הדג נחש, סטטיק ובן אל תבורי, עברי לידר ועוד…
ליאורה הוזמנה לשיר בפני ראש ממשלת הודו ונשיא הודו בארץ בטקסים ממלכתיים והפכה לחלק מתוך רגע בהיסטוריה בין שני מדינות חזקות.

https://www.facebook.com/lifesoundmusicians/ https://www.facebook.com/OriYavorMusician/
https://www.lifesound.co.il/
506700022
[email protected]

על הסדנאות

קבלת שבת עם אורי יבור, ליאורה יצחק וחברים ~בואו בלבן 🙂

קבלת השבת זה הרגע בו כל פסטיבל הזורבה מתאחד אל השבט שאנחנו. שירה, ריקוד ושמחה משותפת לקבלת שבת המלכה. את קבלת השבת ינחו – אורי יבור וליאורה יצחק – בליווי נגנים מהממים! בואו בלבן 🙂

זורבה הבודהה שישי 18:30

“חווית צלילים מרפאים”

חווית צלילים מרפאים היא מסע אל עבר השקט הפנימי ,החופש המחשבתי ואיזון נפשי. דמיינו אתכם שוכבים על הגב בהרפיה ורגיעה מוחלטת, כאשר מסביבכם מתנגנת מוסיקה חיה מגוונת ומרגיעה מעשרות כלי נגינה שונים ונדירים מרחבי העולם. צלילים קסומים, וויברציות עמוקות המורגשות בכל הגוף, קערות טיבטיות, קערות קריסטל(ארה”ב), דידג’ירידו (אוסטרליה), תופים שונים (דרום אמריקה, אפריקה),חלילים שונים (מרכז אמריקה ויפן), נבלים שונים (אפריקה, קמבודיה), ראב (רוסיה), סנסולה (גרמניה) ועוד… הכלים והצלילים המיוחדים, יעזרו לכם להאט את גלי המוח מגלי בטא- ערנות, חדות לחץ חרדה לגלי אלפא ותטא- מנוחה עמוקה והרפיה. נאפשר לגוף לעשות את העבודה המאוד חשובה לו- מ נ ו ח ה:) מחקרים רבים מוכיחים כי השפעת הצלילים והתדרים היא עוצמתית ומשמעותית: מרגיעה את הנפש והמחשבה, מעצימה את השקט הנפשי, משחררת לחצים, פחדים וכאבים, פותחת חסמים רגשיים ופיזיים. מסוגלת לחסל תאים סרטניים ולמוגג אבנים בכליות תחת פיקוח רפואי ועבודת עומק. *הביאו מזרונים עמכם ובגדים נוחים.

זורבה הבודהה חמישי 15:30

אור עבד-ה ארליך

אור עבד-ה ארליך

על המנחה

אור עבד-ה ארליך , בן 27, אב לליה – רות, מאמן תנועה וכושר, מטפל במגע ובלב. תשוקה גדולה שלי היא להביא אנשים יחדיו ולאפשר להם לעוף.

Or Erlich
508333231

על הסדנאות

ג׳אם קונטקט אל תוך הלילה

הג׳אם הוא מקום מפגש, מקום להגיע ולהתמסר לרגע. נחקור את הנשימה, מה היחסים של התנועה עם הנשימה? מה היחסים של הנשימה שלנו עם הנשימה של האחר/ת? בואו לשחק. השילו את הדעות והאמונות הקודמות ונגלה יחדיו עולם חדש.

עולם בקול ותנועה שישי 00:30

לעוף ביחד בצבע! יסודות הקונטקט ופארטנרינג

ראיתם אנשים עפים ביחד? כמו יונקי דבש משחקים בין הענפים? בסדנה נלמד בפשטות איך לתמוך אחד בשני ואיך לתמוך בעצמנו. נעבור מסע של פיזיקה גופנית ורגשית, חיבור עם שותף/ה וריקוד. Isolation – Integration – Improvisation

