רשימת המנחים תתפרסם בסמוך לפסטיבל…

לבינתיים הנה המנחים של הפסטיבל הקודם 🙂 

תמנע אל שרון

תמנע אל שרון

על המנחה

תמנע אל שרון – אשת רפואה אינדיאנית , הרצאות , סדנאות , יעוץ אישי ועיסקי כאשר החיים פוגשים אותך, וזה לא משנה באיזה גיל או מדוע , זהו רגע משמעותי שמאלץ אותך להתבגר , ולצאת מאיזור הנוחות. ואז מגיעה השאלה : איך אני יכול לאגור כוחות? איך לשנות סידרי עולם? איך להרים את עצמי ממקום נמוך? איך להתפתח מבחינה אישית? עיסקית? מטרת הפגישות והסדנאות שלי הן זיהוי , הכוונה ופיתרון מדוייק לריפוי בקצב שנכון עבורך. כמנטורית , אמא , סבתא , בת זוג ואישה – אני מזמינה אתכם להשתחרר מהסקפטיות ולבוא לזוז . לזוז מבחירה , לזוז כדי להתפתח, לזוז כדי להרגיש ,לזוז כדי לחזור לעצמך ….. ”לחזור הביתה“. בברכת ”הו מיטאקוי אויאסין ” – כולנו אחד !

058-6707222

[email protected]

https://www.shamanspirit.co.il/he/home

https://www.facebook.com/timna.el.sharon.shaman.spirit/

על הסדנאות

רפואת המצפן השמאני- מסע לילד וילדה פנימיים

ברפואת “המצפן השמאני”נחווה מסע פנימה לסנכרון הילד/ה שבתוכנו עם חוכמת זקן/ת השבט שלנו לאדם שאנחנו לאיזון המחשבות ,הרגשות והאינטואיציה שבנו.

עולם שמאני יום שלישי בשעה 18:00

 

התקשור השמאני – חיות הטוטם

“התקשור השמאני” – מסע פנימה לחיבור עם “עולם חיות הטוטם” ומסרים מתוקשרים לחיים. סדנה מרגשת הבאה לאפשר לכל משתתף/ת לחוות בנגיעה את עולם הרפואה האינדיאני מקום פשוט, זמין ומדוייק.

עולם השמאני יום חמישי בשעה 13:30

תהל עלמה בארי

תהל עלמה בארי

על המנחה

אני עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רב תחומית , יועצת בריאות ותזונה הוליסטית, מתקשרת, ומורה ליוגה נשית. ייסדתי את שיטת “12 השערים”. שיטה חדשנית לאיזון הורמונלי המחוללת מהפך גופני, רגשי ותודעתי כדי להתאזן מחדש ולהיות אנרגטית, חיונית, נשית וקורנת בדרך טבעית. בגיל 30 הבראתי ממחלה הורמונלית והתגברתי על נכות של 46% ובגיל המעבר הבראתי מסרטן השד ומהפרעות אכילה. נשים המגיעות אלי מתמודדות עם: א. בעיות משקל, אכילה רגשית, אנרגיה נמוכה, בעיות עיכול, פיברומיאלגיה, סרטן ב. תופעות גופניות ורגשיות לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר, בלוטת התריס ושחלות פוליציסטיות. ג. דיכאון, חרדה, והתמודדויות רגשיות שונות.

549548595

על הסדנאות

12 השערים לאיזון הורמונלי הוליסטי

ניסית כבר כל דיאטה אפשרית והמשקל רק ממשיך לעלות? בעיות עיכול, עייפות, מצבי רוח, בעיות זיכרון או פצעונים על העור משגעים אותך? חוסר איזון הורמונלי הפך למגיפה אצל נשים, גברים ואפילו אצל נערים וילדים, והגיע הזמן להבין מה בדיוק מוציא את ההורמונים שלך מאיזון ולקחת את הבריאות שלך בידיים. בסדנה אגלה מה שהרופא שלך לא יספר לך ואיך שיטת ’12 השערים לאיזון הורמונלי גופני ורגשי’, תעזור לך להתאזן מחדש להיות אנרגטית, חיונית, נשית וקורנת בדרך טבעית. סדנה לנשים בכל הגילים.

עולם בריא שלישי 17:30

מערכת הצ’אקרות, תשוקות למזון ולאהוב את הגוף

תשוקות והתמכרויות קשורות באופן ישיר למילוי צרכים בסיסיים וליכולת שלנו להרגיש יציבות, הגנה, אהבה ועוצמה פנימית. כל צ’אקרה קשורה למילוי אותם הצרכים ומגלה לנו ל-‘מה אנחנו באמת כמהים’. בסדנה חווייתית זו תגלו שהתשוקה האמיתית אינה לאוכל או חומרים ממכרים אלא לדברים אחרים לגמרי, ותקבלו כלי עוצמתי כדי לאהוב סוף סוף את הגוף הנפלא שלכם.

עולם בריא שישי 09:00

ריפוי רגשי דרך הגוף – סדנת התמקדות

כל חוויה שאנו חווים ‘מתאכסנת’ בגוף כזיכרון בכל תא בגוף, ועלולה ליצור מחלות ומצבים נפשיים שונים. אתם רוצים לרפא את עצמכם ברמה עמוקה ועוצמתית? בסדנה חווייתית זו אקח אותך למסע מרתק שיאפשר לך להתחבר מחדש לגופך, ולהתחיל לרפא את עצמך מבפנים. משתתפים מספרים על תחושת חיבור, חיוניות והודיה לגוף וליצירת מחויבות לשמור עליו באמת.

עולם בריא שבת 11:00

לשבור את מעגל הקסמים של אכילה רגשית

רוצה סוף סוף לשבור את מעגל הקסמים עם דיאטות ואכילה הרגשית? ידעת שירידה במשקל לא תלויה רק בכוח הרצון? בסדנה זו אגלה לך את תשעת המרכיבים הפיזיים והרגשיים המונעים ממך לרדת במשקל. אספר לך על מנגנוני הישרדות שממש מונעים ממך לאזן את הגוף ונגע במרכיבים רגשיים עמוקים יותר שמנסים ‘להגן עלייך’. בסדנה אתן לך כלים מעשיים איך לעבוד עם עצמך ועם גופך כדי להגיע לגוף הבריא, הקורן והאנרגטי שאת רוצה. סדנה חווייתית ומעשית שתפתח לך את העיניים ותשנה את חייך!

עולם בריא רביעי 14:00

תזונה, הורמונים, משקל ואנרגיה: לפצח את קוד

כל הזמן רעבים ולא יכולים להפסיק לאכול? יש לכם ‘אטרפים’ לסוכר ופחמימות והמשקל רק עולה? בעיות עיכול מוצצות מכם את כל האנרגיה? עייפות ועצבנות גומרת אתכם? חוסר איזון הורמונלי הפך למגיפה בחברה המערבית אצל נשים, גברים והיום גם אצל ילדים ומתבגרים! בסדנה תקבלו כלים מעשיים לאזן את 9 ההורמונים המשפיעים על הרעב, המשקל, מצבי רוח, רמת האנרגיה ועל התשוקות שלכם למזון! תהיו בהלם ממה שאגלה בסדנה כי אספר מה שרופא לא יספר לכם. הסדנה מתאימה לגברים ונשים בכל הגילים.

עולם בריא חמישי 11:30

 

שרנו

שרנו

על המנחה

תרפיסט ומורה למודעות. למד 8 שנים באושו אשרם טנטרה, אינטימיות ומדיטציה. מעביר סדנאות וטיפולים אישיים

547740562

על הסדנאות

אושר כאן ועכשיו

בסדנא נלמד באופן חוויתי איך להיות פתוח ופגיע כאן ועכשיו איך למסגר את הרגע וכך להעצים אותו לקבל את מה שבא והולך לקבל רגשות לא נעימים ולתת להם מקום לחיות בכוונה מתוך תחושת משמעות

Diving Deep רביעי 09:30

שבע דקות בגן עדן

זו סדנת ערב מרובת משתתפים המיועדת למי שרוצה לפגוש ולייצר אינטימיות אמיתית המובילה לקשרים משמעותיים. בסדנא מתרגלים יציאה מאיזור הנוחות ולומדים באופן חוויתי להעז להיות עצמנו מול המין השני וכך למשוך את האנשים שמתאימים לנו. (כניסה בזוגות ידיד ידידה לצורך מס שווה של נשים וגברים)

עולם תרפיה שישי 00:30

מיינדפולנס -כוונה מודעות וחמלה

בסדנא נלמד באופן חוויתי איך לצפות במחשבות ברגשות ובתחושות בעזרת מדיטציה מודרכת שיחה ושיתופים

Diving Deep חמישי 08:00


 

שקד ועתליה

שקד ועתליה

על המנחה

גיב & טייק

נעים מאוד! אנחנו צוות גיב&טייק – צוות צעיר ודינמי שהוקם על ידי שקד רגב ועתליה זהבי שגיא. כשנפגשנו לראשונה על הבמה גילינו שיש בינינו חיבור מיוחד אחד לשנייה ותשוקה משותפת לאלתור. כל אחד הביא את ארגז הכלים שהוא צבר לאורך חייו מעולמות התאטרון, החינוך והטיפול ויחד החלטנו לסלול דרך משותפת שכיום נקראת ‘גיב & טייק’. האהבה שלנו היא לחבר בין תאטרון לאנשים ואנחנו מאושרים על ההזדמנות לשלב בין שתי האהבות הללו עם הכלי המיוחד של האימפרוביזציה שמעניק ספונטניות, צחוק וחיבור לכל פעילות שאנחנו מקיימים. ההתמחות שלנו היא התאמת תוכן לכל אירוע, אנחנו נוסעים ברחבי הארץ ומציעים לארגונים, משפחות, חברות, בתי ספר ותנועות נוער מגוון מוצרים: סדנאות גיבוש וצחוק, מופעי אימפרוביזציה, תיאטרון פלייבק ועוד ועוד ועוד…

054-9747369

על הסדנאות

Impro-Love

מוזמנים לסדנת היכרויות לא שגרתית, מפתיעה ומלאת הומור שתשלב תרגילים מעולם תאטרון האימפרוביזיצה. בואו להכיר אחד את השנייה באופן ספונטני, זורם ואותנטי. הכניסה בזוגות בלבד כדי לשמור על איזון מגדרי.

עולם תיאטרון רביעי 23:00

מופע האימפרו-זורבה

האימפרו-זורבה הוא מופע אילתור קורע מצחוק בו הקהל הוא הכוכב האמיתי של הערב. אם מתחשק לכם לצחוק ולהצחיק, אתם מוזמנים להצטרף למופע האימפרו-זורבה בו תוזמנו לעלות על הבמה ולאלתר ביחד עם השחקנים שלנו! הבמה מחכה רק לכם, מוכנים לאלתר?

עולם תיאטרון רביעי 18:30

 

שנטי

שנטי

על המנחה

שני אלוני -שנטי , מורה לחיבור פנימי והתעוררות הלב. מטפלת ומנחה מפגשים וסדנאות . מזה 12 שנה חוקרת , לומדת ומוסמכת במסורות חיים ורפואה שונות: יוגה של הלב , אשטנגה ויניאסה, יוגה לנשים בהריון ויוגה לילדים, מדיטציה, בודהיזם טיבטי טנטרי וריפוי קוונטי -ניסי. עובדת סוציאלית . מתגוררת בקיבוץ בעמק הירדן , נשואה ואמא לתאומים בני 5.

507007314

על הסדנאות

יוגה הורים וילדים

זמן איכות הורה ילד. נאזין לסיפורי זן מרתקים ונתרגל יחד תנוחות מעולם היוגה, תוך שיתוף פעולה, אתגר, מגע, צחוק ותנועה. הסדנא מתאימה לילדים בגילאי 4-9.

עולם הילדים שבת 08:30

יוגה הורים וילדים

זמן איכות הורה ילד. נאזין לסיפורי זן מרתקים ונתרגל יחד תנוחות מעולם היוגה, תוך שיתוף פעולה, אתגר, מגע, צחוק ותנועה. הסדנא מתאימה לילדים בגילאי 4-9.

עולם הילדים חמישי 08:30

יוגה בשניים

משמעות המילה ״יוגה״ היא חיבור או איחוד. חיבור בין גוף ונפש, תנועה ונשימה. איזון בין זכרי ונקבי, אדמה ושמיים, שאיפה ונשיפה. מתוך החיבור העמוק ביני לבין עצמי – נוחד החיבור אל האחר המשמעותי ואל היקום כולו. בסדנא נתחבר לבן/בת הזוג דרך מגע, תנועה ונשימה. נמצא יחד איזון ומרכז משותף, נתמוך, נמתח, נצחק. נעצים את התנוחות ואת הקשר הזוגי, תוך הקשבה , התבוננות והתמסרות לתרגול בשניים. בכל רגע ורגע משהו מתרחש – האהבה מתעצמת, החיבור גדל . בואו לחוויה מיוחדת ועוצמתית – יוגה בשניים.

עולם יוגה שישי 16:30

יוגה קוונטית

יוגה קוונטית הוא תרגול חדשני ועוצמתי, המשלב יוגה וריפוי אנרגטי. הוא נשען על מדיטציות ותרגולים מעולם היוגה, הריפוי הקוונטי והטנטרה הטיבטית הסודית. חלקו הראשון הוא דינאמי ומאתגר. תרגול שמעורר ופותח את הלב והערוצים האנרגטיים ומגמיש ומחזק את הגוף כולו! חלקו השני הוא מרגיע, מכיל ועוטף. באמצעות הרפייה עמוקה, דימיון מודרך, חיבור לתדרים וצלילים מרפאים של הקערות הטיבטיות הקסומות נצלול אל תוך עצמנו. נתחבר למהות הווייתנו, לאני העליון ולהדרכה הגבוהה. נעורר את המאסטר הפנימי החבוי בכל אחד ואחת מאיתנו – נאהב, ננשום, נסלח, נצחק, נבכה – כל מה שיגרום לנו להשתחרר ופשוט להיות מי שאנחנו ! כי ככה זה טוב !  נתחבר לרגע הזה ופשוט נהיה, נתמסר לכל מה שיעלה. מתוך החיבור לעצמנו נדייק כוונות, נביע משאלות וניצור את הרגע הבא, בצורה מדויקת, אוהבת ומודעת.

עולם יוגה חמישי 19:00

 

שירה אדלר

שירה אדלר

על המנחה

מורה ותלמידה. הילרית רב תחומית. כימאית. צינור ריפוי באמצעות נשימה תנועה ומדיטציה. מנחה קורס מורים למטפלים בנשימה ומדיטציה.

543976459

על הסדנאות

מדיטציית I am

סדנא המשלבת הקשבה לגוף בהשראת עולם היוגה והקשבה לנשמה באמצעות מדיטציה.

Diving Deep שישי 08:00

מדיטציית נשימות לצ’אקרות

מדיטציית הנשימה אל הצ’אקרות היא למעשה תהליך ריפוי עמוק. התהליך מתקיים בעמידה רפויה בו נושמים נשימות חזקות ומודעות אל 7 הצ’אקרות – המרכזיים האנרגטיים שלנו. תהליך הנשימות האנרגטיות מייצר ריפוי אמיתי, בשילוב תהליך מודעות ניתן להגיע לרמות גבוהות של טראנס מודע.

עולם אושו רביעי 11:00

מדיטציית קונדליני

מדיטציית קונדליני היא מבין הפופולאריות במדיטציות אושו. אנו באשרם במדבר מבצעים אותה בכל ערב, היא אהובה בשל דיוקה והאמת שהיא משרה על המשתתף בסיומה. חציה הראשון אקטיבי, משחרר ופותח. חציה השני פאסיבי ממקוד בהוויה ובהתבוננות.

עולם אושו חמישי 16:00

 

שי קידר

שי קידר

על המנחה

מפעילת ילדים כבר למעלה משנה, מעבירה סדנאות בנושא התפתחות אישית בשילוב תיאטרון עם תכנים מקוריים שאותם כתבתי, וגם הצגות שלקוחות מסיפורי ילדים מוכרים. אני מאמינה שהילדות שלנו זה הזמן הכי חשוב להתפתח ולהבין באמת שהכל אפשרי, כי מה שקורה איתנו כשאנחנו ילדים מלווה אותנו אחר כך כל החיים.

502521377

על הסדנאות

ארץ הדמיון שלי

לכל ילד ולכל אחד יש את ארץ הדמיון שלו. ארץ בה הכל אפשרי ואין גבולות למה שקורה שם. בסדנה זו כל ילד יקשט, יצייר, ידביק ויכין את ארץ הדמיון הקסומה שלו.

עולם הילדים רביעי 14:00

ארץ הדמיון שלי

לכל ילד ולכל אחד יש את ארץ הדמיון שלו. ארץ בה הכל אפשרי ואין גבולות למה שקורה שם. בסדנה זו כל ילד יקשט, יצייר, ידביק ויכין את ארץ הדמיון הקסומה שלו.

עולם הילדים שבת 11:00

ארץ הדמיון

סדנת תיאטרון בה אעביר ביחד עם הילדים את ההצגה ארץ הדימיון. הצגה מקורית שאותה כתבתי והעברתי עשרות פעמים, שהמטרה שלה היא להעביר את המסר לילדים, שימשיכו ללכת אחרי הדימיון שלהם ולחלום גבוה ולדעת שזה המקום המיוחד שלהם, שתמיד הם יכולים להיכנס אליו. בהצגה נשלב גם דימיון מודרך, משחקי תיאטרון והמון המון הוצאת אנרגיה.

עולם הילדים חמישי 15:30

 

שי משיח

שי משיח

על המנחה

שי משיח MA פסיכולוגיה, לימודי טיפול מיני אונ’ חיפה, התמחות בטיפול קבוצתי ופסיכודרמה, מייסד המסלול להכשרת מטפלים בפסיכודרמה במכללת תילתן, משלב בעבודתו גישות מתוך חוכמת הקבלה, שמאניזם וטנטרה.. מייסד פרויקט Eden experience

505609696

על הסדנאות

יחסים כאן ועכשיו

דמיינו שמגרש המשחקים שלכם זה מערכות היחסים שלכם בחיים. סדנא לרוצים לקפוץ למים של אותנטיות ולמידה נוכח המראות מהיחסים בתוך מרחב הסדנא. נשלב טכניקות תאטרון, פסיכודרמה ודינמיקת כאן ועכשיו.

עולם תרפיה רביעי 19:00

Drops of love

נצלול למעיין הרגשות, התחושות והפנטזיות של משתתפי הזורבה. סוציודרמה של המסתורין מהמעיין הנובע של המשתתפים. דינמיקה אינטואיטיבית בנושאים: אהבה, חופש, מיניות…..

עולם תרפיה חמישי 19:30

Liberate Yourself

מהו חופש אמיתי? השאלה מי החלקים בתוכי שמבקשים לשוב להרמוניה ושלום? הסדנא תאפשר לגעת בנקודת “הפריצה הפנימית לחופש פנימי” ואז כשכל הגופים פועמים יחד- אפשר להתרווח לקראת תנועה חדשה ובריאה בחיים. הסדנא משולבת פסיכודרמה. מנחה שי משיח

עולם תיאטרון חמישי 13:00

 

רינה מזרחי פיינרמן

רינה מזרחי פיינרמן

על המנחה

נעים מאוד!

קוראים לי רינה מזרחי פיינרמן, אמא של איתמר אישתו של יוסי ומדריכה לבריאות טבעית ועבודת גוף נפש.

אני יועצת מוסמכת מטעם מכללת אלימה, תלמידתו של הרב אשרוב ובת משפחה של דרך האהבה של אביב שטרית.

מגיל מאוד צעיר נחשפתי בבית לעולם הרפואה האלטרנטיבית תזונה בריאה ואפילו למדיטציה ולתורות שונות מהמזרח, אבל התחומים האלו תמיד היו בגדר תחביב ואילו את חיי האישיים בניתי במסלול מאוד מסודר ונורמטיבי. הגעתי לדרגת רב סרן, תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במשפטים, מאוד מוערכת אבל לא מסופקת. אחרי 9 שנות שירות, חטפתי סיבוב והחלטתי להשתחרר מצה”ל כדי לחפש אחר הייעוד האמיתי שלי. מאז אני במסע מטריף של הקשבה עצמית, אתגרים ונסים… אני מלווה בעיקר נשים (אבל לא רק) בדרך להחלמה וניקוי רעלים פיסיים ורגשיים, עובדת עם כלים רבים שרכשתי במעלה הדרך ומציעה עבודה פרטנית מותאמת אישית. עובדים בכל הרבדים – גוף נפש ומגירות כי אנחנו סך כל החלקים. אני אישה ונערה ואמא, תלמידה, מורה וחוקרת התנהגות, תזונה, רוחניות, שפה, תנועה ונפש אשמח לפגוש אתכם, תנו חיבוק כשתבואו! רינה 052-6233299

526233299

על הסדנאות

עין הבדולח

עין הבדולח היא שיטה לניקוי רעלים רגשיים ושינוי תפיסות עולם מגבילות שפותחה על בסיס תורת הקבלה וחכמת היהדות. נלמד את עקרונות השיטה ונתנסה בה יחד כך שתוכלו לתרגל בבית ולהתחיל להשפיע על חייכם.

עולם בריא שישי 20:00

למה אנחנו חולים?

אם אתם מכורים לרפואה קונבנציונאלית, הסדנה הזאת לא מיועדת עבורכם. הפעם נצא מהקופסא וניחשף לגישת הבריאות הטבעית (או ההיגיינה הטבעית) ונלמד למה אנחנו חולים, מה הם חוקי הטבע, איך לחזור לטבע ולאפשר לגוף לרפא את עצמו. נקבל כלים פרקטיים לחיים בריאים שאפשר ליישם כבר בתום הסדנה, ומהם כללי האכילה הנכונה שתעזור לנו לרזות, להיפטר ממחלות כרוניות ולהרגיש טוב יותר.

עולם בריא חמישי 13:00

למה אנחנו חולים?

אם אתם מכורים לרפואה קונבנציונאלית, הסדנה הזאת לא מיועדת עבורכם. הפעם נצא מהקופסא וניחשף לגישת הבריאות הטבעית (או ההיגיינה הטבעית) ונלמד למה אנחנו חולים, מה הם חוקי הטבע, איך לחזור לטבע ולאפשר לגוף לרפא את עצמו. נקבל כלים פרקטיים לחיים בריאים שאפשר ליישם כבר בתום הסדנה, ומהם כללי האכילה הנכונה שתעזור לנו לרזות, להיפטר ממחלות כרוניות ולהרגיש טוב יותר.

עולם בריא רביעי 20:00

 

רותם מולז׳ו גרין

רותם מולז׳ו גרין

על המנחה

שלום! אני רותם אני עושה קפוארה קרוב ל15 שנה, בשנים האחרונות החלטתי לקחת צעד קדימה ולהעביר הלאה את הידע שלי, מדריך אומנויות לחימה מוסמך ממכון וינגייט. חלק מהמרכז הישראלי לקפוארה בעמק חפר ומדריך המון קבוצות באיזור.

545523114

על הסדנאות

קפוארה

שלום אני מולז׳ו, אני מתעסק בקפוארה ותנועה מאז שאני זוכר את עצמי. בשנים האחרונות החלטתי לקחת צעד קדימה ולהעביר את הידע שלי הלאה. הסדנאות שלי מתאימות לכל הגילאים 3-99 ולכל מי שרוצה לחוות קצת מעולם הקפוארה. במהלך הסדנא אשים דגש על ערך החברות וההדדיות, תוך כדי תנועה, משחקים ואמנות לחימה ברזילאית (קפוארה)

עולם הילדים רביעי 08:00

קפוארה

שלום אני מולז׳ו, אני מתעסק בקפוארה ותנועה מאז שאני זוכר את עצמי. בשנים האחרונות החלטתי לקחת צעד קדימה ולהעביר את הידע שלי הלאה. הסדנאות שלי מתאימות לכל הגילאים 3-99 ולכל מי שרוצה לחוות קצת מעולם הקפוארה. במהלך הסדנא אשים דגש על ערך החברות וההדדיות, תוך כדי תנועה, משחקים ואמנות לחימה ברזילאית (קפוארה)

עולם הילדים שישי 08:00

קפוארה לגדולים!

שלום! אני מולז׳ו, עושה קפוארה קרוב ל15 שנה. בשנים האחרונות החלטתי לקחת צעד קדימה ולהעביר את הידע שלי הלאה, במהלך הסדנא נלמד את יסודות הקפוארה דרך קצב, ומשחקי תנועה. בסדנא אשים דגש על תנועה דרך חיקוי של חיות מהטבע, וכך נוכל לעבוד על גמישות איזון וכוח לגוף הפיזי שלנו. *אין צורך בניסיון קודם אשמח לראותך 🙂 axe

Playground חמישי 12:00

 

רותי בן אריה

רותי בן אריה

על המנחה

רותי בן אריה בין המורות הוותיקות בארץ ללימודי תקשור ומיסטיקה גבוהה, אני מלמדת קורסים לפיתוח תודעה עצמית ורוחנית, רייקי עד דרגת מאסטר קרונה וסייקם כבר למעלה מ-28 שנה. מטפלת רוחנית ואנרגטית, מתקשרת ומטפלת בשחזור גלגולים, מנחה סדנאות ומדריכה בליווי אישי. כיום מתקשרת בלעדית של “סודות המרכבות” – אחד הקורסים המתקדמים הקיימים בתחום המיסטיקה הרוחנית. ייסדתי את “מרכז באהבה למודעות רוחנית” שהוא בית ללימוד מגוון רחב של טכניקות ומדיטציות להעצמה אישית ורוחנית, להתחברות פנימה ולחיים רוחניים יותר. המקום משמש כמרכז ייחודי ללימודי רוחניות ושם לו למטרה עיקרית הפצה והתנסות בטכניקת המרכבה וסודות המרכבה, מידע מיסטי גבוה מאוד שמגיע בתקשור רוחני. מדיטציית המרכבה הנה כלי פשוט, עצמתי וגבוה שהנוגעים בו חווים את העצמה שלה בחיי היום יום. המרכז פועל בפינה פסטורלית ושליווה במושב בית עובד, במקום שוררת אוירה מיוחדת וקסומה.

050-8214925

על הסדנאות

מסע אסטראלי

מה זה מסע אסטרלי? כיצד אנו נרדמים? מה קורה לנו בתהליך השינה? אנרגיה אסטרלית היא אנרגיה פיזית שנוצרת מתוך תאי הגוף שלנו ולה שני מאפיינים, מצד אחד היא הכוח הפיזי שלנו לפעולה, למשל אם אני רוצה להרים משהו כבד/עשייה פיזית אני זקוק לאנרגיה אסטרלית, מרכזים אותה בגוף ואז יש לי עוצמה וכוח. ההיבט השני, האנרגיה האסטרלית היא אמנם פיזית ונוצרת מהגוף אבל היא אינה קשורה לגוף הפיזי, כלומר היא אנרגיה שמשתחררת מהצ’אקרות ומתנהגת כאנרגיה רוחנית משמע: היא אינה קשורה למרחב, זמן וממד ולכן היא מתחברת לעבר, לעתיד, למקומות רחוקים ולממדים אחרים ע”י החשיבה שלנו. בזמן השינה האנרגיה האסטרלית משתחררת מהגוף ומתחברת לאנרגיות ולתהליכים רוחניים (לכן בשינה אין לנו כוח פיזי). האנרגיה האסטרלית פועלת בזמן חלימה ומדיטציה ומאפשרת תהליכים רוחיים חשובים. בסדנה נדבר על חשיבות השינה, תהליכי השינה, נלמד להכיר את איכויות האנרגיה האסטרלית ולדעת איך לשלוט בה לתועלתנו. נחווה מסע אסטרלי משותף ונלמד עבודה עצמית עם אנרגיה ייחודית זו. התרגילים מהסדנה יוקלטו ויימסרו למשתתפים להמשך עבודה ולמידה עצמאית. מוזמנים באהבה.

Diving Deep שישי 20:00

שחזור גלגולים

מדוע הגענו לעולם הזה? האם המסע שלנו באמת מסתיים בסיום החיים? האם כבר היינו כאן בעבר? האם ניוולד שוב? מדוע קורים לי דברים מסוימים בחיים שלי? שאלות אלה ועוד רבות העסיקו מאז ומעולם את התרבות האנושית בעולם המיסטיקה הרוחנית, בכל הדתות באשר הן התשובה היא ברורה בהחלט. חווינו את עצמינו כאן ועוד נחווה אותנו בעתיד, אין מקריות. כל חוויות החיים שלנו הן שיעור קארמות (שיעורים שלא פתרנו מהעבר) ודארמות (ייעוד רוחני) למידה. תהליך שחזור הגלגולים אינו נועד רק לחוויה והבנה אלא מטרתו העיקרית היא תהליך ריפוי ושחרור שיעורים מחיים קדומים על מנת לפתוח חסימות ממציאות חיינו. בסדנה נדבר על חיים מגלגולים קודמים, היה או לא היה? ונחווה תרגיל מדיטטיבי לראיית גלגולים ותיקון. אני יודעת שקיים בנו פחד להיחשף לידע הגלגולים אך עלינו להבין כי המסע המרתק של הגילוי הפנימי יביא לחיינו תובנות וריפוי עמוק. התרגילים מהסדנה יוקלטו ויימסרו למשתתפים להמשך עבודה עצמית ועצמאית. מוזמנים באהבה.

Diving Deep חמישי 20:30

הילינג טיבטי – כוחה המרפא של התודעה

בניסוי שנעשה בארה”ב על חולי סרטן מצאו שלימוד ותרגול מדיטציות ריפוי בנוסף לטיפול הקונבנציונלי, הביאו לאחוזי החלמה גבוהים ביותר! כיום הרפואה מאשרת כי שילוב של ריפוי תודעתי מהווה חשיבות עליונה לתהליך ההחלמה. קיימות בנו יכולות ריפוי עוצמתיות. אנו יודעים כי מחלות אינן נוצרות רק בשל גנטיקה ותנאים סביבתיים, אלא ישנו קשר הדוק בין תפיסת העולם שלנו (חשיבה שלילית, מתחים, לחצים, עצב פנימי וכדומה) למצב הגופני שלנו. מדיטציית הילינג טיבטי היא מדיטציה עוצמתית במיוחד, לחיזוק הגוף ולריפוי פנימי. המדיטציה מומלצת לכל אדם ובעיקר לאנשים שסובלים ממחלות. המדיטציה עמוקה וארוכה – בערך 45 דקות, אך אל תדאגו, גם אם תירדמו בזמן התהליך, הריפוי התאי ייעשה בכל מקרה. התרגילים מהסדנה יוקלטו ויימסרו למשתתפים להמשך עבודה עצמית ועצמאית. מוזמנים באהבה.

הילינג ספייס שבת 10:00

 

רוני קינן – בן קיקי

רוני קינן – בן קיקי

על המנחה

רוני קינן, הקימה ,הנחתה וביימה בתיאטרון חיפה בחיפה, מזה 25 שנים . מנחה תהליכי העצמה בעזרת תדרים בתנועה,מאמנת אישית בשיטת החדר. יוצרת “חיבור נכון” ,דרך למודעות ושינוי בכלים של תיאטרון ותנועה .

526403322

על הסדנאות

חיבור נכון עם עצמך או מה לעשות כשהרגשות מציפים אותנו

בסדנת חיבור נכון עם רוני קינן נוכל להבין איך מתנהג עולם הרגש שלנו ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לנווט את הרגשות לפני שאלה סוחפים אותנו או סתם חוסמים לנו את הדרך לנוע לעבר מקומות חדשים. הסדנה מורכבת מהרצאה,שיח ותרגילי תיאטרון.

Diving Deep רביעי 18:30

חיבור נכון לתיאטרון – מהו קונפליקט טוב

במרכז הדרמה עומד קונפליקט ובתיאטרון החיים יש לנו לא מעט דרמה. מהו הקונפליקט האולטימטיבי שבזכותו הדרמה מענינת ואפילו אפשר לצמוח ממנו?

עולם תיאטרון רביעי 10:30

 

רוני פרידמן ויותם אגם

רוני פרידמן ויותם אגם

על המנחה

רוני פרידמן- מעבירה קורסי מורים ליוגה. מלמדת סדנאות יוגה בארץ וברחבי העולם. מתרגלת מדיטציה משנת 91 ויוגה פיזית משנת 2000. רוני יסדה את סטודיו נעים בת”א, היתה מיוזמי “יוגה ערבה” וכיום מנהלת את ארגון מורי היוגה בישראל.

יותם אגם- יותם מעביר את זמנו בין הודו, ארה”ב, אירופה וישראל. הוא מלווה את גדולי מורי היוגה כיום בנגינה LIVE במסגרת פסטיבל וונדרלאסט, מלמד ומתרגל יוגה, יוזם פרוייקטים בינלאומיים, מקליט סאונדים, יוצר ספריות מוזיקה יחודיות ומחבר אנשים מתרבויות שונות דרך פלטפורמות של מוזיקה, יוגה וגלישה 🙂

0522-567711

על הסדנאות

צ’אקרה לייב- רוני פרידמן ויותם אגם מארחים את שרדהה

מדיטציה בתנועה, צליל ומגע, מסע בין הצ’אקרות – מהארצי ועד המימדים העדינים והגבוהים ביותר. נבנה את השורש (צ’קרת הבסיס) מתוך ההשתרשות של תנוחות עמידה ביוגה, נזרום עם המים שבאזור האגן מתוך תנועה טבעית, נדליק את האש הפנימית שמקורה בצ’קרה השלישית באמצעות נשימה ותנועה, נפתח את צ’קרת הלב באמצעות מגע, נשחרר את צ’קרת הגרון בעזרת צליל, ניגע באנרגיה שזורמת באופן טבעי בעין השלישית ולבסוף נהנה מהשלווה והשקט שנמצאים עמוק בתוכנו כשהכל זז הצידה, והציר המרכזי שלנו נקי וחלול. מוזמנים להמריא איתנו למקומות חדשים 🙂 אין צורך בשום ניסיון מוקדם (לא ביוגה ולא במדיטציה) https://www.youtube.com/watch?v=uqDhnAeGRB8

זורבה הבודהה רביעי 11:30

מיינדפולנס, יוגה – האם יש קשר?!?

בימינו כשמדברים על מיינדפולנס חושבים על מדיטציה וכשמדברים על יוגה חושבים על בחורות חטובות בטייצים קטנים, עושות תנוחות שבן אדם נורמלי יכול רק לחלום עליהן 🙂 האם יש קשר בין השניים?!? בסדנה נתרגל ישיבה שקטה, ננסה להיות עם הדברים כפי שהם. אח”כ נשוחח על הקשר של כל זה ליוגה במובן הרחב של המילה.

