ההופעות לזורבה אביב 2020 יתפרסמו סמוך למועד הפסטיבל
בינתיים תראו את ההופעות מהפסטיבל הקודם…

The Angelcy

העולם של The Angelcy מלא בשירי אהבה גדולה לעולם עצוב.

ההופעה הכובשת, אשר נעה בין שיאים של התרגשות שקטה לבין שמחה נלהבת ומתפרצת, ממשיכה וסוחפת אחריה קהלים נרגשים בכל רחבי העולם.

הלהקה חתמה על חוזה הפצה בינלאומי עם חברת התקליטים סוני ואלבום הבכורה שלה נבחר לאלבום השנה.

צלילים מרפאים

דמיינו אתכם שוכבים על הגב בהרפיה מוחלטת, כאשר מסביבכם מתנגנת מוסיקה חיה מעשרות כלי נגינה שונים ונדירים הגורמים לויברציות עמוקות המורגשות בכל הגוף.
הכלים והצלילים המיוחדים שמנגנים המוזיקאים שלנו, יעזרו לגופנו לעבור מגלי בטא – ערנות, חדות, לחץ וחרדה, לגלי אלפא ותטא – מנוחה עמוקה והרפיה.
את הסדנה ינחו ויובילו שניים ממובילי התחום בארץ – פפה דאנזה ואורי יבור בתמיכת צוות רחב של מוזיקאים ומטפלים מטעם “צלילים חיים”. בואו להתרגש איתנו בחוויה עוצמתית ויוצאת דופן.

GAYLA

הרכב המחבר בין מנגינות שבטיות עתיקות, הפקות מודרניות ומקוריות וטראנס live.
מוזיקה שלוקחת אתכם למחוזות רחוקים ומעבירה את הקהל מסע עמוק, מרטיט לב, מרקיד ומעורר מצבי טראנס.
שירת רפואה בשפות שונות – מספרדית ופורטוגזית עד לשפות קדומות ממקסיקו ופרו.
תתכוננו לעוף גבוה עם הנשרים האציליים ולצלול עמוק לתוך אש המדורה הלוהטת.

Dunya

דוניא מנגנים מוזיקה מקורית במגוון רחב של סגנונות – חאליג’ית, R&B, גרוב אפריקאי, ומוזיקה הודית חדשנית. המופע מורכב מביטים אלקטרוניים המשלבים בתוכם קולות וסאונדים מיוחדים לצד נגינה חיה על מגוון כלים. הסאונד הבועט והמקפיץ יחד עם שפות בוייב אתני כמו ערבית, הינדי, פאנצ’בית, עברית, תימנית ואנגלית וכו’. מביאים איתם חוויה מיוחדת ויוצרים ביחד מסיבה אתנית בלתי נשכחת!

Four Elements Meditation

Four Elements Meditation

מדיטציית 4 האלמנטים הידועה כבר לכל, מבוססת כולה על מוסיקת טראנס המחולקת ומכוונת לארבעת האלמנטים מיסודות הטבע (אדמה, אויר, מים ואש) המצויים גם בנו.

זהו תהליך אנרגטי וחזק של ריקוד שבטי חסר חוקים ומעצורים אל הטרוף שבשחרור. רק תאפשרו לעצמכם להיות טוטאלים בריקוד, טוטאלים בחיות, לשחרר כל מעצור ולאפשר לגוף לנוע בדיוק כמו שהוא רוצה. התהליך מאפשר מפגש אמיתי עם עצמנו ועם אחרים, מפגש עם השמחה והכעס, עם התשוקה לחיות שתמיד מפתיעה ומרגשת מחדש.

לחיות פרושו להיות בתנועה מתמדת, והתנועה היא ריקוד, שחרור, לצאת מהמחשבות הטורדניות ופשוט להתנקות ולהתמסר, פשוט להיות הריקוד עצמו.

JADE SYSTEM מארחות את טניה וינוקור

שילוב ווירטואוזי וסוחף של ביט אלקטרוני, מקצבים שבטיים וקלאסיקות נשמה עטופות
במלודיות מהפנטות, במפגש עולמות וצלילים יוצא דופן של ארבע נשים כריזמטיות על במה אחת.

מעגל שירה מקודשת

מעגל שירה מקודשת

אורי יבור מזמין אתכם להתרגש איתנו במעגל שירה טהור ומקודש, בו נשיר שירים מרחיבי תודעה וממלאי לבבות.
לאורך ההיסטוריה ובכל רחבי העולם התכנסו קהילות שונות ונעזרו במוסיקה ובשירה ככלי לחיבור בין אדם לעצמו, בין אדם לחברו ובין אדם למקום. יחד, נביע את קולנו כשבט אחד וניתן לאנרגיה שנוצרת לרומם את רוחנו. נשמח יחד, נשיר ונרקוד, נישא תפילה עבור חיים טובים יותר, משוחררים ומודעים יותר, וניתן לשירה להאיר את הוויתנו.
את המעגל תוביל יחד עם אורי יבור, הזמרת ליאת ציון – מותיקות שירת המעגל בארץ (להקת דיואן הלב). אליהם יצטרפו אנשי דרך ומוזיקאים מוכשרים נוספים, שימלאו את המרחב בצלילי ליבם.
הכינו עצמכם למעגל סוחף, מרגש, מיוחד, עם שירים מוכרים וחדשים להעלאת התדר.

תמי בן הדר

תמי בן הדר

תמי בן הדר, רן גרסון, איתי גדג’ ויעל שרוני בהופעה אקוסטית נעימה עם שירים מהאלבום TOTAL TIME ושירים חדשים.
מופע כיפי של שירי אהבה, רוק רך, סול, מוזיקת עולם עמוקה, משמחת ומרוממת.

Prayana

Prayana

הרכב פולק-סול שמביא את האמת המכוערת בעטיפה צבעונית. מוסיקה אורגנית, ליריקה עירומה ואנרגיה צעירה ופרועה. פיוז’ן של ז’אנרים ותרבויות שונות מושחלים לשרשרת אחת מלאה רגש ואומץ
אחרי סיבוב הופעות בברלין הם מגיעים פעם נוספת לפסטיבל הזורבה להרטיט לבבות וישבנים!