יקרות ויקרים,

ברוכים הבאים לעמוד ההרשמה של מנחי פסטיבל זורבה הבודהה אביב 2022!
כאן תוכלו להציג את עצמכם בפנינו, את הסדנאות אותן תירצו להציע לפסטיבל, כמו גם למלא מידע שישמש אותנו לאתר הזורבה ולעיתון אותו אנו מחלקים בפסטיבל.

כשאני חושבת על פסטיבל זורבה הבודהה אני רואה חיוכים כאלה שקורעים את הפרצוף מרוב גודלם, רגליים מרחפות באוויר בתוך אקסטזת ריקוד מדיטטיבית, ידיים פרושות לחיבוק, רגעי מבט אינטימיים וליבי מתחיל לרוץ בהתרגשות.
שנתיים וחצי עברו מאז הזורבה האחרון, וכעת אנו מזמינים אתכם לשוב וליצור עימנו את פסטיבל זורבה הבודהה.

כאן תחת מגבעת הפקת התוכן (יעני הסדנאות) כותבת לכם סיטארה. חלקכם מכירים אותי מפסטיבלי עבר, חלקכם עוד לא, אך נכיר טוב טוב. הפסטיבל הזה זורם בדמי, מעורר את ליבי ואת כל חושיי, ואני מאושרת על האפשרות לשוב ולקיימו.

לכבוד הסיפתח המחודש בחרנו את הנושא הראוי מכל:

הזורבה חוזר לחיים!

או באנגלית -ReUnite, מתאחדים מחדש. 

בשנתיים וחצי האחרונות התאפשר לרבים מאיתנו לפגוש את עצמם בדרכים חדשות. ההתכנסות בבתים דחפה להכיר חלקים נוספים – עוצמות, דפוסים, אתגרים, יכולות. מה גיליתם דרך תקופה זו? מה ההיסגרות דווקא פתחה בכם? אילו כלים עזרו ותמכו? מיהו ה-'אני החדש' שנולד בכם עקב הטרנספורמציה הגלובלית ורוצה לחלוק עצמו עם העולם? אתם מוזמנים להציע את הסדנאות הישנות והמוכרות, אך אשמח מאד גם לגלות את פניכם החדשות.

מה מקבלים עבור ההנחיה?

השנה לראשונה נציע תשלום לכל המנחים!

עבור כל סדנה אותה תנחו תינתן לכם אפשרות לקבל תשלום של 150 ש"ח לסדנה או שתוכלו לבחור במקום תשלום, בכרטיס נוסף לבן בת זוג, או לחבר חברה.

נציין שאלו כרטיסים שלא ניתנים למכירה. אסור כמובן למכור את הכרטיס הנוסף. 

התשלום עבור הסדנאות:

סדנה אחת = 150 ש"ח 
2 סדנאות = 300 ש"ח 
3 סדנאות = 450 ש"ח 
4 סדנאות = 600 ש"ח 

כאמור תוכלו לבחור בין תשלום לבין כרטיס כניסה נוסף. 

כל מנחה מקבל כרטיס כניסה אחד עבורו, ובנוסף ארוחות ו/או צ'אי וכדור שוקולד בהתאם לכמות הסדנאות שהמנחה מנחה במהלך הפסטיבל כולו באופן הבא:

1 סדנה  = 2 ארוחות + 1 צ'אי + 1 כדור שוקולד
2 סדנאות = 3 ארוחות + 1 צ'אי + 1 כדור שוקולד
3 סדנאות = 4 ארוחות + 2 צ'אי + 2 כדור שוקולד
4 סדנאות = 5 ארוחות + 2 צ'אי + 2 כדור שוקולד
5 סדנאות = 6 ארוחות + 3 צ'אי + 3 כדור שוקולד

הלינה הינה בשטח קמפינג מסודר. באחריותכם להביא אוהל, מזרן וכל ציוד אשר אתם זקוקים לו.

במתחמים תהייה מערכת סאונד שמתחברת בעזרת כאבל בננה כמו של אוזניות, באחריותכם להביא מחשב או נגן אחר כלשהו.

אין אנו יכולים להבטיח שכל המנחים והסדנאות יכנסו לליין-אפ. כמו כן, איננו יכולים להבטיח שכל הבקשות המיוחדות יתקבלו. אנו נעשה כל שביכולתנו, תודה על ההבנה.

ועכשיו…

אתם מוזמנים למלא את המידע הנחוץ לנו כדי שנכיר אתכם, את יכולותיכם ואת ההיצע שאתם מעוניינים להציג בפנינו. אנא הציעו מינימום 2 סדנאות ואנו בהמשך ניצור איתכם קשר דרך האימייל, ונעדכן במידה ושובצתם בתוכניה וגם אם לא.

הרשמת מנחים לזורבה