עולם יוגה רביעי 15:30

Yoga Live

יוגה לייב- רוני פרידמן ויותם אגם. בואו לצלול איתנו בתרגול של יוגה, זרימה ומוזיקה חיה! חוויה המשלבת את כל החושים ומעצימה את הקשר בין תנועה וצליל, בין הגוף ללב. תרגול יוגה בזרימה -ויניאסה יוגה – (מתאים למתרגלים בכל הרמות), המלווה במפגש מוזיקלי בין מזרח ומערב. מסע של מיקוד, הרפייה, זרימה ושחרור, תנועה ונשימה, הודו וגרוב. התרגול יזרום על הקו הדק שבין יוגה לתנועה, כשכל רגע מתמזג אל תוך הרגע הבא וכל תנוחה זורמת אל התנוחה הבאה. את התרגול מלווה מוזיקה חיה, שהופכת את החוויה לעוצמתית ועמוקה.

זורבה הבודהה חמישי 11:00

 

רוני סתיו

רוני סתיו

על המנחה

רוני סתיו היא יוגי ומורה ליוגה, והמייסדת של Yoga to the People TLV ~ השלוחה הישראלית של האירגון הבינלאומי שלקח על עצמו להוביל יוגה דאנה (בתרומה) כדרך חיים.

https://www.facebook.com/groups/312809085564920/

על הסדנאות

אנחנו השינוי – ויניאסה פלו

Get ready to change your body – is changing your body means changing your physical body? or the way you perceive it? we’ll explore that question through a 60 min Vinyasa Flow האם המשמעות של לשנות את הגוף שלנו הוא לשנות את הגוף הפיזי, או את מה שאנחנו חושבים עליו? נחקור את השאלה הזו דרך 60 דקות של ויניאסה פלו.

עולם יוגה רביעי 14:00

Dare to Breath?

The yoga teaches us how to care for our breath, making it more conscious and meaningful, through our Vinyasa Flow we’ll explore – are we really breathing? and are we afraid of our own breath? היוגה מלמדת אותנו כיצד לנשום, לא רק בכדי לשרוד אלא בכדי לחיות, דרך ויניאסה פלו נלמד את הנשימה ונגלה עד כמה אנחנו מאפשרים לה לנוע בגוף

עולם יוגה רביעי 09:00

לנוע מתוך הזרימה

Through our Vinyasa Flow, we’ll learn how to play w our body, the shapes, our minds, and our breath. Reminding ourselves the joy of discovery and the possibilities we own within. דרך זרימה של ויניאסה נלמד איך לשנות, להתרגש ולשחק עם הגוף שלנו: עם התנוחות, עם המיינד ועם הנשימה. נזכיר לעצמנו את החדווה שבגילוי פנימי, פיזי וריגשי ועל כל האפשרויות שגלומות בתוף הגוף שלנו.

עולם יוגה חמישי 09:30

יוגה פלואו כריקוד

When was the last time you danced without feeling self-conscious? Through our Vinyasa flow we’ll give ourselves the opportunity to find the rhythm within מתי בפעם האחרונה רקדתם בלי להרגיש עצורים או מודעים מידי? דרך שעה של ויניאסה פלו נבחן את הגבולות של עצמנו וניתן לעצמנו הזדמנות להרגיש את הקצב הפנימי שלנו.

זורבה הבודהה שבת 09:30

 

קרהנטי לוקיטה

קרהנטי לוקיטה

על המנחה

חוקרת את עולם הצ’אקרות כבר קרוב לעשור. במהלך החיפוש העצמי שלי, בו חיפשתי בעיקר מי אני ולמה אני כאן, גיליתי שהכי נעים לי לתת. עם השנים צברתי ניסיון רב והכשרות מאוד מיוחדות ומגוונות. כיום מטפלת במגוון שיטות, מעבירה סדנאות תרפיה, מפגשי מדיטציה ומלווה תהליכים אישיים. תלמידתה של התרפיסטית הידועה סוגנדהו שהיא ההשראה היום יומית שלי, ילדתו הנצחית של אשרם במדבר, בית אהוב, מאסטר חכם.

052-6675442
[email protected]

על הסדנאות

מדיטציית החופש הראשון והאחרון – מפגש שאלות תשובות

“אני עושה, רק לא בטוח שאני מצליח” “מה אמור לקרות?” “מתי מגיעים לשלב הזה שאין מחשבות בכלל?” אלה רק חלק מהשאלות שעולות בנו כשאנחנו מתרגלים. בהעדר מורה רוחני או הנחייה נכונה, לשבת בשקט ולחכות ל… יכול להיות מאוד מבלבל! ניפגש לשיחה, מתרגלים וותיקים וכאלה שרק התחילו, נחקור יחד את העולם הנפלא הנקרא “מדיטציה”, נענה על שאלות ובעיקר נעיר את הסקרנות לגלות עוד!

עולם אושו שבת 11:30

גלגל החיים – חיבור והעמקה בעולם הצ’אקרות

הצ’אקרות הן נקודות מפתח בגופינו. הן מכילות תכונות, איכויות, אתגרים וחוזקות. כל צ’אקרה היא עולם ומלואו. באמצעות ריקוד והתמקדות נתחבר, נרגיש ונחווה את הצ’אקרות שלנו. נוכל גם לשחרר ולאפשר זרימה הרמונית וחופשית של אנרגיה דרך כל מערכת הצ’אקרות שלנו – מה שמוביל לחיים בריאים יותר – פיזית, ריגשית ונפשית. הסדנה היא מבוא לסדנה בת 3 ימים.

עולם תרפיה רביעי 15:00

ריברסינג – משחק הנשימה המודעת

באמצעות נשימה מודעת נרחיב את הגוף הרגשי שלנו. הגוף המכיל מכיל את האנרגיה המינית שלנו, אנרגיית החיים, הילד הפנימי שלנו, את עולם הרגשות שלנו ועוד. כשאנחנו נוכחים ומודעים נשחק עם האנרגיות השונות בתוכנו, נלמד להכיר אותן, לנוע איתן ולשחרר אותן והכל – לא ברצינות גדולה מידי…

עולם נושם שישי 10:00

תקשור

הילינג ספייס חמישי 15:30

פרמדאס אנאנד

פרמדאס אנאנד

על המנחה

אני הולך בדרך המודעות ומשלב תורות ואמונות שאספתי במהלכה. מלמד יוגה ומדיטציה. חלק ממשפחת אשרם במדבר.

542492524

על הסדנאות

קונדליני יוגה

קונדליני יוגה הינה טכניקה הודית עתיקה לפיתוח המודעות המורכבת מתרגול פיזי בשילוב מנטרות, נשימות ומדיטציה. בסדנא נלמד להשתמש בטכנולוגיה זו ע”מ להתחבר אל עצמנו ואל הכאן ועכשיו.

עולם יוגה שישי 10:30

האטה יוגה לפתיחת היום

נפתח את הבוקר עם תרגול יוגה קלאסי ע”פ שיטת שיווננדה. התרגול ישלב בן תרגילי נשימה (פראניאמה) ותנוחות פיזיות (אסאנות) ע”מ לעורר ולפזר את אנרגיית החיים בגוף.

עולם יוגה שבת 09:30

 

ערבה גל

ערבה גל

על המנחה

שמי ערבה גל, בשלוש השנים האחרונות הופעתי עם המוזיקה שלי בהודו, תאילנד ואירופה אניו יוצרת מוזיקה מקורית, שפותחת לבבות, משמחת ואנרגטית. המוזיקה היא הפס קול שנוצר בכל המקומות ובהשראת האנשים שפגשתי.

https://www.youtube.com/watch?v=WjGyT4W4gCU&feature=share

556890880

על הסדנאות

סדנת שירה בג׳יבריש

סדנת שירה בג׳יבריש מאפשרת לאנשים מרחב בו הם יכולים להיות מי שהם באמת. לבטא את עצמם בלי לחשוב על הפרשנות, לשיר מהבטן גם בלי לדעת לשיר. לפתוח את הלב, להתחבר לדמיון, להשתחרר, ובעיקר להרגיש. השירה בג׳יבריש מחזירה אותנו לילדות, מפיגה מתחים, ומאפשרת לנו להיות כל מי שנרצה בלי מגבלות השפה.

עולם בקול ותנועה חמישי 10:30

 

עמיתי הברמן וטל שאולי

עמיתי הברמן וטל שאולי

על המנחה

עמיתי הברמן – עולם האקרו הוא חלק בלתי נפרד ממנו. מתרגל ומלמד אקרובאלנס מספר שנים באופן קבוע ובצורה מקצועית במגוון של מקומות וקהלים, זוגות, מתחילים ומתקדמים. טל שאולי – מתעסקת בעולם התנועה מאז הילדות. נחשפה לעולם האקרו לפני כ4 שנים בפסטיבל הזורבה הראשון שלה (!) והתאהבה. מאז מתרגלת, חוקרת ומלמדת באופן קבוע. טל ועמיתי מתמחים בתרגול בטיחותי, נעים ונגיש ומתאים למשתתפים הספציפים בסדנה. מאוד חשוב להם להעמיק עם כל אחד ואחת, לשחק וללמוד יחד באווירה הכי טובה. הם נהנים לראות כל פעם את השמחה בהצלחה וגילוי של העולם החדש והמקסים הזה.

545786280

על הסדנאות

אקרו באלאנס – הגדלת טווח התנועה

סדנת אקרו באלאנס למי שכבר עבר היכרות עם העולם הזה. נחקור תנועות וזוויות חדשות, ננסה למתוח קצת את הגבולות ולהגיע לטווח תנועה רחב כמה שאפשר. סדנה חוויתית ומעניינת ביותר. *לא חובה להגיע בזוגות

Playground שישי 16:30

אקרובאלאנס עיוור

סדנה לחדשים ולבעלי ניסיון כאחד. בסדנה זו נשים בצד את החוש הדומיננטי שלנו – חוש הראיה, נעביר את המודעות לחושים האחרים וניתן להם להתחדד ולפעול. בעזרת האקרובאלנס נחקור את היכולת שלנו לדייק, להיות קשובים, להרגיש. נעבוד על החיבור בין שני אנשים, התקשורת וההתמסרות. הסדנה משלבת תרגילים של תנועה, תנוחות, ומעברים מעולם האקרובאלנס יחד עם טוויסט מרענן, מאתגר ומפתח.

Playground רביעי 18:30

אקרובאלאנס- בטחון, נעימות והתמסרות

למתחילים ומנוסים כאחד. בסדנה זו נחקור את הקשר שבין התרגול הפיזי המהנה והמאתגר של האקרובאלנס לבין חיבור, תקשורת והתמסרות. איך אפשר לתקשר עם מבט, עם לחיצה, בלי מילים? איך מתאמים תנועה והעברת משקל ומאפשרים לכל צד לסמוך על הצד השני מבלי להקשות עליו ומבלי לפחד? בעזרת תרגילים, תנוחות ותנועה נגלה , נלמד, נבנה אמון ביחד ונהנה מהצלחה וגילוי עולם נפלא של אקרובאלאנס.

Playground חמישי 09:00

 

עינת רן

עינת רן

על המנחה

עינת רן, מחזיקה ותומכת במרחבים נשיים לקבלה והתפתחות אישית. מנחה ופרפורמרית ריקוד בינלאומית, מורה ליוגה ואומנית. מלמדת מזה 7 שנים סדנאות וריטריטים בארץ וברחבי העולם.

על הסדנאות

ריקוד שמאני של אחדות

ריקוד עתיק יומין המחבר אותנו אל עוצמת החיים. דרך ריקוד המעגל אנו מעלים את האנרגיה, יוצרים אחדות בתנועה ומקבלים כל אחד מהנוכחים, אל שמחת החיים.

עולם בקול ותנועה רביעי 08:30

Freedom Yoga

סדנת יוגה רכה וזורמת המבוססת על ויניאסה יוגה קלאסית ומתמקדת בגילוי מרחב פנימי, שקט ושלו. בתרגול נשלב תנועה דינאמית ורציפה עם תנועות זעירות ומודעות, בשילוב מיקוד על הנשימה. דרך כך ניצור בהירות במיינד ונינוחות בגוף, ונאפשר לשמחה הטבעית שלנו להפציע ברגע הזה!

עולם יוגה שישי 09:00

 

עינב גינסין

עינב גינסין

על המנחה

יועצת חינוכית d. E..M ומנחת סדנאות. מתמחה בתהליכי קידום והתפתחות אישית, העצמה ושחרור חסמים אישיים. רקדנית, שחקנית, יוצרת, חוקרת ומאמנת מיינדפולנס ואומנויות לחימה. משתמשת בכלים אלו כדי להיות בתנועה מתמדת, ליצור אותנטיות, פתיחות, למידה וחקירה עצמית ובעיקר כדי להשתחרר.

546365538

על הסדנאות

מיינדפולנס לבוקר טוב

יוצאים למסע של חקירה פנימית, גופנית ואותנטית, בנשימה אחת עם המדבר. מתחברים אל המחשבות, התחושות והרגשות שעולים בנו, ומובילים אותם אל מקום פנימי שלו ומכיל. מניעים את הצ’אקרות ואת הגוף לבוקר טוב ומחובר.

Diving Deep רביעי 08:00

משחק בתנועה

בואו לקפוץ, להשתולל, לצחוק, להתלהב, להשתטות וגם להיות קצת רציניים. בסדנה אנרגטית שכולה תאטרון, תנועה ובמה. לכל המשפחה!

עולם הילדים שלישי 18:30

לרקוד אל הצ’אקרות הלטיניות

מסע מיוחד של חיבור עצמי דרך הניחוחות הלטיניים של דרום אמריקה. ננוע, נרקוד, נסתלסל, ונחבור יחד לפעימת לב אחת. סדנת מחול לטיני וסלסה מתובלת בהרבה שמחה. מומלץ לבוא בזוגות.

עולם בקול ותנועה שישי 15:00

קצב אפרו- קובני

להתחבר לקצב האנרגטי, הסוחף והחי של קובה. להתחבר לאדמה, לשחרר את הגוף – ולעוף! הקצב האפרו-קובני מביא לנו את הסלסה והריקוד הלטיני בשילוב מקצבים אפריקאים. סדנת מחול וסלסה קובנית (מומלץ לבוא בזוגות)

עולם בקול ותנועה חמישי 19:00

בקצב התוף השבטי וסהר המתופף

התוף הפועם בקצב הלב, מחבר אותנו לאדמה, לשבט אחד, לפעימת לב אחת ומשחרר אותנו אל הרוח. סדנת מחול אפריקאי ותיפוף גוף, מלווה בתיפוף חי, מלאה בעוצמה, אנרגיה, ביט גבוה ושחרור.

עולם בקול ותנועה רביעי 18:30

 

עומרי כהן

עומרי כהן

על המנחה

מטפל פרטני וקבוצתי באמצעות פסיכודרמה ומנחה קבוצות (MA). מייסד ומנהל ״מרכז פסיכופלייבק״ המשלב בין טיפול ותיאטרון. מנחה סדנאות תיאטרון, אימפרוביזציה והתפתחות אישית במרכזים שונים בתל אביב, בפסטיבלים ובכנסים שונים בארץ ובעולם. מייסד שיטת “פסיכופלייבק” המשלבת בין תיאטרון פלייבק ופסיכודרמה, גישה המאפשרת למשתתף לנוע בין חוויה אומנותית תיאטרלית לבין טיפול נפשי. מנחה קבוצת ביתא פלייבק המופיעה פעם בחודש במרכז פסיכופלייבק בתל אביב (PsychoPlayback.co.il)

Psuchoplayback.com
548004334

על הסדנאות

סינגלס- סדנת פלייבק לרווקים ורווקות

סדנת פלייבק אימפרוביזציה בה נבדוק באופן לא שגרתי את עולם הרווקות והזוגיות. באמצעות תיאטרון פלייבק נשחזר סיטואציות מחיי היומיום שלנו וננסה לפתוח פרספקטיבות חדשות לסיטואציות חוזרות ונשנות. זאת סדנה חווייתית שבה כל אחד שירצה יקבל הזדמנות לשתף ולשחק. באמצעות גישת פסיכופלייבק נחקור את המחשבות, הרגשות וההתנהגויות שלנו, בחיפוש הנצחי אחר “הדמות” איתה נחלוק את מסע חיינו או לפחות את הלילה… הסדנה מיועדת לכל המינים וכל הסוגים, בטח לרווקים אך גם לתפוסים מביננו. (עומרי כהן, www.PsychoPlayback.co.il)

עולם תיאטרון שלישי 22:30

סוציודרמה

באמצעות חוט השני העובר בין הנושאים האינדיבידואלים והשונים של חברי הקבוצה, נמצא את הנושא הקולקטיבי-קהילתי. נצא לבדיקת הנושא הקבוצתי באמצעות תיאטרון פלייבק ואלמנטים פסיכודרמטיים. המאפשרים לנו את עבודת העומק הטמונה בגישת הפסיכופלייבק. מומלץ לבעלי ניסיון בתיאטרון פלייבק. (עומרי כהן, www.PsychoPlayback.com 054-8004334)

עולם תיאטרון רביעי 20:00

 

עודד אליאל

עודד אליאל

על המנחה

עודד אליאל אדם רק באמצע החיים גנן ואומן מאמין שכלי נגינה ויצירה הם החיבור האדם לטוב בלב ולנשמה.

[email protected]

על הסדנאות

 

הצעד הראשון

לא יכול לצפות את הבא מולי אך יכול לבחור איך להגיב . מרגע לרגע להסכים לראות שבחרנו להיות כאן ועכשיו.

עולם שמאני יום רביעי בשעה 8:30

דרכו של שומר אש

מסע מוזיקלי מרגש על האש של ימינו ומפתח החיבור לאש מקודשת. סיפור של עשייה אהבה ונתינה ללא תנאי.

עולם שמאני ביום שישי בשעה 15:00

עדית אלון

עדית אלון

על המנחה

עדית אלון – מנחה למודעות עצמית ומאמנת בשיטת הריברסינג מאז 1988, ומראשוני הריברסרים בארץ. בוגרת בית הספר הבינלאומי לריברסינג, שם הוסמכה כריברסרית ע”י דיאנה רוברטס, תלמידתו של מפתח השיטה לאונרד אור. מנחת קבוצות, אימונים אישיים, וסדנאות לריברסינג מתקדם (ריברסינג במים). “ריברסר הנו ‘שואב אבק’ רוחני, המרפא את הפלנטה מכאב, מחלה, מתח ודחף מוות, ושוטף את האנושות באנרגיה נקייה, טהורה וחדשה.” — לאונרד אור

527917979

על הסדנאות

ריברסינג קלאסי – נשימה מודעת – שיטתו של ליאונרד אור

לא פעם עולה השאלה לגבי הדרמה בחיינו – “איך לא עושים הסכם עם הדרמה, ומה כן עושים במקום?” שלום והשלמה במערכות היחסים שלי, ועם העולם, מתחילים בהשלמה עם מי שאני; הדרמה לא פותרת את הטראומה. נשימת הריברסינג היא תהליך עמוק, שליו ובטוח, שמאפשר לנו להכיר את האופן בו אנו נושמים וחווים את החיים, ולקחת אחריות על חיינו. לקריאה נוספת https://www.rebirthingidit.com/articles

עולם נושם חמישי 16:00

 

עדיאל מור וליפז נוי

עדיאל מור וליפז נוי

על המנחה

ליפז נוי – מאמינה בעוצמה של נשים כשבט, כאחוות אחיות. הראשונה בישראל שהנחתה ומנחה מעגלי נשים לצעירות. מלווה אלות צעירות בתהליכי העצמה מינית. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות. מנחה סדנאות ברחבי הארץ ( כנס הקוסמיק לאברס, פסטיבל הזורבה, פסטיבל פשוט, לה אינדיגה ועוד) להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. חוקרת טנטרה ומיניות מודעת. רקדנית ומורה לריקודים לטיניים, מייסדת את קהילת הזוק (ריקוד לטיני חושני) ומקימת הסצנה הישראלית, DJ למוזיקת הזוק בארץ ובעולם. סטודנטית לעבודה סוציאלית. עדיאל מור- יזם, אמן ומוזיקאי, חי 4 שנים במזרח הרחוק, שם למד טנטרה ומיניות קדושה ממגוון מורים וביניהם האריפרם (Hariprem). מנחה גברים ונשים מכל העולם להתפתחות תודעתית ומינית. נציג של העולם החדש. מנחה גברים ונשים מכל העולם להתפתחות תודעתית ומינית.

549437043

על הסדנאות

אל פוגש אלה – כניסה באיזון מגדרי

אנחנו מדהימים, יפים ומיוחדים, יש בנו כל כך הרבה טוב שרוצה לצאת החוצה בצורות שונות של אהבה. נלמד איך להגיע אל כל הטוב שבנו ואיך לתת במתנה את האהבה שלנו. נלמד איך לחלוק אותה ואיך להעצים את הנוכחות האלוהית שיש בכל אחד מאיתנו. נרגיש כמה טוב להעצים ולהיות מועצם בכל מעשה, מילה או תנועה שאני עושה, כמחווה של אהבה, כבוד וענווה. נלמד איך להביא את ההעצמה הזאת לכל מי שאנחנו פוגשים כדי שהאל או האלה שבהם ינצנצו ויפרחו. ביחד ניצור את המרחב שבו נוכל להכיר ביופי העמוק של כל אחד ואחת מאיתנו.

עולם נושם חמישי 20:30

 

 

עדיאל מור

עדיאל מור

על המנחה

עדיאל מור- יזם, אמן ומוזיקאי, חי 4 שנים במזרח הרחוק, שם למד טנטרה ומיניות מקודשת ממגוון מורים וביניהם האריפרם (Hariprem). חוקר תקשורת ומשיכה למעלה מעשור. מנחה סדנאות ברחבי הארץ ובעולם להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. נציג של העולם החדש.

559259593

על הסדנאות

כל מה שאני צריך זה אותי

כל מה שאי פעם אנחנו צריכים נמצא בתוכנו, הרעיונות לייצור שפע וכל הכוח ליצור את השפע, כל האהבה שאנחנו רוצים לתת נמצאת בתוכנו, כל התשוקה שאנחנו רוצים לחוות נמצאת בתוכנו, כבוד, טוב לב, הערצה, אלוהות והמון המון אהבה. אנחנו נמצא את עצמנו במקום כה טוב עם עצמנו שלא נצטרך לא צריך אף אחד שיבדר אותנו, יחזק אותנו, יגרום לנו להרגיש שייכים או נאהבים. משנה חיים.

Diving Deep חמישי 16:00

 

עדי וולבה

עדי וולבה

על המנחה

שמי עדי, אני עוסקת בחינוך, אוהבת ילדים ומאמינה בחינוך לאהבת הטבע ושמירה עליו. מאז ומתמיד אהבתי ליצור דברים חדשים מחומרים ממוחזרים.

 

על הסדנאות

חיבור לרגע הזה- צביעה חופשית ומנדלות

כולנו ביחד וכל אחד לחוד, נביא את היצירתיות בתוכנו אל תוך הדף. הספונטניות, הזרימה והנוכחות במגע עם המכחול ישקפו מתוכנו עולם מופלא. תוך הקשבה לצלילים הפנימיים, נצייר ונצבע מנדלות.

עולם הילדים שישי 18:30

תכשיטי פסטה!

פסטה מסולסלת, פסטה ארוכה, פסטה חלולה, פסטה בצורות שונות.. בסדנה נכיר שימוש נוסף של הפסטה על תכונותיה השונות. נכין תכשיטים על ידי קישוט וצביעת הפסטה והשחלתה על חוט.

עולם הילדים שבת 09:30

פיסול של חוויות (חימר)

החימר ידוע כחומר בעל סגולות ייחודיות. בסדנה נכיר את תכונות החימר ונרגיש כמה זה כיף ליצור ממנו. נפסל מהי בשבילנו אהבה.

עולם הילדים רביעי 11:00

יצירת חיות מחומרים ממוחזרים

בעזרת דמיון ויצירתיות נלמד איך מחומרי גלם פשוטים, שחלקנו נוטים לזרוק, ניתן ליצור חיות! נשתמש בחומרים ממוחזרים כדי לסייע לשמירה על כדור הארץ.

עולם הילדים חמישי 09:30

 

סתיו גלעד

סתיו גלעד

על המנחה

אז קצת עליי- לפני מספר שנים, לאחר שסיימתי את לימודי התואר הראשון במדעי המוח והבנתי שעולם המחקר הוא לא ספל התה שלי, נסעתי להגשים חלום וללמוד משחק בלוס אנג’לס. לאחר שסיימתי את לימודי המשחק חזרתי לארץ ומאז אני עוסקת בתחום המשחק ובמקביל בתחום ההוראה. אני מעבירה ערבי משחק, תיאטרון וקריאת מחזות ולצד זה מעגלי שיתוף ומפגשי מודעות. עולם הרוח תמיד היה קרוב לליבי והוא חלק בלתי נפרד מחיי. מלבד משחק אני עוסקת גם בכתיבה מוזיקה וציור, אוהבת יצירה באופן כללי ואנשים באשר הם ומשתדלת כל הזמן להשתפר, להישאר אופטימית ולשתות לימונדה (או מיץ עננים) .

על הסדנאות

כמו גדולים

סדנה שכולה כיף! אם בא לכם לחזור להיות ילדים לכמה שעות, הסדנה הזו במיוחד בשבילכם! נחזור במנהרת הזמן ונהפוך שוב לילדים קטנים! נשחק, נשתובב ונעשה חיים והכל ברוח נוסטלגית של פעם, כשהיינו ילדים (ילדים, ילדים..). כמה זמן עבר מאז הפעם אחרונה ששיחקתם תיפסוני? או דג מלוח? הקווקווה דה לה אומה? זום זום זום עולה הזמר? אם השמות האלה עושים לכם פרפרים בבטן או סתם תחושה נוסטלגית נעימה, זה לגמרי המקום בשבילכם! אז אל תהיו “חמור קטן”, בואו לשחק!

עולם תיאטרון רביעי 13:30

משחק מתודי – הרפיה ותחושה

Method Acting – נחשב לשיטת המשחק המוערכת ביותר בעולם כיום, באמצעותו מתרגלים השחקנים איך להיכנס אל תוך הרגע בכל זמן נתון ולייצר את הרגש אותו הם רוצים להביא לבמה. השיטה מורכבת משני שלבים – הרפיה וחישה. ההרפיה עוזרת לנו להתחבר לגוף ולהיות נוכחים ברגע, והחישה מביאה אותנו על ידי זיכרון ודמיון להרגיש את הרגש אותו בריא לנו להעלות למודעות. שחקנים רבים משתמשים בשיטה זו בכדי לשפר את יכולת המשחק שלהם, אך מעטים השחקנים שמבינים ששיטה זו גם יכולה להוות כלי מדיטטיבי וטיפולי רב עוצמה. השיטה עוזרת לנו להבין מה בתוכנו מבקש תשומת לב, אילו חלקים בתוכנו רוצים שנתייחס אליהם, הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי, ונותנת לנו את המקום להתייחס לאותם חלקים בדיוק. בסדנה נתנסה בשני שלבי השיטה – בעזרת נשימות והרפיה נעביר את המודעות לגוף ונעשה יותר ויותר נוכחים ברגע, ולאחר שנחבר לכאן ועכשיו, נתחיל, בעזרת התחברות לחושים ושימוש בדמיון וזיכרון להעלות רגשות שונים שמבקשים מאתנו תשומת לב ומקום.

עולם תיאטרון חמישי 10:00

אימפרוביזציה קומית

סדנת אימפרוביזציה קומית היא בהחלט סדנה מאתגרת, בעיקר לאנשים עם פחד קהל, בעיקר לאנשים שחושבים שהם לא מספיק מצחיקים, אבל להם בדיוק מיועדת הסדנה! מטרת הסדנה היא להראות לכל מי שמעוניין שכולנו יכולים להיות מצחיקים, ומתי אנחנו הכי מצחיקים? דווקא כשאנחנו לא מנסים להצחיק, דווקא כשאנחנו מוציאים את האני הכי אותנטי שלנו לאוויר העולם ופשוט נותנים לו להיות. בסדנה נדבר על עקרונות האימפרוביזציה הקומית אבל בעיקר נתנסה בתרגילי אימפרוביזציה שונים, מצחיקים וכיפים. נשחרר לרגע את המקום הביקורתי שגורם לנו להיות מוטרדים ממה יחשבו ונרשה לעצמנו להיות טיפשיים ילדותיים ובעיקר חופשיים! אה, וגם נצחק מלאאא!

עולם תיאטרון שבת 11:30

 

סיטארה אטמו

סיטארה אטמו

על המנחה

חיה את דרך הרוח בעשור האחרון, אותה הכרתי לראשונה באשרם במדבר, שבהמשך הפך לי לבית ומשפחה עוטפת. בעודי גרה בנווה המדבר הקסום הבנתי שאני רוצה לטפל ולהעביר הלאה את מה שעושה לי כל כך טוב. התחלתי את דרכי עם המורה ההודי אושו ולאורך השנים גיליתי מורים רבים ומיוחדים אשר את גישתם אני מביאה איתי. מטפלת בתהליכים אישיים בגישת הילד הפנימי, ריברסינג והתמקדות, מצבי טראומה ופוסט טראומה בגישת ה-SE. מנחה קבוצות נשימה, מדיטציות אקטיביות ושקטות. אני מאמינה שמודעות היא התשובה, היא התרופה לכל, ובכל יום אני בוחרת בה מחדש.

052-4781949

על הסדנאות

הילד הפנימי – היזכרות

בתוך כל אחד מאיתנו קיים ילד פנימי בעל זכרונות, מחשבות, רגשות, כאבים ושמחות מעברנו. זהו חלק בתוכנו המנותק מדמות המבוגר שאנו היום אך צצה ולוקחת את מושכות ההובלה ברגעים שונים. בעזרת היזכרות מודרכת נחזור אל בית ילדותנו, ונפגוש את הילד שהיינו. ניצור שיח ראשוני, חיבור ראשוני בין דמות המבוגר שאנו היום לבין הילד שהיינו בעבר.

עולם תרפיה שישי 15:00

רגע של נשימה – ריברסינג לצ’אקרה 5 (הביטוי)

הריברסינג הינה טכניקת נשימה שעוזרת לנו להגיע לרובדים יותר עמוקים בתוכנו ולפרק אנרגיה מיותרת מהם, רובדי רגשות, תחושות פיזיות ותובנות מחשבתיות. בסדנה זו, בעזרת עבודת ביו-אנרגיה, נתמקד באזור האנרגטי שעוסק בביטוי העצמי, ביטוי אמת ושקר.

עולם נושם שלישי 17:30

נשימה והילד הפנימי

בתוך כל אחד מאיתנו שוכן ילד פנימי בעל זכרונות, מחשבות, רגשות, כאבים ושמחות מעברנו. בסדנה זו ניזכר באותו ילד/ה שהיינו ובעזרת כלי הנשימה נאפשר לאותן רגשות ותחושות להתבטא ולהשתחרר ממערכת העצבים שלנו.

עולם נושם רביעי 17:00

Breathing into Life

this playful meditation connects you to the spirit of a child. You play locomotive, wild dog, sensual cat, singing child, laughter and tears. Finally, you relax into deep breathing and rest into your innermost being.

עולם אושו חמישי 11:30

מדיטצית דביווני

ניכנס פנימה ונחווה את האנרגיה הלאטיהן בדרכים שונות, אנרגיה רכה ועדינה שאם רק נשחרר שליטה תניעה אפילו את כל גופנו. זוהי מדיטציה רכה רכה ומלטפת מבפנים ומבחוץ.

עולם אושו שבת 10:00

 

סופיה זייצב אהימסה

סופיה זייצב אהימסה

על המנחה

סופיה זייצב, נטורפתית והרבליסטית קלינית בוגרת סמינר הקיבוצים ומנחת שיטת המודעות לפוריות מטעם NFPTA אנגליה. אקטיביסטית למען נשים, הטבע ובעלי החיים.

054-6821070

על הסדנאות

שיטת המודעות לפוריות – תכנון משפחה ומניעת הריון טבעי

שיטת המודעות לפוריות זו שיטה טבעית ומדעית לתכנון ומניעת הריון לנשים עם מעל ל99% יעילות אופטימלית, בעזרת מעקב אחר 3 סימנים בגוף המשתנים בהשפעת ההורמונים ורישומם בטבלה – חום השחר, נוזלי צוואר הרחם ומנח צוואר הרחם. עצם המעקב אחר מחזור הפוריות מאפשר חיבור אינטימי לתבונת הגוף הנשי המחזורי המקביל לכל מחזורי הטבע והיקום, ולמערכת ההנחייה הכי קדומה שבו. השיטה מעניקה לך אוריינות גוף בקשר למצב הבריאות הכללית שלך – נפשית ופיזית. ללא גלולות, ללא התקנים. רק את וגופך. כלי פרקטי לשליטה על הפוריות שלך. השיטה הכי מהפכנית ומעצימה לנשים! הרחם שלך – השליטה שלך! מה זו השיטה הזו, איך היא עובדת, למי היא מתאימה, על איזה ידע מדעי היא מתבססת, ומה בדיוק אפשר להבין איתה? זו לא שיטת הימים הבטוחים? איך לא סיפרו לנו על זה לפני? הרצאתה של סופיה זייצב, מנחת שיטת המודעות לפוריות, הרבליסטית ונטורופתית. הרצאה מתאימה לגברים ולנשים.

עולם בריא רביעי 18:30

גאות ושפל – מחזוריות האישה והשתנות המיניות בתוכה.

בתרבות פטריארכלית לינארית, שלא ערוכה ומבינה את המחזוריות הנשית, לימדו אותנו לחשוב ולצפות מנשים לאותה רמת אנרגיה, תקשורת, פרודוקטיביות ומיניות כל יום. אך אנחנו מחזוריות ונתונות לחסדי ההורמונים המחזוריים המשתנים אצלינו. קולטות ומעבדות מידע בצורה שונה בשלבים שונים של המחזור שלנו. מהו המחזור החודשי שלנו ומה קורה בו? איך הוא משפיע על המיניות שלנו? הרצאה חשובה לנשים ולגברים יחד.

עולם בריא חמישי 16:00

 

סופי ניקונורוב

סופי ניקונורוב

על המנחה

התחלתי את המסע שלי כחקר עצמי על תזונה ובריאות, ממגוון רחב של דעות וגישות שונות זו מזו בנושא התזונה, הגעתי לגישה הטבעית שנראתה לי הכי הגיונית, ששמחה אותי והכניסה בי תחושה עמוקה של אושר. תרגול היוגה היה המשך מתבקש לחיפוש אחר בריאות, שהביא איתו אושר מסוג אחר, שמחה בגוף ובנפש ועולם אחר שנגלה אליי, של אפשרויות לשנות דפוסים ישנים, לראות את העולם ממקום אחר.

054-460-8515

על הסדנאות

בריאות טבעית

מבוא לבריאות הטבעית – מהי וכיצד ניתן להשיגה? מהי מחלה בראי הבריאות הטבעית? נדבר על עקרונות בסיסיים של תפקוד הגוף במצב רגיל ובעת חולי, איך להתמודד בצורה מיטבית עם מצבים אלו, איך לחזק את הגוף. ניגע בנקודות בבסיס הבריאות הטבעית ועקרונותיה.