עולם בקול ותנועה חמישי 10:30

אור ועוזי

אור ועוזי

על המנחה

אור ועוזי – מגע מרפא זוג אוהב. מטפלים הוליסטיים במגע ואנרגיה ומתרגלים טנטרה כדרך חיים. מנחים זוגות וקבוצות בדרך הטנטרה, להתפתחות רוחנית ולהעמקת האינטימיות ושיפור הזוגיות. מפתחי שיטת קסם המגע המשלבת טכניקות וידע של עיסוי תאילנדי ואיורוודי, ברימה ויוגה עם העקרונות של הטנטרה והברימה. עוזי : מטפל בכיר בעיסוי רפואי שיקומי. מתמחה בבעיות כאבי גב, כאבי ראש, חגורת כתפים וצואר, מיגבלות תנועה ועוד. אור: מטפלת בכירה רב תחומית: רפלקסולוגית בכירה, נטורופטית, משלבת מספר שיטות עיסוי עם איזון אנרגטי ותנועה. מורה לקונדליני יוגה. ביחד: מאפשרים בריאות פיזית ונפשית. מלווים תהליכים אישיים וזוגיים, בשילוב של טיפול הוליסטי , קורסי טנטרה וסדנאות קסם המגע. פרטי קשר אור 054-6614582 עוזי 054-9795002 [email protected] http://galholistic.wixsite.com/maga-merape

https://www.facebook.com/מגע-מרפא-381484645344458/
http://galholistic.wixsite.com/maga-merape
054-6614582

על הסדנאות

מטמורפיק – ריפוי ושינוי דרך שבירת דפוסים

ריפוי ושינוי דרך שבירת דפוסים: החיים הינם תהליך מתמיד של שינוי. התנועה והשינוי המתמיד מאפשרים את שחרור כח החיים המצוי בנו, וריפוי עצמי. טכניקת המטמורפיק מתבססת על עקרונות מהרפלקסולוגיה והרפואה הסינית, ומאפשרת לשחרר דפוסים ותבניות חוסמים שנוצרו בתקופת העוברות, ואינם מאפשרים לנו לממש את עצמנו ולחיות באושר וסיפוק בהווה. הטכניקה חשובה לכל מי שמעוניין בצמיחה אישית, ריפוי ושחרור חסימות.

נשימת הנשמה שישי 11:30

בוקר טוב עם טנטרה קריה יוגה

טנטרה קריה יוגה היא דרך רוחנית ייחודית שמשלבת ידע עתיק וחדש של היוגה והטנטרה, ומציעה כלים פרקטיים וטכניקות מדויקות לעבודה עם אנרגית החיים שקיימת בכל אחד מאיתנו, על מנת לפתוח ולהרחיב את כל ישותנו. נפתח את הבוקר בתרגול יוגה ומדיטציה בתנועה מעולם הטנטרה קריה יוגה, נעבור דרך שלבים של הפעלת האנרגיות בגוף, הרגעת המיינד, עירור של האנרגיה המינית, התמרה של התשוקה ונתחבר למצב של אושר עילאי והרמוניה.

עולם Cosmic Lovers שישי 07:30

להתחבר לגוף ולנשמה עם קונדליני יוגה

קונדליני יוגה הינה שיטה עתיקה, מדויקת ובעלת עצמה רבה המשלבת טכניקות רבות כמו תנועה, נשימה, מנטרה ומדיטציה על מנת ליצור איזון, בריאות ושפע ברבדים השונים בחיינו. השיעור כייפי, מלווה במוזיקה ותנועה, מזרים את האנרגיה בכל הגוף, מעורר בהירות מחשבה, ומרגיע. קונדליני יוגה הינה חוויה החודרת הישר אל הלב ומביאה אותנו להבנה פנימית ועמוקה של האמת.

ואהבת חמישי 08:00

להתאהב מחדש בדרך הטנטרה

סדנה קסומה במסורת הטנטרה בה ניצור חיבור אנרגטי לנשמה התאומה שלנו באמצעות צליל נשימה ומגע. אור ועוזי מאפשרים כניסה רכה לעולם הטנטרה דרך טכניקות וטקסים זוגיים קסומים של טנטרה מסורתית (לבנה ואדומה). יצירת מרחב מקודש ומגע בנשמה, עם נגיעה באינטימיות, תקשורת במגע ואנרגיה.

