fbpx

עולמות הזורבה

14 עולמות, מתחמי סדנאות, לפחות, בפסטיבל זורבה הקרוב.
כל אחד מהם הוא שער אדיר עם טכניקות, שיטות, כלים והתנסויות בדרך פנימה, אל עצמנו.
עולם אדיר של תוכן רב גוני.
שימו לב שזוהי אינה רשימת העולמות הסופית,
יהיו שינוים קלים וחידושים, אבל זה בגדול התכנית. 
וזה יכול לתת לכם מושג פחות או יותר, מה וכמה צפוי להתרחש.

עולם התרפיה

עולם התרפיה

הרחם האוהב ובו סדנאות תרפיה עמוקות עם המנחים הגדולים בארץ. זה המקום בו תפגשו את עצמכם דרך מראות שונות ותתבוננו עמוק פנימה לתוככם.

עולם נושם

עולם נושם

מתחם ייחודי לפסטיבל זורבה הבודהה. סדנאות נשימה וריברסינג עם המנחים החזקים ביותר בארץ. מדובר בסשן עוצמתי המחבר בין הגוף הפיזי לבין הגוף הרגשי, בו תפגשו את עצמכם בצורה אחרת לגמרי. בערב המתחם מתמלא בסדנאות טנטרה ואנרגיה ג'וסית.

זורבה הבודהה

זורבה הבודהה

המתחם המרכזי בפסטיבל, בו תחוו את הזורבה ואת הבודהה יחדיו. מדיטציות במוסיקה חיה, הופעות מטורפות ושיעורי יוגה.

עולם יוגה

עולם יוגה

יוגה מהבוקר ועד הלילה. לפגוש ולהתנסות בשלל סוגי היוגה הקיימים. מוויניאסה, דרך שיבננדה ועד קונדליני יוגה. לא ישאר שריר אחד בגוף שלא ימתח באסאנה טובה.

עולם תנועה ואקסטטיק

עולם תנועה ואקסטטיק דאנס

המקום להניע את הגוף ולהתמסר לצלילים ולתנועה. להיות הריקוד עצמו ולא הרקדן. להניע את האגן, לרקוע עם הרגליים ולנוע עם הרוח. סדנאות תנועה שונות, אקסטטיק דאנס עם מיטב הדי ג'ייס והמנחים ועוד...

עולם אושו

עולם אושו

כל הפסטיבל בנוי על המונח וההגדרה שטבע אושו (המאסטר ההודי) לאדם השלם. במתחם נתרגל מדיטציות שאושו יצר במיוחד עבור האדם המערבי, מדיטציות אקטיביות וגם שקטות.

עולם המיסטיקה ורוח

עולם מיסטיקה ורוח

ברוכים הבאים לעולם המיסתורין. כאן תמצאו סדנאות איזוטריה, רוח, מיסטיקה ממסורות שונות, שאמאניזם ועוד ועוד...

עולם בריא

עולם בריא

בואו להכיר את גופכם הפיזי לעומק, ללמוד מה הוא אוהב, מה אתם מכניסים לפיכם שמקשה עליו. Super Foods, שייקים ירוקים. פה תלמדו לא רק את התיאוריה אלא גם את מעשה הבישול הבריא עצמו

עולם הילדים

עולם הילדים

ברוכים הבאים לממלכת הילדים המלאה בצבעים, מוסיקה ושמחה. שם הקטנטנים יכולים למצוא סדנאות מגניבות במיוחד! מריקוד דרך יצירה ירוקה ועד אגדות אבורג'יניות, וההורים יכולים ללכת לסדנאות בזמן שהם משאירים את הילדים בידיים בטוחות. המתחם צמוד לצ'אי שופ.

קרקס ואקרו

קרקס ואקרו

הקהל מוזמן להתנסות באמנות הקרקס: להתאזן ולהתמקד, להתמודדעם פחד ולהכיל כשלון, להציב מטרות ולהתמיד – תוך משחק קליל באווירה מפרגנת.

עולם תיאטרון והאימפרוביזציה

עולם תיאטרון

להכיר את המסכות השונות שאנו עוטים דרך סדנאות פסיכודרמה, מופעי פלייבק, משחקי תפקידים ואימפרוביזציה. כן, החיים הם במה ואנו השחקנים

עולם טנטרה - מארג

עולם טנטרה - מארג

בואו ללמוד דרכים רבות ומגוונות בהם ניתן לתרגל אהבה בריאה בחייכם, מיניות מלאת תשוקה וחופש , פתיחת לב בזוגיות, ולאפשר לכל אחד ואחת לשפר את התקשורת הבין אישית לתרגל מדיטציה ולהרחיב את המודעות והנוכחות בכל רגע ורגע.

עולם יחסים

עולם יחסים

סדנאות שעוסקות במערכות יחסים, זוגיות, משפחה, תקשורת מקרבת, אינטרקציה, אהבה, חופש, מונוגמיה, פוליאמוריה, יחסים פתוחים, אינטימיות וכל הג'אז הזה....

הילינג ספייס

הילינג ספייס

פינה בטוחה להרגע ולעבד את שפע החוויות והמפגשים, להתאזן אחרי סדנה או פשוט להיות. התעורר אצלך רגש גדול? יש בלבול בראש? משהו לא נעים בגוף? זה המרחב שבו תוכלו לקבל תמיכה או הכוונה ע"י מטפלים מוסמכים והילרים. מרחב עיכול, מנוחה ונחיתה.

14 עולמות לפחות בפסטיבל זורבה הקרוב