עולם בריא רביעי 11:00

תרגול יוגה אשטנגה ויניאסה

תרגול דינאמי, ממריץ ומעורר, המתמקד בנשימה והתבוננות פנימית. דרך התרגול הפיזי ושימוש בטכניקת נשימה יוגית נוכל להשפיע על המיינד, להרגיע אותו ולאפשר רגיעה ושמחה אמיתיים. גם בתרגול חד פעמי אפשר להרגיש את היתרונות הממלאים את הגוף ואת הנפש.

עולם יוגה חמישי 08:00

תרגול יוגה אשטנגה ויניאסה

תרגול דינאמי, ממריץ ומעורר, המתמקד בנשימה והתבוננות פנימית. דרך התרגול הפיזי ושימוש בטכניקת נשימה יוגית נוכל להשפיע על המיינד, להרגיע אותו ולאפשר רגיעה ושמחה אמיתיים. גם בתרגול חד פעמי אפשר להרגיש את היתרונות הממלאים את הגוף ואת הנפש.

עולם יוגה שבת 11:00

 

סוגנדהו

סוגנדהו

על המנחה

סוגנדהו היא ילידת גרמניה, תרפיסטית בכירה בעלת שם עולמי וניסיון של למעלה מ-30 שנה בהנחיית סדנאות באירופה, באסיה ובמזרח התיכון. בעלת MA בחינוך, פסיכולוגיה וסוציולוגיה. בנוסף, היא למדה שיטות טיפול אלטרנטיביות רבות כגון מדיטציה, רייקי, האלכימיה של הצ’אקרות, נשימות, עבודת פריימל, התניות ילדות, דמיון מודרך, שחרור התניות מיניות, Neo-Reichian Breathing (Pulsation), NLP. סוגנדהו היא תלמידתו של אושו מאז 1980 והיא משלבת בעבודתה ידע וניסיון של שיטות מערביות ושיטות אלטרנטיביות מהמזרח. היא מנהלת את מכון אושו למדיטציה ואלכימית הצ’אקרות בעולם, בנוסף, היא מנחת הקורס לייעוץ אנרגטי של אושו, מתמחה בייעוץ וקריאה אנרגטית ומציעה גם מפגשים פרטיים. היא חיה בישראל ומקבלת השראה לעבודתה מהשקט המדברי.

אדוויה 054-7440836

על הסדנאות

אינטימיות רגשית – להיפתח לאמון

אינטימיות היא צורך אנושי בסיסי והיא יכולה להחוות במגוון רחב של רגשות ובצורות שונות. למשל, דרך מגע פיזי מנחם, או דרך סביבה של חברות שמקיפה אותנו והיא מבלי כל מגע גופני, או בתחושה שמקבלים אותנו כמו שאנחנו. אינטימיות יכולה להיות פשוט תחושת הרגעות והיא יכולה להיות גם מינית ומאוד מרגשת. הסדנה נועדה לעזור לך לגלות מה אינטמיות מסמלת עבורך, מה את/ה צריך/ה על מנת שאינטימיות תקרה בחייך? זה כולל גם ללמוד איך להיות באינטימיות עם עצמך. סדנה זו היא דמו לסדנה המלאה שתתקיים באשרם במדבר בחודש יוני.

עולם תרפיה חמישי 15:30

מדיטציית מפחד לאהבה

פחד הוא היעדר של אהבה, הוא משתק את תחושת החיות שלנו. אושו אומר שקיימים בנו שלושה פחדים עיקריים שבהם קשורים כל הפחדים שלנו: הפחד מלאבד שליטה, הפחד מהמוות והפחד מאורגזמה. בסדנה נכיר את תובנותיו של אושו על שלושת הפחדים הללו בצורה משחקית, אך מעמיקה. סדנה זו היא דמו לסדנה המלאה שתתקיים באשרם במדבר בחודש מאי.

עולם תרפיה חמישי 11:30

 

נריה בר

נריה בר

על המנחה

קוראים לי נריה, אך בעולם החישוק שמי הוא Nerihoop. אני מחשקת כבר 3 שנים, מעבירה שיעורים בבאר שבע ובאזור המרכז, מעבירה הפעלות וסדנאות באירועים שונים ותוכלו למצוא אותי רוקדת עם חישוק בכל מיני פסטיבלים. הגעתי לעולם החישוק ממש במקרה כמו שרוב הדברים הטובים קורים לנו, ונפתח בפניי עולם שלם של תנועה שמאפשר לי בכל יום מחדש להביע את עצמי ולהשתחרר כמו שבחיים לא חשבתי שאוכל.

547678926

על הסדנאות

הולה הופ בפעם הראשונה

תמיד רציתם ללמוד הולה הופ אבל וויתרתם? אמרתם לעצמכם, אין לי זמן, אני חסר כישרון, או אולי אין מספיק מוטיבציה, או בעצם, קורדינציה? אז זה הסוף לתירוצים, כי האמת היא, שכולם יכולים! בסדנה תלמדו להכיר את עולם החישוק, שבעזרתו אנו יכולים להביע את עצמנו, לרקוד, לפתח קורדינציה, ביטחון עצמי, ואף מבלי לשים לב גם פעילות אירובית ואנאירובית. בסדנה תלמדו מספר תרגילי בסיס בחישוק שייצרו קומבינציה יחד עם מוסיקה ותקבלו טיפים לעבודה נכונה עם חישוק. הסדנה מומלצת למתחילים.

Playground רביעי 11:00

Move with the groove- לרקוד עם חישוק

כשהתחלתי את דרכי בעולם ההולה הופ, חשבתי שלדעת את כל התרגילים יגרום לי להיות “מחשקת” טובה. כשהגעתי לרמה טובה יחסית, הרגשתי שמשהו עדיין חסר, והבנתי ש”שכחתי” להכניס את האני הפנימי שלי לתוך הריקוד, שמתבטא בתנועות גוף ייחודיות ובעיקר בכוונה. הגעתי למסקנה שכדי להביע את עצמי בצורה הטובה ביותר, עליי להתייחס אל החישוק בתור הכלי ולריקוד בתור המטרה. סדנה זו נבנתה כדי להעביר אליכם את התובנות שקיבלתי במהלך הזמן הקשורות לטיפים לתנועה נכונה עם כל חלק וחלק בגוף, לשיפור הביטחון העצמי ולמציאת האני הפנימי שלכם בעולם הריקוד. בסדנה תלמדו תרגילי הולה הופ המתאימים למתחילים, יחד עם טיפים טכניים ומנטליים שיעזרו לכם “לעצב” כל תרגיל לפי מי שאתם. בסוף הסדנה תצאו עם קומבינציית הולה הופ משותפת, שתהיה ייחודית לכל אחד ואחת מכם. הסדנה מומלצת לבעלי ניסיון עם חישוק.

Playground חמישי 10:30

Move with the groove- לרקוד עם חישוק

כשהתחלתי את דרכי בעולם ההולה הופ, חשבתי שלדעת את כל התרגילים יגרום לי להיות “מחשקת” טובה. כשהגעתי לרמה טובה יחסית, הרגשתי שמשהו עדיין חסר, והבנתי ש”שכחתי” להכניס את האני הפנימי שלי לתוך הריקוד, שמתבטא בתנועות גוף ייחודיות ובעיקר בכוונה. הגעתי למסקנה שכדי להביע את עצמי בצורה הטובה ביותר, עליי להתייחס אל החישוק בתור הכלי ולריקוד בתור המטרה. סדנה זו נבנתה כדי להעביר אליכם את התובנות שקיבלתי במהלך הזמן הקשורות לטיפים לתנועה נכונה עם כל חלק וחלק בגוף, לשיפור הביטחון העצמי ולמציאת האני הפנימי שלכם בעולם הריקוד. בסדנה תלמדו תרגילי הולה הופ המתאימים למתחילים, יחד עם טיפים טכניים ומנטליים שיעזרו לכם “לעצב” כל תרגיל לפי מי שאתם. בסוף הסדנה תצאו עם קומבינציית הולה הופ משותפת, שתהיה ייחודית לכל אחד ואחת מכם. הסדנה מומלצת לבעלי ניסיון עם חישוק.

Playground שישי 09:00

 

נעם בק

נעם בק

על המנחה

אני מאמינה שתנועה וריקוד יכולים להיות שער לחוויית מציאות גבוהה ורוחנית. זו הדרך שלי להתחבר אל ההוויה, ואני מרגישה שליחות לחלוק זאת עם כל מי שנפשם וגופם קוראים לכך. הריקוד המיסטי שאני מתרגלת ומלמדת הוא תרגול רוחני בו אני משלבת כלים ממסורות עתיקות, תרגולים מעולם היוגה והטנטרה, יחד עם כלים מודרניים של ריפוי בתנועה וטכניקות ריקוד עכשוויות.

549732772

על הסדנאות

חושניות ומשחקיות

כמה אנחנו מחוברים לחוויה החושית? כמה אנחנו מרשים לעצמנו להרגיש עונג? כמה נוח לנו להתמסר? כמה אנחנו מוכנים להעניק? בסדנה נבחן את השאלות האלו בצורה חווייתית שתזכיר לנו שהחיים בעולם יכולים להיות לפעמים פשוט מרחב למשחק והנאה, ונראה כיצד תודעת עונג יכולה להוות שער לחוויית מציאות גבוהה ורוחנית.

עולם נושם שישי 20:30

Mystical Hoop Dance

מסורות רוחניות בכל רחבי העולם מכירות בריקוד כדרך להתחבר לתודעה גבוהה יותר. הריקוד המיסטי עם החישוק הוא דרך מודרנית לשלב ידע טנטרי עם תנועה עכשווית, כחלק מתרגול רוחני. בסדנה נחווה טעימה מהדרך בה ריקוד עם חישוק יכול לפתוח לנו הזדמנות להכרות עם האנרגיות בגופינו ולחוות חוויה מדיטטיבית.

עולם בקול ותנועה שישי 16:30

Hoop Dance Flow Art

בסדנה נלמד מהו המצב התודעתי המכונה FLow, איך הוא קשור לריקוד עם חישוק וכיצד אנחנו יכולים להשתמש בריקוד כדי לגשת אליו ולהעצים את הנוכחות שלנו בעולם.

Playground חמישי 15:00

Hoop Dance Flow Art

בסדנה נלמד מהו המצב התודעתי המכונה FLow, איך הוא קשור לריקוד עם חישוק וכיצד אנחנו יכולים להשתמש בריקוד כדי לגשת אליו ולהעצים את הנוכחות שלנו בעולם.

זורבה הבודהה רביעי 13:00

 

נעם אייל התשואל

נעם אייל התשואל

על המנחה

מתרגל מדיטציות שונות וחיים כמדיטציה מודעת מזה חצי שנה, חי באשראם במדבר כאן הוסמכתי להעביר מדיטציות שונות ומגוונות שמטרתן בעייני היא להביא אותנו קרוב יותר אל עצמנו .

על הסדנאות

מדיטציית ג’יבריש

תרפיה מדיטטיבית המבוססת על טכניקת הג’יבריש. התהליך נוצר במיוחד עבור האדם המודרני שלרוב מתקשה פשוט לשבת למדיטציה וזקוק לפעילות אקטיבית מקדימה על מנת להגיע למרחב שקט יותר.

עולם אושו רביעי 08:00


 

נועם טלמור

נועם טלמור

על המנחה

נועם טלמור, להטוטן ואמן קרקס, איש חינוך ומנחה קבוצות, בוגר בית הספר לקרקס “קרמפה” במדריד. עוסק בג’אגלינג משחר ילדותו ובהנחייה ב-10 השנים האחרונות. הפרי האהוב עליו בחורף הוא תות ובקיץ אבטיח.

circular.co.il
052-4338565

על הסדנאות

להצליח להיכשל

סדנה חווייתית שמטרתה היא העלאת רמת היצירתיות, ההעזה וההנאה בחיים. ניצור ביחד מצבים מבלבלים ומאתגרים שיגרמו לנו לטעות ולהיכשל במרחב בטוח שיאפשר לנו להגיב לכישלון בחיוך ובאהבה. הסדנה עובדת בהשראת עולם הליצנות: ליצן הוא דמות שרוצה לעשות את הכל כמו שצריך, אבל הוא תמיד נכשל; זה היסוד הקומי של הליצן. לליצן אין מטרה להצחיק אף אחד, אלא רק לעשות את מה שעליו לעשות ולסיים זאת בשלום. מי שרוצה להצחיק הוא השחקן שמשחק את הליצן ולא הליצן עצמו. כדי ללמוד לשחק ליצן עלינו לדעת כיצד להיכשל וליהנות מזה. ליצנות היא כלי להתיידד עם הכישלון ולהפסיק לפחד ממנו. כשאנו מפסיקים לפחד מהכישלון, אנו מתחילים להעז, ליהנות ולתת דרור לרעיונות שלנו. גם אם הם מופרכים. במילים אחרות, אנו נהיים יצירתיים.

Playground שישי 20:00

ג’אגלינג לחסרי קואורדינציה

תמיד רציתם ללמוד ללהטט בשלושה כדורים אבל אין לכם קואורדינציה? מקומכם איתנו! בסדנה נבחן מה באמת מונע בעדנו מלהצליח לעשות ג’אגלינג (רמז: זאת לא הקואורדינציה), נפרוץ ביחד את הגבול הזה וניווכח שאימון+אמונה=אמנות!

Playground שישי 12:00

אקרובלאנס

בואו לעוף איתנו! אקרובלאנס היא אמנות קרקס עתיקה, בה שני שותפים או יותר מרימים זה את זה בתנוחות אקרובטיות בלתי שגרתיות. אימון אקרובלאנס דורש ויוצר אמון מלא בשותפינו ובגופנו. בשנים האחרונות ישנו פרץ פעילות ויצירה מדהים בתחום זה בארץ ובעולם – בואו לטעום ולהתנסות!

Playground שבת 08:30

 

נועה ליברמן

נועה ליברמן

על המנחה

זמרת, יוצרת ומורה למוסיקה לילדים ונוער

על הסדנאות

מוסיקה ספרדית

בסדנא נכיר את הסיפור של המוסיקה הספרדית, את כלי הנגינה המיוחדים לה, המקצבים שלה והריקוד. נתנסה בנגינה, נשחק ונשיר

עולם הילדים שישי 09:30

הבית של יעל

סדנא מוזיקלית חוויתית לילדים המלווה את סיפורה הקלאסי של יעל שמחפשת בית. בסדנא ננגן על כלים שונים, נשיר ונשחק. הסדנא מיועדת לגילאי 2-6

עולם הילדים רביעי 17:00

נסיך מצרים

סדנא מוזיקלית חוויתית שמספרת את הסיפור של חג הפסח. בסדנא נלמד שירים, ננגן ונשחק.

עולם הילדים חמישי 11:00

 

נוגה ואריאל טמיר

נוגה ואריאל טמיר

על המנחה

בשביל הזוגיות – נוגה ואריאל טמיר יועצים זוגיים ומנחי סדנאות מגע וזוגיות זוג בחיים 30 שנה בזוגיות מתעצמת ומעצימה מפתחי שיטת עבודה ייחודית “בשביל הזוגיות ” שיטת טיפול ממוקדת וקצרת טווח המשלבת שיחה מגע וכלים עוקפי חשיבה. מומחים להצלת משברים בנישואין . משלבים בטיפול מערב ומזרח ,קלינה ברחובות (מזכרת בתיה) ובתל אביב נוגה מטפלת זוגית משפחתית ובעלת תואר שני בייעוץ פסיכולוגי, מתמחה בפסיכותרפיה התנהגותית קונטיבית CBT ואריאל, מרצה, מנחה קבוצות, אימון זוגי, מגע, עיסוי ומנטור ליחסים באוניברסיטת בר אילן מתרגלים טנטרה שנים רבות ולומדים בודהיזם קבלה טאויזם ועוד. בקלינקה זכינו “להציל” עשרות זוגות ששדרגו את חיי הזוגיות והמיניות והבינו שהחיים נועדו לשפע של אהבה וחיבור זוגי

548088152

על הסדנאות

חשיבה מגבילה בזוגיות ובמיניות

פסיכולוגיית ה-CBT מלמדת אותנו שלכולנו יש חשיבה אוטומטית, לעיתים משרתת ולעיתים פוגעת. אנו ב”בשביל הזוגיות” מנתחים את האוטומטים בחיבור הזוגי והמיני מתוך עולמות הפסיכולוגיה הטנטרה והמגע. נלמד על המחשבות האוטומטיות בכלל שמייצרות רגשות והתנהגות בלתי מועילות בעולם הזוגי. נראה מה קיים בעולם הפנימי הזוגי והמיני שלנו. נלמד כלים פרקטיים איך ניתן להתמודד עם מחשבות אלו. נראה איך אנו מצליחים להתמודד עם פרפקציוניזם, להשתלט על הנטייה לדחות משימות, איך להפחית חששות וחרדות, לקבל ביקורת מבלי להיפגע. הסדנה עוסקת בעולמות הזוגיות והמיניות מתקיימת בשיח ובמגע מאפשר ומכבד. עדיף להגיע עם בני הזוג אך ניתן גם באיזון מגדרי. .

עולם ואהבת שישי 15:00

 

נדב סאהר גיניגר

נדב סאהר גיניגר

על המנחה

שלום. שמי נדב פרם סאהר גיניגר, מתגורר באשרם לפני חמש שנים נחשפתי לריקוד חופשי. מאז הריקוד ובכלל התנועה משתלבת בחיי יותר ויותר

559827911

על הסדנאות

סשן ריקוד אקסטטי

סדנת ריקוד חופשי שעה וחצי שבה נחזיק ביחד מרחב מוגן ומרפא המאפשר שיחרור מתחים, התניות, וכל מה שנרצה לשחרר בעזרת תנועה. בעזרת הקשבה לגופנו ושחרור ה”מיינד” נכנס למסע מרפא ומשחרר.

עולם אושו חמישי 19:00

 

נביעה מרקו דל פז

נביעה מרקו דל פז

על המנחה

נביעה מרקו דל פז, מאפשרת מרחבי חקירה עצמית וריפוי, באתי לעולם כדי לאפשר לא.נשים להיות בקשר עם עצמםן וללמוד להיות מדויקים/ות ולאפשר רוך חמלה ואהבה עצמית. אני מטפלת במגע מעל עשור, שיאצו עיסוי רפלקסולוגיה דיקור ועוד. מנחה סדנאות של הכרת הפות וקירוב א.נשים לעצמןם במגע, כתיבה, הקשבה. מורה למדיטציות. עובדת עם נכי צה”ל, מתמודדי סרטן, מתמודדי נפש, ועוד. אקטיביסטית לשינוי דימוי גוף, יוצרת ערבי “ערום ועריה” מרחבים בו ערום מוזמן יחד עם פעילויות שבדרך כלל צריך להתלבש עבורן, מנחה מעגלי הקשבה לנשים וגברים בנושאי מערכות יחסים במטרה ליצור שלום בין המינים. הקשבה ופורקן מובילים לצלילות ועשייה מתוך ולמען שלום.

515160385

על הסדנאות

ריקוד מעסה

הסדנה הינה מרחב של ריקוד חופשי אשר במהלכה יהיו הנחיות למתיחות לשרירים ולמרידיאנים, והנחיות לעיסוי עצמי. אם חשקה נפשכןם לאפשר לגוף לנוע בחופשיות ולגלות את המהלכים האותנטים שלו, זה המקום בשבילכם. אם תמיד רציתם ללמוד איך לתת לגופכןם מגע תומך ומרפא, זה המקום בשבילכןם.

עולם בקול ותנועה שישי 09:00

חוכמת המגע הילדית

אנחנו נולדות/ים עם ידע, הילדים/ות שאנו באות ויכולות להראות לנו את הפוטינציאל הגבוה הגלום בנו, יש בנו את המקום שאם נאפשר לו הוא ידע בקלות את המגע המדויק בקצב ובתנועה הנכונה שהבן/בת אדמה מולנו צריך. דמיינו ילד עם עיניים גדולות מסתכל עליכןם ואז שולח את ידו ישירות אל מקום כלשהוא בגופכםן, שימו לב לתחושה בגוף, לאנחת הרווחה, לנשימה המתרווחת. מזמינה אתכןם לקבל ולתת מגע אוהב, רך ואינטואיטיבי. המגע הינו על הבגדים, אין מגע באיברי מין בסדנה.

הילינג ספייס שישי 11:30

ועודני ילד

הסדנה ועודני ילד מאפשרת מרחב לילדים/ות הפנימיים/ות שלנו להתבטא, לשחק, לצחוק ולכייף. זוהי סדנה של תנועה, קלילות, יש מקום למבוכה יש מקום למשחקיות, ובעיקר להיות הילדים שאנחנו. בואו לשחק!!!

Playground חמישי 13:30

 

מישל ללוש

מישל ללוש

על המנחה

Michelle, I’m passionate about music, healing (certified Reiki practitioner) and chakras I will share with you my good vibes and will guide you through a unique musical journey with yourself throughout your chakras I am living in the Ashram and leading meditations for staff members & WOMP participants !I’ am excited to share the love with you all

על הסדנאות

Chakra Dance -English

A fusion of ancient wisdoms and modern music, for healing and wellbeing !Move your chakras, change your life

עולם אושו שישי 20:30

 

מירלה סלע

מירלה סלע

על המנחה

מומחית בחיבור א-נשים לחיים בתשוקה, שמחה ואהבה.
מאמנת אישית ומטפלת טרילותרפית להחזרת התשוקה לחיים.
מאפשרת, מלווה ותומכת בתהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות אישית בשיטת “לפלרטט עם החיים” של אימון הוליסטי חוויתי. מרצה ומנחת סדנאות לפרטיים וארגונים לחשיבה חיובית, אושר וחיים בתשוקה
מפיקת כנסי בוטיק- (מיני פסטיבל)- לפלרטט עם החיים- החופש להיות שמחה ואהבה בים המלח אחת לשנה בוולנטיין.
קליניקות בחדרה הרצליה ותל אביב

https://www.facebook.com/mirelacoach/
www.leflartet.co.il
544460021
[email protected]

על הסדנאות

הליכת מלאכים לפתיחת הפסטיבל

סדנה חוויתית שכולה אהבה.❤ הזמנה לפתוח את הלב לאהבה, להתמסר ולחוות. פשוט לאהוב כל כך מעצים, מביא ריפוי לגוף ולנשמה. מגע וחיבוק הינם צורך קיומי, והליכת מלאכים הינו תהליך מונחה בשילוב מגע קשוב, חיבוק חם, הענקה וקבלת חום ואהבה ללא תנאי לכל אדם באשר הוא. המלווה במוזיקה שמימית.

עולם ואהבת שלישי 16:30

סוד האושר

רוצים לדעת כיצד אפשר להיות מאושרים ולהשתחרר מהסבל? לרוב האושר שלנו תלוי בגורמים חיצוניים כמו זוגיות, כסף ועוד. במפגש נבחן יחד מהו האושר האמיתי, והאם תלוי בדבר או רק בנו, כיצד ניתן לעשות סדר בבית הפנימי שלנו ואיך זה קשור לאושר שלנו? יחד נראה, כיצד ניתן לקום כל בוקר עם חיוך, סיפוק ולהרגיש מאושרים עם כל מה שהחיים מזמנים בעבורנו. ההרצאה כוללת טיפים ליישום מיידי, לחיבור לעוצמה הטמונה בנו מתוך מודעות ולקיחת אחריות אישית ככלי ליצירה והגשמה עצמית. קחו החלטה להיות מאושרים ולהשתחרר מהסבל! זה אפשרי!! הכל בסדר החיים יפים ומותר ליהנות.

עולם ואהבת שישי 09:30

להיפתח לאהבה ואינטימיות

זוהי הזמנה לפתוח את הלב לאהבה, לתת אמון, לתרגל ולהיות באינטימיות. אינטימיות עם עצמך ואינטימיות זוגית. לנשום להרגשה, לכאן ועכשיו ולחדד את החושים שלנו ביחד ולחוד ואז קסמים מתרחשים. “נראה שככל שאנו משחררים יותר אנו חווים יותר אהבה. אנו נעבור יחד מסע שכולל: שמחה, ריקוד, אהבה, מגע, חיבוק, שיתוף, אינטימיות, התקרבות ובעיקר נתנתק מהיום יום, נניח לראש, לשיפוטיות, לפחדים, לביקורת ונתמסר לכאן ועכשיו לפשטות לצורך הבסיסי והקיומי של כולנו ב- א ה ב ה. הכניסה בזוגות (הסדנא מחייבת שעתיים!!!)

עולם ואהבת רביעי 23:00

מדיטציית מיינדפולנס -פשוט להיות

פשוט להיות להיות פשוט – זוהי הזמנה לשקט שבפנים לדייט עם עצמך, תרגול מדיטציית ויפאסנה ונשימות המאפשרת חיבור לרוגע, לכאן ועכשיו במודעות והקשבה פנימית מתוך שחרור פשטות אהבה ואותנטיות. המפגש כולל שיח בנושא מיינדפולנס בתחילתו לאחריו המדיטציה וסיומו יערך שיתוף.

עולם ואהבת רביעי 18:30

 

מיכל מכלוביץ’

מיכל מכלוביץ’

על המנחה

מיכל מכלוביץ’ – בוגרת תואר ראשון במחול ותואר שני בכוריאוגרפיה, באקדמיה למוסיקה ומחול, בוגרת קורס מורים לאימפרוביזציה מטעם סטודיו Play ומרכז גוף נפש. יוצרת, רקדנית, פרפורמרית ומורה. מתמחה באימפרוביזציה.

050-3658539

על הסדנאות

איכויות תנועה והשראה – אימפרוביזציה בתנועה

יש איכויות תנועה רבות, כמו גם אפשרויות אינסופיות להשראה. אימפרוביזציה מאפשרת ללמוד תכנים חדשים וגם דברים שאנחנו כבר יודעים, ובכל פעם מזווית מעט אחרת.

עולם בקול ותנועה שישי 10:30

פתיחת נוכחות – אימפרוביזציה בתנועה

אמנות האימפרוביזציה הינה אי הידיעה למה לצפות, למה יקרה. האיכות הזו מאפשרת לנו להיות נוכחים ברגע, החושים שלנו מתחדדים ומתחילים לשים לב לפרטים. אי הידיעה מאפשרת להפתיע את עצמי ולהוריד ביקורתיות. הפתיחות הזו מאפשרת להתרגש מהמובן מאליו. אימפרוביזציה מציעה דרך עבודה מאד אקולוגית, לרקוד עם מה שנוכח בי ברגע זה.

עולם בקול ותנועה רביעי 11:30

אימפרוביזציה דרך משחקים ותנועה

אחד מעקרונות האימפרוביזציה הוא Playfulness – משחקיות. זוהי איכות שבקלות בחיי היומיום עלולה להישכח, וכאן זהו המקום לאפשר לעצמנו להיות אנשים שהם גם קצת ילדים, לאלתר בתנועה וריקוד באמצעות משחקים שונים, להרשות לעצמנו גם קצת להשטות ולהנות.

עולם בקול ותנועה חמישי 14:30

 

מיכל ברז”ל כהן

מיכל ברז”ל כהן

על המנחה

מיכל ברז”ל כהן- יוצרת, מרצה ומנחת סדנאות וסשנים פרטיים, מנגנת צלילים מרפאים ושרה שירת מרפא. ריברסרית מוסמכת “החברה הבריטית לריברסינג” BRS , ומנחה ותיקה עם 40 שנות ניסיון. יועצת ומלווה תהליכי גדילה אישיים ובקבוצות בשילוב הילינג, דמיון מודרך, מדיטציה, צלילים מרפאים, ביואנרגיה, טכניקות מגע, וחשיבה בוראת מציאות. מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. בי. איי. בוגרת אקדמיה “בצלאל” בהצטיינות בדגש על “פסיכודינמיקה של יצירתיות”. בוגרת בית הספר לתיאטרון בובות ודרמה ברמת אביב, ומשלבת בובות תיאטרון טיפוליות בעבודה עם ילדים/ות ומבוגרים/ות. יוצרת ובעלת תיאטרון הבובות ההוליסטי אקולוגי “ריברסינג” ותכניות הלימודים “יישומי בובנות לתכנית הלימודים”, ומגישת מפגשי אמן בובנות ומודעות. מוסמכת תיטא הילינג, משלבת בריברסינג. בוגרת קורס ביואנרגיה עם מר רפי רוזן ז”ל, שהביא הביואנרגיה לישראל. בוגרת “קורס בניסים” עם מר אבי יסעור ז”ל. לימודי טכניקות הילינג ומסעות אסטרליים. למדה צ’אנלינג עם גב’ פיליס שלמר- Deep Trance Channeling Medium , ונעזרת בכלי מיוחד זה בעבודתה. מיכל מלווה בצוות סייעים/ות מקצועי העוברים/ות איתה תהליך חניכה להיות סייעים/ות מקצועיים/יות. עם טכניקות של נשימה, חשיבה בוראת מציאות ועבודת מודעות הקימה ארגון, יזמה והובילה מאבק ציבורי- שהצליח- למען הקמת ריאה ירוקה בלב תל אביב, ונברא פארק “גן קרית ספר” (בקצה רח’ שיינקין). על פועלה זכתה יחד עם ארגון המתנדבות/ים שהקימה “ירוק במקום בטון” באוסקר הישראלי על מצוינות למען איכות הסביבה “הגלובוס הירוק 2014” , בכנסת ישראל. נשיאת עמותת “ירוק וגם בטון”. אקטיביסטית מנשימת א/נשים וסביבה. עובדת בעברית ובאנגלית. הרשמה – 0507418765

507418765

על הסדנאות

סדנת דידג’ריברסינג בנושא “הקלות המופלאה של בחירה”

“ריברסינג – נשימה מודעת”, נוצר מחיבור טכניקות נשימה המגיעות ממסורות נשימה עתיקות, שהותאמו לאנשים בזמננו. תירגול נשימה מודעת עם הילינג משפיע עלינו ברמות הרגש, המחשבה, הגוף והרוח . אופן הנשימה בריברסינג מגיע לעומק הדם, העצמות והתאים, ולוקח אותנו למסע עוקף שכל, מעבר לזמן ולמקום, לשחרור מתחים וחסימות בזמן שגלי המוח משתנים מגלי ביתא וגמא ה”לחוצים” לגלי אלפא ותיטא הרגועים. הדידג’ריברסינג הינו ריברסינג משולב בהדהוד תדרי הדידג’רידו (יידאקי) שנחשב לכלי הנגינה העתיק בעולם, המגיע אלינו מהאבוריג’ינים באוסטרליה ומשמש עד היום בטקסים מקודשים ולריפוי שמאני טבעי, כך נעשה הדבר גם בסדנה זו. צלילים, כמו הנשימה המודעת, יכולים להיות גורם רב-עוצמה בגרימת שינוי ממצב של עומס לחוץ ומתוח למצב משוחרר ורגוע. בסדנה ננשום ונשחרר מה שהיה תקוע בערוצי הזרימה ומנע את זרימת הנשימה חופשית ועל כן גם את הקרקוע היציב שלנו בנו. ייתכן שנרחף… כשהשורשים עמוק בקרקע גמישות מתאפשרת, כנפי רוח ענקיות נפרשות ואפשר לעוף גבוה… בואו / בואנה בסקרנות ! ומה לגבי הקלות המופלאה של בחירה? -הנה : בחיים שלי ובחיים שלך, מדי פעם מגיע זמן לבחור. איך נדע מה לבחור? רבים/ות נכנסים/ות ללחץ ומתח כשצריכים/ות להחליט במה לבחור. לחץ ומתח משפיעים בהחלט על הנשימה, שנעשית שטחית, רדודה וחלשה, ואז יש לנו פחות אנרגיה ומרץ, ובמקביל- מתפתחים חוסר סבלנות וגם עצבנות. לפעמים קשה אפילו להירדם. אין קלילות, והלכה השמחה…וכשכבר בוחרים/ות, כדאי שנשים לב, מתוך איזה מקום בתוכנו אנו בוחרים/ות. באמת מאיזה מקום? מאגו, מפחד, מקנאה, מנקמנות, מתחרותיות וכיו”ב, או מאהבה, מחמלה, משלווה ומנדיבות, מסקרנות ו/או תחושת ייעוד ושליחות? כשמגיע זמן לבחור ולא נעשית בחירה, זה הופך לעינוי מתיש, וכידוע- בעקבות בחירה יש הקלה. יש בחירות שנעשות לאחר שיקול דעת ובחינה מדוקדקת ויש בחירות ספונטניות. יש בחירות שהן כיף ויש בחירות כפויות (לא כיף, בדוק), ולא-נעימות. חלק מהבחירות שעשינו במודע אנו זוכרים/ות. חלק אחר אנו מעדיפים/ות לשכוח, ולעיתים ממש מתפללים/ות שגם אחרים/ות ישכחו. וכמובן היו גם בחירות שעשינו מתוך חוסר-מודעות… האם אנו לוקחים/ות אחריות על הבחירות שלנו ? האם אנו סולחים/ות לעצמנו על בחירות מסוימות שעשינו בעבר? שינוי הוא חבר של בחירה. הכל משתנה כל הזמן. באיזה אופן אנו בוחרים/ות לעבור את השינוי הבא שלנו? מתוך לחץ, פחד ותחושת מאוימות וחרדה מפני כישלון, או מתוך תחושת הרפתקה והתלהבות ללכת אל הלא-נודע באמון הכולל אמון בעצמנו, וידיעה שאנו סומכים/ות על עצמנו שתמיד – בכל מצב, מה שלא יהיה או כן יהיה – נהיה החבר/ה הכי טוב/ה של עצמנו? בחירה שנעשתה משקפת מצב דינאמי, של חיים ותנועה. בתרגול נשימה מודעת בריברסינג משתחררים מתחים ואיתם גם ההתנגדויות לבחור (המודעות והלא-מודעות), ומתממשים רוגע והקלה. זו תוצאה של מודעות וזכירה שאנו הבוחרים/ות איך לשחק את החיים שלנו, בידיעה שהכל בזרימה ושהכל משתנה ועובר, כהרפתקה שאינה נגמרת. ננשום באהבה, נשימה מלאה ומשוחררת, נשלים עם הפחד ונחבק אותו, ונתאמן לבחור במה שמרומם, מרגיע ומחזק אותנו במקום לבחור במה שמוריד ומחליש אותנו. ננשום בריברסינג כמו שאנו רוצים/ות לנשום בעת בחירה: בהסכמה להתמסר למה שעבורנו הינו טובתנו העליונה הקשובה ללב שלנו, בנשימה מלאה ומשוחררת.. נגיע לשחרור והמסת מתחים ולמנוחה בשלווה עמוקה. זוהי תוצאת הקלות המופלאה של בחירה 😊

עולם נושם רביעי 12:00

ריברסינג ושירת מרפא בנושא “נשימה ושמחה חיים”

מי רוצה להרגיש מלא/ת שמחת חיים כמה שיותר? נראה לי שכולנו… שמחת החיים פופולארית ונחשקת! יש בשמחת חיים משהו נעים וקל אשר מעלה חיוך על שפתינו, בין אם אנו משדרים/ות שמחת חיים, או מישהו/הי אחר/ת בסביבה. אנשים נמשכים/ות להיות בחברת ובקרבת מי שמקרין/ה שמחת-חיים על הסביבה. גם אנחנו! ומה או מי מעורר בנו שמחת חיים? יש אנשים, בעלי-חיים, ומצבים שמעוררים בנו הרגשה זו של שמחה ושנהדר ומענג לחיות את החיים. למשל – צחוק של תינוקות, צחוק של אנשים, חתלתולים משתובבים, כלבים רצים ומחייכים בהתלהבות במרחב פתוח, מוסיקה עליזה שעשויה להקים אותנו על הרגליים ולגרום לנו לרקוד, ועוד. מה שטוב היא הידיעה, ששמחת חיים היא הרגשה שאנו יכולים ויכולות, מבחירה מודעת, בהשראת עצמנו, לעורר בתוכנו בכל זמן שהוא, והיא תתממש, כולל אפילו התחושות הפיזיות בגוף כשהלב פתוח ומלא שמחה! שמחה ופתיחת הלב = ואהבת לרעך כמוך. איך? מה הקשר? הקשר הוא אהבה, וקודם כל, קודם לכל – להיות אנו באהבה אלינו, ולעוררה בנו אם רדומה. כי “רעך”- לא רק במובן של חברך, אלא גם במובן של מה שתייגת כ”החלק הרע שבי”. האם, למרות שיש בנו חלק “רע”, אנחנו החבר/ה הכי טוב/ה ואוהב/ת של עצמנו, בכל מצב, תמיד? זה ה”וכמוך” שחשוב כאן! שאלה חשובה ומעניינת, מעוררת מחשבה. עכשיו זה זמן טוב לקחת נשימה עמוקה מיטיבה, ולהרגיש רגע מה עולה כתשובה לשאלה הזו… שמחת חיים מתקיימת כשאין “אחד בפה ואחד בלב”, על כן כדאי שנלמד לומר את האמת מהר! ודבר נוסף חשוב : נעשה את מה שאנו אומרים שנעשה! נממש את למרות הנטייה לדחיינות הטבועה בנו, וכמו שנאמר בחוכמה האינדיאנית : “Walk your talk” . כשאנו “הולכים/ות את הדיבור שלנו”, אנו באהבה לנו מאיתנו. זה מעניק שמחה וסיפוק ,שזזנו סופסוף ועשינו את הצעד! נהיינו קלים הודות לתזוזה ולקיום הדיבור שלנו. מצבים פיזיים, רגשיים, מחשבתיים ואנרגטיים שאינם נוחים ונעימים לנו ושמורידים את שמחת החיים שלנו, קשורים לחברות הכי-טובה שיש או שאין לנו עם עצמנו. אנו הבוחרים/ות, יש לנו בלבד זכות הבחירה להעביר תשומת ליבנו למה שבונה בנו חיים, במקום להשאירה מקובעת במה שכבר לא בונה בנו חיים, ויש כלים לממש בחירה זו. את הכלים של נשימה ומודעות למימוש בחירותינו כדאי להכיר ולתרגל . הכרה במה שקורה לנו כוללת הפסקת ההתגוננות, ההתכחשויות והתירוצים, נקיטת פעולה לשחרור, והתמסרות, להתרגעות ושכחה עצמית המגיעה בהמשך. כשנרגעים שוכחים את הצורך הקיים באופן לא מודע להחזיק ולהיאחז במה שלא מאוזן בנו ושיש לנו לרפא, וזו כבר חצי דרך: הרגיעה. היא מאפשרת שחרור נשימתי, המאפיין כמובן מצבי שמחת חיים, ואז איזון דינמי מתאפשר בקלות – ממש כמו שמתרחש כשאנו מחליטים/ות לייצר שמחת חיים בתוכנו ובסביבתנו, בהחלטה מודעת! כמובן, מותר להעתיק מאחרים מה שנותן להם/ן שמחת חיים ומוצא חן בעינינו. רישמו/רשומנה לעצמכם/ן כמה דרכים יצירתיות שגיליתם/ן בעצמכם/ן או שהעתקתם/ן מאחרים/ות לייצור שמחת חיים, ושימרו הרשימה קרוב אליכם/ן תמיד. היא שימושית לקריאה חוזרת בכל זמן! ריברסינג – תרגול נשימה מודעת המבוסס על טכניקות נשימה עתיקות-יומין שהותאמו לאדם בימינו, ומאפשר לנו “לקרוא” בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות השפיעו ומשפיעים עלינו, לזהות את דפוסי השינוי ובאמצעות תרגול שינויי עומק וקצב הנשימה לאפשר את ההתמרה. התהליך חוויתי ועוצמתי. ריברסינג מביא למצב של הרפיה עמוקה המאפשרת שחרור מתחים ודפוסים המעכבים את שמחת חיינו להתבטא במלוא זוהרה הנפלא בכל תחומי חיינו. הנשימה אינה דבר מובן מאליו. היא כלי עבודה לחיים, לריפוי עצמי המאפשר עוד ועוד שמחת חיים.