ואהבת חמישי 18:30

אדם טנוס

אדם טנוס

על המנחה

אדם לחזור לטבע שבך בחרתי את השם שלי כי אני מאמין שהסיפור של אדם וחוה מסמל את החזרה לטבע שבנו, את החזרה למודעות הראשונית איפה שכל מה שצריך זה להיות, ולא לאכול מעץ הדעת שהוא כל האמונות הלא נכונות שצברנו מאז הילדות. אני מלווה תהליכי מודעות באמצעות ריברסינג, שטיפה אנרגטית, פוקוסינג ומדיטציה שמובילים לשקט נפשי יותר עמוק, נוכחות ובריאות פיזית. בנוסף להעברת סדנאות והרצאות בנושא, יש לי ניסיון של 9 שנים במתן טיפוליים אישיים. הוכשרתי בריברסינג, פוקוסינג, שיאצו, שטיפה אנרגטית, ביואורגונומי והיליניג. הסתובבתי והתגוררתי באשרמי אושו השונים בעולם, שבהם השתתפתי וסייעתי בהקמה וביישום של סדנאות רבות אשר מתעמקות בגופנפש.

www.facebook.com/adam.naturalself/
523720052

על הסדנאות

מדיטציית דינאמיק

עולם תרפיה שישי 08:00

מדיטצית נו דימנשיין

עולם אושו חמישי 15:00

לחזור לטבע שבך, סדנת ריברסינג

הטבע שבנו הוא איזון מבחינה רוחנית, נפשית וגופנית. הוא לחזור לנוכחות, לחיות בלי פחד, בשקט נפשי, עם נשימה קלילה ולב פתוח ואוהב. באמצעות Rebirthing ותרגילי מודעות עצמית שונים אנחנו נחווה חזרה לטבע שבנו. במישור הגופני לומדים להתחבר יותר טוב עם הגוף והנשימה נפתחת. זה מאפשר שחרור מכאבים ומתחים. הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי ומחזקת את המערכת העצבית ואת המערכת החיסונית. במישור הנפשי מתחברים עם הרובד הרגשי ופוגשים רגשות מודחקים מהעבר. מפגש כזה פותח חסימות אנרגטיות שיכול להשפיע גם על זרימת אנרגיה יותר טובה בגוף וגם על המישורים השונים בחיים. במישור הרוחני לומדים להיות נוכחים ברגע, ולפעמים זה לוקח לחוויות רוחניות שונות כמו הרגשת bliss או התמוססות הגבולות או חוויות אחרות. בנוסף אנחנו נרפא ונפתח את הלב ונלמד איך לתקשר מתוך הלב. לתקשורת מתוך הלב יש איכות לגמרי אחרת מהתקשורת השכלתנית שאנחנו כל כך רגילים אליה.

עולם נושם רביעי 16:00

אביב שטרית

אביב שטרית

על המנחה

אביב שטרית מייסד פרוייקט “דרך האהבה” לריפוי והגשמה. מפתח ומנחה סדנאות תראפיה חוויתית לקבוצות וארגונים. מכשיר מנחי קבוצות פסיכותראפיה. סופרוויזר ומלווה מטפלים, מאמנים, מנחי קבוצות ומפיקי סדנאות. מטפל פרטני וקבוצתי המשלב מזרח ומערב, בוגר לימודי חכמת הקבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים, NLP וחכמת הניסיון שבטבע – כלים לשינוי תודעתי ויצירת אחדות פנימית. מנחה סדנת הדגל דרך האהבה – וואנס, וסדנאות עומק התהוות באשרם במדבר, בנושאים: לידה מחדש, מערכות יחסים, ושפע והגשמה.

https://www.facebook.com/aviv.lovetao
www.lovetao.co.il
054-3050100

על הסדנאות

דרך האהבה – Oneness

סדנה קוסמית דרכה נתהווה לתודעת האחד, נחשוף את מארג הפוטנציאלים האישיים, ונקבל הכוונה ברורה להגשמת הייעוד! תהליך תראפיה חוויתי המזמין אותנו להתמסר למי שאנו באמת, לפתח מיומנות בריאה לחיות בלב ההוויה ולצעוד דרך האהבה. מוזמנים להכיר את סדנת דרך האהבה – Oneness המתקיימת באשרם במדבר.