עולם נושם חמישי 11:00

 

מור חייט

מור חייט

על המנחה

על הסדנאות

האטה יוגה

האטה יוגה היא היוגה הקלאסית המהווה את הבסיס לזרמי היוגה השונים. בעיקרה שמה דגש על היבט פיזי ונשימה. האטה יוגה מבקשת ליצור איחוד של הגוף עם הנפש והמחשבה. שיטה זו מתאפיינת בהחזקת התנוחות למשך זמן ארוך, ומעברים נוחים בין התנוחות ללא עזרים. בנוסף האטה יוגה שומרת על עמוד השדרה והשרירים גמישים, ומכווצת ומותחת איברים פנימיים ובלוטות בגוף. בשיעורי האטה יוגה יש דגש על התכנסות, מודעות מדיטטיבית ותנועה תוך כדי נשימה. שיעורי האטה יוגה משתנים ממורה למורה בהתאם לרקע ממנו המורה מגיע/ה.

עולם יוגה שישי 07:30

אשטנגה יוגה

תרגול שיטת האשטנגה מורכבת מסדרות קבועות של רצפי תנוחות (ויניאסות), הכוללות מעבר דינאמי מתנוחה לתנוחה ושהייה קצרה יחסית בכל אחת מהתנוחות (האסאנות). יש שש סדרות סך הכל, אבל אני אתרכז בסדרה הראשונה. מקור השיטה נתגלה ע”י קרישנה מנצ’ריה ופותחה ע”י תלמידו סרי. ק. פאטבי ג’ויס. האשטנגה מתאפיינת בדינאמיות גבוהה, והתאמה מדויקת של נשימה ותנועה.

עולם יוגה שבת 08:00

שיעור יוגה לספורטאים

שיעור יוגה מיוחד המשלב מספר סגנונות – אשטגנה, האטה ו- Power Yoga ,ומכיל בתוכו גם אלמנטים מפילאטיס, ריצה וקרוספיט. מותאם לאתלטים מכל הסוגים. מור חייט, עולם היוגה 08:00

עולם יוגה חמישי 12:30

 

מאנו ויפית

מאנו ויפית

על המנחה

מאנו ויפית מנחי סדנאות ריברסינג ומטפלים רב תחומיים . מאנו: מנחה סדנאות ריברסינג וטיפולים פרטניים , מטפל בהילינג נשמתי לתוך ומתוך התת מודע. נסיון בפוריות, מטפל ברפואת תדרים על פי פיתגורס, פוסע במסע הרוחני מזה 5 עשורים. יפית : מטפלת בהילינג אנרגטי, פסיכותרפיסטית רוחנית, ניסיון בטיפול עם ילדים חוליי סרטן ואנשים בעלי צרכים מיוחדים. מנחת סדנאות ריברסינג וטיפולים פרטניים מזה 13 שנים, מטפלת ויועצת זוגית.

0527023993 ואו 0527021942

על הסדנאות

ריברסינג במסע נשמתי

יחד נצא למסע נשמתי לעבר הרחוק, למקום שבו מסע הנשמה שלנו החל, נחבר את העבר להווה ולכאן ועכשיו, מסע חוויתי, יוצא דופן, מרתק ומשנה חיים, לכל מחפשיי הדרך זו הדרך….

עולם נושם רביעי 19:30

ריברסינג

דרך הנשימה נפתח צוהר לנשמה ונתחבר פנימה לאנרכיית החיים הגדולה הפועמת בנו, נשתחרר מחסימות רגשיות, פיזיות ונפשיות ונתמלא באנרגיה חדשה ונקייה, תהליך שכל אדם נושם חייב לבוא ולהתרשם אבל קודם צריך להרשם.

עולם נושם חמישי 09:00

 

מאיה קארה וראם שניידמן

מאיה קארה וראם שניידמן

על המנחה

מאיה (קארה) שניידמן מנחת סדנאות ומפגשים פרטיים לזוגות שרוצים יותר עבור האהבה שלהם. מרצה ומאמנת אישית בשיטת האניאגרם. שחקנית תיאטרון פלייבק. בנוסף לתואר שני ממכון ויצמן ולימודים באוניברסיטת פרינסטון בארצות הברית מוסמכת בהעברת תהליכי טנטרה, אימון, דמיון מודרך, NLP, אימאגו, אניאגרם, עיסוי והנחיית מדיטציה

526783009

על הסדנאות

בשביל האהבה – סדנה ברוח הטנטרה לזוגות

לזוגות שרוצים יותר עבור האהבה שלהם – טנטרה מאמינה שכל אישה היא אלה וכל גבר הוא אל, ומגיע לנו להרגיש כך. איך לגרום אחד לשני להרגיש אהובים וחשובים באמת? נתנסה בשיטות פשוטות ומעשיות שאפשר ליישם בבית, כדי להמשיך בריקוד האהבה הרבה זמן אחרי הצליל האחרון של מסיבת הסיום של ה”זורבה” (סדנא של שעה וחצי). את הסדנה הזאת אני מנחה יחד עם פרם ראם, בן זוגי.

עולם נושם חמישי 19:00

לחצתי לו על כפתור? – טריגרים ריגשיים ביחסים בראי האניאגרם מאיה קארה בלבד!

מערכות היחסים שלנו היו יכולים להשתפר ללא הכר אם היינו מסוגלים להבין איך העולם מופיע לאחר, מה מניע אותו, מדוע הוא מתנהג כפי שהוא מתנהג. היינו נעלבים פחות, כועסים פחות ומסוגלים לפתור נקודות משבר בצורה יעילה יותר. אניאגרם מאפשר הצצה נדירה לעולמם של האחרים. (סדנא של שעה וחצי)

Diving Deep שישי 11:00

משחקי תיאטרון אימפרוביזציה מאיה קארה בלבד!

נשחק, נצחק, נכיר אחד את השני באווירה קלילה ופשוטה של משחקי אימפרוביזציה. בעיקר נצחק . אין צורך בניסיון קודם בתאטרון

עולם תיאטרון שישי 15:00

 

מאיה וקנין

מאיה וקנין

על המנחה

שמי מאיה וקנין… אמא לשני ילדים מדהימים, דולה ומעסה בהכשרתי

על הסדנאות

זר פרחים מאיצטרובלים

סדנא ירוקה: בסדנא המדהימה הזאת, אנו ניצור זר פרחים מיוחד, צבעוני ומרגש מאיצטרובלים ושיפודים… לקטנים שבנינו, נא לבוא בליווי מבוגר

עולם הילדים שישי 11:00

שרשראות וצמידים

בואו להתקשט בהמוניכם… בסדנא זו נעצב תכשיטים כיד הדמיון, עם חרוזים מהממים וצבעוניים במיוחד.

עולם הילדים רביעי 09:30

מובייל כוכבים

בסדנא ירוקה זו אנו ניצור מובייל מקסים מענפים וצמר בלבד. הולך להיות צבעוני ומהמם במיוחד.. הסדנא מיועדת לגילאי 6 ומעלה

עולם הילדים חמישי 12:30

 

מא דייאן טרלה

מא דייאן טרלה

על המנחה

Tarla is offering chakra alchemy workshops, laughter workshops, Chakra Energy Readings, Tarot card readings and offers a unique individual 7-session process called OSHO Energy Counseling. She is specializing in Healing Laughter and is also honored to facilitate OSHO meditations. She prefers to offer the more unknown and rare meditations that often open new aspects of our being waiting to be unraveled. She has an extensive background in group leadership and spiritual processes, both as a participant and as a leader. She believes wholeheartedly that release work, chakra awareness, meditation and laughter can transform life from pain and difficulty to joy and love. Tarla is currently the WOMP Guide (Work as Meditation Program) at the Desert Ashram in Israel. She is responsible for the daily meditation practices and guides individuals of all ages and from all over the world through their own personal 10-day process of meditation, work as meditation and awareness living in our spiritual community. In addition, she offers 3-day weekend processes at the Desert Ashram called “The Alchemy of Love: The Heart Space” relating to the fourth chakra and “Discover Your Inner Joy: Let Your Authentic Light Shine” relating to the third chakra. For upcoming dates, please visit the ashram website. Tarla loves living a passionate, open-minded and authentic lifestyle as a sannyasin. She has found that the best approach to her existence is to simply trust every moment and experience, let go of expectations and pressures and to continuously choose the various elements of her life.

524040231

על הסדנאות

אלכימיה של אהבה: מרחב הלב

We talk about love everywhere and all the time… in books, in movies, most of the greatest songs are written about matters of the heart. The question is, do we also experience this love? Do we taste the sweet essence of this alchemy in our hearts? Do we allow ourselves to feel whatever is happening in the space of our spiritual hearts? We are often looking outward to fulfill these needs and possibly feel let down when the outside cannot provide for us. The good news is that this essence, this alchemy, this magic is available deep within us and we can connect to it on our own. With the help of some courage, willingness, and helpful tools we can turn inward and make direct contact. In a space of totality, acceptance, expression, opening and trust, we will explore in more depth our hearts truth and our fourth chakra inner alchemy. Together, we will go on a mystical journey inside of ourselves touching places we may not have imagined possible in order to discover our hearts voices, longings, needs, joy and softness. Or perhaps, we know our hearts energy very well and the time has come to share it with others in a safe environment. When we take the opportunity to look at ourselves from the perspective of the heart, we might be surprised what we discover. The heart has the potential to be light, spontaneous, sensitive, playful, and expressive. When we become more alive and awake, the expansiveness makes room for so much more to happen. Just by giving our hearts so much attention throughout this workshop, we automatically gain awareness and understanding, and from this place, healing automatically begins to take place. Give your heart the attention it deserves… If you feel you have forgotten your heart a bit in your life or you are lacking the balance of love in your everyday living, so perhaps this is the perfect workshop for you.

עולם תרפיה רביעי 09:30

Laughter Playground

We will create a Laughter Playground based on OSHO’s teachings that “Life is a Leelah.” We will come alive through Bio-energetics, Laughter Yoga, NLP and breath. Playing freely like children; innocent, trusting, open, connected to our hearts… It will also be a bonding experience and joyful meeting for new and old friends. It is a taster for “Discover Your Inner Joy.”

זורבה הבודהה שישי 10:30

 

ליפז נוי

ליפז נוי

על המנחה

ליפז נוי – מאמינה בעוצמה של נשים כשבט, כאחוות אחיות. הראשונה בישראל שהנחתה ומנחה מעגלי נשים לצעירות. מלווה אלות צעירות בתהליכי העצמה מינית. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות. מנחה סדנאות ברחבי הארץ (כנס הקוסמיק לאברס, פסטיבל הזורבה, פסטיבל פשוט, לה אינדיגה ועוד) להתפתחות מינית ותודעתית לגברים ונשים. חוקרת טנטרה ומיניות מודעת. רקדנית ומורה לריקודים לטיניים, מייסדת את קהילת הזוק (ריקוד לטיני חושני) ומקימת הסצנה הישראלית, DJ למוזיקת הזוק בארץ ובעולם. סטודנטית לעבודה סוציאלית.

549437043

על הסדנאות

 

 

‫לימור בנדל

‫לימור בנדל

על המנחה

לימור בנדל מומחית בחשק מיני ותשוקה לאורך שנים. מלווה נשים להתחבר לעונג ולמיניות שלהן ולחוות אורגזמות ושפיכה נשית מלמדת גברים את מיומנויות המאהב המושלם והגבר הרב אורגזמי. מנחה ומפעילה סדנאות בנושא זוגיות, מיניות ותשוקה לאורך שנים לערב נשים וחוגי בית לזוגות. מקבלת ליעוץ אישי, זוגי וסקסולוגי בקליניקה בפ”ת.

544578993

על הסדנאות

סודות ההתאהבות והתשוקה

מופע סטנדאפ מצחיק וסקסי על ההבדלים בין גברים ונשים. במופע נבין יחד כשמדובר בהתאהבות מה עובד על גברים לעומת מה שקורה לנשים. נדבר על ההבדל בין התאהבות ואהבה, מה קורה שם במעבר בין השניים ואיך זה משפיע על החשק המיני והתשוקה שלנו. בסדנה אתן לכם המון רעיונות וטיפים איך לשחק ולהשתובב עם כל חמשת החושים. אסביר איך להכניס שובבות וצחוק לתוך הקשר, גם אם אתם רק מתחילים או נשואים עם ילדים. נבין יחד איך אפשר להשתעשע עם הגוף הנשי ולחוות 7 סוגי אורגזמות נשיות ושפיכה נשית ואיך גברים יכולים להשתעשע עם האורגזמות שלהם ולחוות מולטי אורגזמות גבריות. מתאים לכולם.

עולם ואהבת שישי 20:30

לשחק עם הפחד

הפחדים הגדולים שלנו הם שלא יאהבו אותנו ולא יקבלו אותנו כמו שאנחנו. בגלל זה פיתחנו 4 מנגנונים שעוזרים לנו להתמודד עם המציאות הזו. רובנו נעים בעולם עם פחד וחשש ממשיים שמישהו ישבור את האמון שלנו או יפגע בנו. כשזה קורה אנחנו נותנים את הכוח לצד השני במפגש מול אדם אחר. בסדנה זו תלמדו איך להחזיר לעצמכם את הכוח ואיך אפשר לבסס ביטחון עצמי גבוה וערך עצמי בתוך מפגש עם אחרים. תקבלו כלים פשוטים את להפוך כל פחד להזדמנות חדשה להכיר את עצמכם יותר. מפגש פתוח לכולם.

עולם ואהבת שבת 11:00

יחסים שובבים

זוגות רבים מאבדים חשק מיני ותשוקה בגלל השגרה המשעממת. באים הביתה למשמרת שניה, כלים, ילדים, סידור בית, טלוויזיה ונרדמים בבהייה סתמית מול הטלוויזיה. אני רוצה לספר לכם שאפשר אחרת! החיים שלכם לא חייבים להיות על תדר נמוך של שעמום. בסדנה הזו נחקור ונלמד יחד מהם משחקים אירוטים. איך כל זוג יכול להכניס עניין ושובבות לתוך הקשר הזוגי ולחגוג ביחד את הקשר. נצא יחד לחקירה חושנית וסקסית זו עם זה (מתאים גם לחד מיניים) ונבין כמה זה פשוט לצחוק ביחד. הסדנה מתאימה לזוגות אוהבים בתוך קשר בכל שלב.

עולם ואהבת חמישי 20:30

 

ליליאנה ומרקו אסטריצקי

ליליאנה ומרקו אסטריצקי

על המנחה

אנחנו ליליאנה ומרקו מטפלים בצלילים מרפאים ליליאנה מטפלת ברייקי אקסס בארס טאטה הילינג דמיון מודרךועוד כלים טיפולים.בנוסף מנהלים את הבית הקסום של ליליאנה באילת מקום לסדנאות וטיפולים.

ליליאנה 0527271200

על הסדנאות

צלילים מרפאים – מפגש בצלילי הלב

מפגש צלילי הלב, הוא מסע ריפוי בצלילים ותדרים מרפאים. עוצמה וחיבור בין הגוף והנפש עם צלילים המופקים על ידי קערות טבטיות ,גונג ,תוף שמאני, חלילי אינדיאני, תוף ים, סאנסולה, פעמונים ועוד כלים אותנטיים. הפעילות מתחילה בהסבר קצר על הקערות הטיבטיות, נמלא קערה במים ונתבונן בתנועה הנגרמת מוויברציית צלילי הקערות. לאחר מכן, כל משתתף ישכב על מיזרון וניכנס להרפיה דרך מדיטציה, דמיון מודרך, חיבור ללב וטיהור הגוף והנפש. נתחיל בניגון הרמוני עם כל הכלים.

הילינג ספייס שישי 09:00

טיהור גוף ונפש

מרחב טיפולי, הטיפול נעשה במקום פתוח וגם סגור. מרחב ועמדת טיפול ליחידים וזוגות. קערות הטיבטיות במשקל אחד 15 קילו והשניה במשקל 8 קילו. ניתן לעמוד בטוחן ולהרגיש את הרטט מטהר את גוף והנפש יחד עם עוד 20 קערות טבטיות מי כל מיני גדלים, תוף אינדיאני, גונג, חליל אינדיאני, פעמונים ועוד כל טיפול 10 דקות ממש חוויה

הילינג ספייס רביעי 08:30

 

לילא הורביץ

לילא הורביץ

על המנחה

תמיד נמשכתי לשחק ולחקור את הכוח שלי, את מה שיש בתוכי, תמיד סקרן אותי כמה באמת אנרגיה יש בי ומה אני יכול לעשות איתה, עד כמה אני חזק, מה זה חוזק בכלל? שמי הוא לילא הורביץ, אני חוקר את עולם האנרגיה באופן מודע ב6 שנים האחרונות בכל דרך שנקראת לדרכי, אני מתרגל ומנחה מדיטציות של אושו באשרם במדבר, אני מתרגל טאי צ’י בשיטת צון נאן – מאן פאי במרכז הישראלי לטאי צ’י משנת 2015, מתרגל את שיטת איזון אכילה ריגשית של המטפל המופלא רואי הניג משנת 2014 ואני מתרגל את שיטת “המילה רפואת האותיות- וסוד החשמל באדם” של האדם המדהים רמי וידרה משנת 2015.

549747269

על הסדנאות

מדיטציית צחוק

אני מזמין אתכם לצחוק חה חה חה!. לצחוק על החיים, לצחוק מהחיים, לצחוק מכל הלב, לצחוק כמו ילדים חה חה חה! כשהיו ילדים צחקנו בין 200 ל 300 פעם ביום, ועם הזמן צחקנו פחות פחות, אדם בוגר צוחק בממוצע 15 פעמים ביום (במקרה הטוב). לכן יש בתוכינו הרבה מאוד צחוק שרוצה לצאת החוצה! חה חה חה!

עולם אושו רביעי 14:00

הרגלים מרפאים

בסדנה הקרובה נתנסה ביחד במספר הפעלות מתחומים שונים בחיינו, נדבר קצת על הרגלים והכוח שלהם בחיינו, ואיך אפשר להכניס הרגלים מרפאים בחיינו באהבה חמלה ובקלות

עולם בריא שישי 16:30

 

ליאני

ליאני

על המנחה

מטפלת גוף-נפש-אנרגיה ומנחת סדנאות. במשך שנים רבות בניתי את הקריירה שלי בעולם ההיי-טק. במקביל, למדתי תחומים טיפוליים, בתחילה בעיקר בשביל ההנאה והתהליך שלי. התחלתי מהבסיס – גוף ואנרגיה, עיסוי ורייקי. כשמפגשים עם הגוף לחצו לי על כפתורים נפשיים העמקתי בלימודי פסיכותרפיה גופנית ובחקירה של הקשר ביניהם. במקביל ובהמשך הוספתי כלים אנרגטיים, נפשיים וגופניים נוספים כמו אלכימיית הצ’קרות, פסיכותרפיה שמאנית והנחיית מדיטציות ממגוון שיטות. החקירה האישית שלי בימים אלו מתמקדת במצבי תודעה וחיבור לשדה המשותף. אני רואה במדיטציות כלי מדהים לחקירה זו ולכל חקירה עצמית שהתמקדתי בה במהלך הדרך.

050-6511443

על הסדנאות

מדיטציית מוות

“לפחד מהמוות יש סיבות. הפחד עולה מכיוון שזה תמיד מישהו אחר שמת. אתם תמיד רואים מוות מבחוץ, והמוות הוא חוויה של ההוויה הפנימית. זה ממש כמו לצפות באהבה מבחוץ. אתם יכולים לצפות במשך שנים, אבל לא תלמדו כלום על מה היא אהבה. אתם תלמדו על צורות הביטוי של אהבה, אבל לא על האהבה עצמה. אנחנו לומדים באותה דרך על מוות. רק על צורות הביטוי שלו על פני השטח. הנשימה הפסיקה, הלב הפסיק, האדם כפי שנהג לדבר ולהתהלך איננו עוד: שוכבת שם רק גוויה, במקום גוף חי. יש רק תסמינים חיצוניים. מוות הוא מעבר הנשמה מגוף אחד לאחר. או במקרה של אדם שהתעורר לחלוטין, מגוף אחד אל הגוף של היקום כולו. זהו מסע נהדר, אבל אתם לא יכולים לדעת זאת מבחוץ. מבחוץ אפשר לראות רק את התסמינים. התסמינים הם מה שמפחיד אנשים. אלו שהכירו את המוות מבפנים מאבדים כל פחד ממוות.” ~אושו~ המוות הוא חלק מהחיים והם חלק ממנו. האחד לא מתקיים בלי השני. הפחד ממוות הוא אחד הפחדים האנושיים הבסיסיים. את חלק מאיתנו הוא משתק, את חלק מאיתנו הוא מדרבן, לחלקנו הוא גורם להיצמד ליציבות ולחלקנו לברוח ממנה ועוד. במדיטציה ניפגש עם הרגע האחרון שלנו בקיום הזה. ניפרד מהגוף, המחשבות והרגשות. נפגוש את מה נשאר איתנו כשנפרדנו מכל אלו. נלמד להכיר את המוות כמדיטציה, כהזדמנות לתרגל את מה שמעבר לחיים ולמוות. זוהי מדיטציה מודרכת בשכיבה. המדיטציה לקוחה מ”ספר הסודות” של אושו.

עולם אושו חמישי 20:30

מדיטציית ויפאסנה

משמעות המילה ויפאסנה היא “להתבונן” זוהי המהות של כל מדיטציה. בתרגול נתבונן בגוף, רגש, נפש, מחשבה והתודעה שלנו ללא התערבות או שיפוט. המדיטציה מסייעת להבנת הזמניות של כל דבר ובהמשך לשלווה ושחרור מסבל ע”י שחרור ההצמדות לשינויים שבחיינו.

עולם אושו רביעי 09:30

מדיטציית נדברהמה

מדיטצית נדברהמה מבוססת על טכניקה טיבטית ישנה של המהום, אשר יוצרת רטט דרך הגוף, וכן תנועות ידיים אשר מרכזות את האנרגיה בטבור. המדיטציה נמשכת כשעה אחת וכולל בתוכה 3 שלבים. מדיטציית נדברהמה נעשית בישיבה וההמהומים ותנועות הידים נועדו ליצור איזון פנימי והרמוניה בין גוף לנפש.

עולם אושו חמישי 10:00

מדיטצית גורישנקר

מדיטציה עוצמתית הפועלת על צ’אקרת העין השלישית ומשפרת את הריכוז. אושו, שפיתח את המדיטציה, טוען שאם היא נעשית כהלכה המודט ירגיש כאילו הוא יושב על פסגת ההימאליה (גורישנקר היא פסגה ברכס ההימאליה) וירגיש את האחדות בין גורי- האלה לשנקר- האל. מדיטציה לשעות הלילה. הבהייה בנר היא במקור בהייה באור כחול מרצד שעושים בפונה.

עולם אושו רביעי 20:00

מדיטציית נו-דיימנשנס

את המדיטציה הזו ביסס אושו על טכניקות מתוך הסו‎פיזם. באמצעות סדרה של תנועות, התואמות עם הנשימה ולאחריהן ווירלינג – סיבוב, האנרגיה שלנו מתמרכזת. אנחנו חווים מודעות ושלמות – הגוף נע לכל הכיוונים והמרכז נשאר שקט.

עולם אושו שישי 11:30


 

לביא קורן

לביא קורן

על המנחה

אני לביא, חייל משוחרר עם להט אדיר להדרכה. את דרכי בקפוארה התחלתי בגיל 5, כשביקשתי מאימי להשתתף בחוג אומנויות לחימה. אימי ידעה שאומנויות לחימה יכולות להיות אגרסיביות ולא חיוביות לעתים, לכן שלחה אותי לחוג קפוארה, שם נחשפתי לאומנות לחימה לא אלימה. קרב המשלב ריקוד, יריבות שמשלוות אחווה ושיתוף. מאז התאהבתי בקפוארה ואני נהנה להפיצה.

545668197

על הסדנאות

קפוארה, לוחמים מתחברים

בואו להכיר את אומנות הלחימה היפה והנעימה בעולם, בה אנחנו לא “נאבקים” אחד בשני אלא משתפים וזורמים אחד עם השני.

Playground רביעי 15:30

קפוארה, לוחמים מתחברים

בואו להכיר את אומנות הלחימה היפה והנעימה בעולם, בה אנחנו לא “נאבקים” אחד בשני אלא משתפים וזורמים אחד עם השני.

Playground שבת 10:00

 

ירון יעקב

ירון יעקב

על המנחה

עובד עם ילדים בחינוך מונטסורי בעשר שנים האחרונות, מורה בבית הספר “דרך הילד” בכפר הירוק

 

על הסדנאות

צבעים ורגשות

בסדנא נערבב צבעים ונצייר את המנגינות השונות. עולם הילדים

עולם הילדים שלישי 17:00

צבעים ורגשות

בסדנא נערבב צבעים ונצייר את המנגינות השונות. עולם הילדים

עולם הילדים רביעי 12:30

צבעים ורגשות

בסדנא נערבב צבעים ונצייר את המנגינות השונות. עולם הילדים

עולם הילדים חמישי 14:00

 

ירדן שפע

ירדן שפע

על המנחה

ירדן שפע – ממשפחת האשרם, גנן, איש רוח, איש חזון אוהב אדם, אוהב חיים ויופי.

על הסדנאות

החופש לבכות

כולנו שמענו על יוגה צחוק, אבל מה עם יוגה בכי ? בתרבות שלנו נוהגים לסווג רגשות לחיוביים ושליליים, רצויים ולא רצויים. מבין הרגשות “הלא רצויים” עצבות היא בוודאי הרגש הכי דחוי, עד כדי כך שבכי נחשב כמעט טאבו בקרב גברים. האמת, שהרגשות שלנו נמצאים כאן כדי שנבטא אותם, במיוחד עצבות, שלה יש ביטוי כל כך יפייפה ומטהר. כאשר אדם איננו מבטא את העצב שבו הוא ימצא שקשה לו לתקשר, הוא אינו מקורקע ובכלל העצבות צובעת את כל המציאות שלו בצבעים עגומים. עצבות שנאגרת בגוף היא כמו רעל וכשהיא נפלטת דרך העיניים היא נהפכת לדמעה טהורה ויפיפיה שמנקה ומטהרת את הרעל הזה. בסדנא נגמיש ונחזק את שרירי הבכי, נפתח את ערוצי הדמעות, נשחרר את הטאבוים הכרוכים בבכי, ואולי גם נצליח לבכות קצת ביחד… הסדנא מתאימה לבכיינים מנוסים ובלתי מנוסים כאחד.

Diving Deep שבת 10:00

 

יעל עיני

יעל עיני

על המנחה

יעל עיני, מורה ומנחה להתפתחות אישית. עובדים בטיפולים פרטניים ובקבוצות ליצירת קשר וחיבור בתא המשפחתי. מורה לקונסטלציה משפחתית, מנחת קבוצות מוסמכת ומטפלת בטראומות – SEP. כותבת ויוצרת הספר: “האלכימיה של ההורות”. הולכת בדרך המודעות וההתפתחות האישית מעל 20 שנה. הילרית ומתקשרת

050-6655905

על הסדנאות

להתחבר לידע החיובי – עבודה עם קונסטלציה והרשומות האקאשיות

אם עד היום צעדנו והושפענו על ידי קראמה. אם עד היום קיבלנו שיעורים מאתגרים על ידי הקארמה שלנו – לא עוד!! חיבור לרשומות האקאשיות שלנו, יאפשר לנו לשנות את הקארמה ולפעול מתוך חוויה של שמחה, עושר פנימי, אהבה, בטחון ועוד. השיעורים שלנו לא חייבים להיות מאתגרים או קשים. אנחנו יכולים ללמוד אותם בצורה אחרת. במפגש, באמצעות עבודה עם כלים מתוך הקונסטלציה המשפחתית, נתחבר לרשומות האקאשיות ונביא לחיים שלנו ידע חדש, טרנספורמטיבי, מעצים ומרפא.

Diving Deep שבת 11:30

קונסטלציה משפחתית

קונסטלציה משפחתית, היא שיטת טיפול ותפיסת עולם, שמאמינה שתקיעות ב”כאן ובעכשיו” מקורה בהיסטוריה המשפחתית שלנו. כשמגלים מה בהיסטוריה המשפחתית יצר את התקיעות ומטפלים בו, התקיעות ב”כאן ובעכשיו” נעלמת. בסדנה, אתם תביאו את הנושא שהייתם רוצים לשנות בחייכם, ובאמצעות הקונסטלציה המשפחתית, נמצא מה בהיסטוריה המשפחתית שלכם יצר את זה ונאפשר לזה להשתחרר.

Diving Deep חמישי 19:00

הורות כדרך חיים – התפתחות אישית מתוך ההורות

הילדים שלנו משקפים לנו המון את עצמנו ועל עצמנו. כל קושי שיש לנו מולם, כל תסכול שאנחנו חווים, יכול להתגלות כמתנה ענקית עבור עצמנו וההתפתחות האישית שלנו. כשאנחנו עובדים עם מה שהילדים משקפים, אנחנו עוברים שינוי והשינוי הזה משפר את הקשר שלנו עם הילדים. בסדנה נעבוד עם ההשתקפויות ונעבור תהליכים של ריפוי וטרנספורמציה שיחזקו את הקשר שיש לנו עם הילדים.

Diving Deep רביעי 11:00

 

יעל זינגר

יעל זינגר

על המנחה

רוקדת ריקודי-זוגות כבר 20 שנה. לפני 8 שנים גיליתי במקרה את עולמו המופלא של ריקוד הבלוז הזוגי, ששינה את חיי והפך במהרה לאהבת אמת בינינו:) ריקוד הבלוז מתנהל במהירויות ומקצבים שונים על קשת משפחת הבלוז, Soul, R&B, ג’אז, גוספל, בלדות רוק ועוד. הוא ריקוד נעים, רך רוב הזמן, מכיל ו”מנחם”. מלא הקשבה אינסופית, תקשורת הדדית בין הפרטנרים, אלתור ומשחקיות, ושוויוניות שלא ראיתי כמותה בסגנונות זוגיים אחרים. הוא יכול להכיל קשת רחבה של ‘אנרגיות’ בתוכו – אלגנטי / רגוע ורך / שובבי / סקסי / מדיטטיבי ועוד. עבורי הבלוז הוא ריקוד רוחני ממש, בקו-התפר שבין ריקוד לבין מדיטציה בשניים. שיעורי וסדנאות הבלוז שאני מעבירה משלבים, לשמחתי הרבה, את אהבותיי הגדולות בחיים: מוזיקה, בימוי, מדיטציה, תקשורת בינאישית ואנשים:)

על הסדנאות

כלים מעולם הרוח שיכולים לשרת אותנו ביומיום

מה זה “המוח הגמיש” ואיך ניתן לרתום אותו לשירותנו? באיזו נטייה אנושית נשארנו זהים לאדם הקדמון? ומה נעשה בימים שפשוט לא בא לנו לצאת מהמיטה…? נענה על שאלות מרתקות אלה ונוספות. נמצא להן גיבויים בחוכמות עתיקות מחד ובמחקרים מעולם האקדמיה מאידך.

Diving Deep חמישי 12:30

לחוות את הרגע בתוך ריקוד זוגי

“כמו בכל שותפות או זוגיות: כשהתקשורת והחיבור בינינו טובים, אין ‘טעויות’ – רק ריקוד משותף!”- בואו נחקור יחד את המשפט הזה, בסדנת ריקודי-זוגות שטרם נתקלתם בה. מוביל אקטיבי ומובלת פאסיבית? תשכחו מזה! כאן נתנסה במשחק הדדי ונייצר דרכי תקשורת חדשות בריקוד. הכניסה בצמדים–מוביל/ה+מובל/ת (כולם רוקדים עם כולם).

עולם בקול ותנועה רביעי 15:00

בלוז – ריקוד שמתמסר למוזיקה

בלוז הוא ריקוד-זוגות “מיינדפולנסי”,מבוסס על הקשבה ויצירה משותפת. לרוקד יש חופש עצום להחליט האם לצבוע את הריקוד ברוגע, בשובבות, באלגנטיות, בחושניות וכו’ בהתאם לאנרגיה ההדדית. בואו ללמוד את הבסיס הטכני, לבד ועם פרטנר נוסף, ולשמוע מוזיקה עוצמתית ומרגיעה. הכניסה בצמדים–מוביל/ה+מובל/ת (כולם רוקדים עם כולם)

עולם בקול ותנועה חמישי 20:30

 

יניב גרנט

יניב גרנט

על המנחה

יניב בן 32 אוהב משחקים, את ג’ימי הנדריקס, ברוס לי ואת איילת

052-5775516

 

על הסדנאות

.

 

יותם ויצ’רנאנד אדלר

יותם ויצ’רנאנד אדלר

על המנחה

יותם ויצ’רנאנד אדלר הינו מורה ליוגה ומדריך מדיטציה. בשנים האחרונות תירגל, למד ולימד במקומות שונים בעולם.

https://www.facebook.com/yogawithyotam/
524778583

על הסדנאות

משחקים עם העכשיו – נא לא לחשוב על פיל -סטסנג

סדנא מיוחדת לפסטיבל! אנו חיים את חיינו בתחושה ברורה שאני שולטים במחשבותינו – אולם, אם תתבקשו לא לחשוב על פיל במשך שעה תמימה, האם מישהו מאיתנו מסוגל לעמוד בכך? אם כן, מאיפה מגיע הרעיון הזה? במהלך הסדנא נלמד, נדבר ונבחן את טבעו של המיינד שלנו בעזרת חקירה ותרגילים מעשיים.

Diving Deep חמישי 14:00

ישיבה שקטה

נפתח את הבוקר בחצי שעה של מדיטציה עתיקת יומין בשם ישיבה שקטה – במהלכה לא נעשה שום דבר בכלל! אפילו לא מדיטציה. למרות זאת, הישיבה מונחית ומתאימה לכל מי שרוצה להיות שמח – עם או בלי ניסיון. לפני המדיטציה – הסבר קצר על ישיבת מדיטציה.

עולם נושם שישי 09:00

האם זו האמת? שיטת העבודה של ביירון קייטי

שיטת העבודה של ביירון קייטי מדהימה בפשטותה ובקלילותה. היא עוזרת לנו להשתחרר ממחשבות מזיקות ואמונות מגבילות. במהלך הסדנא נלמד את השיטה כולה מתחילתה ועד סופה ואף נתרגל בזוגות.

Diving Deep רביעי 12:30

יוגה כאן ועכשיו – סדנת שיווי משקל – ולא על רגל אחת!

סדנת יוגה מיוחדת לפסטיבל! במהלכה נתמקד בתנוחות שיווי משקל, ובאמצעותן נלמד להחזיק את תשומת הלב בגוף שלנו וברגע הנוכחי.

עולם יוגה שלישי 17:30

יוגה נידרה – אל קצה היקום

הטכניקה היוגית העתיקה כוללת הרפיה עמוקה של הגוף תוך שמירה על התודעה עירנית וצלולה וכוללת אינספור תועלות בריאותיות ונפשיות. במהלך התרגול נשהה בתנוחת הגופה (שוואסאנה) ללא תנועה ונעקוב אחר הוראות המדריך על מנת להיכנס למצב היפוגוגי – מצב שבין ערות לשינה. במהלך התרגול, בחלק המוקדש לדמיון מודרך – נעוף באוויר ואל עבר קצה היקום, ונטעם קיום כהכרה טהורה.

עולם יוגה רביעי 19:30

יוגה נידרה – המסע אל ההר הקדוש

הטכניקה היוגית העתיקה כוללת הרפיה עמוקה של הגוף תוך שמירה על התודעה עירנית וצלולה וכוללת אינספור תועלות בריאותיות ונפשיות. במהלך התרגול נשהה בתנוחת הגופה (שוואסאנה) ללא תנועה ונעקוב אחר הוראות המדריך על מנת להכנס למצב היפוגוגי – מצב שבין ערות לשינה. ההשתתפות בסדנא פתוחה לכולם אולם מומלצת למתרגלי יוגה קבועים ובעלי ותק מסויים. במהלך התרגול, בחלק המוקדש לדמיון מודרך – נצא למסע מקודש עתיר משמעויות טנטריות אל פסגת ההר.

עולם יוגה חמישי 20:30

 

יורם חן ואורית אור

יורם חן ואורית אור

על המנחה

יורם חן מנחה קורסים וסדנאות מעל ל 20 שנה מחבר הספר ”משחקי תיאטרון למנחי קבוצות” NLP Master & Trainer מייסד מכללת NLP להתפתחות אישית

אורית אור מנחה ומרצה שנים רבות בעלת הסמכה ל NLP

054-3971136

על הסדנאות

תיאטרון שקט

שיקוף סיפורים של משתתפים בסדנה ללא מילים, באמצעות מטפורות ובליווי מוזיקה מתאימה, המאפשרת חיבור לסיפור דרך הגוף. במהלך הסדנה נשתמש ביכולות הטבעיות שלנו להתבונן באנשים ולחוש את הרגשות והמחשבות שלנו משתקפים בקבוצה ברמה הרוחנית, הרגשית והנפשית.

עולם תיאטרון רביעי 09:00

פריצת גבולות עם NLP

סדנת התנסות חווייתית ב NLP המקנה כלים מעשיים לקבלת השראה ואנרגיה לפעול, למרות הפחדים. לפרוץ אחת ולתמיד את הגבולות והמעצורים של מה אפשרי עבורנו. איך לשלוט בתת המודע כדי שתת המודע לא ישלוט בך.

Diving Deep חמישי 09:30

 

יהונתן יעקבי

יהונתן יעקבי

על המנחה

משתתף בסדנאות, הנחיית סדנאות והופעות פלייבק למעלה מעשר שנים

על הסדנאות

של מי השורה הזאת?

כולכם בוודאי מכירים את התוכנית “של מי השורה הזאת (בכלל)?”, במהלך הסדנא תוכלו להתנסות ולחוות אותה בעצמכם כצופים וכשחקנים. תוכלו לקחת חלק במשחקי אימפרוביזציות המבוססים על מצבים משעשעים במגוון משחקים, להביא לידי ביטוי את היכולת שלכם באילתור ולשפר את הצד היצירתי והתקשורתי שלכם בעבודה מול שאר המשתתפים.

עולם תיאטרון רביעי 15:00

 

יהונתן בר

יהונתן בר

על המנחה

מתגורר באשרם. חי את מציאות הסיילנס ביום יום.

585525234

על הסדנאות

ישיבה שקטה

ישיבה שקטה. הדרך להגיע לעצמך.

עולם נושם חמישי 08:00

ישיבה שקטה

ישיבה שקטה. הדרך להגיע לעצמך.

עולם נושם רביעי 08:30

 

יהודית טל-טואף

יהודית טל-טואף

על המנחה

יהודית טל – טואף M.A , תרפיסטית באמנות ובשולחן חול, פסיכותרפיסטית, מדריכה הורים, מטפלים וקבוצות הדרכה. בעלת 20 שנות ניסיון בעבודה ציבורית בתרפיה, קליניקה פרטית בחיפה התרפיה מאפשרת לעבור תהליך של התמודדות עם הקושי וחיזוק הכוחות הפנימיים לצמיחה והתפתחות להשגת שיפור באיכות החיים. מפגשים אישיים או זוגיים, הורים ילדים, חברים.

תרפיה באמנות, טיפול רגשי – יהודית טל – טואף
507325001

על הסדנאות

אל עצמי

מסע להתבוננות והכרת הכוחות שבנו. באמצעות יצירה, מוסיקה וקלפים טיפוליים.

עולם ואהבת רביעי 09:30

יחד במרחב משותף

יחד במרחב משותף – תרגול בזוגות תוך התבוננות על התהליך האישי. כל צמד מתקבל בברכה

עולם ואהבת חמישי 11:00

 

יאור גיא ברהום

יאור גיא ברהום

על המנחה

מטפל בכיר בשיאצו עם נסיון של 8 שנים ומורה ליוגה וצ’י קונג. בחצי שנה האחרונה מלמד ומטפל בג’נבה ולוזאן שבשוויץ. בוגר מכללות רידמן ושלוס בישראל, ביה”ס “סואסטי יוגה” (האטה יוגה)- קורס מורי יוגה ברישיקש הודו, ביה”ס לעיסוי תאילנדי “סנשיין נטוורק” בתאילנד. בוגר ביה”ס לאירוודה ועיסוי אירוודי “אנג’אלי” ב “קנור” (מדינת קרלה) בהודו. למד צ’י קונג בהודו ובשוויץ ו Awareness through the body באורוויל שבדרום הודו. לפני כחמש שנים התנדבתי בהודו באורוויל בשני מתחמי טיפולים גדולים כמורה ומטפל והעברתי עשרות סדנאות שיאצו, יוגה ומודעות דרך הגוף כולל ריטריט 6 ימים. לפני 8 שנים התחלתי לתרגל עבודה אנרגטית עם הגוף המבוססת על ספרו של המאסטר היפני שיזוטו מסונגה “תרגילי מרידיאנים”. כעבור 4 שנים של תרגול עצמי כולל לימודי יוגה וצ’י קונג בישראל והודו, פיתחתי שיעור שנקרא “מרידיאן יוגה ו’צי קונג” שמשלב אלמנטים של צ’י קונג, יוגה, ומתיחות מרידיאנים (“דו אין”) מתוך מטרה לשחרר חסימות רגשיות/אנרגטיות בגוף, להזרים הדם והצ’י ולהגיע לשקט נפשי. בינואר 2019, יאור הוציא לאור 3 סרטוני וידאו של כשעה כל אחד כשכל סרטון מתמקד בארבעה מרידיאנים ומסייע לבעיות שונות. הסרטון הראשון מתמקד במערכת הנשימה והעיכול, מעלה את הרמה האנרגטית ומשפר את היציבות והריכוז. הסרטון השני מתמקד במערכת האש ומסייע לנדודי שינה, אי שקט ודיכאון. הסרטון השלישי מתמקד במערכת המים והעץ ומסייע להפחתת סטרס וכאבים מסוגים שונים. את הסרטונים ניתן לרכוש דרך האתר: http://www.aty-yaor.com/ או דרך הקישור: https://vimeo.com/ondemand/175164 יאור מעביר שיעורי מרידיאן יוגה וצ’י קונג לבוגרים, ילדים וקשישים מזה 5 שנים. בשנים האחרונות מטפל ומעביר סדנאות שיאצו, ומרידיאן יוגה וצ’י קונג בישראל, בהודו ובאירופה כולל במגוון פסטיבלים בישראל (זורבה הבודהה, בודיוייז, נטראז’) ובאירופה (אוזורה- הונגריה, הרמוניכ- צרפת, ספייס אוף לאב (שבדיה), בום- פורטוגל. מעביר ריטריט 6 ימים שיאצו, מרידיאן יוגה, צ’י קונג ותזונה תוך מימוש עצמי ובמטרה לעזור לאחרים לאמץ אורח חיים נכון. “אימוץ אורח חיים נכון נותן אנרגייה, שקט נפשי ושמחת חיים. זהו מתכון לחיים בריאים ומאושרים. אנו הרופאים של עצמנו””

050-5077088

על הסדנאות

מרידיאן יוגה וצ’י קונג

המושג “מרידיאנים” (ערוצי אנרגייה הזורמים בגוף) מגיע מהרפואה הסינית שמצאה 12 מרידיאנים שאחראים על זרימת הצ`י (אנרגייה) בגופנו. כל מרידיאן קשור לאיבר בגוף. מטרת הסדנה היא ללמוד סדרת תרגילי מרידיאנים, האטה יוגה וצ`י קונג קלים ופשוטים לביצוע שיניעו את החסימות האנרגטיות בגוף ואת הדם וכתוצאה מכך יביאו לשיפור משמעותי במצבנו הבריאותי כולל הקלה על כאב וסימפטומים שונים כגון: עייפות, חולשה, סטרס, דיכאון ועוד.

זורבה הבודהה רביעי 08:00

מרידיאן יוגה וצ’י קונג

המושג “מרידיאנים” (ערוצי אנרגייה הזורמים בגוף) מגיע מהרפואה הסינית שמצאה 12 מרידיאנים שאחראים על זרימת הצ`י (אנרגייה) בגופנו. כל מרידיאן קשור לאיבר בגוף. מטרת הסדנה היא ללמוד סדרת תרגילי מרידיאנים, האטה יוגה וצ`י קונג קלים ופשוטים לביצוע שיניעו את החסימות האנרגטיות בגוף ואת הדם וכתוצאה מכך יביאו לשיפור משמעותי במצבנו הבריאותי כולל הקלה על כאב וסימפטומים שונים כגון: עייפות, חולשה, סטרס, דיכאון ועוד.

עולם בריא חמישי 08:30

זן שיאצו למתחילים

המילה “שיאצו” מגיעה מיפן ומשמעותה לחיצות אצבע, זוהי שיטת טיפול שמקורה ביפן בה המטפל לוחץ (בעזרת כף היד, אצבעות, ברך) על חלקים ונקודות מסוימות בגוף המטופל על מנת להגיע להרפייה, הקלה בכאב ואיזון אנרגטי. נלמד להכיר את השיאצו דרך קבלה (אנו המטופלים) ודרך נתינה (אנו המטפלים), ונעבוד בזוגות על מזרנים על הרצפה. הסדנה מיועדת לכל הרמות והגילאים, בסיומה נרגיש את האפקט הטיפולי על גופנו. אין צורך בנסיון קודם במגע.

עולם בריא רביעי 15:30

 

טלי ליברמן

טלי ליברמן

על המנחה

שחקנית ומנחת תיאטרון פלייבק בחבר’ה מאיכילוב. שחקנית-יוצרת, במאית תיאטרון קהילתי ומנחת קבוצות. מנהלת את תאטרלי, חברה המתמחה בפרויקטים של תיאטרון קהילתי. בעלת תואר שני בתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת לימודי תעודה בהנחיית קבוצות מסמינר הקיבוצים. בוגרת הקורס הדו-שנתי לאומנויות במה ומסך, הנחיה ושחקנים בתיאטרון “החדר”, בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בני נוער ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לצד הנחיית מבוגרים ופנסיונרים. ​

524235283

על הסדנאות

מאלתרים את החיים

הסדנא תעסוק בהיכרות עם עולם האימפרוביזציה (אילתור) דרך תרגילים ומשחקים שמשחררים את החשיבה ואת הגוף. במרכז הסדנא תרגילי אימפרוביזציה מלאי הומור בסגנון תוכנית הטלויזיה: “של מי השורה הזאת?”

עולם תיאטרון שבת 10:00

 

טל חורש

טל חורש

על המנחה

שמי טל, בת 29. אוהבת לחקור את הפנים ואת החוץ של החיים, להטיל ספק ולבחון את ה’גורו הפנימי’ שקיים בכל אחד ולא בדמות כזו או אחרת. הולכת את דרך הלב ואוהבת לפגוש בכל אדם את הפשטות, דרך העיניים שמספרות את כל הסיפור שלנו. חיה את החיים בין עולמות הרוח לעולמות החומר ודוגלת בלהביא את ההארה לחיים האמיתיים שמחוץ לפסטיבלים, לגעת להינגע וליצור שינוי בעולם.

עובדת סוציאלית כאמא ל30 בני נוער בימים, עובדת אישית כאמא לקטנטנה מתוקה בלילות, אובדת עצות כשמבקשים ממני לתאר את עצמי בכמה מילים, ועם כל הרגשות האלה מגיעה להעביר ולעבור תהליך פנימי מעניין במדבר.

[email protected]

על הסדנאות

 

בין יציאת מצרים הפנימית לחיצונית-מאינדיווידואל לקולקטיב

*הסדנא מיועדת לנשים רבות מאיתנו פונות לעולמות השמאניים, השבטיים, לסיפורי העם ולחוכמה הנסתרת, לחיפוש אחר תשובות ודרכי חיים עמוקות יותר מאלו הנראות לעין. לרוב כדי לרפא בתוכנו חלקים שבורים, דרך תחושת הביחד והקדושה שחוכמות אלה מביאות עימן . לעתים אנחנו שוכחות שהארץ המדברית עליה אנו חיות, מלאה לא פחות בידע עתיק ושבטי, ובריפוי תודעתי. על פי הקבלה, המשמעות העמוקה של סיפור יציאת מצרים הינה לידה מחדש. לידת העצמי הפנימי שלנו, מתוך השבר של היותנו בודדות וחסרות כל(קול) אל עבר חיים מתוך בחירה וחירות, שמעצימה ומחזקת בתורה את הקולקטיב שאנחנו ואת הביחד השלם. בסדנא ניגע בחלקי העצמי השבורים המבודדים שכל אחת מאיתנו חוותה לאורך חייה, את תחושת הנפרדות מהאחר, את ‘מצרים’ של כל אחת שדוחקים בה פנימה, את ה’פרעה’ של כל אחת, האויב שמעיב על תחושתך השלמה. מתוך נפרדות זו נבחן ההוויה השלמה והעוצמתית שאנחנו, כשאנחנו מסכימות להכיר בחלקים השבורים ולחלוק אותם, לראות שהסיפור האישי הוא גם קולקטיבי. שהרי ממקומות צרים אלו אנו באמת מסוגלות לגדול, לראות את האחר ולשרת את האחר כקולקטיב. לחצות ביחד את ים סוף האישי, מנשיות נפרדת ומשועבדת לנשיות מאוחדת וחופשיה.

עולם שמאני יום שבת בשעה 8:30

טאו אסטחוב

טאו אסטחוב

על המנחה

טאו אסטחוב – חיי באמונה שלמה שהבסיס של כל אדם הוא אור ואהבה. מנחה סדנאות נשימה והתמקדות בכל רחבי הארץ, מנחה מדיטציות אקטיביות ומעגלי גברים באזור עמק חפר. מטפל בקליניקה בכפר ויתקין.

547951799

על הסדנאות

מדיטציית נו-דיימנשנס

מדיטצית נו-דימנשיין מבית היוצר של אושו (פונה, הודו) סינטזה אושואיסטית בהשראת “הדרך הרביעית” של גורג’ייף והזרם הסופי של האיסלם. ריקוד מקודש הוא מחול רוחני ייחודי המורכב מתנועות שסידרם וצורתם “אינם הגיוניים לגוף”. על מנת לבצע את התנועות ללא טעות דרושה מדיטציה שכן אפילו מחשבה אחת, נדידה אחת של המיינדת, והמתרגל יטעה. לפעמים למתבונן מהצד יכולים הריקודים להראות כמו תרגיל צבאי אך על תטעו, מדובר במדיטציה יחודית.

עולם אושו רביעי 12:30

מדיטציית ג’יבריש

“To be in the mind is to be out of yourself. To be out of the mind is to be in your own being.” osho מדיטציה מבית אושו בה נשחרר את המיינד דרך הג׳יבריש ונחזור הביתה אל עצמנו דרך המדיטציה וההתבוננות.

עולם אושו שישי 08:30

טקס נשימה מעגלית

נשימה מעגלית היא טכניקה רבת עוצמה המאפשרת לעשות סירקולציה בגוף ובנפש ומפגישה אותנו עם מה שחיי בנו עכשיו, מקומות שלא משרתים אותנו, אנרגיה תקועה, כיווצים בגוף ומקומות בנו המבקשים תשומת לב. על ידי הנשימה אנחנו פוגשים את המקומות האלה ומתרחבים אליהם, מאפשרים לריפוי ואנרגיה חדשה להיכנס לתוך הגוף שלנו, לתוך החיים שלנו. ומה שיפה בנשימה המעגלית היא הפשטות שלה כי הרי אנו נושמים כל הזמן אבל המודעות חסרה ובמרחב הזה אנו לוקחים רגע להיות מודעים לנשימה ולגוף שלנו, להרגיש את החיבור שלנו איתם, לחזק את הקשר איתם דרך התנועה, הנוכחות והתבוננות ומשם לצאת למסע פנימה עם הנשימה.

עולם נושם חמישי 13:30

 

חן מימון

חן מימון

על המנחה

דרמה תרפיסטית (MA). מטפלת בהבעה ויצירה, בטיפול אישי וקבוצתי. מנחת פסיכודרמה, פלייבק ופסיכואנליזה קבוצתית משנת 2011. מרצה לפסיכולוגיה, תאטרון טיפולי והנחיית קבוצות במכללת “תלתן”. עיתונאית (עכבר העיר תל אביב), מדריכת פסיכומטרי ואשת תאטרון לשעבר. מעל עשור של עשייה טיפולית, קהילתית וחברתית. מנחה סדנאות לחקירה של אינטימיות ומיניות בארץ ובעולם. מאמינה באהבה ובפוטנציאל האינסופי הקיים במפגש בין אנשים. הולכת בדרך המודעות על הציר שבין בודהה לפרויד.

חן מימון – דרמה תרפיסטית
queen-of-drama.com
052-3435009

על הסדנאות

אומנות האהבה

“הצורך העמוק ביותר של האדם הוא להתגבר על נפרדותו… למצוא את עצמו במצב של אחדות” (‘אמנות האהבה’, אריך פרום). אהבה מאפשרת לנו את החוויה הזו, לרגעים, לא להיות לבד בעולם. בסדנא נחקור, דרך מפגשים אנושיים, נשימה, תנועה ודרמה, את הפתיחה של הלב שלנו לאהבה. נסכים להניע בתוכנו ובינינו אנרגיות שונות, כולל האנרגיה החזקה מכולן, אנרגיית החיים, ונגלה מה שהפתיחה הזו תזמין.. נסכים לפגוש גם המחסומים הפרטיים שיש לנו בדרך הזו, אל חוויית הביחד.

עולם תרפיה שישי 20:30

ציידי הצללים

בסדנא נפגוש את כל החלקים שלא באנו לפגוש בפסטיבל הזה ובכל זאת הם כאן.. חלקי האישיות שלנו שמסתתרים ומנהלים אותנו מתחת לפני השטח…. נאתר את המקומות שמפריעים לנו להיות מי שאנחנו רוצים, נעבוד עם הגוף והנשימה, נפתח את הלבבות ונעמיק את המודעות שלנו, דרך תנועה ופסיכודרמה, ונצא לצוד. יחד. להוציא את חלקי הנפש האפלים שלנו אל האור. אל חופש הבחירה. לטובת מסע עמוק יותר בפסטיבל הזה ובחיים בכלל.

עולם תרפיה שישי 11:30

אז מי אני בעצם?

אז מי אני באמת? אבל באמת באמת? יש כזה? בכל רגע בחיינו, בכל סיטואציה מול כל הרכב אנושי, אנחנו משהו אחר. בסדנא נשחק, נחקור ונלמד את מערכת התפקידים שמרכיבה את האישיות שלנו. חלק מהתפקידים אנחנו מכירים ומוקירים, אך את חלקם אנחנו מעדיפים להשאיר בצל. אני כן כזה אבל אני לא כזה… דרך אימפרוביזציה והתנועה, באמצעות תיאוריית התפקיד אותה פיתח ד”ר רוברט לנדי, נתבונן בתפקידי חיינו. נאפשר לגוף ולרגע הזה לגלות לנו אינפורמציה חדשה על תפקידים ישנים. האם הם מיטיבים איתנו? האם קיימת אפשרות לדיאלוג פנימי אחר?

עולם תיאטרון חמישי 19:00

 

חן בניטה

חן בניטה

על המנחה

חן בניטה, הולכת בדרך הלב. לומדת את דרך הרפואה והשלום. אמא ויוצרת.

0523802800

[email protected]

על הסדנאות

 

מלאכות קדומות- לוכדי חלומות

הכנת לוכדי חלומות היא מלאכה אינדיאנית מסורתית על פי אגדת אשת העכביש שבראה את העולם. לוכד חלומות הוא חפץ עוצמה ונעשה עם תפילה וכוונה לטהר ולמקד את החלומות שלנו, וגם לסנן החוצה חלומות רעים. הוא מקושט בנוצות, חוטים ואלמנטים מהטבע. משך הסדנה: שעה וחצי. עד 12 משתתפים.

עולם שמאני ביום שישי בשעה 8:30

ויז’ן ויצירת דמות בחומר

דמות חזון באה מתוך האינטואיציה והראיה הפנימית ובתהליך היצירה היא לובשת צורה שיכולה לעתים להפתיע. כאשר היא מוכנה, ניתן להציב אותה באלטר או במקום אחר המשמעותי לכם ולהיטען בכל פעם מחדש בעוצמה ובחזון שבא מתוככם. בסדנה נחזה בתוכנו את הדמות וניצור אותה בתלת ממד מצמר גולמי צבעוני בעיבוד מחט. משך הסדנה: כשעתיים, מיועד לבני עשרה ומעלה. עד 10 משתתפים בקבוצה.

עולם שמאני ביום רביעי בשעה 11:30

חי שגיא

חי שגיא

על המנחה

חי שגיא הוא מנטור מוביל להצלחה אישית ועסקית ובעלים של חברת “הכוח לפעול”. השיטה שפיתח, שיטת “הכוח לפעול”, מיושמת היום בקרב חברות היי טק, פיננסים, תקשורת ועוד. בעל ניסיון של מעל עשר שנים כמאמן שחקנים, במאי, מורה למשחק מול מצלמה, מנחה סדנאות ראיון טלוויזיוני ומחבר הספר “רגע אמיתי”. מוביל אלפי אנשים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, שחקנים, אנשי עסקים ובכירים בצה”ל להוציא מעצמם את הטוב ביותר.

03-6566496

על הסדנאות

שעת כושר רגשי

רוב היום אנחנו נשאבים למרדף של החיים. דואגים לעבודה, לבית, למשפחה ואין זמן לעצמנו. שעה של כושר רגשי, היא סדרת תרגילים מנטליים לאימון התת-מודע. בה נלמד ליצור הרגלים קטנים ופשוטים שיתדלקו לנו את היום.

עולם בריא שישי 12:00

להפוך התמדה לטבע שלך

כמה פעמים אמרתם לעצמכם מחר אני מתחיל דיאטה, מחר אני מתחיל לעשות כושר, מחר אני מפסיק לעשן? בסדנה נלמד איך להתמיד ללא מאמץ ולהצליח לעשות שינויים שנמשכים לאורך זמן. נדבר על דרכים יעילות ומעשיות לדבוק בהחלטות שלנו, כדי שנוכל לחיות את החיים שאנחנו רוצים וראויים לחיות.

עולם בריא חמישי 20:30

לבחור מה להרגיש בכל רגע ורגע

יצא לכם לראות שחקן ולשאול את עצמכם איך הוא עושה את זה? איך הוא נכנס לדמות באופן כל כך טוטאלי? בסדנה נלמד איך לשים את עצמנו במצב הרגשי שאנחנו רוצים בהזמנה ולשנות את הרגשות שלנו בכל רגע נתון. כך נלמד כלים משחקיים שהם גם כלים לחיים.

עולם תיאטרון חמישי 16:00

 

הילאור שמש ואברהם שישקוף

הילאור שמש ואברהם שישקוף

על המנחה

הילאור שמש. חוקרת גוף רוח ונפש ומלווה הוליסטית לתהליכי טרנספורמציה וריפוי. אשת לב, תנועה ואהבה. מאמינה שיצירת גן עדן מתחיל באדם הפרטי והריפוי שלו מול עצמו. יוצרת ומנחה את תהליכי פסיכודאנס.

על הסדנאות

פסיכודאנס – השיבה הביתה

זה הזמן לחזור אל הלב. במרחב בטוח נפתח וננקה את הכאב, הצער והתסכול שמקשים עלינו להתקדם אל החדש שמחכה לנו. כשהלב נפתח ונרפא גם שמחה אמיתית, יצירה ואקסטזה מתגלות ומרימות אותנו לגוונים חדשים בתוכנו. האלוהות חוגגת את התעוררותנו ואנו זוכים בעצמנו החדשים. מלאים באהבה, אור וחגיגת חיים. החופש האמיתי אליו חיכינו נמצא ממש כאן בתוך מרחבי הגוף והתודעה. סדנה בתנועה וריקוד שמהווה מסע עמוק ומרפא אל מרחבי הלב בליווי מוזיקה פותחת חסימות ומשחררת תקיעויות.

עולם בקול ותנועה שלישי 18:30

פסיכודאנס – השיבה הביתה

זה הזמן לחזור אל הלב. במרחב בטוח נפתח וננקה את הכאב, הצער והתסכול שמקשים עלינו להתקדם אל החדש שמחכה לנו. כשהלב נפתח ונרפא גם שמחה אמיתית, יצירה ואקסטזה מתגלות ומרימות אותנו לגוונים חדשים בתוכנו. האלוהות חוגגת את התעוררותנו ואנו זוכים בעצמנו החדשים. מלאים באהבה, אור וחגיגת חיים. החופש האמיתי אליו חיכינו נמצא ממש כאן בתוך מרחבי הגוף והתודעה. סדנה בתנועה וריקוד שמהווה מסע עמוק ומרפא אל מרחבי הלב בליווי מוזיקה פותחת חסימות ומשחררת תקיעויות.

עולם בקול ותנועה שבת 11:30

 

דניאלה גכטמן

דניאלה גכטמן

על המנחה

דניאלה גכטמן. מורה ותלמידה ליוגה ומדיטציה מסורה, בתהליך למידה וההעמקה תמידי. נולדתי בפרו, גדלתי בישראל וחייתי בלונדון יותר מעשור שם גיליתי את היוגה בשנת 2003. גרה במרכז ת״א עשור נוסף ובעלת סטודיו ליוגה בייתי ברחוב מלצ׳ט. לאחר קריירה מגוונות בעולם היין וההיי טק, כיום עוסקת ביוגה בלבד עם הסמכות שונות (אשטנגה ויניאסה, יוגה תרפיה, הנחיית מדיטציה, יוגה לילדים) תרגול היוגה שלי בשנים האחרונות מתמקד באיינגר יוגה. אני מקבלת השראה ממדיטציה, ריקוד, תנועה, אנשים, רוח, עומק, נסיעות, שמחה ואנרגיה. מלאה בחמלה, ויכולה להזדהות עם האתגרים של אחרים ויש לכך השפעה חזקה על סגנון ההוראה שלי. אני נהנת לתת השראה לאחרים כדי לשפר את איכות החיים שלהם ולהשתמש ביוגה ומדיטציה ככלי לשיפור הבריאות הנפשית והפיזית.

054-8824818

על הסדנאות

תרגול יוגה כמשחק של התודעה והגוף להתרחבות הלב

בסדנה זו נתרגל יוגה כמו במגרש משחקים של התודעה. דווקא מתוך ההתכנסות, נתרגל מדיטציה ותנועה תוך כדי התחברות לקלילות ופתיחות הקיימת בתוכנו על מנת להביא לריפוי ולהתרחבות הלב. מתאים לכל הרמות, גם למי מכם שאין לו שום ניסיון ביוגה.

עולם יוגה שישי 15:00

יוגה אליימנט בדגש לריפוי וחיזוק הגב

סדנת יוגה בדגש על עבודה, שחרור, חיזוק והארכה של עמוד השדרה והגב כולו, אזור בגוף המזוהה לאנשים רבים עם כאב ועומס, אפילו למתרגלי יוגה קבועים ומנוסים. בסדנה נעבוד עם אלמנטים מאוד ברורים של אלמנט ודיוק בהשראת המורה ההודי הדגול ב.ק.ס איינגאר. ריפוי ענק לגב, במיוחד בשינת שטח בפסטיבל, עם תרגילים פרקטים שתוכלו לקחת איתכם הביתה.

עולם יוגה רביעי 12:00

יוגה בשניים – להתחבר במשחק ומיינדפולנס

סדנה כיפית ומפנקת של חיבור, מגע, משחקיות, נוכחות ומיינדפולנס. נתחיל עם מדיטציה מונחת והמון פוקוס על הנשימה. משם נמשיך לסיקוונס של אסאנות (תנוחות) המתורגלות בשניים, נמשיך בתרגול קבוצתי שיתן לנו להרגיש ילדים קטנטנים ונסיים בהרפייה וכינוס. בתרגול זה נלמד איך תרגול יוגה ביחד יכול גם להעמיק וגם לתמוך בתנוחות שיכולות להיות מאתגרות יותר בתרגול האישי שלנו, ויחד עם זאת גם נצטרך לתרגל קשב ונוכחות על מנת לא לפגוע במי שמולנו. נראה כיצד אנחנו לעיתים משחררים שליטה בצחוק וקלילות ובפעמים אחרות מתכנסים, מתמסרים וסומכים. אין צורך לבוא עם בן / בת זוג, נסתדר בהתאם בסדנה. בואו יהיה קסום!

עולם יוגה חמישי 16:00

 

דניאל שלמה צבאן

דניאל שלמה צבאן

על המנחה

שמי דניאל, אומן יוצר, מטפל דרך הקשבה לגוף ולנשימה. בן 26 מנתניה, מוזיקאי, מלחין ועובד עם ילדים.