עולם תרפיה חמישי 13:00

הליכת מלאכים

לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד, ולפתוח את השער לאהבה אינסופית. מפגש “הליכת מלאכים” מאפשר לנו לחוות את אותה נגיעה ראשונית, טהורה ונקייה, מכילה ותומכת, שכל כך בריאה לנו גם היום. מוזמנים לקבל חיבוק…

זורבה הבודהה שבת 14:30

התהוות – שפע והגשמה

מהו הסוד של בעלי השפע? מהי השפעה אוהבת ובריאה? ומהו נתיב ההגשמה האישי שלי? בשיחה פתוחה ותהליך חווייתי מרגש, נקבל תשובות מעשיות לשאלות אלו, נכיר את חוקי היציר האוניברסליים, ונקבל את מפתחות השפע וההגשמה הייחודיים שלנו.

עולם תרפיה חמישי 20:30

אאדהר דמבו

אאדהר דמבו

על המנחה

מדריך מדיטציה ותהליכי מודעות. מדריך למדע וטכנולוגיה. מחפש ומתנסה. עובד עם הגלוי והנסתר, אנרגיות החיים והמין, החושך והאור. נותן מקום לקשת המצבים והרגשות, וכולל את התענוג והכאב. חבר מעגל האשרם בשנותיו הראשונות, ומחובר למקום ולמדבר שמסביבו.

http://www.facebook.com/aadhardhyan

על הסדנאות

אל תוך החור השחור

בלב הגלקסיה שלנו יש חור שחור עצום. הרבה מעבר לגבולות תפיסתנו. נשחק עם אור וחושך, נתינה וקבלה, חדירה והכלה, ונתחבר בעזרתם לאנרגיית החיים והמין שלנו. תתכן עבודה בזוגות, לבד וברמות שונות של אינטימיות.

ואהבת שישי 00:00

מדיטציית קונדליני

עולם אושו רביעי 17:00

SpRinGiT

SpRinGiT

על המנחה

שמי אביבית ואני מורה לריקוד ותנועה ומתרגלת אקרו יוגה על בסיס קבוע. יש הרבה דרכים לדבר עם הגוף שלנו ואליו, ועד היום אני לא מפסיקה ללמוד וללמד עוד דרכים חדשות כאלה.

avivit moshe
504442055

על הסדנאות

לנשום אל התנועה הלטינית

ריקוד הסלסה הוא ריקוד זוגי פלפלי ולוהט. בסדנה אנחנו נלמד צעדים בסיסיים של הריקוד ונגלה איך מהם ניתן לגלוש לעולמות חדשים של תנועה וקצב. ישנם הרבה סוגים שונים של סלסה ואנו נפתח את הדלת לכל העולמות האלה כדי שתוכלו לבחור מה מתאים לכם. נלמד הובלה בסיסית, נראה מה צריך לעשות כדי שהבנות ילכו עימנו עם עניים עצומות ויבטחו בנו במרחב. נלמד הובלה במרחב, תנועתיות גברית ונשית ונשפר את חוש השמיעה והקצב. הסדנה תהיה מחולקת ל-2 . נתחיל בחימום קל ניקח נשימה ופשוט נתחיל לרקוד, בלי דאגות, בלי מעצורים, נשחרר הכל וננשום את המוסיקה. בחלק הראשון נחווה תנועתיות של גוף בריקוד הלטיני ונלמד איך להזיז את אברי גופנו לקצב גם בלי הקשר לריקוד זוגי. בחלק השני נתמקד יותר בריקוד הזוגי ובהובלה שלו.