050-3343214

על הסדנאות

לזרום עם המוזיקה

דרך החיבור פנימה, ניצור מרחב שמאפשר תפילה וריפוי עמוקים. נצלול אל תוך מימד שיש בו שירה וריקודים סוחפים. תתנגן מוזיקה חיה שנובעת מהרגע הזה. ונתרגל נשימה מודעת, ואת אומנות ההקשבה/ביטוי של היחיד כחלק מהמעגל ושל המעגל בפני עצמו כישות אוטונומית… אורך הסדנא כשעתיים וכוללת, שיח שיתוף מהלב, הרבה תנועה, שחרור ועבודה עם הקול ולבסוף הרפיה…

עולם בקול ותנועה רביעי 10:00

לחש האהבה

בסדנה נתרגל את האפשרות לדייק את הרצונות שלנו, ולהיות חשופים מול אדם אחר… דרך כנות בלתי מתפשרת נלמד לתקשר באופן ישיר ובהיר את הרצונות שלנו. נסכים להיות פגיעים, ומצד שני נשיל את מה שמעכב אותנו מלדבר את מה שבליבנו… נתרגל הקשבה מודעת, דרך הגוף ושיתוף מהלב.

הילינג ספייס שלישי 18:30

 

דניאל נקנזר ובריאנה פקסוק

דניאל נקנזר ובריאנה פקסוק

על המנחה

Brianna is an olah hadasha from Cincinnati, Ohio. She is a 300hr trained yoga teacher and certified AcroYoga International teacher. She is a lifelong yogi and has been teaching for the last 3 years. She loves acro and yoga and connecting with people through this playful practice. Daniel Niknazar is a therapist and acro practitioner and teacher. He has been practicing acro for 4 years. He is passionate about standing acrobatics and showing others how to progress to become standing acrobats. Brianna and Daniel met in September 2017 and have been practicing together since. They share a mutual love for acro (and each other 🙂 ) and love to bring people to this practice.

instagram.com/acrobrianna
584742662

על הסדנאות

פעולה מאזנת

יצא לכם כבר להתנסות באקרו יוגה ואתם מעוניינים להעמיק יותר? אתם יוגים המעוניינים להתאמן תוך כדי התאזנות על אדם אחר? סדנה זו תחקור איזונים ייחודיים של שניים עד חמישה אנשים שהם פשוטים יחסית עם ההכוונה הנכונה. אקרו יוגה היא פעילות גופנית וחברתית, טובה לשיפור יכולות פיזיות כגון: גמישות, כוח, יציבות, וקורדינציה, לצד יכולות מנטליות כגון תקשורת וביטחון והכל בצורה של משחק מהנה. בריאנה היא מורה מוסמכת ליוגה ואקרו יוגה. היא לימדה בארה”ב, אירופה וישראל. דניאל מורה בכיר, מטפל ומאמן בעל ניסיון רב. הסדנה תועבר בעברית ובאנגלית. רצוי ניסיון כל שהוא בתנועה או אקרו.

Playground שישי 10:30

מציאת הכנפיים שלך

האם אי פעם רציתם לדעת לעוף? הסדנה הזו תלמד אתכם למצוא את הכנפיים שלכם דרך אקרו יוגה. תהיו מופתעים כמה רחוק אפשר להגיע ולהשאר באותו המקום! תוכלו לזהות את האקרו יוגה אם תזכרו איך בילדות הרים אתכם אדם אחר גבוה לשמים. אז כאן זה אותו הדבר אבל לא רק לילדים. אקרו יוגה היא פעילות גופנית וחברתית, טובה לשיפור יכולות פיזיות כגון: גמישות, כוח, יציבות, וקורדינציה, לצד יכולות מנטליות כגון תקשורת וביטחון והכל בצורה של משחק מהנה. בריאנה היא מורה מוסמכת ליוגה ואקרו יוגה, לימדה בארה”ב, אירופה וישראל. דניאל מורה בכיר, מטפל ומאמן בעל ניסיון רב. הסדנה תועבר בעברית ובאנגלית. אין צורך בניסיון קודם על מנת להשתתף בסדנה זו.

Playground רביעי 09:30

 

דיויה עדית שטיקל

דיויה עדית שטיקל

על המנחה

דיויה עדית – מלווה אישית ומנחת קבוצות מדיטציה ותרפייה הוליסטית. למדה והתגוררה במרכז המדיטציות של אושו בפונה, במרכז האושו יומניברסיטי בהולנד, אצל המורים אלון גבע, סווגיטו ליברמייסטר, דויד בן יוסף וג’ינה רוס. מלווה תהליכי ריפוי גוף-נפש וסדנאות ניקוי גוף מרעלים. מנחה קבוצות ומפגשים פרטניים בנושא התמכרויות וגמילה מטעם הפקולטה לרפואה -אונ’ בן גוריון ובשיטת 12 הצעדים מטעם מכללת טאותרפיה. מתמחה במטבח הטבעוני, חוקרת צמחי מרפא.

523316617

על הסדנאות

אינטואיציה

אמון היא חוויה בסיסית עימה אנו נולדים לעולם. אמון זה הופר ע”י החברה, המשפחה והחינוך שאימצנו,  ובכך הקול הפנימי נדחק עמוק פנימה. במהלך הסדנה נלמד טכניקות להקשבה פנימית , נקלף את שכבות “הצריך והרצוי” עד שנגיע לליבה של עצמנו.

Diving Deep שלישי 18:30

מדיטציית אום

מדיטציית האום היא תהליך אישי בסביבה חברתית תומכת. 14 שלבים, במשך 3 שעות. הלוקחים אותנו לחוות ולעבור דרך קשת הרגשות הקיימים בתוכנו: כעס, סליחה, אהבה, עצב, צחוק, פחד, כח רצון, מאמץ פיזי ומנטלי, מיניות, שגעון, שקט, בדידות, לבדות ועוד.. כי כשהמוח מותש מלשלוט על החיים, הרגשות צפים ואז אפשר להתחיל לעבוד 😉 וירש, האיש שהגה את המדיטציה מגדיר את מטרתה: ‘ראש שקט, לב אוהב והתנהגות ראויה’ התהליך מאפשר למערך האמונות הלא מודעות לעלות אל פני השטח, כדי לבחון דפוסי התנהגות חבויים המניעים אותנו ביומיום וגורמים לנו לחוסר שקט. פעמים רבות אנו נמנעים מלחוות את האנרגיה הרגשית, כיוון שזו עלולה להיתפס כהרסנית וכואבת. אנרגיה זו, שאינה נחווית במלואה, מודחקת ומנהלת אותנו בתת המודע דרך התמכרויות שונות, מחלות, כאב כרוני, דיכאון וניתוק מהעצמי. ומאידך, ברגעים שבהם תחושת הרגש עזה, אנו מרגישים שהיא זאת הגורמת לנו לאי שפיות ומעוורת את הבהירות המחשבתית. במדיטציה זו אנו למדים כיצד לעבוד עם האנרגיה הרגשית, ולחוות את הרגש כפי שהוא ללא הדרמה שמעצימה אותו. התהליך תומך בניתוב האנרגיה האדירה שטמונה בנו למקומות בונים ויצירתיים המביאים לקרבה, אהבה והתבוננות. בהבנה זו אנו יכולים לגלות מה טמון באמת בתוך ליבנו ומהו הפוטנציאל הייחודי לנו.

עולם תרפיה רביעי 23:00

הגוף זוכר-ריפוי טראומה ופוסט טראומה

* הגוף זוכר- ריפוי טראומה ופוסט טראומה בסדנה זו נפגוש רשמים שנחרטו בגוף כתוצאה מחוויות עבר, באמצעות תרגילי גוף פיזיים, ביו אנרגיה ועבודה תודעתית, נלמד טכניקה עדינה שתתמוך בנו להתמודד ולחיות עם התחושות שעולות בתוכנו, בצורה הרמונית ,ידידותית ואוהבת.

עולם תרפיה רביעי 13:30

קונסטלציה משפחתית

מערכות היחסים בתוך המשפחה הגרעינית אליה נולדנו, משפיעות באופן ישיר על דרך ההתנהלות שלנו בעולם. אם זה במערכות היחסים בחיינו, בהתמודדויות הקריירה, ביחסנו מול כסף וממון ואף דרך מחלות הגוף והנפש השונות. דרך טכינקת הקונסטלציה המשפחתית אנו חוקרים את מקור הדברים הגורמים לנו בחיים לחוסר שקט, בוחנים את הרצון הפנימי מול המציאות העכשווית, ושואפים להביא לידי השלמה, טראומות עבר שנשארו פתוחות ומערכות יחסים שבורות, עלמנת שנוכל לתקרב יותר לעצמנו ולסביבתנו.

עולם תרפיה חמישי 13:30

 

ד”ר מזרחי אברהם

ד”ר מזרחי אברהם

על המנחה

שלום! אני ד”ר מזרחי אברהם, מייסד ומנהל של מכללת טאותרפיה (בשיתוף המכללה האקדמית וינגייט) המכשירה פסיכותרפיסטים בגישה הוליסטית ממוקדת התמכרויות במסלול תלת שנתי. כמו כן אנו מכשירים מאמנים להחלמה בהתמכרויות, קורס מנחי קבוצות עם התמחות בהתמכרויות, קורס בגישת 12 הצעדים לטיפול בהתמכרויות בשיתוף הרשות הלאומית למאבק באלימות, סמים ואלכוהול. בתאריך 2/9/1992 חוויתי בתהליך הגמילה שלי מסמים קשים פסיכוזה ומתוך הפסיכוזה חוויתי התעוררות רוחנית עוצמתית ששינתה לעד את חיי. עד גיל 30 לא ידעתי קרוא וכתוב ומאז החוויה הרוחנית שלי פגשתי עולמות שונים מרתקים מיוחדים ועשירים. החל מתכנית 12 הצעדים דרך פרויד, יונג, קליין ועוד. במסע פגשתי את לאו דזה, אושו ובודהה. במכללה כמו כן בקליניקה הפרטית אני מעביר ומשלב טכניקות רבות מעולמו של אושו בתוך תהליכים טיפוליים שונים ומדיטציות מותאמות בטיפול בהתמכרויות. אני יודע שכל אחד יכול להתעורר, להחלים ולחיות חיים רוחניים יצרניים ומועילים. אני בעל הסמכה ב- MA בעבודה סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסט קליני, PHD ומתמחה בטיפול על גווניו הרבים והשונים ומומחה בכל סוגיי ההתמכרויות, באופן פרטני, זוגי ומשפחתי. יש לי ניסיון של מעל 27 שנות תרגול אישי וקבוצתי.

03-7788766

על הסדנאות

התעוררות רוחנית דרך גישת 12 הצעדים

מהי גישת 12 הצעדים? איך היא מובילה מכורים נקיים שרק רצו וקיוו לצאת ממעגל ההתמכרות להתעוררות רוחנית. האם מכורים לסמים, אוכל, אלכוהול, הימורים, קניות זקוקים להתעוררות הרוחנית כדי להחלים? האם ישנה החלמה? שיח אמת עם ד”ר מזרחי אברהם.

עולם תרפיה שלישי 18:00

ארבעת האלמנטים לאהבה בבודהיזם

כשאנחנו אוהבים אדם אחר ואיננו יודעים כיצד לאהוב, אנו עלולים לפצוע אותו. אם האהבה שלנו אינה כוללת את ארבעת התנאים של הבודהיזם לרגש האהבה, היא כנראה אינה מועילה או אמתית כפי שאנו רוצים שתהיה. שיח אמת עם ד”ר מזרחי אברהם

עולם תרפיה שישי 16:30

זורבה הבודהה וקרל יונג

מיהו זורבה היווני? מה הוא מייצג? האם זורבה היה נהנתן, רקדן, שתיין, אגואיסט ומרוכז בעצמו? או שמא ארכיטיפ האהבה. מי הוא בודהה? האם הוא מייצג את דרך האמצע, את החיים הרוחניים שמבוססים על הימנעות מתאוות פוגעניות, מרצונות הרסניים, מתשוקות לא מרוסנות. איך אושו הצליח לשלב בין שתי הדמויות והאם באמת רק זורבה יכול להיהפך לבודהה?. האם אושו נשען על גישתו של יונג שרק מרפא פצוע יכול לעזור למטופל פצוע. שיח אמת עם ד”ר מזרחי אברהם.

עולם תרפיה שבת 10:00

גמילה מאבחונים פסיכיאטרים

האם האבחונים הפסיכיאטריים הכרחיים? האם תרופות המרשם הכרחיות? מדוע האמריקאים משתמשים במונח drugs לתרופות המרשם ומדוע אנו מכנים את הסמים הללו תרופות?. איך יכול להיות שבשבעים שנה צמחנו באבחונים פסיכיאטריים משבע אבחנות למעל 300 אבחונים שונים. אושו “מי שעושה מדיטציה אינו זקוק לסמים ותרופות”, האמנם? שיח אמת עם ד”ר מזרחי אברהם.

עולם בריא חמישי 10:00

 

גל חצאל

גל חצאל

על המנחה

גל חצאל, מתרגל הקשבה ללב והתקרבות אל הטבע , מדריך קפוארה , נהנה להיות תלמיד סקרן בדרך הגדולה .

053-5560705‬

[email protected]

על הסדנאות

 

רפואה וחזון מאמא אדמה

האדמה זמינה לנו תמיד ולמרות הפשטות שלה, טמונה בה עוצמה רבה מאוד לריפוי עצמי. האדמה מכילה ידע שניתן לגשת אליו בקלות עם ההקשבה הנכונה. בסדנה נתנסה בשתי טכניקות לריפוי וקבלת חזון מהאדמה ונשתף את הידע. משך הסדנה: כשעה וחצי.

עולם שמאני ביום חמישי בשעה 15:30

גילעד שפר

גילעד שפר

על המנחה

שמי גילעד שפר. כשהשתחררתי מהצבא, אחרי מלחמת לבנון השנייה, קיבלתי במתנה שתי פריצות דיסק וערימה של בלבול בראש שהיקשו עלי להירדם בלילות… כאבי תופת יומיומיים וחוסר ריכוז היו מנת חלקי גם אחרי שטסתי לטייל בהודו. חבר מהצבא, המליץ לי לנסות יוגה “בשביל הגב” והסטודיו הראשון שפגשתי (בדרמסלה) קיבל אותי בזרועות פתוחות – הכאבים חלפו תוך יומיים והקופיף שרץ לי בין האוזניים נרגע והשתתק. נעתי בין האטה יוגה לשיבננדה ואיינגר שלמעשה היה בזמנו גולת הכותרת שלי. לאחר מספר שנים של תרגול הגעתי לאשטנגה והתאהבתי 🙂 בשנים האחרונות אני מסתובב לא מעט באירופה. בכל מקום שאני מגיע אליו אני מחפש איפה לתרגל (וורשה, אמסטרדם, ליסבון, פורטו, סופיה ועוד…) על מנת לאסוף עוד שיטות וגישות להעמקה, מה שהופך את הסגנון שלי לאקלקטי ומגוון. נקשרתי ליוגה ממקום פיזי אבל אני ממשיך לחקור אותה גם מהמקום המנטלי , הרוחני והאנרגטי – כמובן שכולם קשורים האחד לשני.

548105914

על הסדנאות

אשטנגה יוגה

האשטנגה היא יוגה דינמית ביחס לשאר סגנונות היוגה הידועים כיום בעולם המערבי. היא שמה דגש על נעילת שתי הבנדות התחתונות (ובכך מעלה את אנרגיית הקונדליני במעלה הגוף), וסגירת הג’לנדהרה בנדה (ממוקמת באיזור הצ’אקרה החמישית, בגרון), ובכך מונעת מהאנרגיה לעלות לראש (בסופו של עניין באנו להתחבר לגוף לא?). האנרגיה עולה ויורדת בגוף ובכך מעלה את חום הגוף – דבר שעוזר לנו ליצור טרנספורמציה פיזית, פרדיגמטית ורוחנית. בסדנה: * נלמד את האסנות (תנוחות) של הסדרה הראשונה לפרטי פרטים דרך הגוף והחוויה. כמובן שהראש ישחק תפקיד, אבל משני לחלוטין לעומת מה שהגוף יעבור. * נלמד את מהותה של נשימת האוג’אי ובעיקר איך היא בונה את שביל הגישה שבין הראש לגוף. * נחקור ביחד את מקומו (הפיזי והרגשי) של הלב במהלך התרגול. ובעיקר – נפתח את האמאמא שלו! * נעבוד יחד, נזיע יחד, ובעיקר נרגיש (!) כל אחד את גופו שלו ואת המרחב האנרגטי שניצור. יחד! ** הסדנה מתאימה למתרגלי אשטנגה ותיקים ומתחילים כאחד.

עולם יוגה שישי 12:00

יוגה במבט פנימי

יוגה מודרכת בכיסוי עיניים. ברוב תנוחות היוגה המבט הפיזי מופנה לנקודה מוגדרת מראש (דרישטי) על מנת לעזור למתרגל באמת להתבונן פנימה אל נבכי נשמתו ורוח דרך הגוף. בתרבות המערב של ימינו, אנחנו מורגלים להישען על חוש הראיה יותר מעל כל חוש אחר. אבל, מה קורה כשהוא נלקח מאיתנו? לאן מופנית תשומת הלב שלנו? האם אנחנו מסתמכים על שאר החושים (שללא ספק מתחדדים ברגע זה), או שאנחנו מסגלים לעצמנו חוש שישי שלוקח אותנו אחריו? האם המחשבות מתרבות או שהקופיף הקטן בראשנו נרגע? הביטחון שלנו בסביבה ובעצמנו נפגע או מתחזק? בואו לקבל תשובות לשאלות הללו ולעוד אחרות במסע מעניין אל הפנים !

עולם יוגה חמישי 11:00

 

 

גיליה טואג זלינגר

גיליה טואג זלינגר

על המנחה

אשת סגולה ושומר רוח האדמה, החלקית וחוקרת האותיות החופשות דרך השם את מתנות הנשמה. סדנאות: רייקי מאסטר, סדנאות ריפוי והאמנות בטבע.

Www.Gilia.co.il
054-4509944
[email protected]

על הסדנאות

אותיות האור ניבטות בגופנו

בתנועה ושעשוע, יצירה ומגע, נזהה את אותיות נשמתנו בתוך גופנו, ונפתח את ערוצי השפע, למימוש והגשמה.

עולם ואהבת רביעי 14:00

עפים במרכבת השכינה, התעלות תדרית.

דרך חימום בהנעת הקונדליני ופתיחת הלב, נעבור תהליך התעלות אל רחם הבריאה, דרך חניכה אנרגטית, קודים ומגע.

עולם ואהבת חמישי 09:30

 

בראיוני

בראיוני

על המנחה

זמרת, וצרת שיטת GLOW לביטוי עצמי על במה מורה לביטוי עצמי דרך פיתוח קול ושירה מאסטרית בהתמודדות עם פחד במה

972524740610

על הסדנאות

 

מפחד במה לדחף במה

פחד במה הוא הפחד הגדול ביותר שמוכר באנושות כיום. בסדנה הזו אראה לכם את הדרך הקלה והמהירה להתגבר על פחד במה, אראה לכם איך מתחברים לכריזמה, לנוכחות ואיך מוציאים אותה החוצה אתן לכם כלים פשוטים ונגישים להתמודדות עם במת חייכם. סדנה מושלמת ומהנה לכל החולמים לעלות על במה וחוששים ממנה.

עולם תיאטרון שישי 16:30

הקול אפשרי- סדנה לפיתוח הקול, שירה והופעה על במה

הסדנה ששמה את הקול שלך במרכז הבמה. בסדנה נלמד איך להשתמש בקול שלנו בצורה בריאה, מקדמת ונכונה. נפתח את החסימות שיושבות שלנו בצ’אקרת הגרון, נלמד להתחבר לשירים ככלי ריפוי בחיינו. במהלך הסדנה, הבמה תפתח לכל מי שירצה לעלות ולשיר מול הקהל המדהים של הזורבה.

עולם בקול ותנועה רביעי 20:00

 

בן ואפרת

בן ואפרת

על המנחה

בן ואפרת – מומחים למערכות זוגיות ויחסים, מיניות והתפתחות אישית. מרצים, מובילי דרך. מנחי טנטרה ותיקים ומנוסים. זוג לחיים ולאהבה. בעלי ניסיון רב וייחודיות בעבודה תהליכית עם מי שחווים קשיים בתקשורת בין אישית, פגיעה מינית, סגירות מינית, ניתוק מהנשיות או מחסור במגע ואהבה. יצרנו מתוך הווייתנו את הדרך הייחודית לנו, אשר מניבה תוצאות מדהימות, עוצמתיות ומהירות, גם במקומות בהם אחרים הרימו ידיים. אנו מאמינים גדולים בכוחה של האהבה לשנות ולהשפיע.

054-465-5868

על הסדנאות

טנטרה, חגיגת החיים של כאן ועכשיו

בטנטרה הכל שלם ומושלם כל הזמן. בואו לחגיגה של שמחה וחושניות כאן ועכשיו, לחיבור של הנשמות והגוף, טקסים זוגיים יפים, מדיטציה ועומק. את הדבר המדהים הזה עיצבו ומעצבים במשך למעלה מ-10,000 שנים – בואו לחגוג את התוצאה. העבודה בסדנה הינה בזוגות.

עולם נושם רביעי 23:00

מדריך הטנטריסט לגלקסיה

כל מה שלא ידעתם על טנטרה ולא העזתם לשאול (או לא היה את מי). כל מה שרציתם לחוות ולא העזתם (או לא היה איפה). טנטרה זה לא מה שחשבתם וגם לא מה שהשכנה מלמעלה סיפרה לכם. בואו ללמוד ולחוות תורת חיים מדהימה, שמלמדת להגיע להארה דרך חגיגת החיים. סדנה להכי מתחילים שיש, מתאימה לכווווולם. למי שלא יודע מהי טנטרה, למי שחושב שהוא יודע מהי טנטרה ואפילו למי שבאמת יודע ורוצה לחוות ולהעמיק. הטנטרה בת למעלה מ- 10,000 שנה. היא ממש תורת חיים עמוקה שמקיפה את כל תחומי החיים. סדנה נעימה וקלילה שתיתן לכם את הבסיס הרעיוני לעולם הרוחני המעמיק של הטנטרה, דרך ותוך כדי תירגולים שונים הבאים מעולם הטנטרה.

עולם נושם שלישי 23:00

במגרש המשחקים של הטנטרה

דרך הקאולה של הטנטרה מלמדת להגיע להארה דרך חגיגת החיים, דרך המשחק וההנאה, כי ממילא – הכל אשלייה אחת גדולה. אז בואו נחגוג! סדנת טנטרה ג’וסית ומגניבה לזוגות. תתחברו לעצמכם ולבני זוגכם במודעות, בחושניות ובאהבה. נתרגל יחד טקסים יפים, נפתח את הסושומנה, החליל הפנימי, לזרימת הקונדליני ונהפוך את המציאות לחלום של אהבה.

עולם נושם שבת 01:30

פרדיגמה של בריאות טוטאלית

סוד מעיין הנעורים הנצחי הוא אחד האלמנטים המרכזיים בתפיסת העולם החדשה שאנו מלמדים: THP – Total Health Paradigm הדרך לבריאות מוחלטת. זה נשמע אולי אוטופיה, אבל זה אמיתי. אנחנו לא חולים!!! כבר למעלה מעשור לא חלינו בכלום. לא התקררות, לא דלקת גרון, לא שפעת ובטח לא משהו יותר חמור מזה. איך זה אפשרי? בואו ללמוד. זה אפילו קל. נלמד אתכם את הקונספט הבסיסי של THP, תפיסת העולם החדשה/ישנה שלנו שמבטיחה בריאות לנצח! נתרגל גם סדרה של 5 תירגולים טיבטיים טקסיים, מדיטטיביים, רבי עוצמה (“חמשת הטיבטים”) שיאזנו את כל מערך הצ’אקרות והמערכת ההורמונלית שלכם, יחזקו את מערכת החיסון יעניקו לכם בריאות וחוסן, יפנו רעלים מגופכם ולפי המסורת הטיבטית, יעניקו לכם נעורים נצחיים.

עולם ואהבת שישי 11:00

Celebrationship – איך להפוך את חיי הזוגיות לחגיגה

כל כך הרבה אנשים בעולם רוצים זוגיות טובה, חולמים עליה, מפנטזים, בין אם אין להם זוגיות והם מחפשים אותה ובין אם יש להם זוגיות לא מספקת. זה מתחיל בנו, בעצמנו, עמוק עמוק בפנים. זו המחוייבות שלנו לעצמנו לא להתפשר על שום דבר בחיינו ולהסכים רק לטוב ביותר. זוגיות שהיא חגיגה של ממש! אולי תשאלו את עצמכם “זה אפשרי? יש חיה כזו?” התשובה שלנו היא “בהחלט!!!” – אפשר לחיות חיי זוגיות מדהימים, עשירים, פתוחים ומעצימים, בלי מריבות ופיצוצים, עם המון אהבה כל הזמן. אחרי שנים ארוכות של יחד, בזוגיות שאנו מאחלים לכל אדם בעולם, עם נסיון עשיר בעבודה תהליכית עם זוגות על זוגיות ומיניות, יצרנו סינטזה מיוחדת. שילבנו את האמיתות עתיקות היומין הבאות מעולם הטנטרה, עם גישות מודרניות, הוספנו עוד מעולם האימון האישי, ותיבלנו בנסיון החיים האישי העשיר שלנו. בנינו את הקונספט שלנו – CELEBRATIONSHIP בסדנה הזו, נספר לכם וגם נתרגל יחד איך אפשר לחיות בזוגיות מעצימה. מי ומה אנו צריכים להיות בתוך הזוגיות הזו, על מנת לחיות טוב, בלי לוותר על עצמנו ובלי לגרום לבן הזוג שלנו לוותר על עצמו. איך להפוך את חיי הזוגיות למסע הכי מרגש בחייכם.

עולם ואהבת חמישי 14:00

 

אריק שחר

אריק שחר

על המנחה

לאחר שנים של מסעות בין מזרח למערב, ילדות לבגרות, גשמי לרוחני, מדיטציה לעבודת אדמה ובין איש לאלוהיו, גילה את עולם הפסיכודרמה כגשר המחבר בין עולמות ויוצר התבוננות וריפוי מתוך פשטות ועומק. מקים ויוצר מרכז “שחר סדנאות”, בוגר לימודי דמיון מודרך ובוגר המסלול להנחיית קבוצות עם התמחות בפסיכודרמה ודרמה תרפיה במכללת “תלתן”, מלווה קבוצות נוער ומבוגרים בפסיכודרמה וחוקר את פנימיות האדם, מזמין אתכם לצאת למסע לגלות עוד רובד בעצמכם בעזרת חוויית הפסיכודרמה והמשחק הספונטני.

050-7732773

על הסדנאות

תאטרון האדם הקדמון

לפני המצאת השפה המדוברת, התקשורת הראשונית הייתה עשירה ומיוחדת, על אף שהתבצעה ללא מילים. במרוצת השנים שכחנו עד כמה משמעותית היא השפה הלא מדוברת – שפת הגוף… התנועות… מבט העיניים… והקולות הראשוניים, אלו שבאים ישר מהבטן והחזה, ישר מלב הנשימה שלנו! בסדנה זו, נעסוק בבסיס הראשוני של תקשורת ומערכות היחסים בין אנשים, בעידן שלפני המצאת השפה! דרך מחוות גופניות, פנטומימה, משחקי קולות ואלמנטים נוספים, נחקור כיצד אפשר לייצר תקשורת, הקשבה, ואינטראקציה בינאישית – ללא מילים, אלא בעזרת כלים שונים ועשירים בהם שכחנו להשתמש תוך כדי תהליך האבולוציה. בואו לתרגל תקשורת ואימפרוביזציה ללא מילים, חיבור לשורשים הקדומים של יצירת מערכות יחסים והקשבה ממקום שונה. כל זאת בתיבול של הרבה צחוק והומור, מוסיקה וריקוד והרבה חיבור של לב אל לב מהמקום העמוק והאותנטי.

עולם תיאטרון שלישי 17:30

סוציומטריה – לבחור מהרגע הנוכחי

בחיים כמו בחיים, אנו בוחרים כל רגע ורגע! בין אם במודע ובין אם לא… בוחרים בערכים שלנו, במעשים שלנו, בחברים שלנו, בבני זוגנו, באוכל שאנו אוכלים ובעצם במה לא? מוזמנים להצטרף למסע של חקירה למה אני בוחר ברגע הזה ממש בדרך כזו או אחרת? ויותר מזה – מי האנשים שאנו בוחרים סביבנו בחיים ומדוע?

עולם תיאטרון רביעי 12:00

הפסיכודרמה של הלא מודע הקבוצתי

בסדנה זו נצא למסע פסיכודרמה קבוצתי שבו הקבוצה ולא המנחה, תכתיב את הכללים ותוביל את הדרך בזמן הווה – כאן ועכשיו! נבנה את תמונות חיינו מתוך הנביעה האישית והאינטימית שלנו באופן אישי – עד אשר נפגוש את האחר ונחבר את הסיפור האישי שלנו, לסיפור של האדם שמולי ובהמשך גם לסיפור הקולקטיבי שלנו כקבוצה.

עולם תיאטרון חמישי 11:30

אימפרוביזציה לילדים!

סדנת תאטרון אימפרוביזציה לילדים! נלמד לאלתר, לשחק, להשתולל, להפתיע וכל זה דרך הקשבה לאחר, לסביבה ולרגע הזה!

עולם הילדים שישי 14:00

 

אריאל גלילי

אריאל גלילי

על המנחה

אריאל גלילי, מנחה ומטפל יותר מ15 שנים. מלווה תהליכי צמיחה והתפתחות דרך חיבור לרגע הזה וריברסינג. יו”ר עמותת דרך גבר המפיקה את “שיווה – מרחב התפתחות גברית”. מעצב גרפי ויזם.

528242773

על הסדנאות

אותנטיות טרנספורמטיבית – לתקשר את האמת באמת

בכל מפגש אנושי יש 3 משתתפים – אותי, את האדם השני והמרחב בינינו. המרחב הזה יחודי ומלא בפוטנציאל לצמיחה וריפוי ברגע שמתקשרים את מה שקורה במרחב הזה. בסדנה נחקור ונגלה איך לתקשר את האמת שלי מול אנשים אחרים,בעיקר תחושות שהחברה לא לימדה אותנו איך לתקשר אותם כמו: מבוכה, שיפוטיות, התרגשות ומשיכה בצורה שהאדם השני יקשיב ויכיל אותה. וכך להפוך כל מפגש אנושי להזדמנות לצמיחה והתפתחות.

Diving Deep רביעי 14:00

סדנת ריברסינג – נשימת אף לריפוי עמוק

נשימה היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר לריפוי עמוק. הנשימה מאפשרת לנו להכיל את הרגע הזה ואת הרגשות שיש בו. בסופו של דבר, החיים שלנו הם התרחבות והתכווצות. ודרך הנשימה אנחנו לומדים להכיל ולתת לרגשות ביטוי ומקום בגוף שלנו. בנשימת אף אנחנו לומדים לנשום עמוק, לנשום מחובר ועם נוכחות. נשימת אף מעוררת את היכולת שלנו לאהוב, לתקשר ולהתחבר ל’אני הגבוה’. בסשן ריברסינג אף אנחנו מגיעים לשלווה ואהבה עמוקה שמחברת אותנו לחלקים העמוקים ביותר שלנו, שמביאים ריפוי עמוק ורוגע.

עולם נושם רביעי 09:30

 

אפרת פוג’ה שקד

אפרת פוג’ה שקד

על המנחה

הולכת בדרך הלב, חוקרת ומשתתפת בטקסים מתרבויות שונות בארץ ובעולם, מלמדת ולומדת את רפואת הצמחים, מנחה סדנאות ומלווה אנשים בדרכם בעזרת כלים שונים המשלבים עולמות עתיקים עם כאן ועכשיו.

050-6335464

[email protected]

על הסדנאות

 

כלים ברפואה העתיקה – למידה והתנסות

לשמאן (האיש המחבר לרפואה) כלי עבודה רבים – אינטואיציה חזקה וראיית הנסתר משולבות בשימוש בארבעת האלמנטים, שבעת הכיוונים, רפואת הצמחים, ספיריט של בעלי החיים, שירה ושימוש בכלי רפואה וכלי נגינה מיוחדים. ניגע בצורת העבודה הזו, נתנסה בחיבור למסר עבורינו, נפתח שער לדרכי רפואה עתיקות. מספר המקומות מוגבל.

 

שירי רפואה מהעולם

נלמד שירי רפואה בשפות שונות המגיעים מכל רחבי תבל ונשיר.

 

אפרת ואלי ארגמן

אפרת ואלי ארגמן

על המנחה

אפרת ארגמן – מאפשרת ביודנסה כעשור. אלי ארגמן – איש רוח, מטפל מלווה ומנחה סנאות ברוח הקורס בניסים.

543088803

על הסדנאות

ביודנסה לילדים – מסע אל הג’ונגל -אפרת ארגמן (בלי אלי)

איזו חיה אנו הכי אוהבים? איזו חיה היית רוצה להיות? נרקוד, נשחק ונחוה באמצעות תנועה ומוסיקה את המפגש עם חיות שונות, כאלה שנמצאות בג’ונגלים וכאלה שנמצאות בבית.

עולם הילדים רביעי 18:30

ביודנסה לילדים – מסע אל הג’ונגל -אפרת ארגמן (בלי אלי)

איזו חיה אנו הכי אוהבים? איזו חיה היית רוצה להיות? נרקוד, נשחק ונחוה באמצעות תנועה ומוסיקה את המפגש עם חיות שונות, כאלה שנמצאות בג’ונגלים וכאלה שנמצאות בבית.

עולם הילדים חמישי 17:00

להתעורר אל הביחד

כל כך התרגלנו אליו – אל הזמן, אל המסע, אל המחסור, אל הפער, אל ההסתרה. כל כך פחדנו ממנו – מן הזמן, עד כעס, עד הכחשה, עד בדידות. כל כך טעינו בו – בזמן, בתחילתו ובתכליתו. בואו להכיר עקרונות מרכזיים מתוך הקורס ‘בניסים’, ולאפשר ניסים בחייכם.

עולם בקול ותנועה שבת 10:00

 

אסף קמחי

אסף קמחי

על המנחה

אסף קמחי, מורה ואמן לחימה וריפוי. מלמד ומתרגל קונג פו, קראטה וצ’י קונג מעל שני עשורים, כשארבע וחצי שנים מתוכם בילה בין מורים שונים ברחבי העולם. משלב בין עבודת גוף, מדיטציות והתפתחות רוחנית. מקים בית הספר צ’י קונג פו בתל אביב, בוגר תואר ראשון בחינוך גופני.

assaf kimchi
528383855

על הסדנאות

סטרס: מה זה עושה לנו ואיך להתמודד

העולם בו אנו חיים מציב בפנינו מציאות מלחיצה לעיתים. מתח נפשי וגופני יכול לפגום בבריאות הנפשית והגופנית שלנו. נלמד ונעמיק על המקור לכניסה למצבי מתח, מה הוא עושה לנו ואיך ניתן להתמודד ולהפחית את הסטרס. הסדנה היא בת שעתיים, כשרבע ממנה יכיל תרגול תנועתי מדיטטיבי.

עולם בריא שישי 10:30

צ’י קונג זרימה אל האינסוף

הצ’י קונג היא שפה של זרימה ושל חוסר מאמץ. בעזרת שילוב בין תנועה, נשימה ומדיטציה מונחית נפתח מרכזי אנרגיה (צ’י) בגוף, וניתן לתנועה, בפשטות ומתוך הרפיה, לזרום למקורות המעניקים לגוף תחושות של התעוררות ועוצמה פנימית.

עולם בריא רביעי 09:30

צ’י קונג- מתנועה למדיטציה

הצ’י קונג הינה אומנות תנועה מדיטטיבית המתפתחת מעל 4000 שנה. זו מהווה ענף ברפואה הסינית ומשלבת עקרונות פילוסופיים מתוך הדאו, לצד תנועה רפויה ובלתי מתאמצת. בסדנה נשלב בין תנועות הפותחות את ערוצי האנרגיה ומזרימות את הצ’י בגוף, לצד הנחיה אל תוך מצב מדיטטיבי הכולל שחרור, קלילות, תחושת אהבה ושמחה. מוזמנים להגיע מחוייכים.

עולם בקול ותנועה חמישי 09:00

 

אסף וולפברג

אסף וולפברג

על המנחה

אסף וולפברג מנחה סדנאות יוגה, מדיטציה ומסאז’ תאילנדי באשרם במדבר. מלמד בארץ ובמזרח מזה 7 שנים. לוקח חלק פעיל במסגרת האשרם לאורך השנים.

אסף וולפברג
Asafyoga.com
053-5304439

על הסדנאות

מדיטציית אהבה אונברסלית

מדיטצית מטא או אהבה אונברסלית היא תרגול בודהיסטי אשר מפתח את איכות האהבה אשר אינה תלויה בדבר. נצא אל לב המדבר הרחק מהרעש וההמולה ונתכנס פנימה אל תוך תרגול מדיטציה מונחה לפתיחת הלב.

Diving Deep שישי 16:30

יוגה רגשית

תרגול האטה יוגה בדגש על שחרור הגוף הרגשי. נחווה על ידי תרגול פיזי ומדיטטיבי איך היוגה מאפשרת לנו להרפות מהכעסים והלחצים, להביא קלילות וצחוק לחיים, לפתוח את הלב ולקבל בזרועות פתוחות את כל מה שמגיע לחיינו.

עולם יוגה רביעי 10:30

 

אסי רוז

אסי רוז

על המנחה

אסי רוז אומן יוצר ומפיק מוזיקלי , בוגר אוניברסיטת גולדסמיט ( לונדון ) ללימודי ג’אז ומוזיקת עולם , טייל במהלך 15 שנה בחול ברחבי העולם וחקר שיטות לימוד נגינה שונות ממבט אנטרופולוגי. פיתח את ׳ נגינה בצבעי הקשת׳ לתת מענה לצרכים של ילדי המילניום להתחבר לעולם המוזיקה לפי חידות ואתגרים , לפי תוצאות מיידיות עם חשיפה למספר מגוון של כלי נגינה כבר בשיעור בראשון.

549452112

על הסדנאות

נגינה בצבעי הקשת

חוויה לילדים ולכל המשפחה, מתחילים לנגן כבר בגיל 3 על קסילופונים ועל פסנתר שטיח (מנגנים עם הרגליים על קלידים גדולים) – גישה נעימה וידידותית לעולם הצלילים, חשיפה לעולם התווים שקמים לתחייה דרך צורות, דמויות מצוירות, שירים וסיפורים

עולם הילדים שישי 15:30

נגינה בצבעי הקשת – צעדים ראשונים בעולם המוזיקה

סדנא יחודית ומקצועית לילדים בגילאי 7 ומעלה ללימוד נגינה – הזדמנות לכל הילדים וגם להורים להתחיל לנגן, לפצח את המחסומים ולהנות מעולם הצלילים לפי תווים צבעוניים. בסדנא מחברים שירים קצרים כמו משחק פאזל ויוצרים שירים מוכרים. כבר במפגש אחד בלבד לומדים לנגן שתי שירים: ‘יונתן הקטן’ ו-‘לדוד משה היתה חווה’. מנגנים על גיטרה, יוקללי, קסילופון או פסנתר שטיח. (ההורים מתבקשים להביא גיטרות או יוקללי מהבית אם יש, את שאר הגילים אנו נספק )

עולם הילדים חמישי 18:30

 

אמיר לייבמן

אמיר לייבמן

על המנחה

באחד ממסעותיי טבעתי. נשאבתי עמוק פנימה, אל עולם בו החומר והאש מתמוססים יחד, מתערבלים לכדי ערפול חושים, הכל חזר להיות ביצה קדומה. המוסיקה מסביבי היתה עוגן המורכב מקולות וגלים. המילים איבדו משמעות, חלקיקי ההוויה הפכו לגילויים מתחדשים של אור, צבע, צורות ומבנים. זה לא היה מרחב של פחד אלא של גילוי, התחדשות, התפרצות געשית אל מימוש בחומר. העולם שואב אותי לתוכו, כאן ועכשיו. בצבעים בוהקים וריחות עזים, לפיזיות של החיים, למורכבות של הקשרים, להסכים ולהיות, להסכים ולחיות. לפסטיבל הזורבה אני בא עם התרגשות וקריאה פנימית לאפשר מעגל שבטי במתחם השמאני, של אנשים טובים , בעבור האנשים, למען הטוב שבנו ולמען עתיד העולם.

052-4070055

[email protected]

http://www.lifepulsation.com/

https://www.facebook.com/lifepulsation/

על הסדנאות

 

לא משחקים, שברו את הכלים

אנחנו בעידן השפע, חיים בבתים יציבים, שותים מים מברז או ממתקן מים , חשמל נגיש ורובינו לא יודעים מחסור ועדיין לא תמיד חשים שלווה ושמחה בלב…מה משמעותו של השפע עבורינו? מה מחירו של השפע? אנחנו בעידן שהמטריקס משתנה, מה שיציב ובטוח מתערער. האוויר שלנו בסכנה, המים שלנו בסכנה, חיות נכחדות, זיהום מעצים. לאן פנינו מועדות? מה ניתן לעשות . מפגש של הקשבה ולב בדרך לחידוש חוזה נשמה ולב עם אימא אדמה וכל בני החיים. ממשיכים את משחק החיים לעתיד טוב יותר.

עולם שמאני יום רביעי בשעה 15:30

 

משחקים אסורים. מרחב בטוח בין בני אדם

מספרים על העיט הקדום שהתאהב באישה. היא הייתה לבדה בעולם שחרב , לכודה על יבשה קטנה מסביב רק ים. העיט דאג לה והאכיל אותה וביקש לממש אהבתו אליה. כך נסק העיט אל עבר השמיים ועלה מעלה מעלה אל עבר השמש וככל שהתקרב כך עלה החום, הלהבות סביבו גברו עד אשר נשרפו כנפיו באש השמש. והוא המשיך אל תוך האור נשרף כולו ונעלם. ואז נולד בגוף אדם. זרוק על האי לצד אהבתו האנושית. מממש אהבה בגוף חדש, עם מגבלות חומר, בלי כנפיים ועם זכרון של מי שהיה פעם. סדנה לפקיחת עיניים על התנהלותינו כאנשים, במטפלים, כבני זוג, כילדים. בין חלומות להגשמות, בין גבולות וקווים אדומים. משלמים המחיר על טעויות ועל לימוד מתמיד. מתי ישירות הופכת חדירות, מתי שאלה הופכת שפיטה, מתי משיכה הופכת הטרדה.

עולם שמאני ביום שישי בשעה 16:30

אמיר אזולאי

אמיר אזולאי

על המנחה

תרפיסט גופנפש – אישי וזוגי, מורה לנשימה, רפלקסולוגיה, האטה יוגה ויוגה תרפיה. מנחה קורסים וסדנאות מודעות להתפתחות ותקשורת עם הגוף בהווה, מפיק אירועים מאחדים שבט אחים גם יחד, יועץ לחיים. יחד אחד

504567872

על הסדנאות

שני מוחות

הקשר בין המוחות. “אני חושב משמע אני קיים”? בהרצאה אני מביא נקודת מבט חדשה על המשפט הזה, מתאר כיצד אנחנו אוכלים לעצמנו את הראש ומה אנו מעכלים עוד חוץ ממזון ונוזלים. הרצאה מרתקת שמכניסה מודעות והקשבה אל תחושת הבטן ומלמדת מחדש את שפת הרגש. ״אני מרגיש משמע אני קיים״

Diving Deep חמישי 11:00

מסע אל הלב

במסע הקרוב נתמקד בריפוי הלב דרך נשימה וצלילים חיים. לעתים אנו נושאים עמנו משהו אשר מעכב אותנו בחיים, כזה שאולי בראש השלמתי עם הפרידה ממנו, אך הלב מבקש עוד ריפוי. בעזרת הנשימה והצלילים נוכל לפגוש מקומות המבקשים עוד רגע של תמיכה וביטויי. נפגוש עוד בלב את השמחה והתשוקה והצחוק, להם וליתר התחושות והרגשות ניתן מקום בטוח בכאן ובעכשיו. תהליך נשימה כמו ריברסינג, היא הזמנה להניח את המוכר והידוע לרגע בצד ולהגיע בכוונה כזאת של התמסרות אל הרגע והפתיחות לפגוש חדש מוכר בכם. מסע בעקבות הלב. נשימה מעגלית – ריברסינג היא תרפיה בעזרת נשימה מודעת המייצרת חיבור בין השאיפה לנשיפה ויוצרת מעגל נשימתי רצוף. מטרת הטיפול בנשימה הוא: המסת והחלשת קשיים רגשיים, מתחים, דפוסי התנהגות, התנגדויות, הגנות השוכנות בקרבנו שאינן משרתות אותנו. התהליך מביא אותנו למפגש הכי קרוב עם עצמנו.

עולם נושם שישי 15:00

 

אלרון טל-חיים

אלרון טל-חיים

על המנחה

אלרון טל-חיים סטודנט באוניברסיטת בן גוריון בנגב, חוקר חלימה צלולה ומעביר סדנאות בנושא.

546824845

על הסדנאות

לתוך חלומות צלולים

סדנא שתעסוק סביב החלקים הפרקטיים של חלימה צלולה, מה זה, כיצד לבצע חלימה צלולה, מהם החוקים האוניברסלים, כיצד כלי זה יכול לסייע בהתגברות על סיוטים וכיצד צלילה מודעת זו אל התודעה יכולה לשפר את חיי היום יום.

Diving Deep רביעי 20:00

חלימה צלולה- האפשרויות הנסתרות

לשאלה מדוע אנו חולמים הוצעו תיאוריות רבות אך לא נמצאה עד היום הסכמה בין מומחים, זאת מכך שלא ניתן למדוד חלום בשום צורה אפקטיבית, כאן נכנס החולם הצלול לתמונה, מאחר ואנו לוקים ביכולות הטכנולוגיות למדידה ראויה של החלומות, נכון לעכשיו רק אנחנו יכולים לברור את מלוא היכולת של התת מודע. אני מזמין אתכם לסדנה שתיערך במתכונת של דיון בה נעסוק בשאלות ומגוון התיאוריות שהוצעו באספקטים המדעיים והרוחניים כאחד. מי יוצר את עולם החלום? הכיצד הגיוני שקיימת האפשרות לעבור חוויות כה מטלטלות רק בכדי שיישכחו שניות ספורות לאחר התעוררות? האם ניתן לחזות את העתיד? האם קיימת האפשרות של “חלימה משותפת”? ועוד. בואו לחקור ולהציע רעיונות ושאלות יחדיו.

Diving Deep שלישי 17:00

 

אלי עובדיה

אלי עובדיה

על המנחה

אלי עובדיה בן 29 כרגע גר בפרדס חנה. את שנות העשרים המוקדמות שלי השקעתי בחיפוש, דרך מסעות בארצות שונות תרבויות דתות תהליכים וטקסים שונים על מנת ללמוד על הטבע שלנו כבני אדם והחיבור שלנו לחיים ולטבע. כל מפגש עם כל תרבות וכל תירגול לימד אותי עוד קצת עליי ועל החיים. כיום אני מתרגל ולומד דרך חיים שמאנית מבוססת יסודות טבע עם תומר פיין. לומד “תרפיה באמצעות טבע והרפתקה” במכון וינגייט. מתנדב ומתמחה בשנים האחרונות בתמיכה במצבי משבר בעקבות שימוש בחומרים פסיכדלים בארץ ובחול. אני מאמין שהמפגש הכוונה והחיבור הם רפואה, כל אדם הוא עולם מלא רפואה לו ולעולם וכולנו מעגל שלם גדול.

על הסדנאות

ללכת דרך

כבני אדם ההולכים כל אחד בדרכו שלו חלים עלינו כוחות פנימים וחיצונים במקביל. לפעמים נחווה את הכוחות האלו כמשקל מעיק או סימן לחוסר איזון. בסדנה נתבונן ונעמיק בכוחות וההבטים שקיימים בנו ובעולם בחוץ על פי המסורת האינדאנית, דרך ארבעת האלמנטים היסודיים האדמה המים האוויר והאש. המפגש בין העולם הפנימי של אדם לעולם “החיצוני” הוא מפגש טבעי שטומן בתוכו גמישות הרמוניה ומורכבות, לפעמים אם נבחר ונלמד להסתכל ולחוות את המפגש הזה דרך משקפת מסויימת החוויה כולה תתפס אחרת, נצליח לתעל רגישות מחשבה רוח וחומר לעוצמת חיים מבורכת לנו ולעולם. בסדנה נתמקד במשקפת הזאת, משקפת מבוססת כוחות טבע משקפת שדרכה אנחנו מתגלים כיצור טבעי כיקום קטן השזור ביקום הגדול. הפנים והחוץ רוקדים ריקוד של חיים הם מנגנים מנגינה הרמונית,יחד, כאחד. בסדנה נתרגל לקבל עלינו את מקומנו הטבעי השמח הנהנה והמתרגש מהמנגינה השלמה שאנחנו והחיים מנגנים תמיד.

עולם שמאני ביום חמישי בשעה 8:30

אלון חיימוביצ’י

אלון חיימוביצ’י

על המנחה

שמי אלון. מאז ומתמיד התעניינתי בחקירת העצמי ובלימודיי מודעות והעולם הפנימי. השלמתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ולמדתי שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות אך בשנים האחרונות נחשפתי, למדתי וחוויתי את עולם סדנאות התרפיה על שלל צבעיו…והתאהבתי. כיום אני מנחה סדנאות תרפיה ומחפש להעניק את אותה המתנה שאני מבקש לעצמי- מפגש אותנטי, אינטימי ואמפתי עם רגשותינו וחלקי הנפש שלנו. אני מאמין שדרך עבודה פנימית וחיצונית והרבה הנאה, בכוח כולנו לנשום טוב יותר, להרגיש שלמים יותר ולחיות בריא יותר.

524421292

על הסדנאות

לבוא מהבטן

הבטן היא מרכז האינטואיציה שלנו. היא מרכזת בתוכה רגשות, מטענים ותדרים של בכי ושל צחוק. המבנה שלה הוא עגול ותנועותיה הן גליות ואיטיות יותר מאלו של הראש והשכל. כשאנחנו לומדים לפעול מהבטן, אנחנו לומדים להשתמש בתדר רגשי, ילדי ומחובר, תדר שמסונכרן באופן טבעי עם הבריאה ועם הרגע הזה. כשנלמד להגיב יותר מהבטן, נגלה כי אנו מכלים פחות משאבי נפש ופועלים בפחות מאמץ- בניגוד לתגובה המגיעה מחריקת גלגלי השיניים שבראש. מודעות לתנועות הבטן והאינטואיציה תסייע לנו בעיקר בקשרים הבינאישיים בחיינו, בחקירת הגוף הרגשי שלנו ובתהליכי קבלת החלטות. בסדנה נתחבר אל צ’אקרת מקלעת השמש, נבוא מהבטן ונעקוף את תהליכי החשיבה והניתוח שבראש. דרך מדיטציה ואימפרוביזציה, נצייר, נמחיז, נשמיע קול, נזוז ונדבר היישר ממרכז האינטואיציה. בלי ניתוחים, בלי חפירות ובלי דאגות.

Diving Deep שישי 12:30

הגוף הוא אני – משחק בתנועה

אני זה מה שהגוף שלי עושה. גם כשאנחנו מרגישים פחות נוכחים, הגוף שלנו נוכח כל הזמן. הוא מגיב, הוא משחק, הוא מתבטא, הוא מפגין, מתריס ומקבל. כשאני מודע לגוף שלי אני מאפשר לעצמי להיות מודע לרגע ההווה ולמה שמתחולל בי עכשיו. דרך הגוף נוכל למצוא את החיבור הבסיסי והטבעי ביותר לעצמנו ולרגע הזה. בסדנה נעבוד יחד עם הגוף הרגשי והגוף הפיזי שלנו, נתחבר ונביא לידי ביטוי את רגשותינו ואת כל שאנחנו דרך פיזיות של משחק והמחזה, מגע וריקוד ובעיקר תנועה משותפת.

עולם בקול ותנועה חמישי 16:00

 

אלה נחום אל-בוחר

אלה נחום אל-בוחר

על המנחה

אלה נחום אל-בוחר אשת אדמה, אמא, תלמידה, מורה, מרפאה, חולמת ומתמסרת לתנועה, בידיעה שהכל מחובר.

054-6572277

[email protected]

 

על הסדנאות

 

רחם אחת – לנשים בלבד

הרחם שלי מקור עוצמתי, היכל קודש קדום, מערת בריאה, אדמה פוריה, מתחדשת, פועמת, מתמלאה ומתרוקנת, משתנה עם הלבנה, מאזנת אותי. כשאני קשובה לרחם אני מחוברת לקרקע, כשאני שולחת לרחם שלי אהבה, אני מתמלאת בשמחת קיום פשוטה, בחשק, במוכנות לעשייה. הסדנא מיועדת לכל מי שמרגישה קריאה להתחבר לרחם, להתמלא באהבה ובחמלה, להתמסר לחיבור רחב עם שבט הנשים. יחד נצא למסע בדימיון אל מעמקי הרחם, נפגוש את מקור האור שאנחנו ונתחבר לתדר האהבה. ברוח המסע הקצר שעברנו, נתכנס לתהליך אישי של מגע ועיסוי עצמי.

עולם שמאני יום חמישי בשעה 11:30

איתן שחם

איתן שחם

על המנחה

יליד 1966 אב ל-2 ילדים. שחקן תיאטרון: משנת 1990, מדריך לדרמה: משנת 2004, בימוי: ביים שלושה מחזות וערב מונולוגים. הגה את רעיון סדנת “הטנטרון”. סדנת תקשורת ייחודית המשלבת כלים מעולם התיאטרון, טנטרה, אימון אישי, ותנועה. מנחה סדנאות: במוסדות, מסגרות פרטיות, ובפסטיבלים: כיום קיימות 13 סדנות שונות שעוסקות בנושאים: תקשורת בין אישית, העצמה אישית, מיניות, והתפתחות אישית. מטפל תראפי לזוגות ויחידים, מטפל במים: בשיטת וואסצו, וואסצו חושי. בעלים של רשת קליניקות לגעת באושר המתמחים ב-“עיסוי חושי” שיטה ייחודית בארץ ועולם המשלבת 3 טכניקות, שכל המטרה להחזיר אהבה לגוף. כמו קיימים גם טיפולים במים כמו: קונטק מים, וואסצו קלסי, וואצסצו חושי.

052-2429993

על הסדנאות

מפגשים בחשיכה

סדנה העוסקת בחיבור ותקשורת בין אנשים כאשר השיפוטיות החזותית מנוטרלת. בסדנה נחווה סוגים שונים של תרגילים שיביאו אותנו למקומות בהם נבדוק מאיפה אני מתחבר. מהם אזורי הנוחות שלי לתקשורת, מהם המקומות בהם התקשורת קשה לי ומביאה אותי לניתוק או ריחוק. נכיר מקומות חדשים לתקשר. נבחן את הגבולות שלי ושל הפרטנר שמולי, נהיה בהקשבה לעצמי ולסובבים אותי. נפתח למפגשים בדרך לא מילולית. בסדנה נתמודד עם שינויים, נשחרר שיפוטיות ונשתחרר לחקירה משוחררת מדפוסי התנהגות המוטבעים אצלנו ונאפשר לעצמנו תקשורת אותנטית ללא מעצורים.

עולם ואהבת שלישי 22:30

לפגוש את השופט שלי

סדנה שמגיעה מעולם התרפיה והתיאטרון. הסדנה עוסקת באחד הדברים החשובים בחיינו שלרוב מנהל אותנו. אותו קול פנימי שלנו ששופט אותו על כל צעד שאנחנו שוקלים לעשות, אותו קול פנימי שלרוב בולם מאיתנו לפעול בחופשיות, אותו קול שממתין לאישורים חיצונים. בסדנה נלמד להיות בהדברות עם אותו קול, וללמוד דרכים לחיות איתו בשלום והרמוניה.

עולם ואהבת שישי 12:00

מה הסיפור שלך:

סדנת מעולם התיאטרון המביאה לידי ביטוי חופש היצירה לספר סיפור אמיתי או אגדה. תוך שימוש בתת מודע, דרך 5 שלבים בסיפור שלנו. המשימה מאתגרת ומביאה את המשתתפים לגייס את: הדמיון, היצירתיות, הביטחון ומאפשרת חופש הביטוי

עולם ואהבת שבת 08:00

אימפרוביזציה מהחיים

סדנה מצחיקה ומשעשעת מעולם התיאטרון, המביאה לבמה את המשתתפים במשחקי תיאטרון לפגוש את עצמם בסיטואציות מהעבר בחיים שלהם אבל הם יכולים הפעם בסדנה לבחור אחרת, ולקבל נקודת מבט נוספת.

עולם ואהבת רביעי 15:30

 

אימנו אננד

אימנו אננד

על המנחה

אימנו אננד – סניאסית ומנחת מדיטציות מעולמו של אושו, המשלבות הכרות עם העצמי וריפוי דרך תנועה ביו-אנרגתית והתבוננות. סטודנטית לרפואת צמחים אינטגרטיבית המחברת בין מסע למסורת. מעבירה סדנאות ליקוט ורוקחות חוייתיים בטבע המשלבים בין למידה תיאורתית ומעשית וכמובן המון כיף חיבור ושמש 🙂

547587118

על הסדנאות

מדיטציית ריקוד הצ’אקרות

במדיטציה זו נתחבר באופן חוויתי דרך ריקוד, תנועה והקשבה למרכזי האנרגיות הפנימיים שלנו. נלמד נתחבר לאיכויות של כל צ’אקרה ונחדד את התקשורת שלנו אל מול עצמנו.

עולם אושו חמישי 14:30

מדיטציית קונדליני לפתיחת הפסטיבל!

מדיטציית השקיעה של אושו לניעור נחש הקונדליני-עוררות אנרגיית החיים הרדומה שלנו בארבעה שלבים פשוטים: שיקשוק, ריקוד, מדיטציה והרפיה.

זורבה הבודהה שלישי 16:00

צמחי מרפא מקומיים

בואו להכיר את הרפואה שהאדמה שלנו מציעה לנו בשפע! בסדנה נחוש ונכיר מגוון צמחים המשמשים ברפואת ההרבליזם המודרנית והמסורתית. נתחבר לאנרגיה של הצמחים כמו שהרפואה הסינית לימדה אותנו להקשיב, ונלמד להקביל אותה לפעילות רפואית מוכחת ונחקרת.

עולם בריא רביעי 12:30

רוקחות צמחי מרפא מקומיים

סדנת המשך מעשי לכל הידע הנפלא שרכשנו. תמיד כיף להעשיר את הידע, אבל מה עושים איתו? בסדנה נתנסה בהכנת אפליקציות שכל אחד יכול להכין לבד בבית ולהכניס את הרפואה הטבעית לחיי היום יום בעזרתן

עולם בריא שישי 15:00

 

איל הר

איל הר

על המנחה

בן 30. עוסק בתחום החינוך. דרך מסגרות חוץ פורמליות מנסה לתקשר עם ילדים ולשמש להם לתמיכה בהתמודדויות ההתבגרות הקשות, בעידן המודרני. מחובר לרוח. משתתף בשבוע ויפאסנה לפחות אחת לשנה. מקפיד על תרגול מדיטציה וטאי צי באופן יום יומי, מתייחס לבריאותי הגופנית כדבר הנעלה ביותר בחשיבותו. בתזונתי הנני טבעונאי. כושר גופני גם הוא בראש סדר עדיפויותיי. הנני ספורטאי בתחומי השחייה והאופניים. בעבר (סוף 2016) התנדבתי למשך חמישה חודשים בקיבוץ סמר במטעי התמרים ובגן האנתרופוסופי של הקיבוץ.

506441390

על הסדנאות

מדיטצית וים הוף

כל מדיטציה היא שער אל העצמי. המדיטציה נותנת לנו לחוות את מה שקורה עכשיו. לפעמים, אם מה שקורה עכשיו הוא חוויה אינטנסיבית עבור הגוף, אז המעבר להתבוננות פנימה נעשה מעט קל וטבעי יותר. המדיטציה אותה נלמד בסדנה מציעה לנו את האפשרות לשקוע בהוויה על ידי יצירת מצבי אי נוחות לגוף, ראשית על ידי טכניקת נשימה ועצירת נשימה אותה נלמד, שנית על ידיד מים קרים המכריחים גם הם את התודעה להיות כאן ועכשיו. תרגול מדיטציה מסוג זה מפעילה אזורים בגזע המוח שאינם רגילים להיות פעילים. המדיטציה מפעילה את המערכת החיסונית והאנדוקרינית של הגוף ומייצרת הפרשת אדרנלין גובהה, אליה עשויה להתלוות לתחושת אופוריה. מומלץ להגיע על בטן קלה.

Diving Deep שישי 09:30

ישיבה שקטה

מדיטציה היא כלי המאפשר לנו לראות מה קורה לנו בגוף במחשבה ובמערכת הרגשית. האפשרות לראות היא גם האפשרות להחליט בזה הרגע לשנות. התודעה היא גמישה ובאמצעות ישיבה שקטה אנו לומדים איך לשלוט בשריר הזה. בסדנה אנו נתרגל ישיבה שקטה. דרך הנחייה, נעבור דרך מהמראות, הרגשות והתחושות, אל הצלילים והמדבר ומשם נחדור אל ההוויה, תחושת הגוף ומה שבאמת קורה עכשיו.

עולם נושם שבת 09:30

נפלאות המזון הנא

מה הרווח ממעבר לתזונה של מזון צמחי שלם בלבד: לפני שמונה שנים ואחרי חודשים רבים של כאבי בטן נוראיים, גילוי לי מחלת קרוהן – דלקת כרונית במעיים. מאז התחילו חמש שנים של סבל ומכאובים ללא שום עזרה מאין ספור שינויי תזונה שונים ותרופות שונות שרק עשו יותר נזק מתועלת. ההחלמה המיוחלת הגיעה לבסוף עם ההבנה: “יהיו מזונותיך תרופותיך” שהובילה אותי לעבור לתזונה הטבעונאית. בסדנה זו נלמד את עקרונות והדגשים המרכזיים בתזונת מזון נא, ונראה את היתרונות הגלומים בתזונה, המאפשרת לפתור בעיות בריאותיות שונות וכן מועילה לשיפור באיכות החיים של אנשים בריאים על ידי שיפור איכות השינה, הכושר הגופני, מצב הרוח ועוד. היום העדויות המדעיות ליתרונות הבריאותיים בתזונה זו מתחילים להצטבר. נתחיל מאלה ונעבור לסיפוריים אישיים.

עולם בריא חמישי 14:30

 

איילת אל בוחר

איילת אל בוחר

על המנחה

אני איילת מירושלים, בת 30, מחוברת לטבע מעמקי נשמתי, פועלת לרווחתו ובכך לרווחתנו.

054-7612277

 

על הסדנאות

 

 

אייל רוז

אייל רוז

על המנחה

אייל רוז- אמן של הקשבה עמוקה בתנועה ומגע. פסיכותרפיסט גופני, מורה ליוגה ומנחה סדנאות תנועה וחיבור בין אישי. הדבר שאני הכי אוהב זה לעזור לא.נשים להתחבר פנימה אל עצמם, רגע להתבונן ולחשוף עוד צד. השערים שאני עובד דרכם הם תנועה, מגע והקשבה עמוקה. משלב בעבודתי מגוון כלים ושיטות: תקשורת מקרבת, ווייס דיאלוג, אומניתרפיה, התמקדות ועוד. BA בפסיכולוגיה וMA בבריאות נפש

545712220

על הסדנאות

קונטקט- עיינים עצומות לרווחה

לסמוך לחלוטין גם מבלי לראות. לרקוד יחד, להתמסר למה שקורה, אל הלא נודע. מבלי לראות, נצא למסע משותף של תנועה, מגע והקשבה עמוקה. נשחק יחד ולחוד כשהמבט מופנה לחלוטין פנימה. בסדנה נרקוד ונשחק עם תרגילים מעולם הקונטקט אימפרוביזציה, ותוך כדי נתמסר לקסם של התנועה בכיסוי עיניים.

עולם בקול ותנועה שישי 20:00

קונטקט אימפרוביזציה – לומדים לעוף בתנועה

סדנת יסודות להיכרות עם עולם הקונטקט אימפרוביזציה. נלמד טכניקות בסיס שישפרו וישדרגו את עולם התנועה שלנו. נגלה את הקסם שבלרקוד יחד מתוך חופש, אמון והרבה הקשבה. נשחק, נרקוד, נקפוץ אחד על השניה ואחת על השני. הזדמנות להכנס לעולם נפלא. מיועד במיוחד למתחילים/ות וסקרנים/ות שתמיד רצו, אבל הקונטקט “הפעיל” אותם מידי. ניצור מרחב בטוח ללמידה וחקירה.

עולם בקול ותנועה שישי 12:00

קו אנד טאקט – משחקי מגע

סדנת תנועה פרועה שמשלבת קונטקט, אומנויות לחימה, משחקי ילדים והרבה כיף. נשתולל, נרדוף, ניגע, ניפול, נעוף. תוך כדי נבסס מושגים של אחריות אישית, תקשורת של גבולות (פיזיים ורגשיים), ויצירת הסכמה מילולית ולא מילולית. משחקים בתנועה יחד ועל הדרך מעמיקים אמון, הקשבה ונוכחות.

עולם בקול ותנועה רביעי 23:00

משחקונטקט בצבע

סדנת תנועה פרועה שמשלבת קונטקט, אומנויות לחימה, משחקי ילדים והרבה כיף. נשתולל, נרדוף, ניגע, ניפול, נעוף. תוך כדי נבסס מושגים של אחריות אישית, תקשורת של גבולות (פיזיים ורגשיים) ויצירת הסכמה מילולית ולא מילולית. משחקים בתנועה יחד’ ועל הדרך מעמיקים אמון, הקשבה ונוכחות. בואו מוכנים להיצבע בצבעי הקשת

עולם בקול ותנועה חמישי 12:30

אייל כצל’ה

אייל כצל’ה

על המנחה

אייל כצל’ה אני בא מאהבה. אני עובד עם זוגות במצבי משבר ושחיקה, עם זוגות בתחילת דרכם ועם אנשים במצבי פרידה. עוסק באימון ליצירת יחסים מיטיבים. אני ממחה קבוצות ומשתמש בסדנאות שלי במשחקי אימפרוביזציה מעולם התיאטרון ומביא מודלים ושפה מעשיים ופרקטים.

https://www.facebook.com/spinozen.eyal/
https://www.ripuylove.co.il/
054-44337382
[email protected]

על הסדנאות

להיות הבמאי של החיים שלי

אם כל העולם במה וכולנו שחקנים אז מי באמת מנהל את ההצגה? בעזרת משחקי תאטרון נלמד להכיר דמויות פנימיות בתוכנו וכך להכיר את עצמנו יותר טוב. יש סיכוי שנגלה שאנו יכולים “לבחור” מי “אנחנו” רוצים להיות ואפילו אולי נגלה לרגע מי הבמאי של הדרמה שלנו.

עולם תיאטרון שישי 10:00

שיחה והדגמה של תקשורת מקרבת

שיחה והדגמה של תקשורת מקרבת על פי מודלים שונים. הסבר ושיחה עם הקהל שיכלול הדגמות עם מתנדבים מבין המשתתפים שירצו לשתף

עולם ואהבת שבת 09:30

חוק המראות והאחר שבתוכי

האחרים הם מראות שלנו, אנחנו פוגשים את עצמנו באמצעות האחרים, בעיקר כשהם מרגיזים או מפעילים אותנו. הסדנה עוסקת בחוקי המראות, וממחישה על ידי משחק אימפרוביזציה ואילתור ובאמצעות סיפורים ושיתופים של המשתתפים את ההזדמנות שיש לנו ללמידה בכל קונפליקט .

עולם ואהבת רביעי 12:30

העפיפון והפרפר, מה זה חופש?

הרבה פעמים אנחנו מייחסים את המילה “קשר” למערכות יחסים, הרבה פעמים “מנעול” מסמל לאנשים אהבה, האמנם? הסדנה בוחנת מהו חופש בתוך מערכות יחסים מתוך הנחה בסיסית שאהבה היא תוצר של חופש. נשתמש בריקוד, תנועה, משחק וסיפורים.

עולם ואהבת חמישי 12:30

 

איה-לב

איה-לב

על המנחה

שלום 🙂 שמי איה-לב, מאמנת אישית בשיטת סאטיה ומנחת סדנאות בתקשורת בין אישית, דייטינג, תאטרון ומדיטציות. תלתלים קופצניים והרבה אהבה לאנשים, מוזמנות ומוזמנים!

על הסדנאות

מעגלי הקשבה ושיתוף

פסטיבל הוא לפעמים מקום מציף, מבלבל, אמוציונאלי. מעגל של שיח והקשבה המאפשר להוריד מהלב את המעמיס עליו, לספר ולשמוע על מאורעות וחוויות הפסטיבל. מונחה על ידי מאמנת להקשבה וריפוי.

הילינג ספייס חמישי 19:00

מעגלי הקשבה ושיתוף

פסטיבל הוא לפעמים מקום מציף, מבלבל, אמוציונאלי. מעגל של שיח והקשבה המאפשר להוריד מהלב את המעמיס עליו, לספר ולשמוע על מאורעות וחוויות הפסטיבל. מונחה על ידי מאמנת להקשבה וריפוי.

הילינג ספייס רביעי 15:00

דוקים!

משחק בדוקים ענקיים! נשחק דוקים כמו כשהיינו ילדים רק בגרסה הענקית שלהם! (לא מתאים לילדים)

Playground שישי 15:00

 

אורן דריטר

אורן דריטר

על המנחה

פסיכולוג, שחקן תיאטרון פלייבק, מנחה קבוצות ומוסיקאי. מנחה סדנאות פלייבק מטעם מרכז פסיכופלייבק המשלב בין טיפול ותיאטרון. מתמחה בעבודה טיפולית עם מתבגרים ומבוגרים צעירים, המדגיש בעבודתו הטיפולית את הכנות, העצמה והחתירה לאותנטיות. הופיע בהצגות שונות מטעם המרכז ומעבר, החל מתיאטרון פלייבק קונבנציונאלי, וכלה בפלייבק רחוב ומופעי אילתור מוסיקליים אחרים.