עולם בקול ותנועה שישי 20:30

לנשום אל התנועה

כמורה לריקוד אני נתקלת הרבה בהבדל הגדול שבין לזוז לבין לנשום ולנוע. כל תנועה או מתיחה של הגוף מקבלת מימד אחר כאשר נושמים לתוכה ונרגעים. הנשימה מאפשרת לנו להיות יותר גמישים, יותר פתוחים לעולם ולעצמינו ויותר מקבלים את האחר. הסדנא תעסוק בדרכים למתוח ולנוע בעודנו נותנים דגש על הנשימה ומרגישים את הרגע ומתרפקים עליו. כשאנחנו נוכחים ברגע עם הנשימה שלנו אנחנו חווים אותו אחרת, חלקנו ירגישו יותר מיניים, חלקנו יותר משוחררים חלקנו מרוכזים יותר וכולנו פשוט נמתח גבולות ונתעלה מעל היכולת שחשבנו שיש לנו. בסדנא נעסוק בלנשום לתוך מתיחות, נעזור אחד לשני בנשימות הללו, נמשיך עם תנועות שיאפשרו לנו חיבור בין גוף לנפש באמצעות חיבור בין נשימה לתנועה ולבסוף נרפה באמצעות נשימה לתוך עיסוי שנעניק ונקבל במסירות.

עולם בקול ותנועה שישי 11:30

Pettra

Pettra

על המנחה

פטרה.מוסקאי.

https://www.facebook.com/Pettra.Official/

על הסדנאות

Sheket מדיטציית מוסיקה שקטה

מישל ופטרה שרים ומגנים שירים אינדיאניים וקאברים מוקרים , בשקט. מדיטציית נרות .על הריצפה.בחושך.עם המדבר האוזניים והלב.

עולם בקול ותנועה שישי 17:00

Lalita Devi

Lalita Devi

על המנחה

~LALITA DEVI ( Spain) Lalita is a Holistic dancer who conceive Dance as the language of the Soul and integrates it within its Mystical, Energetic and Ritual aspect. Her special way of embracing the art of dance, creates a union between the beauty of the tradition, the plasticity of the contemporary expression and the spirituality of the devotional dance. As a true passionate of the oriental culture and traditions she studies and delves into a variety of dance forms as Indian Dance, Persian Dance and Sufi Whirling. Lalita is a natural Whirler, remembering through that initiatory and ecstatic state the true Freedom of the Soul. It is this impulse that led her to share this experience through the movement that transformed her Life, her Body and her vision of the Dance. She travels frequently offering courses, trainings and retreats for women between Europe and the Middle East, continuing her work, mission and vision, at the same time as expanding her knowledge and participating in projects with artists of international prestige. More about Lalita Devi : www.lalitadevidanza.com

https://www.facebook.com/lalitadevidanza/
www.lalitadevidanza.com

על הסדנאות

Divine Union

Sacred Whirling ~ Mystical Persian Dance ~Sufi Poetry Immersion into Mystical Path from Sacred Whirling, Heart centered Holistic practices and Sufi Poetry. A calling for Women to connect from the Heart with the Divine Union between Lover and Beloved. ~CONTENTS -The Dance of Unity : Whirling from the Heart. Body, Mental and Energetic Holistic Training to dive into the Sufi Classical Whirling and Sacred Whirling of the Divine Feminine Practices. -Rooting techniques, Activation of the Heart Center ( Anahata) and the Vital Energy. -Basic and advanced technical guidelines (according to your level) of Sacred Whirling. -The Mystical Whirling as Intimate, Meditative and Ecstatic Ritual.

עולם בקול ותנועה שישי 10:00

Divine Union

Sacred Whirling ~ Mystical Persian Dance ~Sufi Poetry Immersion into Mystical Path from Sacred Whirling, Heart centered Holistic practices and Sufi Poetry. A calling for Women to connect from the Heart with the Divine Union between Lover and Beloved. ~CONTENTS -The Dance of Unity : Whirling from the Heart. Body, Mental and Energetic Holistic Training to dive into the Sufi Classical Whirling and Sacred Whirling of the Divine Feminine Practices. -Rooting techniques, Activation of the Heart Center ( Anahata) and the Vital Energy. -Basic and advanced technical guidelines (according to your level) of Sacred Whirling. -The Mystical Whirling as Intimate, Meditative and Ecstatic Ritual.

זורבה הבודהה חמישי 13:00