505877892

על הסדנאות

למצוא את האני האותנטי דרך משחק – סדנת תאטרון פלייבק

בחיי היום יום אנו מורגלים לכבוש ולמתן את רגשותינו ולהתנהג בהתאם לציפיות החברה מאיתנו. דרך החיים המודרנית מקשה עלינו להיות מחוברים לרצונותינו האמיתיים, לחוות את קשת הרגשות שלנו ולהקשיב לקולנו הפנימי. “למצוא את האני האותנטי” היא סדנת פלייבק מעצימה ומהנה, בעזרתה נבחין בין השטחי לעמוק, בין הקונפורמי לאישי ובין האותנטי לבין מה שאינו.

עולם תיאטרון שישי 11:30

לפתוח עיניים ולהסתכל פנימה- סדנת תיאטרון פלייבק

דמייני איך יראה הקונפליקט הפנימי שלך, כשחלקי הנפש השונים יתעוררו לחיים ויפגשו, חשוב על אירוע מן העבר שאותו תרצה להחיות מחדש והפעם להגיב בדרך אחרת, או מה יעלה כשתיפגשו לשיחה עם עצמכם כפי שתהיו בעוד 10 שנים. “לפתוח עיניים ולהסתכל פנימה” היא סדנת פלייבק ייחודית של התבוננות פנימית, הנאה והעצמה, הנעשית במרחב בטוח ומכיל.

עולם תיאטרון חמישי 14:30

אורורה

אורורה

על המנחה

אמא לריבר בן ה-3, רקדנית ומנחת ריקוד. כאמא התאהבה בגישת עקרון הרצף לגידול ילדים בהשראת הטבע האמיתי שלנו ושמחה לשתף את המחקר שעשתה בנושא כדי שיותר ויותר ילדים יחוו את החופש והאהבה שהם נועדו לחיות בהם.

Orit Aurora Truzman
505946957

על הסדנאות

שעת סיפור, “האבטיח המתגלגל ברחובות הכרמל”

מה קורה כשהדר וזיו בוחרים באבטיח הכי גדול שהם מוצאים? האם הם יצליחו להגיע הביתה? מסע מרתק בעקבות האבטיח המתגלגל ברחבי העיר חיפה.

עולם הילדים שישי 17:00

ריקודים לילדים (וגם להורים!)

ריקודים כיפיים לצלילי מוסיקה מהארץ והעולם. ריקודים שקל לעקוב אחריהם ומשחקי תנועה במרחב. בואו עם מצב רוח טוב!

עולם הילדים רביעי 15:30

גידול ילדים בהשראת שבטים אינדיאניים

מהתבוננות על שבטים בטבע אפשר להבין מה הציפיות המולדות של התינוק ואיך תינוק שציפיותיו מתממשות, עתיד לרכוש תחושה מוצקה שהוא אהוב ובעל ערך עצמי, ולגדול לאדם בריא ומאושר יותר. בהרצאה נדון בדרכים לגידול ילדים לפי הטבע האמיתי שלנו. נדבר על תינוקות, פעוטות וילדים.

עולם בריא חמישי 19:00

אור מעוז

אור מעוז

על המנחה

מפתחי השיטה, אור מעוז ועמית חדד, באים שניהם מעולם התנועה ומעולם המוזיקה. בתחום התנועה, אור מגיע מרקע של שוטוקאן קראטה וצ’י קונג וכיום – – הוא מורה לצ’י קונג. לעמית יש בית ספר לקראטה בתל אביב בו הוא מלמד יחד עם אחיו. בנוסף, משמש עמית כמרצה למדעי האימון בבית הספר למקצועות הספורט. אור ועמית בוגרי תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה ומוסמכים כמדריכי כושר גופני ובריאות. לאחר לימודי התואר הראשון, המשיכו אור ועמית ללימודי תואר שני, אור בטיפול באמצעות תנועה ) M.D.T (. ועמית בפיזיותרפיה ) M.Sc.P.T .)

504636572

על הסדנאות

BEATUBE

בִּיטְיוּבּ (®BEATUBE) היא שיטה המשלבת שלושה אלמנטים מרכזיים: קצב, תנועה ואינטראקציה עם אדם אחר. בפעילות זו כל משתתף אוחז בידיו שני טיובים (צינורות כתומים שהותאמו במיוחד לשיטה), ובעזרתם הוא מבצע אתגרים שונים: הקשות צינור על צינור, הקשות על הרצפה, הקשות על הגוף והקשות על צינורות של משתתפים אחרים, כל זאת תוך כדי תנועה במרחב ובהתאמה לקצב המוזיקה. שיטת ביטיוב הינה מתודה מסודרת הכוללת מאגר עצום של תנועות, הקשות ותרגילי קצב באינטראקציה. השיטה פותחה בישראל על ידי אור מעוז (B.Ed) ועמית חדד (B.Ed, M.Sc.P.T) והזכויות עליה מוגנות על פי חוק בישראל, בארה”ב ובאירופה.

Playground רביעי 14:00

הילינג צ’י קונג בשילוב תנועה אותנטית

תנועה אותנטית היא הזמנה לחוש את הגוף הנע מבפנים, להתבונן בתודעה ולגלות את היחסים בין השניים. זהו תרגול מדיטטיבי בתנועה, שפותח בהשראת תהליכי “דמיון פעיל” של קארל יונג כדרך לחשוף ולעבד חומרים נפשיים לא מודעים. בתרגול תנועה אותנטית יש הזמנה לוותר על “לעשות” ובמקום – “לאפשר לזה לקרות” – לאפשר לתנועה הנפשית והפנימית להתגלם בגוף באופן ספונטני. התרגול נעשה בעיניים עצומות בנוכחות עד ומאפשר מפגש אינטימי ועוצמתי עם עצמנו ועם האחר.

הילינג ספייס רביעי 10:00

צ’י קונג הילינג

בסדנה זו נטפח את המודעות, הצ’י והגוף. תרגול הצ’י קונג יכלול תנועה, נשימה, הרפייה ודמיון מודרך, וע”י תרגול נביא לשלווה, חיזוק הגוף והמודעות, חיזוק המערכת החיסונית ולעוד השפעות מיטיבות רבות

הילינג ספייס חמישי 09:00

 

אור ועוזי

אור ועוזי

על המנחה

אור ועוזי – מגע מרפא זוג אוהב. מטפלים הוליסטיים במגע ואנרגיה ומתרגלים טנטרה כדרך חיים. מנחים זוגות וקבוצות בדרך הטנטרה, להתפתחות רוחנית ולהעמקת האינטימיות ושיפור הזוגיות. מפתחי שיטת קסם המגע המשלבת טכניקות וידע של עיסוי תאילנדי ואיורוודי, ברימה ויוגה עם העקרונות של הטנטרה והברימה. עוזי : מטפל בכיר בעיסוי רפואי שיקומי. מתמחה בבעיות כאבי גב, כאבי ראש, חגורת כתפים וצואר, מיגבלות תנועה ועוד. אור: מטפלת בכירה רב תחומית: רפלקסולוגית בכירה, נטורופטית, משלבת מספר שיטות עיסוי עם איזון אנרגטי ותנועה. מורה לקונדליני יוגה. ביחד: מאפשרים בריאות פיזית ונפשית. מלווים תהליכים אישיים וזוגיים, בשילוב של טיפול הוליסטי , קורסי טנטרה וסדנאות קסם המגע. פרטי קשר אור 054-6614582 עוזי 054-9795002 [email protected]

אור 054-6614582, עוזי 054-9795002

על הסדנאות

להתאהב מחדש בדרך הטנטרה

סדנה קסומה לזוגות במסורת הטנטרה בה ניצור חיבור אנרגטי לנשמה התאומה שלנו באמצעות צליל נשימה ומגע. אור ועוזי מאפשרים כניסה רכה לעולם הטנטרה דרך טכניקות וטקסים זוגיים קסומים של טנטרה מסורתית (לבנה ואדומה). יצירת מרחב מקודש ומגע בנשמה, עם נגיעה באינטימיות, תקשורת במגע ואנרגיה. הכניסה בזוגות.

עולם ואהבת שישי 16:30

להתחבר לגוף ולנשמה עם קונדליני יוגה

קונדליני יוגה הינה שיטה עתיקה, מדויקת ובעלת עצמה רבה המשלבת טכניקות רבות כמו תנועה, נשימה, מנטרה ומדיטציה על מנת ליצור איזון, בריאות ושפע ברבדים השונים בחיינו. השיעור כייפי, מלווה במוזיקה ותנועה, מזרים את האנרגיה בכל הגוף, מעורר בהירות מחשבה, ומרגיע. קונדליני יוגה הינה חוויה החודרת הישר אל הלב ומביאה אותנו להבנה פנימית ועמוקה של האמת.

עולם ואהבת שישי 08:00

לעורר ולאזן את האנרגיה היצירתית עם קונדליני יוגה

נפתח את הערוצים לביטוי היצירתיות הפנימית עם קריה ליצירתיות. קונדליני יוגה הינה שיטה עתיקה, מדויקת ובעלת עצמה רבה המשלבת טכניקות רבות כמו תנועה, נשימה, מנטרה ומדיטציה על מנת ליצור איזון, בריאות ושפע ברבדים השונים בחיינו. השיעור כייפי, מלווה במוזיקה ותנועה, מזרים את האנרגיה בכל הגוף, מעורר בהירות מחשבה, ומרגיע. קונדליני יוגה הינה חוויה החודרת הישר אל הלב ומביאה אותנו להבנה פנימית ועמוקה של האמת.

עולם ואהבת רביעי 08:00

בוקר טוב עם טנטרה קריה יוגה

טנטרה קריה יוגה היא דרך רוחנית ייחודית שמשלבת ידע עתיק וחדש של היוגה והטנטרה, ומציעה כלים פרקטיים וטכניקות מדויקות לעבודה עם אנרגית החיים שקיימת בכל אחד מאיתנו, על מנת לפתוח ולהרחיב את כל ישותנו. נפתח את הבוקר בתרגול יוגה ומדיטציה בתנועה מעולם הטנטרה קריה יוגה, נעבור דרך שלבים של הפעלת האנרגיות בגוף, הרגעת המיינד, עירור של האנרגיה המינית, התמרה של התשוקה ונתחבר למצב של אושר עילאי והרמוניה.

עולם ואהבת חמישי 08:00

 

אור

אור

על המנחה

אור, חלק מהצוות של אשרם במדבר

על הסדנאות

מדיטציית דינאמיק

אחת ממדיטיציות הדגל של אושו-מדיטציה שמעירה את הגוף, שוברת דפוסים ישנים, ועוזרת לחיות בהווה ובטוטאליות.

עולם תרפיה חמישי 08:00

אופיר ריפוא רגשי

אופיר ריפוא רגשי

על המנחה

שמי אופיר בן שבת והעסק שלי נקרא אופיר ריפוא רגשי. אני עוסק בליווי והובלה של תהליכי התפתחות אישית רגשית ואני גם מנחה סדנאות בקבוצות. אני עובד עם כלי כמו נשימה מעגלית, הילינג פיזי, מודעות ושיח רגשי. את הנשימה המעגלית גיליתי לפני 6 שנים ממש אצלכם באשראם, בפולה ומאז אני עף עם הנשימה, חלק נכבד מהפסטיבלים הבאים מאז אני ליוויתי בסשנים השונים של ריברסינג שהתקיימו. אשמח בפסטיבל הקרוב להגיע בכובע המנחה לשם שינוי ולהעניק מיכולותיי למרחב המופלא הזה.

506468676

על הסדנאות

סוד הנשימה – סדנת ריברסינג

סשן בעקבות משמעות הנשימה וחשיבותה, מעבר לסשן נשימה מעגלית שבו יתאפשר פורקן ריגשי ופיזי במרחב הזה נלמד לכבד את הנשימה שלנו ונחקור יחד את הסודות החבויים מאחורי כל נשימה. מדובר בסדנא בת שעתיים הכוללת הסבר לפני, 45 דקות נשימה ושיחת סיכום אחרי.

עולם נושם שבת 10:30

אודליה כהן-גרין

אודליה כהן-גרין

על המנחה

מטפלת, מתקשרת ומנחת סדנאות מהפכניות. גרה ומטפלת בראשון לציון. עובדת עם נשים וגברים שרוצים למצות את הפוטנציאל האנושי שניתן להם ולמקסם את החוויה בגלגול הזה. עבודת רוח, רגש וגוף על מנת לתת מענה מקסימלי לכל החלקים שיוצרים אותי אני.

054-666-4000

על הסדנאות

 

תקשור בשלושה שלבים

תקשור תמיד נראה ונשמע משהו פנטסטי, מעבר ליכולות של ‘האדם הרגיל’. מה אם אני אוכל להצית בכם/ן את המתקשר/ת שבכם/ן בשלושה שלבים? בואו לחקור את עולם המיסטיקה הפרקטית יחד איתי בסדנה שתשנה לכם את החוויה האנושית.

Diving Deep שישי 15:00

יצירת גבולות בריאים בתוך סיטואציות אינטימיות

רובינו גדלנו עם התחושה שלהגיד “לא” זה לא נעים, לא לי ולא לאחר. אבל מה אם נשנה את נקודת המבט שלנו על אמירת ‘לא’ ונחשוב עליה שונה. מה אם להגיד ‘לא’.. זה בעצם להגיד ‘כן’ רק למשהו אחר… בסדנה נבדוק איך גבולות בעצם תורמים ליצירת תחושת חופש מוגברת ונצא מועצמים מידיעת הרצון האמיתי שלנו.

עולם ואהבת רביעי 11:00

פיתוח האינטואיציה בתוך מפגשים ראשוניים

לאיזו בחורה אתה ניגש לדבר? ליפה? לנראית ממש טוב! לאיזה בחור את חייכת? ליפיוף מהבר? לרוב ההחלטות שלנו נעשות מהשכל, ממה שנראה טוב בחוץ. מה אם נשנה את מקור ההחלטות שלנו, ונתחיל לבחור מהבטן? מהלב? ממה שמרגיש נכון, במקום ממה שנראה טוב. אילו אינטראקציות נפגוש? בסדנה זו תתחברו לDEVINE כדי לראות ולפגוש משהו אחר שיוביל אתכם לתוצאות מפתיעות. כדאי!

Diving Deep רביעי 15:30

 

אדוה לילי וולק

אדוה לילי וולק

על המנחה

מרפאה והילרית עם רקע עשיר של נטורופתיה, צמחים, רפואת מגע, ריפוי שמאני ועוד מזה כ-10 שנים. מטפלת בקליניקה פרטית, מורה ומלווה בתהליכי צמיחה, העצמה והגשמה דרך אהבה עצמית, מחזיקה מרחבי ריפוי באירועים ופסטיבלים, מנחה סדנאות וקורסים להתפתחות אישית ושימוש בכלים ורפואות שמאניות. הולכת ולומדת בדרך האדומה המגיעה מצפון ומרכז אמריקה וחניכה של שושלת הקורנדרוס ממקסיקו.

503334412

על הסדנאות

 

ממלכת הקריסטלים

קריסטלים הינם כלי עוצמה מופלאים המגיעים אלינו מלב ליבה של אמא אדמה. במשך אלפים של שנים בני אדם נמשכו לעוצמתם ויופיים של הקריסטלים, השתמשו בהם למטרות שונות וייחסו להם תכונות מרפא והעצמה. בסדנא זו על קריסטלים נלמד מאיפה הם מגיעים, נפתח את השער להכירות עם עוצמות ויכולות הריפוי שלהם, נלמד איך אפשר ליצור איתם תקשורת, איך אפשר לחוש ולעבוד איתם באופן מעמיק. נצלול למסע עמוק ומרפא של מדיטציה עם הקריסטלים שיחבר אותנו לעבודה איתם ויביא לנו מתנות ריפוי עבור עצמנו.

הילינג ספייס שלישי 17:00

ריפוי אלמנטלי שמאני

בתרבויות של צפון ומרכז אמריקה העבודה עם האלמנטים השונים מאפשרת הכרה והבנה עמוקה יותר של עצמנו ושל הקשר העמוק שלנו לטבע ולכל מה שקורה ומתרחש סביבינו. עבודה זו מאפשרת לנו לקבל רפואה שנוגעת בתאים שלנו ובדי.אן.איי שלנו בעוצמה רבה ומרטיטה את החלקיק הנשמתי שלנו. היסודות הקיימים בטבע מתקיימים גם בתוכינו ומקבלים ביטוי בצורות שונות בהתנהגות ובהתנהלות שלנו מול עצמנו ומול החיים. סדנא זו היא סדנא חווייתית בה נעבור דרך האלמנטים השונים על מנת לאפשר התמרה וחיבור לעצמנו ולקריאת הנשמה שלנו. נשתמש בתרגולים ממסורות שונות שיעזרו לחבר אותנו מלב האדמה דרך המרכזים שלנו ועד לאור היקומי העוטף אותנו. נפגוש את עצמינו דרך חיבור לכוחות הטבע ונעצים את הנוכחות שלנו ברגע הזה כחלק ממארג ומחזורי החיים.

הילינג ספייס חמישי 11:00

טקס קקאו אקסטטי

רפואת הקקאו מגיעה אלינו ממרכז ודרום אמריקה שם משמש הקקאו המרוכז מזה אלפי שנים, בטקסים להרחבת התודעה, הגברת הערות, פתיחת הלב והתמרה של האנרגיה המינית. קקאו מהווה גם פתרון ותרופה למגוון רחב של בעיות בריאות. שמאנים, סופרים, אנשי רוח ודת, ציידים ועוד נהגו להשתמש בקקאו בכדי ליצור פוקוס, להישאר ערים יותר, חדים יותר ובאנרגיה גבוהה יותר. טקס הקקאו שאנו מביאים אליכם הפעם הינו שילוב בין חוכמת המסורות השמאניות העתיקות ובין הריקוד האקסטטי המודרני, הנועדו לחבר אותנו לנוכחות אוהבת ופועמת ברגע הזה אשר מאפשרת לנו לשחק עם החיים בפשטות, שמחה והנאה.

הילינג ספייס רביעי 18:30

אגאדה דווה

אגאדה דווה

על המנחה

אגאדה דווה ~ מטפלת דרך נשימה מעגלית, ביו-אנרגיה ופולסיישן. רקדנית, מאמינה ועובדת עם תנועה חופשית וביטוי דרך הגוף. עובדת עם קריסטלים ומינרלים, אלמנטים ויסודות הטבע. מנחת מדיטציות ויועצת אנרגטית מעולמו של אושו, תרפייה דרך עולם הצ’אקרות. יוצרת מרחבים וסדנאות בכל הארץ ומטפלת בקליניקה ברשפון.

524716022

על הסדנאות

 

מדיטציית לב האריה

מדיטצית לב האריה שהגיעה אלינו דרך המורה דווה פאת’, היא מדיטציה אקטיבית קסומה בעלת 7 שלבים המחברת אותנו אל הלב, אל מקלעת השמש, אל האריה הפנימי שחי בכולנו. המדיטציה היא בזוגות ואין צורך בהיכרות קודמת

עולם אושו שישי 16:30

Joy – סשן נשימות

מסע דרך תנועה ונשימה המחבר אותנו אל הצ’אקרה השלישית ~ מקלעת השמש. כמה מרחב אני מאפשר לשמחה? כמה מקום יש לחופש בתוכי ובחיים שלי? מותר לאש, לשמש שקיימת בי לזרוח? דרך תנועה חופשית, סלבריישן ונשימה מעגלית נצא למסע המחבר אותנו אל האותנטיות והאור שבנו.

עולם נושם שישי 12:30

מדיטציית ריקוד הצ’אקרות

מדיטציה שהיא סלבריישן של תנועה, ביטוי ונוכחות עם מרכזי האנרגיה (צ’אקרות) שלנו. כל צ’אקרה מחזיקה באיכויות שונות, זכויות שונות שקיבלנו מלידה, פחדים ומתנות שונות. במסע נתחבר לכל אחת מהן, נרגיש אותן, נרקוד אותן, נחגוג אותן ואת עצמנו ונהנה מהזכויות שקיבלנו ביחד איתן בחיים האלה ובגוף הזה.

עולם אושו רביעי 15:30

אבישי ליבנה

אבישי ליבנה

על המנחה

מנהל קהילת הבוגרים במרכז הטניס בתל אביב. סמ”פ במילואים מאמן טניס לילדים ומבוגרים, סטודנט לחינוך גופני בוינגייט במסגרת תוכנית למצטיינים. בעל תעודת מדריך ODT. עוסק בג’אגלינג כבר 15 שנים. פעם שביעית שלי בזורבה ברצף. עם הניסיון ואהבה שרכשתי לפסטיבל ביצעתי התאמה לסדנה הייחודית שלי לעולם הזורבה. אני מלמד ג’אגלינג בימי הולדת וסדנאות למבוגרים וילדים. בסדנה לומדים לעשות ג’אגלינג ורואים שכל אחד יכול ברגע שמורידים את הקצב בעזרת המטפחות ולומדים את התבנית בצורה הדרגתית. תוך כדי משחק ושעשוע עם שאר חברי הסדנה כולם מקבלים כלים להצלחה ונהנים.

504515266

על הסדנאות

 

משחקי תקשורת ODT

בואו נבחן יחד את יכולות התקשורת ושיתוף הפעולה שלנו כחלק מקבוצה, תוך כדי משחקים משעשעים ומאתגרים. במהלך הסדנה, לאורך מספר משימות ותרגילים, כל קבוצה תחקור את חשיבותה של התקשורת על סוגיה השונים המהווים את הבסיס להצלחה. נשתמש בתקשורת בין אישית, מילולית ובלתי מילולית. התרגילים מצריכים קשב, יצירתיות, תיאום, התבוננות, חשיבה, דמיון, התנסות, שיתוף, לקיחת עמדה, והבעת דעה. בואו ללמוד על תקשורת ושיתוף פעולה, בואו לשחק!

Playground שבת 11:30

Juggling Playground

הסדנה נפתחת בסדרה של משחקים קצרים, הנוגעים ברמת הקשב ובקצב הפנימי של כל אחד ובכך מאפשרים כניסה לעולם מעט שונה, תוך כדי תהליך עבודה מובנה עם מטפחות וכדורים, נמצא את עצמנו משחררים אנרגיות לרקע מוזיקה מקפיצה ואושר גדול לחזור להיות ילד. בסדנה זו אנו הולכים ללמוד כיצד עושים ג’אגלינג מאפס. ללא שום רקע וניסיון ולכן נתחיל עם מטפחות צבעוניות שירחפו בקצב איטי. ולאט לאט נתרחב לזוגות וקבוצות ותוך כדי משחק ושעשוע נלמד ונתקדם לכדורים. הסדנה מיועדת לילדים ולאנשים שרוצים להרגיש שוב ילדים ולשחק ביחד כמו ילדים, יצירתיות ואנרגיות חיוביות זה שם המשחק. פעילות שמרשה לנו לזרוק הכל למעלה. הפעילות היא לגילאים 8 ועד 80

Playground רביעי 12:30

משחקי אמון

אמון בין-אישי הוא הדבק המחבר בינינו, זה הבסיס לקשר שלנו עם עצמנו ועם אחרים – בני המשפחה, בני הזוג, חברים וקולגות, ולמעשה מלווה אותנו בכל סיטואציה חברתית. קיומו בונה והעדרו הרסני. סדנה זו תבחן כמה אתם יכולים לשחרר את מנגנוני האבטחה שלכם, להאמין בסביבה שלכם ובעצמכם. לעצור, לשחרר, לעצום עיניים ולתת לאנשים הסובבים אתכם להוביל. נתחיל בזוגות, נתקדם לרביעיות ולקבוצות. “we experience joy when we learn to trust”

Playground חמישי 19:00

אביה מזרח

אביה מזרח

על המנחה

אביה כהן-מזרח אמנית-יוצרת, מטפלת באנשים וילדים בדרך הלב. משלבת כלי ריפוי מהמסורת האינדיאנית והרבה אינטואיציה. עוסקת בחינוך ובסודות הבישול הבריא, בעלת עסק לקינוחי סופר פוד והפקת אירועים. אמא לשלושה קוסמים מופלאים שמטבלים הכל בלמידה ואהבה

054-7646786

[email protected]

על הסדנאות

 

שורשים וכנפיים – לעוף עם התוף

אימפרוויזציה לצלילי תוף אינדיאני וקול שירה מסורתית שבטית , בואו לעוף עם גופכם וקולכם, נרגיש את יסודות החיים הבוערים בנו, נקשיב לזיכרון השורשים שמהם אנו ניזונים ונפתח את הכנפיים להמראה

 

עולם שמאני יום רביעי 20:30

אביב שטרית

אביב שטרית

על המנחה

אביב שטרית – מייסד פרוייקט “דרך האהבה” לריפוי והגשמה. מפתח ומנחה סדנאות תראפיה חוויתית לקבוצות וארגונים. מכשיר מנחי קבוצות פסיכותראפיה. סופרוויזר ומלווה מטפלים, מאמנים, מנחי קבוצות ומפיקי סדנאות. מטפל פרטני וקבוצתי המשלב מזרח ומערב, בוגר לימודי חכמת הקבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים, NLP וחכמת הניסיון שבטבע – כלים לשינוי תודעתי ויצירת אחדות פנימית

054-3050100

על הסדנאות

הליכת מלאכים

לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד, ולפתוח את השער לאהבה אינסופית. מפגש “הליכת מלאכים” מאפשר לנו לחוות את אותה נגיעה ראשונית, טהורה ונקייה, מכילה ותומכת, שכל כך בריאה לנו גם היום. מוזמנים לקבל חיבוק.

זורבה הבודהה שבת 14:30

רק רגע

האם “הכל צפוי” במסע החיים, או ש “הרשות נתונה” ליצור כל רגע חיים חדשים? מהו המחיר שנשלם אם נוותר על האשליה ונתמסר לרגע הזה ולהוויה? ומהן המתנות שנקבל כאשר נצעד מרגע לרגע דרך האהבה? מוזמנים לחוויה אינטימית וייחודית, עם צוות דרך האהבה ואביב שטרית.

עולם תרפיה שישי 09:30

דרך האהבה – Oneness

סדנה קוסמית דרכה נתהווה לתודעת האחד, נחשוף את מארג הפוטנציאלים האישיים, ונקבל הכוונה ברורה להגשמת הייעוד! תהליך תראפיה חוויתי המזמין אותנו להתמסר למי שאנו באמת, לפתח מיומנות בריאה לחיות בלב ההוויה, ולקבל כלים לצעוד דרך האהבה. סדנת היכרות לסופ”ש המתקיים באשרם במדבר פעמיים בשנה.

עולם תרפיה רביעי 11:30

מאהבים מלידה

“אני מאושר” זו אינה הצהרה נסיבתית, אלא בחירה הווייתית. מוזמנים למסע מפעים בין צלילים וצבעים, בתנועה ומגע החוצה ופנימה, להתנסות באושר כדרך חיים. סדנה מאירת עיניים מבית “דרך האהבה” – מוזמנים להתאהב בחיים!

עולם תרפיה שבת 11:30

אאדהר דמבו

אאדהר דמבו

על המנחה

מדריך מדיטציה ותהליכי מודעות. מדריך למדע וטכנולוגיה. מחפש ומתנסה. עובד עם הגלוי והנסתר, אנרגיות החיים והמין, החושך והאור. נותן מקום לקשת המצבים והרגשות, וכולל את התענוג והכאב. חבר מעגל האשרם בשנותיו הראשונות, ומחובר למקום ולמדבר שמסביבו.

http://www.facebook.com/aadhardhyan

על הסדנאות

מדיטציית דיינמיק

אין דרך טובה יותר בכדי לפתוח את היום באופן האנרגטי והחי ביותר. מדיטציית דיאנמיק היא מדיטציה שכולה עבודה ביו-אנרגטית מאומצת ויחד עם זאת מתגמלת, מאד!

עולם תרפיה רביעי 08:00

מדיטציית קונדליני

מדיטציית קונדליני היא מבין הפופולאריות במדיטציות אושו. היא אהובה בשל דיוקה והאמת שהיא משרה על המשתתף בסיומה. חציה הראשון אקטיבי, משחרר ופותח. חציה השני פאסיבי ממקוד בהוויה ובהתבוננות.

עולם אושו שישי 15:00

מדיטציית צלילי צ’אקרות

מדיטציה שנועדה להכניס את הצ’אקרות, ואיתם את כל הגוף האנרגטי, להרמוניה. לכל צ’אקרה משבע הצ’אקרות העיקריות יש צליל וצבע שמשויכים אליהן ומפעילים אותן.

עולם אושו חמישי 13:00

ריקוד האמון

נרקוד בזוגות. המובל/ת בכיסוי עיניים בלי לדעת מי המוביל/ה. ואז המובלים יהפכו למובילים ויחליפו בני/ות זוג. נחווה את השחרור של להיות מובלים, ואת המקום שמוביל מתוך תשומת לב וזרימה.

עולם ואהבת חמישי 19:00

מדיטציית נאטאראז’

היא אחת מהמדיטציות הכיפיות ביותר שיצר אושו עבורנו. מדיטציה בריקוד יכולה להיות משמעותית לא פחות ממדיטציה בישיבה. לרקוד כמדיטציה זו אחת החויות החזקות שיש, כשמרשים לגוף לרקוד מעצמו ללא כל שליטה מהמיינד. אחת המדיטציות המרעננות והפשוטות שניתן לשלב אותה בכל זמן ביום. אפשר לעצמך להתמסר לריקוד.

עולם אושו שלישי 18:30

 

Sophie Chin

Sophie Chin

על המנחה

Shalom! I’m Sophie, a traveller & yoga lover from sunny Australia. My yoga journey begun four years ago, where through this sacred practice I not only discovered the path to my inner light, but also a passion to share this universal language of self discovery with others. I have been travelling around the world the last two years, with yoga guiding my journey. I now find myself in beautiful Israel (round two), and would love the opportunity to share yoga with your community! In this workshop I will be combining Vinyasa Flow Asana with conscious breath, Yoga Nidra… and of course Psybient music. Together let’s sink deeper, and deeper, into ourselves…

61473259713

על הסדנאות

Yoga Psybient Flow – Open your Heart

This beautiful Vinyasa Flow held by Sophie (Australia) invites yogi’s to bring their attention to the Heart Space, the Heart Chakra. The Heart Charka is our centre of unconditional love and compassion, and the centre of the Human Energy System. A combination of Asana flow, conscious breath and Yoga Nidra will gently bring our awareness back to our truth… Letting go of unhealthy distractions or anything which no longer serves us to grow, and opening our centre to create space in our heart… Space to reconnect with the pure love for ourselves… and welcome Universal love into our life.

עולם יוגה חמישי 14:30

 

MarinJah

MarinJah

על המנחה

אני מרינג’ה נעים להכיר! מדריכה ומטפלת בצ’י קונג. במשך שנים רבות עוסקת בריקוד ותנועה. מאז ומתמיד האמנתי בכוח המרפא שיש לתנועה הגורם לפתיחת הלב ושאר החסימות בגוף. כשגיליתי את הצ’י קונג התחלתי להבין לעומק את המהות של תנועה זורמת וטעינה אנרגטית מן הטבע. בוגרת המכללה האקדמית וינגייט להדרכה באומנות התנועה מעולם הרפואה הסינית וטיפול בשיטת צ’י קונג בחילוף העונות.

https://www.facebook.com/MarinJahQi/
054-5357979

על הסדנאות

צ’י קונג – הרמוניה בתנועה

צ’י קונג- אומנות התנועה מעולם הרפואה הסינית המבוססת על עקרונות היין-יאנג וחמשת האלמנטים. הגוף כשדה אנרגטי מחבר בין שמיים וארץ, ובין הטבע הפנימי והטבע החיצוני שלנו. גוף ונפש מבקשים זרימה מאוזנת של צ’י – אנרגית החיים. תרגול הצ’י קונג מתמקד בתנועה הרמונית בתיאום עם נשימה מודעת. זרימה מאוזנת של צ’י תורמת לשחרור רגשות וחסימות בגוף, הורדת מתח לחץ ודאגות, הרפיה ונינוחות, צלילות המחשבה, שיפור קואורדינציה ולאורח חיים מאוזן והרמוני.

עולם בריא שבת 09:30

כי האדם עץ השדה

הכל מתחיל בגרעין קטן שמתפתח לשורשים, השורשים מצמיחים את גזע העץ וממנו מתפשטים הענפים שבסופו של דבר יניבו פרי. כך גם האדם, מאותו גרעין קטן פורץ לעולם תינוק, בשנותיו הראשונות צומח לילד וממשיך להתפתח לאדם בוגר. אדם כמו העץ, נותן פרי, ביצירה ובתרומה לעולם. העץ ככל שהוא גמיש יותר כך הוא גם חזק יותר, ומסוגל לעמוד במצבים שונים. הרגליים הם כמו השורשים ומסמלים את היציבות שלנו. עמוד השדרה הוא הגזע והידיים הם הענפים. נלמד על אלמנט העץ המתבטא בעונת האביב, האחראי על מערכת העצבים ופעילות הכבד וכיס מרה. נשחרר כעס ורגשות אשמה. נשחרר תקיעות ונגמיש את התגובות והמחשבות דרך תנועה מודעת. עץ בריא וחזק יאריך ימים וימשיך לתת פרי כל עוד הוא מחובר לאדמה.

עולם בריא רביעי 08:00

התעוררות הצ’י- תרגול בוקר

נפתח יום חדש בתרגול נעים של צ’י קונג. נעורר את זרימת הצ’י במרידיאני הגוף השונים ע”י תנועה, עיסוי עצמי, ומדיטציה. נטהר את אנרגית הבוקר הזורמת בגופנו. נלמד טכניקות מסורתיות לתרגילים המתאימים לתחילתו של יום. וויסות הנשימה, ומירכוז אנרגטי יאפשר לנו לפעול באופן רגוע וממוקד במהלך היום.

זורבה הבודהה חמישי 08:30

 

Hira Hosen

Hira Hosen

על המנחה

Blessings, I’m HiRa Hosèn and I’m here to Be. I initially came to planet Earth to catalyse the great shift of global awakening. Now, I feel mass awakening is well ‘en route’, so I can focus on my deepest passion: TO BE. By Being, we channel Divine Source into Earth and our Human Collective. I’ll be very happy to meet you and Be with you in our workshop on Thursday the 25th of April!

על הסדנאות

Ride your Lotus -English

Join us in this guided meditation of remembering your Light Codes deep within your body & DNA, We will be activating the New Earth timelines from within the Source of our Hearts as One. You’re more than welcome to join us as you are, there’s no need to have previous experiences of meditation or practice.

עולם תרפיה חמישי 09:30